Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5701) DonMaster válasza FerNandor (#5700) üzenetére


DonMaster
addikt

G4 hogy ne tzdna van rajta kulon ertesito led. V30 on nincs ilyen led. Aod viszont nem fogyast es teljesen jol lehet hasznalni. De biztos van kulso progi ami a kepernyon 1 ledszeru kepzodmenyt a szivarvany szineiben vilogtat csak semmi ertelme . fekekepernyon feher par keppontbol van az aod is ha nem szinezed.

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#5702) FerNandor válasza DonMaster (#5701) üzenetére


FerNandor
őstag

Azt tudom, hogy van a G4-en LED, 4 éve G4-em van, de azt nem tudja, amit kérdeztem :DDD

Köszi :)

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#5703) ArsenalF válasza FerNandor (#5695) üzenetére


ArsenalF
aktív tag

Igen, de en szeretem mindig ott tudni

(#5704) DonMaster válasza FerNandor (#5702) üzenetére


DonMaster
addikt

Igen de van dedikslt ledje. Miert kene neki simulaltan a kijelzon csinalni ezt . de tovabbra sem latom ertelmet v30on se 1 ledet vilogtatni aod helyet

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#5705) Nundee K.


Nundee K.
tag

Sziasztok!

Van egy "érdekes" problémám telefonnal.

Ha Viber-en felhív valaki, hiába veszem fel a hívást, a telefon tovább rezeg mindaddig, míg nem bontom a hívást.
Van itthon más telefon is, pld. egy Sam. S7 is, ua. Viber verzióval nem produkálja a fentieket, így kizárnám az app hibát (ennek ellenére meg volt a cache ürítése, újratelepítés, hiába).
Más is tapasztal hasonlót, vagy bárkinek bármi ötlete van a megoldásra?

Köszi előre is!

(#5706) Mikemend válasza FerNandor (#5695) üzenetére


Mikemend
senior tag

A G széria már nem igazán flagship, amióta a V sorozat megjelent. Bár tény, hogy pont a G8-ra lesz kint 10-es droid bétatesztre, de a V többet tud a G sorozatnál, szóval mondhatjuk, hogy a V az új vezérhajó, a G sorozat már inkább középkategória lesz, a többi sorozat pedig alsóbbak.

(#5707) MaxxDamage válasza Mikemend (#5706) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

A V széria a G4 idején jött be a V10-el! :K
Azóta az történt, hogy a G széria is fel lett turbózva kicsit (HiFi Quad DAC stb..amit az is megkapott) szóval a V10 az igazi "start" Flagship" az LG-nél.

Más:
Azt esetleg valaki nem tudja, hogy nálam az LG Bridge szoftver miért nem látja "csatlakoztatva" egyik (V10, V20, V30) telefonom se? /így nem tudok Updatet keresni vagy mentést sem csinálni, se semmit.../ korábban minden jó volt, nem is értem! Minden úgy van beállítva ahogy kell. (telefonon) a PC meg érzékeli és látom a telefon/mSD kártya tartalmát is.

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#5708) David3 válasza MaxxDamage (#5707) üzenetére


David3
őstag

Bugyuta feltevés, de LG Mobile driver melyik van fent? Érdemes lenne törölni, és újra felrakni, nekem is volt már ugyanez a probléma. Újratelepítés megoldotta...

(#5709) MaxxDamage válasza David3 (#5708) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Azt is felraktam legújabbat :K :R

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#5710) aTe014


aTe014
aktív tag

Szeretett V30-am lefagyott egy Synology alkalmazásban, onnan sehova nem tudtam lépni, majd egy idő után elsötétült és jelenleg semmilyen gombkombinációra nem reagál.

Amiket próbáltam:
Hangerő le+Power gomb legalább 10 másodpercig,
Hangerő fel+Power gomb legalább 10 másodpercig,
Mindhárom gomb legalább 10 másodpercig, de semmire sem reagált.

