Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5851) n.gab válasza DonMaster (#5850) üzenetére


n.gab
aktív tag

Köszönöm a segítséget. :R
Közben beszéltem szervizzel 75kért mondta a javítást. :Y
Valószínű veszek egy másikat inkább vagy valami más LG-t.

(#5852) Brett001


Brett001
aktív tag

Sziasztok!

Az miért van, hogy ha lassított videót csinálok a telón nézve jó, de ha bemásolom PC-re, akkor ott meg normál sebességgel játssza le? :F

[ Szerkesztve ]

"Felkészültség és fegyelem a sorsunk urává tesz." Farell főtörzsőrmester

(#5853) gretzky77 válasza Brett001 (#5852) üzenetére


gretzky77
veterán

Szia!

Sztem ha csinálsz egy lassított videót akkor amikor lejátszod,ki tudod jelölni mettől meddig legyen lassítva majd elmented! Ha az elmentett videót másolod át,sztem jó lesz! Nekem mintha ez rémlene,de nem tuti!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#5854) DJ. Ru$y válasza Brett001 (#5852) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

gretzky77 jól írja. Lassított videót a telefon tudja, hogy kell visszajátszani, a PC-s program meg nem tudja.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#5855) rolandhun95


rolandhun95
tag

Egy kis érdekesség, tapasztalat:
Videózásnál ne használjátok a Hi-Fi hangfelvételt, mert nálam össze vissza ugrál a hang. Sokkal jobb nélküle.

(#5856) Brett001


Brett001
aktív tag

#gretzky77, Dj Ru$y Köszi! :) Az volt a gond, hogy rátapicskoltam én a "példány menése" gombra, de a DCIM könyvtárban kerestem. Alapból a gallery/quick video editor-ba menti a lelassított videót.

[ Szerkesztve ]

"Felkészültség és fegyelem a sorsunk urává tesz." Farell főtörzsőrmester

(#5857) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Ide :D

Beszéltem az LG Support-al és beszéltem az LG Központi szervizzel is a V30+ DS VoLTE ügyében és nem valószínű az, hogy fogom tudni használni itt EU/HUN régióba a szolgáltatást a hazai szolgáltatónál. Talán a PiE majd jelenthet kis reményt, de az sem biztos. :(

Magyarul elmondható az, hogy olyan telefont használok, amit nem erre a régióra lett gyártva, eleve itt nem is lett importálva/forgalmazva. Mind1, ennyi baj legyen. A VoLTE nélkül még használható minden másra ez a jó kis telefon. /ez a lényeg/

De lehet felküldöm a bolti szervizbe (garis), szerintetek érdemes? + Messengeren ha jön üzenet és a hang/jelzés az kb. nulla ahogy jelez (szoftver hiba?) Vibernél jó a hang jelzés pl.

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#5858) DonMaster válasza MaxxDamage (#5857) üzenetére


DonMaster
addikt

nekem DEC régios van és azt modnták csak szolgáltatoi kapja meg pedig a DEC az regionálisan itteni jo nem mediamarkt os HUN de akkor is, kiváncsi vagyok akinek HUN régios van annak megy a VoLTE

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#5859) MaxxDamage válasza DonMaster (#5858) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Tegnap akivel beszéltem telefonon az LG szervizbe, az is azt mondta, neki is V30 van és ilyen "VoLTE" -t nem is látott rajta, mint ami pl. nálam van a V30+ DS -n.

Intéztem a bolttól gari futárt és elvileg holnap jön érte felveszi és elviszi, átvették (szerviz) és majd telefonon jelentkeznek. (megoldják vagy nem - szoftveresen meg lehet oldani, de azt én inkább kihagyom)

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#5860) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Sziasztok!

V30ra van már hivatalos 9.0?

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#5861) gretzky77 válasza NandorHUN (#5860) üzenetére


gretzky77
veterán

Szia még nincs! Elvileg Q2-re lett ígérve azt hiszem,ami ugye ez a hónap max!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#5863) Robber


Robber
csendes tag

Sziasztok!a legutóbbi frissítés óta eltünt az ujjlenyomat a telefonomról...úgy értem,nem érzékel,s menüben sem ajánlja fel az ujjlenyomatot!egy időben még azt is kiírta,hogy nem érzékelhető az ujjlenyomat,indítsam újra,de egy pár napja már ezt sem,s hiába indítom újra..valakinek esetleg van ötlete mit tegyek?

