Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5051) jutabe


jutabe
csendes tag

Köszönöm szépen nagyon megnyugtatta tok. Valóban G4 volt előtte. V30 5 hónapja. Csúcs, de tegnap magától kikapcsolt pedig fel volt háromnegyedig töltve. Fél óráig próbálkoztam a bekapcsolás műveletét különböző módokon, de a végén sikerült. Azóta jó. Egyébként újonnan vettem és nem piszkáltam bele. Hát ilyen is van. Nem is akartam az Lg-t bírálni, csak megijedtem, hogy hasonló gondjaim lesznek, mint az előző el.

(#5052) jutabe válasza NandorHUN (#5042) üzenetére


jutabe
csendes tag

Én csak használom a telómat nem keveset. Nem érdekel, hogyan kell romokat rakosgatni. Azért köszi a választ.

(#5053) dajkapeter válasza jutabe (#5052) üzenetére


dajkapeter
senior tag

Én is gyári rommal használom, nem is gondolkoztam a nyitáson. Jelenleg nálam (ahogy szinte mindenkinél V30 esetén) V21o-EUR-XX a verzió. Itt a topikban nem találkoztam még bootloop hibával a V30 esetében. És nagyon cikkeket sem találtam róla. Korábban linkelt videókon pedig nem látszik a verzió, a leírásban sem. De nem egy új rom van rajta szerintem. A V30 rendszerét személy szerint úgy gondolom jól össze rakták.

"Sajnos" én is hamarabb vennék LG-t, mint bármi mást. Nézegettem mérete miatt a N9-et, de nem érzem sokkal jobbnak. Egyelőre én nem találtam a piacon olyan készüléket amire nekem megérné lecserélni. Eddig mindent visz. :)) Párom P20 pro-ja se jobb, talán csak kamerába egy kicsivel. De hétköznapi júzerekként, átlagos fotózásnál nem érezzük a különbséget, csak éjszaka. De akkor is állvány kell a P20 pro-nak, de az meg már nem egy egyszerű hétköznapi user mód...

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#5054) Tobiás


Tobiás
csendes tag

Sziasztok!
Több lejátszót is ajánlottatok itt de az UAPP nevűt nem találtam meg.
Én egy Sennheiser Monumentum in ear rewiew fülest használok .
Teszteltem vele a Poweramp és a HibyMusic lejátszót is de a Poweramp nekem jobban bejött mert fülre szabhatóbb volt.
Szeretném kipróbálni az Uappot is de honnan lehet letölteni,megvásárolni?

[ Szerkesztve ]

(#5055) OPiiPO válasza Tobiás (#5054) üzenetére


OPiiPO
addikt

USB Audio Player Pro

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#5056) aTe014 válasza dajkapeter (#5053) üzenetére


aTe014
aktív tag

"" "Sajnos" én is hamarabb vennék LG-t, mint bármi mást. "

És "sajnos" én is, hiába nézeget(t)em a OnePlus 6t-t, vagy esetleg Pixel telefonokat, az LG felületét úgy megszoktam és megszerettem, hogy még a nem túl acélos (vagyis jobban mondva kevésbé acélos, mint más telefonoké) üzemidő sem zavar, vagy hogy kamerában sem a TOP-ok között sorolandó.

Most meg még teljesen frusztrált is vagyok, hogy kapható itthon a V40... :DD
[link]

[ Szerkesztve ]

i14Pro

(#5057) stemplar07 válasza Tobiás (#5054) üzenetére


stemplar07
őstag

tudja az UAPP a Tidalt/MQA-t is szépen szól (a Tidal offline-t nem tudja csak), vannak kiegészítők EQ stb amiket meg lehet venni +-ba , az alap bitperfekt hangminősége jobb mint a Poweramp Beta-nak , de az EQ nekem jobban tetszett a Poweramp-on , de amióta csak olyan fejest veszek amihez nem kell EQ azóta az UAPP-ot használom szinte kizárólag a V30-on .

[ Szerkesztve ]

(#5058) Tobiás


Tobiás
csendes tag

Köszönöm! :)

(#5059) Tobiás


Tobiás
csendes tag

Megvettem az uappot is és valóban jó de az 5000 ft kicsit borsos érte.
De ha már direkt zene mobilt vettem a fene bánja. :)

(#5060) NandorHUN válasza jutabe (#5052) üzenetére


NandorHUN
addikt

Ok:)

Szerintem nem volt itt senkinek se bootoloopos, se fagyás.
Mondjuk azt tegyük hozzá, hogy nem valami gyakori telefon. Nyilván ahol sokat eladnak ott a hibákat is jobban jelentik forumban. :)

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#5061) sonkuci válasza aTe014 (#5056) üzenetére


sonkuci
tag

ideje volt már ennek a v40nek itthon. :C :DD
még tetszik is.. bár mivel közeleg a g8/v50 inkább várok még kicsit (szóval karácsonyra meglephetem magam vele kb) :))

(#5062) MaxxDamage válasza sonkuci (#5061) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

USA/Telekom [link]
Vicces volna, ha itthoni T-nél is kapható volna nem!? :DD

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#5063) NandorHUN válasza aTe014 (#5056) üzenetére


NandorHUN
addikt

Ez a készülék rohadtul nem ér ennyit.