Ha gépre dugom, akkor pittyen a laptop, hogy érzékeli, de az LG Bridge sem látja a telefont.
Egyéb ötlet mielőtt szervízbe küldöm hétfőn?

Szerencsére Turbado-nál vásárolt 2 év garival.

i14Pro

(#5711) DonMaster válasza aTe014 (#5710) üzenetére


DonMaster
addikt

töltő? ha lemerült volna? hard reset?
ha ezek se segitenek,
probáld meg hogy töltőre dugod kb 1orát majd akkor megprobálod felkelteni vagy hard reset akkor már tuti kel legyen akksiban áram.

prémgarival vetted? vagy simán?
prémgarinál már rég szoltam volna hogy tönkre ment, és ugye cserélik.

[ Szerkesztve ]

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#5712) aTe014 válasza DonMaster (#5711) üzenetére


aTe014
aktív tag

Fél 3 óta töltőn van, de olyan 45%-nál volt az akksi, amikor lefagyott, kicsit meleg is telefon, szóval töltötte valószínű.

Sima garanciával sajnos. De az el- és visszaszállítás így is ingyenes elvileg.

i14Pro

(#5713) DonMaster válasza aTe014 (#5712) üzenetére


DonMaster
addikt

ha semmire nem reagál hivd öket, futár miatt.

nagy hiba, hogy nem kértél prémgari-t. én legutobbi g4 bootloop (amit 3évesen méltányosságiban ingyen cseréltek máskép 60e lett volna. )miatt már ugy voltam az a 15e ft simán belefér , ha meg nem használom fel majd levásárlom 2év múlva .

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#5714) DJ. Ru$y válasza aTe014 (#5710) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

A sima power gomb 30 másodpercig opciót is gondolom próbáltad, csak nem írtad. Nekem még ez jut eszembe.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#5715) mitoman válasza FerNandor (#5695) üzenetére


mitoman
tag

Elég gáz ez az értesítő led hiánya, az AOD szerintem semmiképpen sem helyettesíti, főleg így hogy az is elég gyengére sikerült, én próbáltam ezt külső programmal, de az ingyenesek közt nem találtam egy normálisat, az első 15 helyezettet próbáltam ki kb. A nagyobb baj az hogy az összes gyártó kihagyja újabban. Én annyit szoktam csinálni hogy külső programot használok, amely beállítható intervallumonként figyelmeztető hangot ad.
Ezeket a programokat "call reminder" keresésre találod. Mivel ez a funkció is kimaradt a V30-ból, de pl. egy samu v. redmi ezt tudja segédprogram nélkül.

* LG V30 3 db, Yoga 2-13, Yoga book, tab S5e, LG 55LB700 *

(#5716) aTe014 válasza DJ. Ru$y (#5714) üzenetére


aTe014
aktív tag

Egész este töltőn volt és megint újrapróbáltam minden kombinációt, de szó szerint: se kép, se hang.

Öröm az ürömben, hogy a Turbadonál már kapható a OnePlus 7 Pro, úgyhogy mondom is nekik, hogy vissza se küldjék, hanem beszámíttatom abba. Még nem terveztem lecserélni a V30-at, meg akartam várni a Note10-et is (vagy Samsungra vagy OnePlusra váltottam volna mindenféleképpen), de hát az élet kifürkészhetetlen forgatókönyvet ír. :D

[ Szerkesztve ]

i14Pro

(#5717) frankie!


frankie!
őstag

Sziasztok! A DS variánst hogy lehet egyértelműen beazonosítani? Ha a tálca két SIM-esnek tűnik de A DS jelzés nincs a hardver adatoknál csak LG-H930 van az nem lehet DS igaz?

(#5718) MaxxDamage válasza frankie! (#5717) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Szia!

Nekem a hátlapján van egy gyári IMEI/SN/MODEL címke (LG-H930DS) ami alapján be azonosítható, vagy a szoftver/hardver/rendszer részben.

