Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5351) mitoman válasza Krisz1000 (#5341) üzenetére


mitoman
tag

Rosszat nem tudok írni róla, pedig nekem már a második V30 van, az elsőt azért adtam el mert nekem ez is nagy, illetve a határon van, de szerintem még mindig nem találni ennél jobbat, ha a mostani árát nézed, akkor meg ár-érték arányban verhetetlen, ezért vettem másodszor.
Ami nagyon jó benne az én számomra az ismert előnyökön kívül:
-nagyon könnyű
-nagyon jó az üzemideje és a merülésnek a karakterisztikája, teljesen lineáris (azaz nem indul meg hirtelen 100-ról és ha 10-30%-on van akkor sem esik gyorsan) ilyet még mobiltól nem láttam.
Ami nem jó nekem:
-Az értesítő led hiánya ezt hatalmas bakinak tartom, főleg azért mert az AOD is gyenge benne (még a legújabb frissítésben is) ezt kifejtettem(ünk) a 5194, 5200, 5204 hsz-ben.
Még annyit említenék hogy nehéz megérteni hogy egy ilyen készüléken egy normális csengőhang és háttérkép se legyen gyárilag, ez túl egyszerű, viszont első ismerkedésre gagyi jelleget ad.

Teljesen egyetértek veled a képarány és edge témában, szerencsére a V30 még pont határeset, az elnyújtott képernyő semmire sem jó és az edge sem. Szerintem ha egy elnyújtott képernyőt le is kerekítesz akkor sikerült megcsinálnod a tökéletes ipari hulladékot, mivel használni nem sok mindenre lehet, pl. S8 annyira még egy telefont sem bántam meg mint azt.
Az felfoghatatlan hogy egy egész világ nem veszi észre ezt az átverést a képernyővel.
Ha a mai csúcs telefonba belerakna egy gyártó 16:9-es kb 5,7-5,9 oledet, mindent kaszálna vele.

* LG V30 3 db, Yoga 2-13, Yoga book, tab S5e, LG 55LB700 *

(#5352) Mikemend válasza jimmedly (#5350) üzenetére


Mikemend
senior tag

Akkor szedem is le ezt a helyfoglaló zabálót. :D

@mitoman: ezen a lineáris akkumerülésen én is meglepődtem, főleg a G4 után, ami lassan kezdi, aztán hirtelen esik.

(#5353) dSERiES válasza jimmedly (#5350) üzenetére


dSERiES
senior tag

Sok volt az uptime lehet. Én hetente 1x újraindítom.

⊿sff⊿

(#5354) jimmedly válasza dSERiES (#5353) üzenetére


jimmedly
senior tag

Én is. Szombat este volt újraindítva.

(#5355) Mikemend válasza jimmedly (#5350) üzenetére


Mikemend
senior tag

És lőn! Újraindítás után nekem is kiadta a 83 ezret, bár összpontszámban csak 179 ezer lett, de ennyit érnek ezek a programok/appok... :U :(

(#5356) jimmedly válasza Mikemend (#5355) üzenetére


jimmedly
senior tag

😊👌👍

(#5357) DJ. Ru$y válasza Mikemend (#5355) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nagyon régóta mondom, hogy azok a számok az e-pénisz növelésen kívül semmire nem valók.
Mit is bizonyít ez? Akadt a szoftver mielőtt újraindítottad? Volt bármi probléma? Nem hiszem. Maximum jól tele volt rakva a memória azzal, amit ténylegesen használsz. Na ezért nem érzem létjogosultságát ezeknek a programoknak.
Egy-egy tesztben lehet összehasonlítgatni, de ott is mi garantálja az azonos körülményeket? Eggyel több program fut az egyiken a háttérben, akkor már levág mondjuk 10k pontot? Vicc.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#5358) motofi


motofi
aktív tag

Sziasztok! Használ valaki hívásrögzítőt? A Call Recorder frissült és azóta már a névjegyzéket sem rendeli hozzá, valamint a rögzített beszélgetés egyes esetekben felvan gyorsulva eddig iphone hívóknál tapasztaltam. A helyzetet mégjobban fogja rontani az esedékes 9.0-ás frissítés, mert az már egyáltalán nem teszi majd lehetővé, csak rootolás árán a beszélgetés rögzítést.