Robber

(#5864) MaxxDamage válasza Robber (#5863) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Szia,

Szerintem küldheted/viheted a Váci útra LG szervizbe :K :U
Előtte még próbáld meg az FR-t (hátha)

[ Szerkesztve ]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#5865) DJ. Ru$y válasza MaxxDamage (#5864) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ha olyan készülék amire él a magyar gari, vagy nem járt le az egy év. Különben meg bármelyik másik szerviz, nem kell a váci úti, van valószínűleg annál olcsóbb is.

Legelső az FR, én mielőtt kérdeztem volna, tuti kipróbáltam volna.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#5866) MaxxDamage válasza DJ. Ru$y (#5865) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Igaz! :)
Nekem is mondta a szervizes, hogy vigyem vagy küldjem fel a V30+ telefonom, erre mondom neki igen, ez H930 DS (V30+) és erre...jaa azt nem importálták idehaza, és nem is került forgalomba, de én költségemre azt is javítják... így inkább felvettem a kapcsolatot a bolttal és kértem garifutárt (mivel garis náluk) és korrekten küldték is (tegnap) azóta nem jelentkeztek (remélem holnap fognak hívni)

Aztán lehet potya úton lesz a V30+ telóm. :B :U /szoftverileg kivitelezhető a VoLTE -t megcsinálni idehaza is, egy szerviznek meg alap/rutin feladat kell, hogy legyen.../ majd kiderül.

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#5867) Nundee K. válasza Robber (#5863) üzenetére


Nundee K.
tag

Szia!
Tegnap nekem is vacakolt, de egy reboot megoldotta-remélem véglegesen.

(#5868) aya


aya
addikt

Nekem semmi gondom nem volt az újlenyomattal, úgy látom frissítés előtt nem árt benézni ide hogy kinek mi lett a gondja, előre parázok a 9.0-tól, ha nem lesz benne dts akkor fel se teszem

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#5869) MaxxDamage válasza aya (#5868) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Én is várok majd a felrakásával, itteni vélemények, tapasztalatok alapján teszem majd fel. (de hol van az még! :DDD )

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#5870) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Hívtak a V30+ VoLTE ügyében a szerviztől és azt mondták nézték a Telekom VoLTE támogatott készülékek listát és csak pár modell szerepel rajta (na meg az van írva, hogy folyamatosan bővül a lista) bár nem tartom valószínűnek, hogy a V30/V30+ rajta lesz majd. Hangszóró probléma miatt meg tovább küldik kivizsgálásra, aminek az átfutási ideje 2-4 hét.

/Messengerbe a jelzés/hang tompa,torz stb. és nem teljes, Vibernél minden OK/
Remélem ők tapasztalják... A V10-be mind2 jó

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#5871) gretzky77 válasza MaxxDamage (#5870) üzenetére


gretzky77
veterán

De ha viber esetén minden oké akkor nem hiszem,hogy hangszóró probléma lenne!?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#5872) MaxxDamage válasza gretzky77 (#5871) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Nem tudom, majd megmondják a szervizben kivizsgálás után.

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#5873) gretzky77


gretzky77
veterán

G7-re kijött a pite!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#5874) DonMaster válasza gretzky77 (#5873) üzenetére


DonMaster
addikt

jah csak hogy G7 -re Q1 -re ígérték, nem csoda hogy arra már kijött, V30-ra Q2-re és még az van legalább 23nap-ig.

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#5875) Mikemend válasza gretzky77 (#5873) üzenetére


Mikemend
senior tag

Az érdekelne, hogy a kamera kapott-e valami pluszt? ;)

(#5876) fecus


fecus
őstag

Ha jön a frissítés honnan tudom hogy csak biztonsági vagy az android is lép egyet?
Azért kérdezem, mert a feljebb lépéssel várnék a tapasztalatokra.