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#5719) DonMaster válasza frankie! (#5717) üzenetére


DonMaster
addikt

Menuben megnezed a tipust a szoft verzional irja masik tolsz egy kepet a talcarol ide lehet akin de k dual van felismeri

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#5720) gretzky77 válasza DonMaster (#5719) üzenetére


gretzky77
veterán

Ne haragudj de ezt olvasni és dekódolni is fáj!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#5721) rolandhun95


rolandhun95
tag

Sziasztok, látom nem nagyon mozog a csoport most jelenleg, viszont pár mondatot had engedjek meg magamnak. :)
Közel két hónapja használom a készüléket, elégedettséggel. Elsősorban zenehallgatásra vettem, viszont azt még mindig a jó öreg G2+viper4androiddal teszem :D azt még a v30 ilyen stock állapotban nem tudja felülmúlni. Igaz tervbe van egy magas impedanciás füles beszerzése, de erről később.
Akksi idő nálam két teljes nap 4-4,5 órás sotokkal, legfrissebb verzióval.
Videózni nagyon tud, de g2 után azt hiszem bármi meglepne.
Összességében ennyi, elsőre kicsit nagy a készülék, de mindegy, másodjára is az, ehhez hozzá kell szokni.

(#5722) gretzky77 válasza rolandhun95 (#5721) üzenetére


gretzky77
veterán

Használd egészséggel,ez egy nagyon nagyon jó készülék,viszont eléggé hitetlenkedve olvasom,hogy G2+viper jobban szól mint a V30! Hifi quad be van kapcsolva,mert nem tudom elképzelni amit írsz!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#5723) rolandhun95


rolandhun95
tag

Hifi quad nem ér semmit egy alacsony impedanciás fülessel. LG G6 gyári fülesét használom.

(#5724) fecus


fecus
őstag

Tetszik ez a telefon. Ha jól értem 1 éves gyári garancia van rá és ahol 2 évet írnak az mindig bolti gari?

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#5725) OPiiPO válasza rolandhun95 (#5723) üzenetére


OPiiPO
addikt

Ott akkor gondok vannak máshol. A quad dac-nak vernie kell a sima socket android DA átalakítót minden esetben. Milyen forrást hallgatsz, milyen a füles?

[ Szerkesztve ]

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#5726) rolandhun95 válasza OPiiPO (#5725) üzenetére


rolandhun95
tag

Deezer premium, a fülest fentebb írtam.
Jó majd ránézek azért mégegyszer holnap, nem akartam belemenni ennyire :D

(#5727) .St.


.St.
tag

Az V30-t lehet használni hasonló módon mind a Samu Dex -ét? Ha nem is pont olyan szépen? Vagyis egy monitort szeretnék rákötni, +bill,+egér. Van ehhez valamilyen átalakító, dokkoló, vagy akármi? Valaki próbálta már így használni? Ha igen, milyen felbontást lehet belőle kicsikarni a monitoron?

-= St forever =-

(#5728) DJ. Ru$y válasza .St. (#5727) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Gyanítom egy Type-C adapter amin van monitor kimenet és USB hub az jó lehet erre, de nem lesz "dexes" felület, szimplán megkettőzni fogja a kijelző képét nagyban és kész.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#5729) fecus válasza fecus (#5724) üzenetére


fecus
őstag

Még egy kérdés: a wireless töltője megy egyszerű kínai töltővel? Most P9 egy betéttel működött vele.

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#5730) DJ. Ru$y válasza fecus (#5729) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Kínai töltőt (noname) a kukába. Nem biztos, hogy örülsz, amikor kinyírja a töltőelektronikát, láttam már ilyenre példát. Minimum egy "márkás kínai", Blitzwolf, Ugreen stb, azokkal valószínűleg nem is lesz baj a töltéssel.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#5731) .St. válasza DJ. Ru$y (#5728) üzenetére


.St.
tag

Ez jó lehet?

