Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5601) DJ. Ru$y válasza Kryptonite (#5599) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Most vetted, miből becsülne szerinted bármi is, ha nem töltötted még legalább 10x? Ez minden androidnál el van mondva, az első 3-4 töltés esetén nem mérvadó, de még akár utána is változhat, hogy mit becsül rá a statisztika alapján.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#5602) OPiiPO válasza Kryptonite (#5599) üzenetére


OPiiPO
addikt

"A becsült üzemidő elég siralmas" - mindezt a következtetést levontad pár órányi használat után komolyan? ;]

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#5603) OPiiPO válasza Kryptonite (#5599) üzenetére


OPiiPO
addikt

.

[ Szerkesztve ]

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#5604) Kryptonite válasza DJ. Ru$y (#5601) üzenetére


Kryptonite
csendes tag

Jól van na. 😀 Nem kell lehaparni a fejem. Első komolyabb tudású telefonom. 😊Korábban olyan mobilokat gyűrtem amiket feltöltöttem az első használat előtt,és az amit akkor kiírt a rendszer tudta is az akksi. A füles specről tud valaki nyilatkozni? 😊

(#5605) NandorHUN válasza Kryptonite (#5599) üzenetére


NandorHUN
addikt

Egy semmi extra B&O füles.
20 ~ 20kHz, érzékenysége 93.2dB, ellenállása meg a szokásos 32ohm.
Frequency response-ról meg nem tudom, de ebben a kategóriában nem nagyon szoktak ezzel foglalkozni.. :D

E10 meg nem egy nagyon jó füles, elmenni elmegy, vagy talán kicsivel jobb, mint amit általában adnak telefonokhoz.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#5606) Kryptonite válasza NandorHUN (#5605) üzenetére


Kryptonite
csendes tag

Köszönöm válaszod! Érdekes, hogy a B&O csak 32 Ohmot tud. Az e10c elvileg 46-ot. Sőt! Az E10c mindenben jobb értékekkel bír az általad leírtaknál. Nem értem. Egyébként próbáltam azt, hogy az e10c-hez mellékelt számítógép csatlakozót a telefonba dugtam, ami sima TRS és abba az e10c-t aminek meg ugye TRRS a vége. Nem azt mondom, hogy úgy szólt tőle mint a B&O de sokkal jobban mint annak előtte. Ez mitől lehet? Nem értek hozzá. :) Esetleg a v10 topikban emlegetett átalakítók segíthetnek rajta? Ha nem, milyen fülest érdemes venni hozzá? Sokáig szemezgettem Bose fülesekkel / itthon is van 1 pár Bose hangfal, és bitangul szólnak :D / de eddig nem volt "okom" kiadni 40eFt körüli összeget érte.....

(#5607) NandorHUN válasza Kryptonite (#5606) üzenetére


NandorHUN
addikt

Az értékek amiket mondasz semmit nem jelentkenek.

Bármint a sima papíralapon leírt adatok egy fülesnél nem sokat fognak elárulni arról hogy szól.
32 vagy 46, 300 ohm semmit nem jelent.
Nekem is van 100 ezres 32 ohm-os fejesem és tudsz venni 20 ezerért is 600 ohm-osat.

A B&O azért is szólhat jobban, mert csak 32 ohm-os, a 46 ohm a 10e-n meg még (talán)nem elég ahhoz, hogy aktiválja a telefonon a High Impedance modot, így a füles halkabban szól, és olyan mintha szarabb lenne (nem tudom így van e tényleg).

Amikor meg bedugod az átalakítot az rátesz az ellenállásnak, telefon felismeri és berakja magát High Impednace modba és több a kakaó.

Az átalakító segíthet rajta, de pl. 32 ohm-os fülesre kicsit felesleges a high impedance mód.
Nekem Custom ROM van fent, tehát alapból azt használom, mert jobb a soundstage, de egyébként valoszeg nem szórakoznék átalakítóval valahányszor bedugom a fülest/fejest. Én nem éreztem kevésnek a hangerőt normál módban se 32ohm-on.