Ennyivel nem jobb mint a V30.

Egyedül azt sajnálom, hogy nem árulnak pl. kevesebb kamerás olcsóbb változatot. A RAM és sebesség, kijelző miatt venném, de kamerára nincs szükségem rajta. Pedig arra megy a nagy felár.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#5064) Tobiás


Tobiás
csendes tag

Az éjjel annyit variáltam az usb audio player pro beállításait, eq stb,hogy már egy idő után sehogy nem volt jó már a poweramp is sza...ul szólt.
Szétment az agyam. :)
Ti is jártatok már így?

(#5065) sonkuci válasza NandorHUN (#5063) üzenetére


sonkuci
tag

nyilván nem ennyiért venném én se. a v30 is volt ennyi eleinte (vagy több), azt sem ennyiért vette szerintem senki. csak ki kell várni :DD

(#5066) OPiiPO válasza NandorHUN (#5063) üzenetére


OPiiPO
addikt

ja, ez csak a szokásos LG nyitóár, szerintem itthon senki nem veszi ennyiért - mindenki a szeptemberi árra vár :K

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#5067) babosmiki válasza NandorHUN (#5063) üzenetére


babosmiki
addikt

A többi csúcskészülékhez képest ez egy igen jó nyitóár szerintem...

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#5068) NandorHUN válasza babosmiki (#5067) üzenetére


NandorHUN
addikt

Igen.
Csak többi csúcskészülék se ér annyit amennyit elkérnek értük:)

Utoljára HTC One-om és LG G3-amat vettem vadi újonan. Akkoriban még 150-be került egy-egy új készülék. 50-60 ezres felárat megérte nekem az évi váltás. Ma meg 150-170 rongy ráfizetés egy új készülék következő évben.
Ez így egy vicc.

Én is megvárom, hogy a lemegy az ára, addigra kijön az S10 is (amit tuti nem veszek meg), de ha van benne olyan teknika amit szívesen látnék mondjuk egy V50-ben vagy G8-ban is, akkor lehet a 40 kimarad.

[ Szerkesztve ]

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#5069) resist


resist
tag

Sziasztok, mit mondotok, így 2019 februárban megéri még ezt a telefont vásárolni? A "nagyon komoly" igényeim a kiváló fényképek (már LG V10 is jó volt nagyon, de úgy néz ki ma halálozott el), jó hangzás meg hogy esetleg jöjjön még rá valami android update, de visszaolvastam itt a fórumban és jól látom, hogy még lesz rá Pie? A hardver meg gyanítom elég erős az Angry Birds 2-höz :D
Köszi.

(#5070) babosmiki válasza NandorHUN (#5068) üzenetére


babosmiki
addikt

Az tény, hogy egyik sem, de ez még mindig jóval kedvezőbb áron nyitott mint a konkurencia.. A V50-től, már ha tényleg így hívják majd amit most jelentenek be, meg szerintem ne várjatok sokat, szerintem csak kisebb frissítés lesz. Túl korai lenne még egy vadi új V-s készülék..

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#5071) NandorHUN válasza babosmiki (#5070) üzenetére


NandorHUN
addikt

Nyilván.
De mint írtam mire lemegy az ára az kb. tavasz vége. Addigra kint lesz az S10 is. Pár hónapot meg tudok várni akkor már a nyár végi bejelentésre meg V50 specs-re.

Nyilván nem lesz egy egetrengető változás. Már anno 3 éve ez megy. Törpelépésekben halad előre az ipar és fejlesztés.
Anno még 5-6 éve 1-1 év okostelefonjai között hatalmas különbségek voltak, design, kijelző, hangszóró, sebesség kamera stb..
Ugyan csak 50-60 ezer ráfizetés volt váltani az új telefonra de bőven megérte a pénzt.

Nem az mint ami ma megy. De ez van. Felőlem vegye a nép az újat, ők tartják életben a fejlesztéseket.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#5072) ArsenalF válasza NandorHUN (#5071) üzenetére


ArsenalF
aktív tag

Egyelore ugy nez ki hogy jovohonapban jon a V50.
[link]

(#5073) NandorHUN válasza ArsenalF (#5072) üzenetére


NandorHUN
addikt

Nagyon erősen kétlem.
Ez max valami 5G-s V40 lesz.