[link]

-= St forever =-

(#5732) DJ. Ru$y válasza .St. (#5731) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nem használtam még ilyet soha, így ne várd, hogy 100%-ra azt mondjam, hogy igen. Én, ha próbálkoznék biztos ilyennel tenném. Más kérdés, hogy próbálkozni 12e Ft az kicsit necces.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#5733) cantalyaaga válasza .St. (#5731) üzenetére


cantalyaaga
csendes tag

Szia,

a képen látható adapterekkel kipróbáltam. USB hubként működik, a kép nem megy át. (Sima USB C - HDMI adapterrel van kép)

(#5734) DJ. Ru$y válasza cantalyaaga (#5733) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Köszi az infót, akkor a kollégának csak a BT egér, billentyűzet marad egy Type-C - HDMI adapter mellé..

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#5735) .St. válasza cantalyaaga (#5733) üzenetére


.St.
tag

Hát ez nem jó hír. Azért nem akarok még 2 BT -s eszközt venni. Amúgy én direkt VGA kimeneteseket keresek, mert sajna monitoromon csak az van. Hátha az jó lesz. :B

-= St forever =-

(#5736) MaxxDamage válasza fecus (#5729) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Nekem "BlitzWolf BW-FWC1" van és tökéletes, ezt használom a V30+-hoz. /csak ezt/

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#5737) DonMaster válasza .St. (#5735) üzenetére


DonMaster
addikt

d-sub az analog, a v30 és szinte minden mostani mobil only digitális jelet ad, nem véletlen szünt meg az uj vga-knál a d-sub kimenet, amd(rx5xx) nvidia(gtx1xxx) -eknél sincs.
keres akkor hdmi-set és tegyél rá egy aktiv átalakitot hdmi to d-sub-ra, bár szerintem "olcsobban" meguszod egy miracast képes tv-vel kicsivel, vagy uj monitor .

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#5738) DonMaster válasza MaxxDamage (#5736) üzenetére


DonMaster
addikt

azért a Blitzwolf nem egy noname kinai ö már az ami minőséget képvisel, bár ha csak a gyártási hely számít mint kínai , Bár nem tudom a vietnámi samsung qi töltő mivel jobb mint egy minöségi kinai cucc.

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#5739) .St. válasza DonMaster (#5737) üzenetére


.St.
tag

Egy ilyet rendeltem: [link]
Nem vészes az ára, ha mégsem működne. Persze jobb lenne ha menne. Ha majd megjön beszámolok.

-= St forever =-

(#5740) MaxxDamage válasza DonMaster (#5738) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Lényeg, hogy minőségi és ezért azt vettem/szereztem be a V30+ mellé ;)

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#5741) fecus


fecus
őstag

Egy újabb kérdésem van a telefonnal kapcsolatban:
Ezek közül a boltok közül melyikben vegyem meg? Van-e valakinek tapasztalata?
smartshop.hu
netmobil.hu
planetgsm.hu
mobilcorner.hu

Sajnos a többi boltban az ár meghaladja a keretemet (bruttó 101600 Ft) és a Cég a nagyobb számlát nem fizeti ki. Pl. Turbado-nál nem állítanak ki két számlát. Úgy kipótolhatnám.

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#5742) varos válasza fecus (#5741) üzenetére


varos
tag

Szia!

Itt nézd meg én itt vásároltam: [link]

(#5743) fecus válasza varos (#5742) üzenetére


fecus
őstag

Szuper! Köszönöm.

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#5744) goranje válasza fecus (#5741) üzenetére


goranje
tag

Szia!

Na pont kapóra! A mai kalandom: A GSM Palotától rendeltem egyet hétfőn, azért onnan mert a Mobilcorner nem vette fel a telót. (mint kiderült üzemszünet volt).

Na ma megjött a cucc: a rendelt kék helyett ezüst, doboz semmi csak egy pattincsos zacsiban töltő, füles, kábel + plusz a teló. Más semmi, még sim tű sem. Rögtön felhívtam őket, de persze ez természetes szerintük az LG így is szokott küldeni a viszonteladóknak. Na persze, meg a Babám f@sz.. :W

Úgyhogy küldöm is vissza.