Ha meg fülest akarsz venni/ fejest arra van külön fórum. Ott leírod mik az igényeid, miről váltasz, mit akarsz venni fejest/fülest, nyitottat zártat, milyen zenét hallgatsz stb...
Én pl. most egy RHA T20-at használok egy Meze 99 Classic-cal, de lehet neked más az izlésed/igényed.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#5608) Kryptonite


Kryptonite
csendes tag

Üdv! Van valakinek tapasztalata az AAshop-al? Tőlük rendeltem tokot a v30-ra, de egy hete a vásárlást vissza igazoló e-mail-en kívül semmi infóm nincs. Telefonszámot hívtam már sokszor feleslegesen, mert mindig ki van kapcsolva, e-mali-re, facebook üzenetre nem válaszolnak. Aggódnom kéne?

(#5609) SZATA


SZATA
senior tag

Sziasztok!
Két kérdésem lenne.

- Hol lehet azt megadni - a G4 -hez hasonlóan -, hogy egy adott Wi-Fi hálózatot hotspotként kezeljen, ezáltal ne szálljon el az adatforgalommal azzal, hogy frissít, szinkronizál mindent? Nyáron sokszor használok sávos árazású Mifit, emiatt kellene.

- Ti nem tapasztaltatok olyat, hogy időnként, mikor egy ideig nincs bekapcsolva a képernyő, lekapcsolja a wifit, mobilnetet?
Ki van kapcsolva minden energiatakarékosság rendszer szinten, és a wifinél is.
Abból veszem észre, hogy mikor felébresztem a telefont, utána 1 másodperccel jelenik meg az adott hálózati kapcsolat jele, és jönnek meg a korábbi értesítések. Úgy emlékszem, eleinte nem.volt ilyen gond.
Például a Mifi használat sem olyan egyszerű emiatt, mert lekapcsolódik a routerről ami emiatt meg elmegy készenlétbe, lekapcsolja a hálózatot, viszont mikor bekapcsolom a telefont, nem tud visszalépni a mifire. A G4-en ez olyan jól, egyszerűen működött.

[ Szerkesztve ]

(#5610) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Más is tapasztalt már olyat, hogy a telefont nem kapcsolta ki éjjelre és reggel (délelőtt) a BT-t bekapcsolva párosította külső hangszóróval és a zene "akadozva" játszódott le? :D
Telefont újra indítottam és zene ment utána rendesen.

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#5611) DJ. Ru$y válasza MaxxDamage (#5610) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Sosem kapcsolom ki, ugyan BT fülessel használom, de nem volt még ilyesmi. Szerintem beakadt nálad valami és a reboot megoldotta.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#5612) MaxxDamage válasza DJ. Ru$y (#5611) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Én is erre gyanakszom. :K

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#5613) unravel


unravel
őstag

Heló újra!

Van két kérdésem.

1. Van akinek sikerült olajfoltmentesen feltenni az olcsó üvegfóliát? [link]

2. Koncertvideókészítésnél (1080p60) automatikusan bekapcsol HiFi audio rögzítés? (nem szoktam videózni bulikba)

:R

¯\_(ツ)_/¯

(#5614) NandorHUN válasza unravel (#5613) üzenetére


NandorHUN
addikt

1) igen
2) nem tudom, én se szoktam :)

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#5615) MaxxDamage válasza unravel (#5613) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

1. Simán. - 1 - 2 - korában kb. első változat szerint szoktam felrakni, de most a V30+ ra a második mód tettem fel.
2. Nem tudom, nem tapasztaltam, talán próbáld ki. :)

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#5616) Tobiás


Tobiás
csendes tag

.

