Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1001) D4ni válasza polar-x (#990) üzenetére


D4ni
őstag

Na akkor hétfőn jön a mate 10 pro.. Eddig vártam, mostmár kicsit megbántam.

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#1002) turbuczn


turbuczn
tag

Igaz az, hogy a hazai LG V30-ban nincs vagy nem lesz vezeték nélküli töltés?

(#1003) WinstonWolf válasza turbuczn (#1002) üzenetére


WinstonWolf
senior tag

Kizártnak tartom, hogy ne lenne benne.

WinstonWolf - A második farkas, aki sütni tud.

(#1004) aTe014 válasza D4ni (#1001) üzenetére


aTe014
aktív tag

És mire vártál?
Napokkal ezelőtt leírtam, hogy 290 körül fog nyitni, máshol meg 205-210ért megkapod azt, amit az MM ad. Azokra a sufni gsm-esekre (turbado, vip-phone) is ugyanolyan 1 év gyári garancia jár, ha IMEI-s a számla.

Várható volt, hogy sokan az ár miatt fognak puffogni, így jönnének be a számításaim a lottón... :D

(#1002) turbuczn: Elvileg nem hagyták ki az európai modellekből sem. Reméljük, egy európai H930 V30-al rendelkező tulaj meg tudja erősíteni.

szerk.: nem tudom, honnan szedte a tech2.hu, de csomó tesztvideót láttam, ahol az európai modell is tudta a vezeték nélküli töltést.

[ Szerkesztve ]

i14Pro

(#1005) turbuczn válasza WinstonWolf (#1003) üzenetére


turbuczn
tag

"A QuickCharge 3.0 nem maradt el, a vezetékmentes töltés viszont az itthoni modellekben nem lesz elérhető."

https://tech2.hu/lg-v30-teszt-zene-fuleinknek/

(#1006) koxminator


koxminator
senior tag

Ez az ár epic fail... :Y Nagy szerelmem volt ez a telefon, de most már nem bánom, hogy Honor V10-et vettem. Féláron! :K

Cégünk alapfilozófiája: nem bántjuk a sz**t, amíg nem büdös!

(#1007) tomboy0013 válasza koxminator (#1006) üzenetére


tomboy0013
veterán

A V10 140-150e Ft a V30 meg 210-215e Ft. Akárhogy számolom nem jön ki a fele. Csak azt ne mond hogy az egyikből GSM-es árat kell nézni a másikból MM-eset. Nem is értem mi ez a zúgolódás, elég egyértelmű volt hogy baromi magas kezdő árra számíthattunk. Ott az EU-s GSM modell ahogy már előttem is írták ugyanazokkal a garanciális feltételekkel.

[ Szerkesztve ]

(#1008) koxminator válasza tomboy0013 (#1007) üzenetére


koxminator
senior tag

jó, igaz, nem volt teljesen korrekt az összehasonlítás, mert a V30+ az valóban nem 300. Ettől függetlenül akkor is pofátlanul, hülyén elszálltak az árával.

Cégünk alapfilozófiája: nem bántjuk a sz**t, amíg nem büdös!

(#1009) ofgm


ofgm
tag

Ez az MM ár nagyon brutális lett. Lehet, pont ezért bevállalok egy megbízható sufnis darabot. Szerintem, a készülék után fizetendő adó meg árrés ide vagy oda, ez nagyon idióta ár.
Gyakorlatilag a sima v30 és a v30+ miben tér el? Csupán a háttértár mérete a plusz?

(#1010) Aryon87 válasza polar-x (#990) üzenetére


Aryon87
félisten

Ezek bolondok (MM-el együtt).
1-2 év és az LG eltűnik a mobilpiacról.. Mert kétlem hogy sokáig fogják húzatni a többi szegmenssel..

Valaki írta hogy promót se lát tőlük. Én sem. Még karácsony előtt láttam utoljárea a Voda plakátját, amin a G6 és Q6 szerepelt és ennyi.. Tavaly a G6-al is itt qrták el, hogy se promó, de még az üzletekben se volt kint..