Gyorsan megrendeltem a cornertől, tök normálisak gyári doboz, gyári gari ( mint kiderült a Palota csak forgalmazói).

Hétfőre igérték, várós!!!

(#5745) DJ. Ru$y válasza goranje (#5744) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Az összes GSM boltban forgalmazói garancia van... Az LG jóindulatból 1 évig javítja, ha a számlán vagy számlamellékleten rajta van az IMEI szám, de ennyi. Az 1 év feletti garanciaidők mind forgalmazói garanciák. Kivétel ez alól, ahol 2-3x annyiért van a készülék, mint máshol (Médiamarkt, Edigital [ha még van náluk egyáltalán]), ezt jobb, ha tudod. :K

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#5746) goranje válasza DJ. Ru$y (#5745) üzenetére


goranje
tag

Persze, tudom én. Most is V10-em van és annak is kijelzőjén is egyszer csak megjelent egy vörös folt.
Megkerestem a szervizt hogy mi is van és ki is cserélték volna a panelt csak éppen ki kellett ugranom külföldre pár napra és közben lejárt a gari. És az pedig Partnerós készülék, ez meg ugye csak adásvételis, számla és IMEI nélkül, de így is megcsinálták volna garban. Szóval korrektek nagyon.

Egyébként többször beszéltem velük mert a barátnőmnek is vettünk már egyet és neki a 128-as kellett volna. Na arra monták hogy semmit nem csinálnak vele, még kijelző cserét sem, mert állítólag az sem teljesen egyforma. :F Így lett külföldről hozva és mivel európai, azt szervizelik, nem kell MO. vételnek lennie.

De tegnap még a V50-re is rákérdeztem és azt mondta szervizes srác hogy abból már a 128-as is európai, azt is javítják. De végül maradt a V30.

De az OLED tv topicban is nagyon ajnározzák az LG-t hogy mennyire jól kezelik a garanciális dolgokat.
Mondjuk remélem egyik cucc esetén sem kell megtudnom. :))

Ja, és még az eredeti téma: azért egy bontott, doboz nélküli hiányos kiegészítőkkel adott készüléket adni háát...
És nem a B&O fülest hiányolom, van helyette egy más jobb pl. . Na de hogy egy nyomorult sim tű sem? Ugyan hogy is veszem használatba? Vagy az USB adapter..

Na bocs, ez kissé hosszú lett. :W

(#5747) .St. válasza fecus (#5741) üzenetére


.St.
tag

Én a planetgsm -nél vettem kb 2 hete. Megrendeltem, másnap szóltak, hogy mehetek érte. (személyes átvételt kértem, pont az ilyen zacskós dolgok elkerülése végett) Sok helyen van átvételi lehetőség. Bontatlan dobozban volt ahogy kell. Számlán rajta az IMEI szám.

-= St forever =-

(#5748) Szabadh


Szabadh
tag

Sziasztok.
Én is gondolkozok egy ilyen telefonon.
Egy Huawei mate 10 pro t váltana.
Néztem sok videot. Kb egy kategoria.
Amit jó lenne tudom, mert nagyon kiprobálni nem tudom sehol előben, hogy ebben van e már sötét mód?
Amikor a menü háttér szine nem fehér, hanem fekete. Vagy, témákkal meg lehet oldani?

(#5749) dSERiES válasza Szabadh (#5748) üzenetére


dSERiES
senior tag

Szia. Témákkal lehet az egész systemui / beállítások / minden teljesen fekete. Egyik kedvencem :))

⊿sff⊿

(#5750) jimmedly válasza Szabadh (#5748) üzenetére


jimmedly
senior tag

A gyárilag rajta levő high contrast téma sötét, hasonló a kolléga által belinkelthez. Én is azt használom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.