[ Szerkesztve ]

(#5359) Tobiás


Tobiás
csendes tag

Szia!
Én ezt használom (Hívásrögzítő recorder & smart aps ) nincs reklám és teszi a dolgát.

(#5360) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Ma megkaptam a régi 72 órás figyelmeztetést a legújabb szoftveren ujjlenyomatos azonosításnál, és most már nem a 72 órára hivatkozik, hanem valamilyen biztonságra. Gyorsan beütöttem a knock kódot, aztán esett le, hogy nem azt írja, mint amit eddig.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#5361) dSERiES válasza DJ. Ru$y (#5360) üzenetére


dSERiES
senior tag

Dettó, csak én se néztem :DDD

⊿sff⊿

(#5362) dajkapeter válasza motofi (#5358) üzenetére


dajkapeter
senior tag

A progi az adatvédelmi szabályzat módosítása/módosulása miatt (amit a google kényszerített ki, mert sokszor őt is kényszerítik...) nem írja ki a névjegyeket, telefonszámokat.

Engem is borzasztóan idegesít, mert sokszor szükségem van a beszélgetésekre. Most kereshetem a hívások között, hogy melyik lehet az a hívás...

Csak infó

[ Szerkesztve ]

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#5363) OPiiPO


OPiiPO
addikt

Help: gyári kamera alkalmazás úgy tűnik megadta magát mára virradóra, rákattintok elindul, de az összes funkcióbillentyű süket, nem csinál semmit, csak az előlapi-hátlapi váltó. Néha harmadik-negyedik elindításra elindul, képet csinál.

Camera FV-5 ugyanott tökéletesen megy, ki érti eztet :F

[ Szerkesztve ]

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#5364) DJ. Ru$y válasza OPiiPO (#5363) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Gyorsítótárazott adatok törlése? Fullos adatok törlése?

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#5365) unravel


unravel
őstag

imádom ezt a telefont.
közben várom hogy a v50 olcsó legyen.

¯\_(ツ)_/¯

(#5366) OPiiPO válasza DJ. Ru$y (#5364) üzenetére


OPiiPO
addikt

Nem segített sajnos - egy teljes gyári visszaállításon gondolkozom most, hátha :F

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#5367) motofi válasza OPiiPO (#5366) üzenetére


motofi
aktív tag

Nekem a kamera vaku random működése pedig direktbe volt téve és az automata fókuszálás vacakolt. A teljes gyári visszaáálítás sem segített, legalábbis rögtön nem. Aztán mostanában még sem észlelem a hibát, de közben volt egy frissítés is ami a kamerát is érintette.
Öszintén szólva anno a G3 kamerája megbízhatóbb volt és a készültképek terén sem érzem azt, hogy az gyengébb minőséget produkált volna. A G3-al nem lehetett elmosódott képet csinálni, itt azért nálam előfordult. Jobban odakell figyelni, nem úgy van hogy csak előkapom a zsebemből és lövöm a fotót.

[ Szerkesztve ]

(#5368) dSERiES válasza DJ. Ru$y (#5360) üzenetére


dSERiES
senior tag

Na most elcsíptem, ezt írja.
Passz. Lehet átírták a 72 órás feloldás szövegét (bug-ból feature :C ).

Másnak is csinál ilyet néha?

[ Szerkesztve ]

⊿sff⊿

(#5369) olddog válasza dSERiES (#5368) üzenetére


olddog
aktív tag

Rendszeresen csinálja. Régebben valóban 72 órát írt, nem tudom mi változott. Hozzám nem érkezett frissítés kb. szeptember-október óta. Utolsó biztonsági frissítés aug 1.

Xiaomi Note 10, Xiaomi Mi Band 6/ Egyéb cuccok: 1 Feleség, 2 Macska, 1 Baldwin, 1 Skinny

(#5370) DJ. Ru$y válasza dSERiES (#5368) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Úgy látom fix időnként jön ez elő... Én is ma kaptam el: "A hozzáadott biztonsághoz koppintsa be a knock code-ját.", gyanítom, hogy rossz üzenet jött elő eddig.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#5371) Krisz1000 válasza motofi (#5358) üzenetére


Krisz1000
tag

Szia! ez a boldbeast féle call recorder lenne? aminek egy zöld mancs a jele?
légyszi mondd h megoldodott, mert most tervezek ilyen telót venni és baromi fontos nekem, köszi.