MM pl a mai napig kint tartja a pulton a V10-et és G5-öt.. G6 sehol..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1011) polar-x válasza Aryon87 (#1010) üzenetére


polar-x
tag

G6 a pólus MM-ban van kint!
Szerintem veszek egy G6-ot annak ellenére hogy állítólag rossz kamerában. ( Nem tudom, csak sokan mondják róla!) Nekem nem ér meg +130k-t a v30 mert az jobb kamerában! Kijelző nem olyan rossz a G6-nak mint ahogy hallani ( fakó) hátha kamera se lesz olyan tragédia! Esetleg ha valakinek van eladó garis fekete g6 az irjon privit!

[ Szerkesztve ]

(#1012) Aryon87 válasza polar-x (#1011) üzenetére


Aryon87
félisten

A G6 a maga formájában jó. a kijelzője nekem nem volt fakó, sőt szerintem gyönyörű. Kamera is 2 éves szenzorral ellentétben egész jó szinten van, a Google camerát pedig egész jól kezeli. A hardver az ami miatt kilóg a sorból, nálam valóban egy "biztonsági" telefon volt, sajnos én el tudtam érni a korlátait, amit a rendszer nem bírt el.

Europark (most Shopmark) és Westend MM-ben pl nem láttam kint a G6-ot. Sőt a Budaőrsin sem.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1013) H.Kornél81 válasza Aryon87 (#1012) üzenetére


H.Kornél81
tag

Szia!

Miféle korlátok voltak ezek, ha nem vagyok túl indiszkrét? :B

(#1014) D4ni válasza aTe014 (#1004) üzenetére


D4ni
őstag

Mivel a fórumon sok orákulum dolgozik, így illik néhány dolgot fenntartással kezelni. Plusz a premier előtti gsm boltos árak gyakran nem olcsóbbak a hivatalos forgalmazói ártól. Volt egy tipped , bejött. Ettől nem kell hülyének nézni a másikat !

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#1015) S e t h


S e t h
nagyúr

Szép ára lett, de legalább időben jött és méltó párja a konkurenciának. Ja nem.
Lassan itt az S9 bemutató is, nem hiszem el, hogy nem ugyanazok az ökrök dolgoznak itt is, mint anno a htc-nél.

Sarki gms. Nem azzal van baj, hogy vki éttetemben eszik, más meg sarki gyrososnál, hanem nagyjából be is árazta magát az LG. Ki akar ennyit fizetni érte a mert hülye azért nem vagyokéknál? Ez a telefon ért annyit amikor bemutatták, de ennyi idővel később ilyen áron bejönni, pláne karácsony után másfél hónappal, plusz S9 bemutató előtt, bravó LG, megcsináltad.
Remélem azért más országban lesz/volt/ rá kereslet, mert alapjában véve jó telefonokat csinálnak, színesebbé teszik a piacot, bár az ember az LG-től kicsit többet várna.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1016) leslien válasza S e t h (#1015) üzenetére


leslien
nagyúr

+1
abszolút megmondtad a frankót.... :D

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1017) dajkapeter


dajkapeter
senior tag

Duna pláza MM, csak Q6 van kint. G6-nak nem láttam helyet.

Mostani megjelenés ide-oda ez lassan egy 1 éves hardverrel szerelt telefon, amit fél éve mutattak be, lassan 3 hónapja kapni az osztrákoknál. S8+ kategóriája, annak meg már lent van az ára. Ez a hozzáállás árazásban nekem egy kicsit erős. Ennél olcsóbb a note8, ami közel vele egy időben jelent meg. Nem csodálkoznék, ha 1 hónap elteltéven 0 kereslet miatt megindulna az ára lefelé... Am. a N8 257 körül van a sufnikba és a MM-be is.
Lehet szépíteni, meg mondogatni hogy friss megjelenés, de nincs értelme ennek az árnak. A szintén 4 gigás S8+ mennyin is nyitott fél éve? Szép meg minden, de azt hiszem S8+ lesz az én választásom...

[ Szerkesztve ]

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#1018) zoleeno1 válasza S e t h (#1015) üzenetére


zoleeno1
addikt

Plusz vegtelen :)
Jó a kaja, de annyira szarul van talalva, hogy senki nem eszi meg...