Szerintem még nyár elején se lesz rendes V50 bejelentés specifikciókkal.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#5074) babosmiki válasza NandorHUN (#5073) üzenetére


babosmiki
addikt

Szerintem is csak max egy átnevezett frissített V40 lesz...

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#5075) dajkapeter válasza ArsenalF (#5072) üzenetére


dajkapeter
senior tag

Ha a V30-ból indulunk ki... Ugye abból is lett +, lett 35 is. Ez inkább V40+, vagy V45 lesz. Nem hinném, hogy az LG így dobálná a telókat. Eddig legalább is azt mondták, hogy ritkábban adnak ki készüléket....

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#5076) Mik76 válasza NandorHUN (#5073) üzenetére


Mik76
senior tag

Nem lehet hogy csak bemutato jelleggel visznek ki valamit a kiallitasra?

http://www.imdb.com/name/nm1481844/?ref_=nv_sr_1

(#5077) NandorHUN válasza Mik76 (#5076) üzenetére


NandorHUN
addikt

Ennyire hamar? Ki van zárva.
Ez nem V50 lesz, hanem ahogy írták V40+ vagy V45.

V30 esetén is ugyanez volt.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#5078) stemplar07 válasza Tobiás (#5064) üzenetére


stemplar07
őstag

:) az okos más kárán tanul,, kabáthoz a gombot ,, stb stb.. bölcselkedhetnék..de a lényeg nem írtad milyen fejeseid/füleseid vannak, mert olyat érdemes venni amik,,-hez nem kell variálni semmit sem , UAPP/Poweramp bitperfect-ben EQ nélkül ..és ezek a fejesek/fülesek, ugyanúgy jók egy A&K KANN-hoz is , Mondok 3 példát : Sennheiser HD 650 ,Sennheiser HD 630 VB ,Sony MDR-1AM2 . Sajnos ez ilyen, kb 4 fejest adtam el mire rájöttem.. :-)

[ Szerkesztve ]

(#5079) wolfpet68 válasza stemplar07 (#5078) üzenetére


wolfpet68
újonc

Sziasztok! Új vagyok a topicban. Elolvastam az összes hsz.t, mielőtt 3 hete megvettem az Alzánál akcióban 112k ért. Sokat hallgatok telefonról zenét. Mióta a V30 üzemel, nálam a Spotify minőség már nem jön annyira be, Tidal előfizetésem is lett. 😄 azt hiszem egyenlőre hangügyileg révbe értem. Sennheiser Momentum2, Kz Zs7.(köszi R_Andás)

(#5080) NandorHUN válasza wolfpet68 (#5079) üzenetére


NandorHUN
addikt

"Elolvastam az összes hsz.t, mielőtt 3 hete megvettem "

ಠ_ಠ

Ennyi idő alatt én helyedben inkább az Elátkozott királyokat olvastam volna ki, de ahogy érzed.

[ Szerkesztve ]

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#5081) resist válasza resist (#5069) üzenetére


resist
tag

Hali, erre kedves tulajok mit mondotok? Ajánljátok még a telefont? Csak azért szorgalmazom a választ, mert szeretett V10-em ma elhalálozott és ezt néztem utódnak. Csak már ugye ez is majdnem 1,5 éves konstrukció. Köszönöm.

(#5082) MaxxDamage válasza resist (#5081) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Simán ajánlom! :K

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#5083) gretzky77 válasza resist (#5081) üzenetére


gretzky77
veterán

Hogyne ajánlanánk! Bőven jó ez még sztem akár évekig!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#5084) NandorHUN válasza resist (#5081) üzenetére


NandorHUN
addikt

Szerintem néhol érződik a kora.
Nálam PowerAMP volt hogy behalt ha sok progi futott. Gondolom RAM miatt.

Igaz nekem elég sok progi fent van, Nova Beta, PowerAMP beta stb... Reddit. Szóval azért néhol már érzem hogy jó lett volna 6 Gb, de szerintem ár értékben legjobb telefon jelenleg. Nem cserélném semmire, max majd V40-re, ha normális lesz az ára.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#5085) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

A "VOLTE" hogyan állítható a V30+ telón? :)

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#5086) wolfpet68 válasza NandorHUN (#5080) üzenetére


wolfpet68
újonc

😄volt időm meg olvasni is szeretek

(#5087) sonkuci válasza resist (#5081) üzenetére


sonkuci
tag

én is ajánlom a telót.
sőt ha egy magánvéleményt is megengedsz, 120ért kb best buy a telefon.

(#5088) resist válasza sonkuci (#5087) üzenetére


resist
tag

Köszi urak, szerintem ez lesz :)

(#5089) dajkapeter válasza resist (#5081) üzenetére


dajkapeter
senior tag

Én N9-en gondolkoztam még, elvileg az a legújabb hardveres gép és elvileg minden benne van. Nem estem hasra tőle. A ceruza miatt érdekelne, de sebességben nem éreztem különbséget. Nem vagyok nagy gamer, így nem hat meg a 100 giga ram témája. Hétköznapi használatban felveszi a versenyt a Note9-cel is. Pedig az "csak" fél éves.