[ Szerkesztve ]

(#5617) unravel


unravel
őstag

Sikerült foltmentesen feltenni. :)
Csak az a baj, hogy a szélére idővel alámegy a por. Ami szerintem a szelfikamera (<-de utálom ezt a szót) képét is elronthatja.

¯\_(ツ)_/¯

(#5618) OPiiPO


OPiiPO
addikt

Lehet nagyon láma kérdés: hogy lehet kikapcsolni hogy az USB-hez default alkalmazást kérjen állandóan? Nem akarok beállítani defaultot, mert többféle zenelejátszót használok, nem tudok defaultot megadni.

Köszi!

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#5619) DJ. Ru$y válasza unravel (#5617) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

A legkisebb probléma, hogy a szelfikamera képét elrontja. Ha alá tud menni por -> tud egy kicsit mozogni a védőréteg -> por van alatta és valami mozog rajta -> dörzsölik egymást -> instant karcolódás. (Ezért [is] dobtam le róla anno a fóliát.)

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#5620) NandorHUN válasza unravel (#5617) üzenetére


NandorHUN
addikt

Nekem nem ment alá semmi.

De használj tokot és akkor még kisebb a valoszínüsége, hogy bármi alámenne.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#5621) dSERiES válasza unravel (#5617) üzenetére


dSERiES
senior tag

Nekem is ilyen volt, hogy aláment de elvileg van 'jó fajta' ami nem ilyen. Nekem itt segített MaxxDamage ezzel kapcsolatban, én még nem próbáltam ezt a fajtát.

⊿sff⊿

(#5622) MaxxDamage válasza dSERiES (#5621) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Nálam is alámegy a por a fenti két kis körné az üveg alatt (érzékelő) de nem probléma, megfelelően felfekszik a többi részen és az a "por" nem okoz problémát a működésben.

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#5623) OPiiPO


OPiiPO
addikt

sikeresen teszteltem a vízállóságot (kicsúszott a kezemből a csap felett, teljesen elmerült pár másodpercre) és megfelelt :D

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#5624) .St.


.St.
tag

Sziasztok! G2-ről váltottam V30-ra és volna egy lehet egyszerűnek tűnő kérdésem. Aki tud, mondjon már valami okosat. Az értesítési sáv betüszínét, ikonok színét a widget-ek betüszínét és az ikonok feliratának színét szeretném az alap fehérről feketére változtatni. Ha felteszek egy másik témát, akkor átvált ez mind feketére (vagy a témában megadottra) de amint lecserélem a háttérképet, visszaáll fehérre. Ha egy mód van rá, nem szeretnék másik launcher-t. (igen tudom, lusta vagyok, nem szeretnék 5e -nél több hozzászolást visszaolvasni)

-= St forever =-

(#5625) dSERiES válasza OPiiPO (#5623) üzenetére


dSERiES
senior tag

Én időnként megmosom a csap alatt 🤷‍♂️ ..bírja :))

⊿sff⊿

(#5626) DJ. Ru$y válasza .St. (#5624) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ott valami bug van. Nálunk 2 db V30 van a családban, az egyiken "csajos" téma van, egyedi háttérrel, és soha nem állította el emiatt a betűszínt.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#5627) .St. válasza DJ. Ru$y (#5626) üzenetére


.St.
tag

Milyen bug lehet? Arra már rájöttem, hogy attól függ a betűszín, hogy világos vagy sötét tónusú a háttérkép. Ha pl, feltettem egy sima fehér hátteret, akkor egyből fekete lett. Sötét kép esetén meg fehér. Csak sajnos ez nem mindig működik jól, mert van olyan háttérkép aminél a fehéret alig látni. Az lenne jó, ha manuálisan lehetne állítani.