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#5877) gretzky77 válasza Mikemend (#5875) üzenetére


gretzky77
veterán

Nem tudom V30-am van csak jeleztem,hogy a G7 megkapta! Amúgy milyen pluszra gondolsz?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#5878) DJ. Ru$y válasza fecus (#5876) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Gyanítom a 9-es droid már v30x azonosítójú ROM lesz. Ugye most v21x meg v20x azonosítójú ROM-ok vannak.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#5879) gretzky77 válasza fecus (#5876) üzenetére


gretzky77
veterán

G7 esetén így néz ki,amin jelzi,hogy ez nem csak biztonsági hanem egy főverzió ugrás

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#5880) Szabadh


Szabadh
tag

Engem is utolért a VoLTE es VoWifi funkciók hiánya. A digi mobilhalozata miatt.
Hol tudom leellenorizni? Hogy működnek e?
Szerviz menüben bekapcsoltam

(#5881) DonMaster válasza Szabadh (#5880) üzenetére


DonMaster
addikt

*#*x4636#*#*
teleofn információ ha szürke a gomb, akkor várni Lg szoft frissitésre amiben aktiválásra kerül a funkció.

digi-t elsö szolgáltatóként nem érdemes még emliteni.(még csak only másodlagos sim)

ha dual simed van v30ds akkor telepisd fel az indiai firmware-t xda-n találsz infot,
indiai dual simes-re aktiválva van a Vowifi és VoLTE is a szoftban, csak az nem jo a simára, kell root meg miegymás de xda-n ott az info, hogyan kell csinálni.

[ Szerkesztve ]

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#5882) adalbert1


adalbert1
veterán

Sziasztok, valaki vásárolt V30-at az alzától? Ez gariztatható a hazai LG-nél, ha lenne valami vele? Igaz, most az edigitalnál is csak 110k, de náluk nem szívesen költenék pénzt, az eddigi tapasztalataim alapján az alza sokkal szimpatikusabb cég.

Samsung oled panelja után milyen a kijelző (megnézném, de kb. sehol sem láttam kiállítva)? Egy Galaxy A8-ról váltanék, annak nagyon nem vagyok megelégedve a kamerájával (azon kívül amúgy kb. minden tetszik benne), egy S7 után botrányos - ha jól olvastam a V30 tud OIS-t, így az A8-nál úgy gondolom, hogy jobb lenne.
Van valaki, aki használt S szériát is, és utána/előtte V30-at? Mi a véleményetek a kamerájáról, ha az S szériához hasonlítjátok?

Akinek tört a kijelzője, az használt valamilyen tokot? Egy Spiegen Rugged Armor-t vennék mellé, azzal az S7-en is jó tapasztalataim voltak.
Ahogy olvasom a topicban, a fólia kérdésre itt sincs igazán jó megoldás, aki fólia nélkül használja, annak mennyire karcolódik (gondolom annyira, mint a többi GG készülék, ez amúgy szerintem bosszantó, simán zsebben hordva nekem az S7 és A8 is rengeteg kisebb karcot összeszedett, pedig semmi nem volt melletük, és a zsebem sincs tele homokkal :) )?

(#5883) veze válasza adalbert1 (#5882) üzenetére


veze
őstag

én innen rendletem [link]
edigitalt én is néztem ,Túl azon , amit írtál, kb 15k különbség van az árban is..
csütörtökön adtam le a rendelést, pénteken küldték a mailt délután hogy a GLS-nek átadták csomagot a következő munkanapon fogják hozni Ez most pünkösd miatt majd kedd lesz. Rákerestem itt a topicban is erre a webáruhazba, rosszat itt sem irtak rola, arukeresőn se nagyon olvasni róluk negatív észrevételt.
kiváncsian várom főleg azt hogy tényleg gyári garancia lesz e vele , ahogy írják és milyen tartozékokkal érkezik ( elvileg ez is "minden gyári tartozék" lesz) hét elején vettem egy huawei mate20 lite -ot (firstphone) ( netes rendelés volt bolti átvétellel, helyben) de egyik nap átvettem, másnap már vittem is vissza Nem az én világom az a telefon... Tul régota már csak LG volt a kezemben ( G2, G4) :-) A FirstPhone javára szóljon itt, hogy korrektül azonnal kp-ban vissza is adták a boltban az árát. nem sz@rakodtak, akadékoskodtak .
Egyébként már volt olyan LG telefonom aminek bolti garanciája volt nem gyári de amikor problémám volt vele, felhívtam az LG váci uti szervizét és minden további nélkül garanciában javították csak olyan számla kellett hozzá amin rajta volt az IMEI száma is. Az eljuttatás költsége engem terhelt, de vissza már ők küldték ingyé.. és nagyon gyorsan készen voltak vele Ez pozitív hozzáállás az LG részéről, ha még most is így kezelik a dolgot.