(pie-ra viszont mindenképp rootolni kell és akkor lesz jópár amiből választhatsz.)

(#5372) Krisz1000 válasza mitoman (#5351) üzenetére


Krisz1000
tag

szia egyetértek teljesen... viszont most van 1 problémám, az s8-at tényleg annyira rémesnek tartod?
ugyanis lehet hogy a v30 már nem lesz nekem elérhető, és ezért s8-ra kell defaultolnom vissza, mint hasonló ár érték arányú hardver...

illetve led appot nem próbáltál, nem megbízhatóak? tehát amik ledet szimulálnak az amoled képernyőn.

(#5373) Krisz1000 válasza OPiiPO (#5342) üzenetére


Krisz1000
tag

mea culpa, jogos, használnom kellett vna a keresőt. megnéztem vagy 30 videót a telóról és átnéztem az XDA-t.
bevallom kicsit kipukkadtam...az a gond az LG telókkal h nagyon szeretik hinteni a marketing bullshitet amit a vloggerek vissza is szajkóznak és ezért nagyon sok az ellentmondás
állati nehéz kiszaszerolni hogy mi az igaz.

olyan tulajdonságait a telónak ami sok embernek szimpatikus lehetne, meg alig említik.
itt van ez a cinevideo/log/lut téma. mindenki elszajkózza a marketinget h ez mekkora király.
de hogy a gyakorlatban hogyan lehetne ezt egyszerűen használni arról már nem sok infó van.
most hoztam MM-ból pár cinevideós snittet. Vegas Pro 13,14,15 be nem ment be. végül a 16 tudta kezelni a file-okat
és akkor még a lut-olásról nem is beszéltünk, mert gondolom a készülékhez nincsenek dedikált lut file-ok...?

magáról a fényképezőről is rengeteg az ellentmondó vélemény.
most láttam egy olyat, hogy ezen már a szenzorról HDR formátum jön le... tehát nem szoftveresen történik.
most akkor ez azt jelenti h sportfotónál is mehet a hdr, mert úgy is csak 1 darab képet csinál a szenzor?

(#5374) Krisz1000


Krisz1000
tag

ill. bocsánat mindenkitől h ilyen hosszan írok, de kaptam egy olyan infót, h a teló elfogyhat...

van esetleg itt olyan aki az elmúlt 1-2 hétben vett ilyen telót? mik voltak a tapasztalatok, volt gond a beszerzéssel?

2 napja bementem egy bp-i GSM boltba, ahol rendes eladótér van. ott egy nagyon szép bemutató példány, ezüst, szerintem nemrég tehették ki. előadta a srác, h lehet h már csak azt tudom megvenni. oké, az hogy lenne? hát hogy ők letisztítják én meg elvihetem listaáron (e-eeeeh...)

utána felmegyek a honlapjukra és látom hogy van 2 bemutato 150e körül, amúgy meg rendelhető a készülék 99e körül... namost ezt hogy :F :F
itt nem az van hogy végig ugyanarról a készülékről beszélnek, és attól függően alkalmazzák valamelyik árat, hogy mennyire madár a vevő...?

illetve azt is mondták hogy tökmindegy ha dupla sim-est veszek, ha EU-s akkor a magyar LGnek ugyanúgy kell szervizelnie, és ők is oda küldenék... mennyire higgyem ezt el?
:R :R :R

[ Szerkesztve ]

(#5375) olddog válasza Krisz1000 (#5374) üzenetére


olddog
aktív tag

"dupla sim-est veszek, ha EU-s"...
Nincs az EU-ban hivatalos forgalomban a DualSim verzió. Szóval NINCS EU-s, mondhat az eladó bármit a javíttatás fizetős az LG-nél.