-= St forever =-

(#5628) unravel


unravel
őstag

(#5629) MaxxDamage válasza unravel (#5628) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

[A V50 ThinQ 5G-től várja az áttörést az LG]

Nekem a V30+ ThinQ telefonra a mai napig nem jott Update /tavalyi van még mindig/
Azért az LG nem igazán törekszik a szoftver napi szinten tartására, így ne is csodálkozzunk ha nem igen veszik a telefonjaikat. Nálam a V30+ használva lesz ameddig be nem döglik és LG-t asszem többet soha nem veszek (vagy legalábbis mostanába biztos nem)

Tudom felesleges itt a hőbörgés, mert megy minden szépen a telefonon, meg rendszer is patent. Míg egy kínai (sz*rra) havonta jön Update és már rég a Pie van hozzá, addig egy korábbi LG FlagSip meg nagyon le van maradva ilyen téren! (csak a legújabb modellek amiket épp kiadnak vannak új szoftverrel...többit le se sz*rják kb.)

[ Szerkesztve ]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#5630) MasOyama


MasOyama
őstag

Két kérdésem lenne.
A két kártyás változatban be lehet állítani, hogy csak az egyik kártya legyen elérhető a másik nem egy időre? (nekem arra kell, hogy az egyik számom mindig elérhető legyen, a másik csak akkor, ha akarom, éjszakára kikapcsolnám).
Másik kérdés: jelzi e a készülék, ha az egyik vonalon telefonálok, és a másikon hívás jön? Köszönöm.

PCMENTOR - Számítógép és Laptop Szerviz

(#5631) MaxxDamage válasza MasOyama (#5630) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

1. Igen kikapcsolható külön a SIM / Be is. [kép]
2. Igen

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#5632) dSERiES válasza unravel (#5628) üzenetére


dSERiES
senior tag

Sajnos igen. :(

Nekem a G8 pedig nagyon tetszik, még a gimmicky varázslós trükkje ellenére is. :DDD
(A V40 az akkuidő miatt valahogy nekem nem :((( )

⊿sff⊿

(#5633) MasOyama válasza MaxxDamage (#5631) üzenetére


MasOyama
őstag

Köszönöm.

PCMENTOR - Számítógép és Laptop Szerviz

(#5634) DeBe


DeBe
tag

Srácok! Volt már ilyen valakivel?

Beszélgetek messengeren, erre egyszercsak függőleges kék csíkok és elment a kijelző, semmi kép. Érintésre, mindenre reagál de nincs kép.
Nagy nehezen kitapogattam az újraindítást és a leokézást, ezután újra jó a kép.

Haldoklik a kijelző vagy valamelyik program gyilkolja?

(#5635) MaxxDamage válasza DeBe (#5634) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Vagy lehet kontaktos ott valami (megeshet)

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#5636) DeBe válasza MaxxDamage (#5635) üzenetére


DeBe
tag

próbáltam kicsit ésszel megnyomkodni/kocogtatni hátha az, de semmi

(#5637) dajkapeter válasza DeBe (#5634) üzenetére


dajkapeter
senior tag

Sokszor csinálja? Mert, ha nem akkor inkább az app körül keresném a hibát... Ha igen, akkor egy app törlés és (másik verzió) visszatelepítés lehet megoldja a gondot. Viszont, ha nem csak a messengernél, hanem úgy általában, akkor egy factory reset után, ha még mindig fenn áll a hiba, akkor gariztatni.

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#5638) ArsenalF válasza Mikemend (#5505) üzenetére


ArsenalF
aktív tag

En beneveztem egy ilyenre, tegnap jott meg. [link]
Ez vegre nem olajfoltos kozepen, igaz a szelen nem simul annyira ra mint az elozo, de tokkal mar egyaltalan nem eszre veheto, nekem sokkal jobbminosegunek tunik.

Arra is rajottem az elozo leszedesekor miert porosodott annyira a ket kis erzekelo.
Felul hianyzik a ragaszto csik, igy siman bejut oda a por. [kép]

(#5639) MaxxDamage válasza ArsenalF (#5638) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Nekem tegnap leesett a telefon és az üveg elcsúszott rajta, le is kaptam és most nincs rajta semmi (nem raktam rá másikat) ha már GG5 van rajta gyárilag, annak is bírnia kell... /nem rakok rá többet 9H-t úgy döntöttem/

Ja és érdekes mód az ujjlenyomat foltokat sem gyűjti úgy, mint a 9H-s üveggel tette.