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#1019) WinstonWolf válasza turbuczn (#1005) üzenetére


WinstonWolf
senior tag

Menjenek a jó tetves k. Anyjukba! Van pofájuk ilyen áron egy kiherélt készüléket ennyire megkésve idehozni? Minek néznek ezek minket? Mocskos tetves brigád. Most írták le magukat nálam végérvényesen. Nem bántam meg, hogy Note8-at vettem. 300 000 ből kijött rá még teljes körű biztosítás, meg még egy év gari. Nagyon nem mindegy.

LG= Legyünk Gyengeelméjűek!

WinstonWolf - A második farkas, aki sütni tud.

(#1020) Womb


Womb
senior tag

Van valami infó róla, hogy mikor érkezik rá Oreo?

(#1021) kakuk100 válasza WinstonWolf (#1019) üzenetére


kakuk100
őstag

Szerintem nem az LG szabta ki a fogyasztói árat hanem a MM. aki mindig sokkal többért ad minden új terméket mint más cég. Gondolja, sokan várják és egy jó telefon aki nagyon szeretné az úgy is megveszi.

(#1022) Quqesz válasza S e t h (#1015) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Egyetértek

dajkapeter
Én már megléptem, s8+ lett.

MM-en meg ne húzzátok fel magatokat, tudják ők hogy kell ezt csinálni, ha nem így lenne már régen csődbe mentek volna. Még magas árak mellett is sokan vásárolnak náluk(pl cégek is). Aztán meg akcióznak, amikor is a 100%-os haszonból már csak 90% marad meg nekik

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#1023) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Azt hiszem Aqua csak magyar készüléket árul, és náluk is van. Aqua V30 kicsit jobb áron, szolgáltatót kivárom, ha addig nem döglik meg a G3.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#1024) kakuk100 válasza DJ. Ru$y (#1023) üzenetére


kakuk100
őstag

Hát ez nem is kicsit jobb ár. 80 e. Ft. elég nagy különbség.

(#1025) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Ha valaki még nem látta.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#1026) dajkapeter


dajkapeter
senior tag

Ez vajon EU modell? Túl jónak tűnik az ára... :Y Több mint 110e-rel olcsóbb a MM-től :DD

[ Szerkesztve ]

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#1027) WinstonWolf válasza DJ. Ru$y (#1023) üzenetére


WinstonWolf
senior tag

Az Aqua-val csak óvatosan. Amikor Samsung monitort akartam venni, náluk volt a legjobb áron. Amikor odamnetem kiderült nem samsung garisat adnak, hanem saját garanciás a készülék. Igaz, hogy nem egy sarki bolt, meg múltjuk is van, de én akkor se ott vettem meg...

WinstonWolf - A második farkas, aki sütni tud.

(#1028) leslien válasza dajkapeter (#1026) üzenetére


leslien
nagyúr

kérdezd meg ,de eddig nem volt gond elfogadta az Lg ott vásárolt telokat....

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1029) kakuk100 válasza dajkapeter (#1026) üzenetére


kakuk100
őstag

Szerintem EU-s modell. Úgy tudom, hogy a kék és 64 GB-os általában Eu-s. Persze meg kell kérdezni és a dobozon is rajta van.
Tuti, hogy a MM. tette olyan magasra az árat nem az LG pedig mindenki szegény LG-t szidja.

[ Szerkesztve ]

(#1030) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Uhhh, smartshopban 187e és eus.....

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#1031) OPiiPO válasza Quqesz (#1030) üzenetére


OPiiPO
addikt

smartshop mennyire számít megbízható boltnak?

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#1032) koxx válasza OPiiPO (#1031) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Eléggé az. Normális névre szóló áfás számla, nem tollal kitöltött sajtpapíros ákombákom.

(#1033) Remekelek28 válasza koxx (#1032) üzenetére


Remekelek28
őstag

Csak telefonon alig lehet őket elérni. De lehozták a cuccot 4 nap mulva.
X powert rendeltem tőlük. 10-12 órás kijelzőideje van brutál.
Annyibol jó a smartshop,hogy van üzletük is,tehát lehet csapkodni az az asztalt.
Es elvileg nem csak mobilokat árulnak.