Xiaomi Note 10, Xiaomi Mi Band 6/ Egyéb cuccok: 1 Feleség, 2 Macska, 1 Baldwin, 1 Skinny

(#5376) Mikemend válasza Krisz1000 (#5374) üzenetére


Mikemend
senior tag

Amit tudok mondani, hogy március elején vettem kék V30-ast, januári gyártású, és nekem eddig nagyon bejött. Tény, hogy a kamerát még szoknom kell a G4 után, ott egyszerűbb volt az app, itt meg egy csomó (számomra felesleges) mód van, plusz a G4-ben mintha jobban mutatta volna manuális fényképnél a záridő növelésével a fényváltozást is, de erre nem veszek mérget. Viszont a világos mód nagyon bejön, csak más kameraappban nem tudom használni, manuális módban sem tudom előhívni (pl. videónál).
Szóval nekem bejön, páromnak meg most tervezek egy szürkét venni, szerintem még lesz egy hét múlva is. Az ára pedig egy hónap alatt is esett 5 ezer forintot.

(#5377) OPiiPO


OPiiPO
addikt

Tudtok ajánlani valami olyan (akár fizetős) kamera appot amelyik kezeli a nagylátószögű kamerát is?

Köszi,

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#5378) mitoman válasza Krisz1000 (#5372) üzenetére


mitoman
tag

szia, maga az S8 szuper jó telefon, nekem csak a kijelzője nem tetszik, az aránya és a kerekítése miatt, mindig az éreztem hogy egy mini telefon, mintha s4 mini lenne pl.
Én az Lg-t sokkal többe nézem, nem csak a samunál hanem minden android gyártónál, mert sokkal kifinomultabb a szoftvere a többieknél, ez főleg a G3-nál csúcsosodott ki, amely szerintem jóval megelőzte korát.
Véleményem szerint egy telefon használhatóságát a szélessége adja meg, ugyanis ha azonos átmérő mellett keskenyebb, akkor kisebbre adódik minden, a betűméret a billentyűzet! stb. a cserébe kapott magasságot meg semmire sem használod (ez alól kivétel ha két alkalmazást használsz egyszerre egymás felett).
Arról nem is beszélve hogy a túlnyújtott képernyőt vízszintesen sem tudod használni, mert ott meg nem elég a magassága a tartalomhoz, pl. bizonyos site-ok reklám csíkjai miatt csak pár sorod marad.
Próbáltam appot, az első 10-et, de vagy, teli volt reklámmal, vagy folyamatosan ébren tartotta a telót, vagy gyengébb volt a gyárinál. Nekem egy igényem lenne, az értesítő ikon paraméterezhetősége (szín, méret, elhelyezkedés, esetleg villoghatna) na ne mondjam ilyet csak tévedésből sem tud egy sem.

[ Szerkesztve ]

* LG V30 3 db, Yoga 2-13, Yoga book, tab S5e, LG 55LB700 *

(#5379) Fail3D! válasza mitoman (#5378) üzenetére


Fail3D!
addikt

Bocs a trollkodasert... de mar annyiszor irtak a g3 milyen jo telefon volt, es sajat velemeny alapjan a g2 utan szerintem nagyon melle nyultak. Kulsore rosszabb lett, a felbontas novelessel, lagosabb is... a fenykepezon kivul nemtudnek ervet mondani mellette.

(#5380) MaxxDamage válasza Fail3D! (#5379) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Nekem is volt G2 (D802 32GB-s változat) és nagyon jó kis teló volt.

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#5381) OPiiPO válasza Fail3D! (#5379) üzenetére


OPiiPO
addikt

nagyon jó telefon volt a G3 ( és a G4 is ), elnézem a trollkodásod :P

[ Szerkesztve ]

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#5382) Tibor7878 válasza MaxxDamage (#5380) üzenetére


Tibor7878
tag

Háát nemtom srácok, volt nektek g3? A 3/32-es igen is szuper jó telefon volt, jobban szerettem a g4 től is.