[ Szerkesztve ]

(#5884) Szabadh válasza veze (#5883) üzenetére


Szabadh
tag

Igen. En is úgy tudom, hogy az LG szervizben javítják a gsm boltos veteleket is.

(#5885) Mikemend válasza gretzky77 (#5877) üzenetére


Mikemend
senior tag

Például arra, hogy ne csak szelfikamerán lehessen blur háttérrel fotózni, hanem a hátsó kamerán is. (Portré módnak hívják)

[ Szerkesztve ]

(#5886) ady74


ady74
csendes tag

Sziasztok.

A "222" régió az vajon mi lehet?
Ez található a "Szoftver verzió"-nál: V21m-222-01
Előre is köszi az infókat.

(#5887) DJ. Ru$y válasza ady74 (#5886) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Az nem régió kód... A régió kódot nem ott találod, hanem a dobozon a fehér címként egy 3 db betűből álló kód, esetleg van benne szám is.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#5888) ady74 válasza DJ. Ru$y (#5887) üzenetére


ady74
csendes tag

Köszönöm a gyors választ.
A baj az hogy nincs dobozom! :( Máshonnan megállapítható a telefon régiója?

(#5889) jimmedly válasza ady74 (#5888) üzenetére


jimmedly
senior tag

Lg phone info app.

(#5890) ady74 válasza jimmedly (#5889) üzenetére


ady74
csendes tag

Köszönöm a segítséged. Sajnos amit én találtam ilyen néven app az 2014-s! :( Gondolom az nem lesz jó. Esetleg tudsz egy frissebb verzió fellelhetőségi helyéről?

(#5891) rolandhun95


rolandhun95
tag

Hello, észrevettem valamit a kamerával kapcsolatban.

Széles látószög, sötétben
Ez ISO3200, 1/4000 csak hogy jobban látszódjon a hiba.

Ez másnak is ilyen? Széleken nagyon durva.

[kép]

(#5892) jimmedly válasza ady74 (#5890) üzenetére


jimmedly
senior tag

A régiót az is kiírja. Amit én kipróbáltam is régi.

(#5893) gretzky77 válasza rolandhun95 (#5891) üzenetére


gretzky77
veterán

Nálam így néz ki!

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#5894) rolandhun95 válasza gretzky77 (#5893) üzenetére


rolandhun95
tag

Igen ez kb ugyan olyan. Egyébként beugrott hogy volt ez itt is téma meg talán az xda-n csak most nem tudom hogy keressek rá.

(#5895) Tobiás válasza veze (#5883) üzenetére


Tobiás
csendes tag

Szia!
Nekem két S7 edge volt előtte.
A kamera jobb az lg-n szebbek a képek és a széleslátószög szuper.
Kijelző az s7 esetében szebb de ezt csak akkor látom ha egymás mellé teszem.

(#5896) veze


veze
őstag

ma hozta a futar a készüléket, mobilcorner.hu -tol vettem 1 év gyártói garanciával árulták
gyorsan megérkezett , bontatlan doboz , számla és gyári garancia és tartozékok.
Beregisztráltam az LG oldalán az adatait, és azt irja hogy pótalkatrészre 12 hónap garancia, munkadíjra 24 hónap
Egyébként a készülék teljesen rendben van, nem lehet okom panaszra a webáruházat illetően.

(#5897) veze


veze
őstag

az LG billentyüzet hááterét lehetséges feketére állítani? ha igen, hol? ennél a telefonnál valahogy sehol nem találom ezt az opciot...

(#5898) Mikemend válasza veze (#5897) üzenetére


Mikemend
senior tag

Passzolom, Swiftkeyt használok, arra van egy rakat téma, meg testre szabhatóbb

(#5899) aya válasza veze (#5897) üzenetére


aya
addikt

Telefon témával változik az is, az lg boltjában ( telefonról elérhető ) találsz darkosabb témákat, alkalmazod, aztán lecseréled a háttérképet amire akarod, a többi menü ha fekete volt az is marad.

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#5900) aya válasza aya (#5899) üzenetére


aya
addikt

Viszont ilyenkor a híváslista is átszíneződik, meg minden ami alap fehér volt, a téma színeire.

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.