(#1034) koxx válasza Remekelek28 (#1033) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Én FB-on és emailen beszéltem velük, mindig gyorsan válaszoltak.

(#1035) OPiiPO válasza koxx (#1032) üzenetére


OPiiPO
addikt

köszi!

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#1036) Pistakiss válasza OPiiPO (#1035) üzenetére


Pistakiss
őstag

Szia!
A kérdésed érthetetlen! Ha távolról fényképezel, milyen közeli témát szeretnél megjeleníteni? Vagy távolra fókuszálsz, vagy közelre, ennyi! Autófókusznál fókuszálj a közeli témára, az exponáló gombot félig lenyomva és azt tartva állítsd be y képkivágást!
Remélem segítettem.

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#1037) rgqjx válasza Pistakiss (#1036) üzenetére


rgqjx
aktív tag

:Y :C :DDD

(#1038) DJ. Ru$y válasza koxx (#1032) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

IMEI rajta van a számlán, nem tudod véletlen? (LG csak így vállalja az 1 évet ugye.)

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#1039) leslien válasza DJ. Ru$y (#1038) üzenetére


leslien
nagyúr

rajta van, de kell h EU s legyen...
Quqesz akkor már bánod?

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1040) jacis válasza dajkapeter (#1026) üzenetére


jacis
nagyúr

Ez így egy extrán jó ár. :Y

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1041) leslien válasza jacis (#1040) üzenetére


leslien
nagyúr

igy kellet volna nyitni mindenhol..

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1042) polberto


polberto
tag

Sziasztok!
A HK(Hongkong) verziós vállalható szerintetek?
Magyar nyelv, frissítés, 4G?

(#1043) koxx válasza polberto (#1042) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Minek szenvednél HK verzióval amikor elérhető az EU-s is?

(#1044) polberto válasza koxx (#1043) üzenetére


polberto
tag

-30000Ft
170-ért V30plusz

[ Szerkesztve ]

(#1045) kakuk100 válasza polberto (#1044) üzenetére


kakuk100
őstag

Nyugodtan vállald semmi különbség nincs az EU V 30 s és a+ között. A belső tárhely 128 GB.A gyártási hely is Ázsia- Korea nem? Magyar nyelv is van benne.

[ Szerkesztve ]

(#1046) koxx válasza kakuk100 (#1045) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Max a szerviz elhajt a fenebe...

(#1047) DJ. Ru$y válasza kakuk100 (#1045) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ahogy koxx mondja, mivel nem EU-s példány, így bolti garanciád van... Az meg olyan, amilyen. Nekem az EU-sra vállalt 1 év gyári LG garancia szimpatikusabb... :U

Megtolom a 64-es kártyámmal vagy a 128-assal a simát és kész is, kár, hogy a Smart-nál csak ezüst van... :(

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#1048) kakuk100 válasza DJ. Ru$y (#1047) üzenetére


kakuk100
őstag

Lehet, hogy a garanciával gond lenne, bár ha viszi valaki az itthoni számlát nem biztos. Ha veszel egy V30 at egy itthoni boltban számlával nem vagy köteles tudni hogy EU-s vagy nem. Persze ezt lehet csűrni csavarni de azért az ár is számít. 100 e. Ft. differencia nem semmi.

(#1049) aTe014 válasza DJ. Ru$y (#1047) üzenetére


aTe014
aktív tag

Elvileg van náluk kék is, csak ahhoz lusták voltak képet tenni... :)
[link]

i14Pro

(#1050) koxx válasza kakuk100 (#1048) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

"A törvény nem ismerete nem mentesít a felelősség alól" szal ha hülye voltál és benézted majd a szerviz elhajt a fenébe akkor így jártál. Igenis tájékozódni kell mielőtt 200k-s telót veszel mutyialuljáró gsm-ben, hogy az adott márkaképviselet foglalkozik-e vele. Nem csoda, hogy megy a sírás a fórumokon...

aTe014: pár hete facen kérdeztem akkor azt írták csak ezüst van nekik, de persze változhatott a helyzet

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.