(#5383) dSERiES válasza Fail3D! (#5379) üzenetére


dSERiES
senior tag

Nekem is volt G2 és G3 is, utóbbi azért jobb volt szvsz. A nagyobb felbontás láthatóan előrelépés volt, mégha picit a rendszersebesség rovására is ment, engem mondjuk nem zavart. Külsőre is jobban tetszett, de kinek mi. G4-emet is imádtam, talán mindegyik jobb volt picit az előzőnél... aztán jött a G5 :DDD

[ Szerkesztve ]

⊿sff⊿

(#5384) MaxxDamage válasza Tibor7878 (#5382) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

G3 kimaradt, G2 és G4 volt, de a V10 mindet felülmúlta... :DDD

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#5385) NandorHUN válasza leslien (#5222) üzenetére


NandorHUN
addikt

G8 nekem is tetszetős.
De egyedül fingerpring hiánya az ami visszatart, annak a megléte most amolyan jövőállóságot is jelentene a számomra.

Az viszont nagyon tetszik, hogy egyedül kamerában jobb a V50 lényegében (ami engem nem érdekel), G8 mérete, képességei meg tökéletesek.

Egybevetve valoszeg megvárom a G9-et és majd arra cserélem a V30-amat.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#5386) NandorHUN válasza OPiiPO (#5381) üzenetére


NandorHUN
addikt

Mondjuk akkoriban még megérte évente cserélni a telefonokat, én is így tettem. Kb. minden évben volt 2 telefonom :D

Most utóbbi években ez már nem így van. Nem látom értelmét, hogy lecserljem a V30amat.
Egyedül kamera az ami jobb egyikben másikban, de ahelyett meg van profi gépem úgy is, azzal meg legjobb telefon se veszi fel a versenyt.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#5387) Krisz1000 válasza olddog (#5375) üzenetére


Krisz1000
tag

köszi Olddog. valamilyen módon kiderül egyébként a dobozról hogy milyen piacos? a fehér matricára gondolok, amin a vonalkód, a készülék teljes tipusa meg még mindenféle szám szokott lenni...

annál is inkább mert ez alapján sajna úgy tűnik, hogy a Sm***shopban eléggé oltanak, vagy legalábbis "nem igazán pontos" az infó amit adnak, hiába mentem be személyesen...

[ Szerkesztve ]

(#5388) Krisz1000 válasza Mikemend (#5376) üzenetére


Krisz1000
tag

azt megkérdezhetem, hogy melyik gsm boltban vetted? vagy MM?
beszerzéssel minden rendben volt, nem kellett várni, csomagolás szűz volt?
köszi

(#5389) Krisz1000 válasza mitoman (#5378) üzenetére


Krisz1000
tag

egyetértünk, viszont ha nem fogok tudni beszerezni ezüst v30-at akkor sajnos ki kell egyeznem egy s8-cal... más nemigen jön szóba. :Y az s9 az egy pimpelt s8, másfélszer annyiért, ronda színekben.

sajnos led imitáló appokról én sem olvastam semmi jót! talán majd a jövőben, mert nagyon sokan ki vannak akadva h a pixel 3-on sincs led.
ennek egyébként az a célja hogy ne tudd kartávolságnál messzebbről kiszűrni a számodra fontos értesítéseket, ergo minél többször vedd kézbe, kerülj interakcióba a telefonoddal, amikor is a legtöbben nem tudják megállni h ne nyissanak meg valamit. reklámot, yt, insta, sznapi --> mehet az agymosás meg a hitcounter. ez erről szól.

(#5390) Krisz1000 válasza NandorHUN (#5386) üzenetére


Krisz1000
tag

nem csodálom. én 2 hónapja szívok lassan ezzel. elképesztően rossz a telefonválaszték. szinte mindegyikből hiányzik valami, ami power usernek fontos lehet.
mikor utoljára csúcsmodellt vettem, az egyet jelentett azzal, hogy a telóban minden akkor elképzelhető dolog benne van, és mindenből a legjobbat nyújtja. pont.

most meg folyamatosan hagynak ki vagy rontanak el fontos fícsöröket, miközben elmebeteg hülyeségekkel traktálják a fogyasztót, erőszakos marketinggel keresletet generálnak kinálat helyett. ar emojira meg összehajtható telefonra. felmész a YT-ra és ott csápol mindenki h mekkora királyság, meg neki is kéne. akkora a telefon mint a háború és béke.

