Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6851) korpicschess válasza Mikemend (#6849) üzenetére


korpicschess
veterán

Kamera/Mód/Lassú mozgás.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#6852) Mikemend válasza korpicschess (#6851) üzenetére


Mikemend
senior tag

Kösz, ki nem találtam volna, hogy ez az... :U

(#6853) Maxximus válasza DJ. Ru$y (#6848) üzenetére


Maxximus
őstag

Köszi

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#6854) veze válasza Maxximus (#6853) üzenetére


veze
őstag

korábban nem tünt fel ( mert szerintem nem így volt) de mostanában azt látom, hogyha töltöre teszem a telefont ( mindegy hogy vezetékes vagy vezeték nélküli) a kijelző tulnyomoan zöld, egyik sarka irányában RGB szin átmenetben pirosba átmegy és világit és nem sötétül el... ha leforditom akkor sem. Csak töltéskor viselkedik így , egyébként rendben van.
Képes akár órákig igy "világítani", amig töltön van. csak ugy lehet elsötétiteni ( és a kijelzőn akkor az óra van) ha töltöre helyezés után feloldom, majd koppintok a kijelzőre, és ezzel lezárom, akkor elsötétül, és így marad, nem jön elő a
Ha ezt nem teszem meg, csak rádugom a töltöt ( felodás nélkül) és leteszem akkor a kijelző szinesen világít. Mi lehet ennek az oka? másnál is viselkedik így?
valami feltelepitett program miatt lehet? Nem igazán rémlik hogy mostanában uj valamit tettem volna fel..

[ Szerkesztve ]

(#6855) veze válasza veze (#6854) üzenetére


veze
őstag

ehh ,rájöttem, :W
kijelző - képernyővédő - szín - automatikus indítás töltéskor vagy dokkoláskor.

(#6856) Midway


Midway
senior tag

Hol lehet kikapcsolni , hogy mikor töltőre dugom akkor ne kapcsoljon be a kikapcsolt telefon?

(#6857) dajkapeter válasza Midway (#6856) üzenetére


dajkapeter
senior tag

Elvileg sehol, mivel ez egy "biztonsági" beállítás amit az android tartalmaz. De lehet, hogy csak én tévedek.

[ Szerkesztve ]

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#6858) ArsenalF


ArsenalF
aktív tag

Valaki tud valamit az Android 9 frissitesek allapotarol, megint visszavontak esetleg?
A LGH930D-k meg mindig nem kaptak meg es erdekelne hogy van-e ertelme meg varni ra vagy sem. En jelenleg mar masik telefont hasznalok ezt edesanyamnak szannam, de gondoltam ha mar ugyis factory reset lesz akkor feltettem volna elotte az uj verziot, de latom sehol sem talalhato meg meg erre a keszulekre :(

(#6859) David3 válasza ArsenalF (#6858) üzenetére


David3
őstag

Kicsit feljebb kérdezték pont mások is... nekem is Dual SIM-es készülékem van (H930DS), rápróbáltam az egyik H930-ra szánt szoftvert, és simám viszi. Nekem a magyar régiós v30q van fent már lassan 2 hete, nincs vele semmi problémám, a két SIM-et is kezeli.

(#6860) olddog válasza ArsenalF (#6858) üzenetére


olddog
aktív tag

Már vagy 4 hete van frissített rendszer az én H930DS-emre Indiai pedig a lelkem és mi szoktunk az utolsók lenni. Lg Bridge-en jött.

Xiaomi Note 10, Xiaomi Mi Band 6/ Egyéb cuccok: 1 Feleség, 2 Macska, 1 Baldwin, 1 Skinny

(#6861) AeSDé Team


AeSDé Team
őstag

Sziasztok!

Mennyire macera akkut cserélni egy V30+ telefonban?
Milyen következményei vannak? Pl. vízállóság elvesztése?
Honnan érdemes újat beszerezni, hogy az valóban új legyen és ne polcon porosodjon 3 éve?

Emlékeim szerint 1.5 éve amikor vettem ezt a telefont, akkor rendkívül jó akku időket produkált időnként 5-7 óra kijelző időkkel.
Mostanában jó ha a 3 órát meg tudja ugrani egy nap.

(#6862) MaxxDamage válasza AeSDé Team (#6861) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Szia,

Én LG-hez küldöm fel, ha szükséges lesz és fizetek mint a katonatiszt... :K

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#6863) RetepNyaraB válasza AeSDé Team (#6861) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Garantáltan nem kapsz eredeti akksit a piacon. Amit az lg ad, abban is csak bízni lehet. Legalább a vízre garanciát kell adniuk.
Egyébként hacsak nem extrémen nyúztad - használtad naponta órákon át, a 3 óra irreálisan rossz. Esetleg egy rendszer újrahúzás lgup-pal..?