[ Szerkesztve ]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#5640) Mikemend válasza ArsenalF (#5638) üzenetére


Mikemend
senior tag

Kösz a tippet, máris berendeltem kettőt belőle. Igaz, nem fekete volt, hanem Clear, de gondolom az nem baj. Hogyan tetted fel? Klasszikus módon vagy előtte oldalt ragasztva?

(#5641) mitoman


mitoman
tag

Nem tud valaki olyan helyet ahol még kapható duál ezüst, nem plusz kell tul nagy a felára.

* LG V30 3 db, Yoga 2-13, Yoga book, tab S5e, LG 55LB700 *

(#5642) ArsenalF válasza Mikemend (#5640) üzenetére


ArsenalF
aktív tag

Ohh elfelejtettem mondani hogy valamiert nekem 2 uveget tettek a dobozba, nem tudom veletlen volt-e naluk de a tisztitobol is 2-t adtak :D
Most az oldalt leragasztos modszerrel tettem fel amit valaki itt belinkelt nem olyan reg.

(#5639) MaxxDamage
Ha nem valik be ez az uveg sem hosszu tavon, akkor en is felhagyok veluk.

(#5643) DJ. Ru$y válasza MaxxDamage (#5639) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nem hordok semmi a telefon mellet, nem rakom le kijelzővel lefelé, ahol lehet tartóban, vagy puha anyagra teszem (melóhelyen pl), de sajnos mégis megjelentek hajszálkarcok már a kijelzőn. Ez van. Normál használat mellett nem látszik, de sajnos a tudat is "fáj". :DDD

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#5644) dSERiES válasza DJ. Ru$y (#5643) üzenetére


dSERiES
senior tag

Dettó, de érdekes, nekem nem (vagy megnézem nagyítóval majd :)) ).

Nyugi, tok alatt is karcolódik (lehet, hogy még jobban, mintha így vigyáz rá az ember), finom por alámegy és dolgozik.

A telefon van érted, nem te a telefonért :)

⊿sff⊿

(#5645) MaxxDamage válasza DJ. Ru$y (#5643) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Az még talán nem fáj.
Hajszálkarc mér elfér rajta :)

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#5646) Cimbee


Cimbee
aktív tag

Sziasztok!

Egy tipp,hogy honnan tudok beszerezni jó áron V30+ -hoz normális kijelzőt?

Előre is köszi a választ.

[ Szerkesztve ]

Cimbee

(#5647) motofi válasza Cimbee (#5646) üzenetére


motofi
aktív tag

Itt próbáld meg. Egyébként akit érdekel a telefon tokot is itt rendeltem a V30 - hoz. Vásárlóbarát árak vannak.
https://www.notebook-alkatresz.hu

[ Szerkesztve ]

(#5648) unravel válasza MaxxDamage (#5639) üzenetére


unravel
őstag

A múltkori fóliás kérdésemnél nekem is felmerült , hogy nem tennék rá semmit, de azért féltettem.
Viszont undorító volt ahogy aláment a rengeteg por.
Szóval most nekem is csak a Ringke tok védi. És tényleg fura hogy nem lesz ujjlenyomatos sem.

¯\_(ツ)_/¯

(#5649) MaxxDamage válasza unravel (#5648) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Jaja!
9H üveget mennyit kell cleanelni és az eredeti üveget mennyit kell? ;] 10 vs 1 kb. az arány...

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#5650) unravel válasza MaxxDamage (#5649) üzenetére


unravel
őstag

És most látom hogy a HD videó is szebb így.

¯\_(ツ)_/¯

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.