(#5391) Mikemend válasza Krisz1000 (#5388) üzenetére


Mikemend
senior tag

A MobilCornerben vettem és két nap alatt kihozták. Abszolút meg vagyok velük elégedve, IBR régiójú mobilt kaptam. Igaz, én kék színűben rendeltem, de ahogy nézem az árukeresőt, sok helyen van még, plusz ma megint esett az ára öt ezerrel, szóval most tényleg megéri.

(#5392) motofi válasza mitoman (#5378) üzenetére


motofi
aktív tag

Nagyon jól megfogalmaztad, és teljesen egyetértek. A telefon használhatóságát a kijelző szélessége adja meg. Ez a nyújtott kijelző semmire sem jó. Azt irják 6 col amikor meg használom olyan a betűméret a tartalom mint egy 5 colos telefonnál. A G-3 a maga 5,5 col-jál val nagyobbnak tünt mint a G6 az 5.7 vagy akár a V30 a 6 col-lal. Egyáltalán gyártanak még az LG-nél a hagyományos kijelzőszélességel telefont? Még jó hogy a V30 aránylag szélességben közel áll a G3-hoz, de jobban örülnék a régebbi kijelző arányhoz.

[ Szerkesztve ]

(#5393) Krisz1000 válasza motofi (#5392) üzenetére


Krisz1000
tag

csak szólok h ez most a legjobb kijelző arány. ettől csak vékonyabb van. plusz edgenél még a tenyered, ujjbegyeid is elvesznek belőle.

(#5394) Krisz1000 válasza Mikemend (#5391) üzenetére


Krisz1000
tag

elárulod h milyen garid van hozzá? hogy ki szerepel a garancialevélen mint kiállító?
IBR csc-t nem találom, az melyik ország?

ill mindenkihez szól, h szerintetek ALZÁ-nál meg merjem venni, nem gázos az a hely?
2 év garit állítanak, és h vihetem LG magyarországhoz is. SS, ezüst, 105 lenne.
személyes átvétel. tehát meg tudom nézni a csomagolást stb.
csak ugye azok szlovákok, nem tudom nincs e vmi kavarás...

(#5395) varos válasza Krisz1000 (#5394) üzenetére


varos
tag

Alza is jó, vagy Turbado, én már vettem mindegyiknél telefont és más eszközt, megbízhatók.

(#5396) varos válasza varos (#5395) üzenetére


varos
tag

És most jött meg nekem az lg v30 az Alzatól, minden rendben volt, Samsung S9+ váltottam, nagyon jó ez LG V30.

(#5397) olddog válasza Krisz1000 (#5387) üzenetére


olddog
aktív tag

Az enyém Indiai.

Xiaomi Note 10, Xiaomi Mi Band 6/ Egyéb cuccok: 1 Feleség, 2 Macska, 1 Baldwin, 1 Skinny

(#5398) OPiiPO válasza OPiiPO (#5377) üzenetére


OPiiPO
addikt

Erre esetleg valaki? Vagy ezt csak a gyári app tudja?

Köszi,

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#5399) Mikemend válasza Krisz1000 (#5394) üzenetére


Mikemend
senior tag

Nekem egy év gyári garival van, tehát van a számlán IMEI, illetve a a kiállító LuckyPhones Kft néven van. Külön garancialevél nincs, a számlával garanciáztathatsz.
A +1 év garanciát nem erőltettem, mert az mindenhol szoftveres garanciát jelent, egy telefont meg te is tudsz resetelni, ha kel, szóval feleslegesnek tartom. Az egy év gyári garancia a fontos nekem, hogy szervizbe tudjam vinni, ha baja van.Az IBR-t én sem tudom, milyen régió, de azonnal frissült, amikor új verzió jött ki, vásárlás után pár nappal, és a frissítés után a szoftver is EUR volt, szóval valami EU-s telefon. Úgyhogy nekem maximálisan megfelel mind a garancia, mind a modell.

(#5400) Mikemend válasza OPiiPO (#5398) üzenetére


Mikemend
senior tag

Open Camera, vagy Background Video Recorder is tudja, de csak Camera2 API-n keresztül.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.