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#6864) DJ. Ru$y válasza RetepNyaraB (#6863) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Factory reset a kulcsszó. Hiába frissít az ember, meg rakja a legújabb rendszert, ha közben megtartja az adatait az bőven okozhat beakadást a háttérben, amiből az iszonyatos aksiidők általában származnak.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#6865) AeSDé Team válasza RetepNyaraB (#6863) üzenetére


AeSDé Team
őstag

Nagyjából naponta lett töltve, az esetek legalább 60%-ában egy QC 3.0-as töltővel.
Újrahúzva azóta nem lett. Nagyon be van lakva és sosem tudtam addig nélkülözni, hogy factory resetet kaphasson. De majd megpróbálkozom vele.

(#6866) DJ. Ru$y válasza AeSDé Team (#6865) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Tudom, tudom, lehet én leszek a kivétel, de, ha lehet választani, akkor sose töltsd gyors töltéssel, persze mondják, hogy nem lesz baja az aksinak stb, a gyors töltés árát valahol meg kell fizetni, és én tartom, hogy sokkal jobban eszi az aksit, mint egy sima 5V 2A-es töltés. (Talán 1.8A-t tud felvenni 5V-on a V30.) Amióta megvan egy 5V 2.1A-es töltővel töltöm, a gyári töltője a dobozában, még kinyitva sem volt.
Talán itt lehet valahol a kutya elásva. :(

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#6867) sonkuci válasza AeSDé Team (#6861) üzenetére


sonkuci
tag

Hello

Anno nekem is pont ilyen gondom volt, durva aksiidő romlás.
Csináltam factory resetet is, az sem segitett (nálam).
Megkérdeztem hogy mizu az aksicserével, én akkor 16ezer forint (az aksi) + munkadíj választ kaptam. Így inkább belenyugodtam, hogy ténylegesen naponta kell töltenem és hogy elmúltak az ilyen 5-6 akárhány órás kijelzőidők. Főleg mert ennek ellenére szeretem a telefont.

(#6868) .St.


.St.
tag

Ez az akku idő engem is érdekel. Aránylag új a készülék (áprilisban vettem), csak gyári töltővel töltöm, mindig 100% -ra. (ha jó neki, ha nem) 0-ra sosem merítem, 15% körül töltöre rakom. Alapvetően arra használom amire a hagyományos telókat szokták... telefonálok rajta :) Persze azért mást is, de nem lógok rajta órákat. Így a képernyőidő 3-4 óránál nem szokott több lenni, viszont tölteni csak 3-4 naponta szoktam. Fényerő autómata, stílus sötét, háttérkép nincs (sima sötétszűrke). Mobilnet, gps be van kapcsolva mindig. Este repcsi mód.
Face, viber, szokásos progik futnak. Aggódnom kellene, ez elfogadható akksi teljesítmény?

-= St forever =-

(#6869) gretzky77 válasza .St. (#6868) üzenetére


gretzky77
veterán

Szia ha 3-4 naponta töltöd akkor miért kéne aggódni? Ez bőven átlag feletti sztem

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#6870) David3 válasza .St. (#6868) üzenetére


David3
őstag

Teljesen elfogadható ez a 3-4 napos üzemidő, gyakran az új telefon se bírnak 2 napnál többet. Tölteni én is 2-3 naponta szoktam kb., ha éjszakára berakom akkumulátorkímélő módba, WiFi nélkül, akkor 4 napot elmegy.

(#6871) ruan válasza sonkuci (#6867) üzenetére


ruan
tag

16e ft ért akkucsere, szerintem a telefon jelenlegi nagyon olcsó piaci értéke mellett is megéri. Nekem mielőtt belaktam voltak 4-5 óra SOT-jaim :R , manapság 3-4 óra max..., 1 napot még így is elmegy, de igen a gyorstöltést nem erőltetem én sem hacsak nem kell, nem is töltöm 100%-ra, pl.: az AccuBattery app-al be lehet állítani hogy figyelmeztessen adott %-ra töltöttségnél, lehúzom a töltőről, mondjuk 86%-nál, így is az 1- másfél napot szokásos hétköznapokon elketyeg.
(Azt a jó hasonlatot hallottam a töltés végére, hogy már ahhoz hasonlít mikor egy nézőterem megtelik, és az emberek keresik az üres helyeket)

-= StarIICraft =- Hell, it's about time!

(#6872) motofi


motofi
aktív tag

Sziasztok! Valaki használ akkumulátoros tokot? NEWDERY 4200mAh Külső akkumulátor tok.