Most egyre jobb az ára a V30-nak. Én egy éve vettem, akkor is ár/érték bajnok volt, most se hinném, hogy rosszabb lenne.

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#5090) stemplar07 válasza NandorHUN (#5084) üzenetére


stemplar07
őstag

van megoldás erre , napi újraindítás/memória ürítés/heti 1x smart doctor..400 GB tele zenével azért megfogja az UAPP/Powerampot is(+ C vitamin nekünk :D )így még elmegy ez akár 2 évig is..

(#5091) Mik76 válasza stemplar07 (#5078) üzenetére


Mik76
senior tag

Van valahol esetleg egy lista ezekrol a fejesekrol? Most igy hirtelenjeben azt se tudnam mire keressek ra a neten... :)
Az mdr1am2 bitang jo, volt alkalmam kiprobalni de 400 cad erre fele... :Y

http://www.imdb.com/name/nm1481844/?ref_=nv_sr_1

(#5092) stemplar07 válasza Mik76 (#5091) üzenetére


stemplar07
őstag

Próbálgatni kell , pl: Vmoda ,MSR7SE, még ezekhez biztos nem kell EQ ,de én pl. az említett mdr am2 -t tényleg tudom ajánlani ehhez a V30 dac/amp-hoz ,és ráadásul a balanced lehetőségével , akár egy ES100/ vagy a KANN-al pedig pláne egy szinttel feljebb is lép ..

[ Szerkesztve ]

(#5093) NandorHUN válasza stemplar07 (#5090) üzenetére


NandorHUN
addikt

Nekem csak 60Gb van:)
Igaz, több mint 8500 zene van rajta. Ezért se váltok flac-ra. 320 helyett minden menne át flac-ba szerintem még 256-os kártyán se férnék el.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#5094) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Használja valaki a V30/V30+ készülékkel a Volte funkciót? (bármely szolgáltatónál)

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#5095) stemplar07 válasza NandorHUN (#5093) üzenetére


stemplar07
őstag

:D tudod nekem elegem lett az MP3-ból egy életre ..Ti,, fiatalok lehet..azt sem tudjátok talán mi volt a ,,Napster,, mp3 megosztó és milyen volt méregdrágán netezni ,,szélsebes,, :D 2 Mbps sebességgel , egy éjszaka jött le egy MP3 album..jó esetben ..és xar minőségben ..

(#5096) MaxxDamage válasza stemplar07 (#5095) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Ha azt nem tudják, akkor azt sem, milyen volt 56k (FaxModem) (5KB/s -el max. letölteni) a jó zenéket (én a Német oldalakról szereztem be mindent, amiket akartam), mikor még az .mp3 volt az etalon/best music...és sok volt a havi net/telefon számla...(abban az időben az nagy pénz volt és a Matáv jól járt) tudnék mesélni, de ez nem az a hely és idő ;]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#5097) unravel válasza MaxxDamage (#5096) üzenetére


unravel
őstag

Ha azt nem tudják, akkor azt sem hogy milyen körülményes volt odatekerni a kazetta szalagját a kedvenc számodhoz.

¯\_(ツ)_/¯

(#5098) NandorHUN válasza MaxxDamage (#5096) üzenetére


NandorHUN
addikt

Azért lehet nem vagyok öreg, de mai 20 évesek nagy része is emlékszik még arra a modemes netre, amikor vagy telefon ment vagy a net :)
Vagy album letöltésnél kijött, hogy 23 év :D

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#5099) MaxxDamage válasza unravel (#5097) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Ott a pont! :P
Én csak Stemp. írására reagáltam és ami főként megfogott, az a "2 Mbps sebességgel" volt... amikor indult a betárcsázós net, akkor még sok magyar web oldal sem volt, viszont külföldi annál inkább. Meg a rendszerváltás előtt és után mik voltak és mi(k) nem...az egy másik történet ;)

Volte vagy nem Volte témára (korábbi) valaki tud valamit mondani V30 szériát illetően?

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#5100) DonMaster válasza MaxxDamage (#5099) üzenetére


DonMaster
addikt

volte max t-mobile-nál van bár senki nem irt akinek t-mobile-ja van.
telenor-nál még nincs, v30-on, szerviz menöben bekel kapcsolni a volte funkcio kapcsolokat hogy emg jelenjen, de ugye csak akkor fog ha a szolgáltató engedélyezi, az viszont nem történt meg telenornál, igy még volte nincs,
t-mobile-nál talán
vodánál alapbol nincs volte még.
majd digi mobilnál lesz tavaszal .

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.