(#6873) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

LG V30+ DS ThinQ
VoLTE megy a Pie-val? (Telekom hálózat)
Jelenleg is van, de nem tudom aktiválni (inaktív marad az ikon és semmit nem ír ki)
Ezt korábban jeleztem is itt, gondoltam ismét rákérdek, hátha van vele tapasztalat. :R

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#6874) unravel


unravel
őstag

A pite kapott gyári hívás rögzítést?
Vagy nem jól emlékszem?

¯\_(ツ)_/¯

(#6875) RetepNyaraB válasza unravel (#6874) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Az enyémből tuti kimaradt, legalább is tárcsázáskor nem látszik...

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#6876) gretzky77 válasza MaxxDamage (#6873) üzenetére


gretzky77
veterán

Ez a volte dolog nálam kissé sántít. Én váltottam V50-re, Telekomos vagyok a szerviz menüben a volte, vowifi engedélyezve van illetve a volte provisioned kapcsoló is aktív valamint a telefon beállítás menüben is van egy volte kapcsoló ami be van kapcsolva! Most voltam a Telekomnál azt mondták aktív és, hogy nem kell külön jeleznie a fenti állapotsávon a voltet. Mondom király akkor gyorsan ki is próbálom, viszont tökre nem megy. Megnyitottam a chrome-ot és indítottam egy hívást, abban a pillanatban leugrott 3g-re illetve 3g+-ra, tehát nem marad 4g-n!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#6877) AeSDé Team


AeSDé Team
őstag

Sziasztok!

Összeszedtem pár képet a tegnapi akku időről, és a végére dobtam egy AccuBattery "elhasználódási" képet: [link]
Tudjuk hogy ez az app mennyire pontos? Amikor vettem a telefont, akkor olyan 93%-ra jelezte az akkum. Nem hiszem hogy másfél év alatt csak 4%-ot romlott volna az állapota.

(#6878) MaxxDamage válasza gretzky77 (#6876) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Az akkor érdekes. :U :R

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#6879) ETiborough


ETiborough
csendes tag

Sziasztok! Amióta felraktam a Pie-t a telefonra, azóta a YouTube-os HDR videóknál elveszett a totál fekete. Olyan mintha lcd kijelző lenne a készülékben. Nem HDR-es videóknál viszont van korom fekete. Más is tapasztalt ilyet? Kérdés hogy a YouTube-al van baj, a szoftverrel,vagy valami beállítás? A beállításban a HDR kapcsoló bármilyen állásnál nem változtat semmin.

(#6880) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Sziasztok!

Szerintetek Budapesten lehet valahol kapni Spigen Liquid tokot LG V40-re ?

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#6881) RetepNyaraB válasza ETiborough (#6879) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Sajnos nem figyeltem sose, most próbából lenyomtam a torkán néhány youtube-os teszt hdr-t; nekem elég fekete. De persze nem vagyok mérvadó, mert nincs összehasonlítási alapom.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#6882) ETiborough válasza RetepNyaraB (#6881) üzenetére


ETiborough
csendes tag

Ennél a videónál nálam a fekete az inkább szürke, mint egy lcd kijelzővel. Pie előtt ebben a videóban is totál fekete volt a fekete : [link]
Ennél viszont tökéletes korom fekete, ez nem hdr-es:
[link]

(#6883) Zitta


Zitta
őstag

Sziasztok mától csatlakozom egy új V30S ThinQ 128/6-os telefonnal.
Van itt valakinek ilyen vagy ez annyira ritka, hogy nem igazán...(?)
Második telefon lesz mivel a Note 9-t semmi sem tudja megszorongatni.

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#6884) MaxxDamage válasza Zitta (#6883) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Szia,

Akkor neked ez van: [link] :K
Nekem meg pl. ez a fajta: [link]
Enyémet hivatalosan nem forgalmazták EU-ban.
SEA régiós

[ Szerkesztve ]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#6885) Zitta válasza MaxxDamage (#6884) üzenetére


Zitta
őstag

A tiéd mintha 256GB lenne - ha jól tudom.
Jó érzés ilyen ritka csemegéket birtokolni és jó tudni, hogy akad másnál is különleges V30. :B
Gratulálok - klassz példány!

[ Szerkesztve ]

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#6886) .St. válasza ETiborough (#6882) üzenetére


.St.
tag

Nálam is ugyan ez a jelenség. Pedig PC-n mind a kettő tök feketének tűnik. De szerintem semmi köze a Pie-hez, nekem ugyanis nincs fenn.

-= St forever =-

(#6887) MaxxDamage válasza Zitta (#6885) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Nem.
Nekem 128GB verzióm van, de van benne egy 512GB mSD kártya is :)
Neked jó használatot! ;)

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#6888) Zitta válasza MaxxDamage (#6887) üzenetére


Zitta
őstag

:R

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#6889) Zitta válasza NandorHUN (#6880) üzenetére


Zitta
őstag

[link]

Innen kb 2-3 nap és megkapod.
Most akció is van.
Máshol nem fogsz kapni sajnos - viszont őket ajánlom bátran - többször rendeltem már innen és rendben ment minden.

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#6890) Tibor7878 válasza Zitta (#6885) üzenetére


Tibor7878
tag

Szia! Uu az jó cucc! Még a mai napig képes lennék beleugrani egy s-be. Nekem is egy V30+ds-em van de ebben a világon nincs semmi különleges :D ,max hogy a hátulján nem a gagyi b&o logo van hanem a V30+ felirat. Nem titok, hogy hol vetted és mennyiért? Pókhálós a kijelzőm, nem találok hozzá emberi áron úgyhogy másikban gondolkodom. Köszii :)

(#6891) Zitta válasza Tibor7878 (#6890) üzenetére


Zitta
őstag

Szerintem tudok neked segíteni.
Privátban írok majd.

[ Szerkesztve ]

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#6892) NandorHUN válasza Zitta (#6889) üzenetére


NandorHUN
addikt

Koszonom!
Lehet akkor rendelnék mást is. Esetleg van valami ajánlott vezetéknélküli. Gyorstöltőjük ? :)

Lehetőleg olyan ami tudja a max gyorstöltést is, és telefont állítva bele tudom tenni.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#6893) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Ezt néztem :
link

SSzerintem V szériával jól működik?
Nem tudom... Ehhez még kéne venni fali adaptert is, abbol az oldalrol tudtok ajánlani valamit?
Előre is köszönöm :)

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#6894) Zitta válasza NandorHUN (#6893) üzenetére


Zitta
őstag

Ez jó cucc - nekem van is.
Itt most jó az ár mert amúgy a spigen.hu oldalon is 10k máshol meg fölötte.
Töltő kábel + fej meg ha tudsz gyárit vagy a Samsung gyors töltőjét ajánlom.
Mondjuk én mindenhol tiltom a gyorstöltést és csak akkor élek a lehetőséggel ha valóban indokolt - mivel akku killer a mutatvány.

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#6895) NandorHUN válasza Zitta (#6894) üzenetére


NandorHUN
addikt

Gyári lg fali töltő nem jó hozzá?
Mindenképp kell egy ilyen 5-8 ezres adapter ahhoz hogy menjen?

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#6896) Zitta válasza NandorHUN (#6895) üzenetére


Zitta
őstag

De jó. Csak azt hittem akarsz venni +1 töltőt. :F

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#6897) unravel


unravel
őstag

LG Bridge kezdőképernyő. Hoppá:

"Dear LG AirDrive Clients,
We express a sincere gratitude for your patronage to LG AirDrive services.

Due to changes in our operation policies, LG AirDrive service via
mobile, tablet, PC application, and internet website will be terminated
as of April 01, 2020.
Please read the information below carefully, so as to avoid any inconvenience
during this event.
------------------------------------------------------------------------
∙ Service being terminated: LG AirDrive service (Mobile, Tablet, PC app, Website)
∙ Termination date: April 01, 2020 at 00:00 (Korea Time, GMT+9)
∙ After the service is terminated:
- Users will not be able to use the LG AirDrive function provided via mobile/tablet/PC devices. Please be reminded that you may still use the USB cable to transfer contents from one device to another.
- SW upgrade and LG backup function will still be available for use.
- Personal information collected for the purpose of providing the service will be destroyed. However, if it is necessary to retain the personal information in accordance with relevant laws and regulations, the company will retain it during the set period mandated by such laws and sregulations.
------------------------------------------------------------------------
We sincerely apologize for the inconvenience. We will do our best to revisit you with improved services in the near future. Thank you."

¯\_(ツ)_/¯

(#6898) Zitta


Zitta
őstag

Két kérdésem lenne...
Ez a készülék meddig kap biztonsági frissítést illetve ez a Pie update lesz az utolsó e neki?
Másik - az always display beégős vagy "vándorlós" változatban van az LG készülékeken, csak mert nem szeretném ha más felületek használatakor rámköszönne a display óra stb...(?)
Köszi a válaszokat előre is. :R

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#6899) RetepNyaraB válasza Zitta (#6898) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Feltehetőleg nem kap ez már semmit, de főverziót biztos nem. 3rd party hegesztés viszont bizonyára lesz még, hisz jó telefon. Beégés nincs. AOD helyváltoztatós fajta.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#6900) DJ. Ru$y válasza Zitta (#6898) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Biztonsági frissítést valószínűleg kapni fog, ahogy kapott eddig is. Mivel 2 fő verzió frissítés megvolt, így azt már valószínűleg nem fog.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.