Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6651) ruan válasza Mikemend (#6649) üzenetére


ruan
tag

Kár, főleg hogy most a huawei brutál esti képeket készít, mondjuk már természetellenesen világosat, de akkor is, hát software téren lg elég gyenge..., Mondjuk ott a manuál mód, de az már régóta elérhető, és néha csak kattintana az ember, a többit meg oldja meg a telefon... Nekem még a live focus-os, háttérelmosás is nagyon hiányzik, igaz hogy software-es, haj körül néha gagyi, béna, de azért iphone, vagy samu-ba benne van, és azóta hiányzik.
EGyébként a képek eléggé rendben vannak, látszik hogy ez a csúcs..., belepakoltak mindent, és inkább az embernek magát kell fejleszteni hogy ütős kép készüljön

[ Szerkesztve ]

-= StarIICraft =- Hell, it's about time!

(#6652) Mikemend válasza ruan (#6651) üzenetére


Mikemend
senior tag

Igen, a világos módról van szó :)
A háttérelmosás megy a V40-ben elvileg a hátsó kamerákon is, mint Portré mód, és nem értem, a V30-ból miért maradt ki, ha frontkamerán megvan. Nekem ez hiányzik, mert jobb képeket készítek a hátlapival, mint az első lencsével. A GCam tudom, ott van, de valahogy nem tudom megszokni, nem használom. Nekem bejön a gyári kamera, csak ez a két dolog hiányzik (világos mód manuálisan és a Portré mód), és API-ban sem hívja meg más app.

(#6653) RetepNyaraB válasza Mikemend (#6652) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Pedig gcam. Ha nem raw kell, mindenben jobb a gyárinál.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#6654) Mikemend válasza RetepNyaraB (#6653) üzenetére


Mikemend
senior tag

Pont a világos módban nem sajnos. :( Van benne egy Night mód (már amelyikben, mert a stabilban épp nincs), ami hosszú záridővel készít képet , míg a gyári kamera Világos módja meg simán, egy mozdulatra is lő. RAW-ban csak nagyon ritkán fotózok, de a HDR-t is automatában használom a gyári appnál. Úgyhogy a GCam egyelőre nem csábított át funkcionalitásban, még ha képminőségben jobbat is villant. :( V30-ra meg mintha nem adnának ki az utóbbi időben stabil verziót. Készült egy olyan, ami viszonylag stabilan megy, azóta pedig csak pangás, pedig lehetne még mit belepakolni.

(#6655) gretzky77


gretzky77
veterán

[V50] Telekomnál elgurult a gyógyszer egy kicsit!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#6656) aya


aya
addikt

Uj szoftvert jelez a rendszerem kb 900mb
[kép]

[ Szerkesztve ]

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#6657) gretzky77 válasza aya (#6656) üzenetére


gretzky77
veterán

Igen nálam is V30q szeptemberi biztonsági patch-el!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#6658) koxmatyi


koxmatyi
tag

Betört a kamera üvegem valakinek van tapasztalata bp-i szervizzel lg-n kivül mert ott közel 30 ezer ft lenne a csere , olyan cég érdekelne aki cserél ilyet

(#6659) aya


aya
addikt

Bocsánat mobilról valamiért csak igy tudtam linkelni

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#6660) gretzky77


gretzky77
veterán

Én fel is tettem már OTA-n!

DonMaster a Volte kapcsoló nálam ugyanúgy szürke!

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#6661) DonMaster válasza gretzky77 (#6660) üzenetére


DonMaster
addikt

milyen régio? mert nekem DEC-re semmi FOTA-n.

VoLTE-vel kapcsolatban ha telenor, akkor a tiltást levették? ha t-mobile akkor aktiválták
Vodánál ott nem tudom hogy megy , Digi-nél alap mindegyiknél.

de ha aktív és ugyan úgy szürke az elég cumi, mert akkor továbbra sem megy/lesz VoLTE a v30-on , pedig akksi szempontbol jo lenne.

És köszi.

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#6662) gretzky77


gretzky77
veterán

V30q EURXX! Én telekomos vagyok de fogalmam sincs,hogy a kártyámon aktiválva van e a Volte ha egyáltalán kell külön aktiválni!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#6663) aya


aya
addikt

Felratam az elöző 9.0ra szerintem jobban pattog a rendszer :)

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#6664) gretzky77 válasza aya (#6663) üzenetére


gretzky77
veterán

Én is arra tettem és nekem is annak tűnik

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#6665) DonMaster


DonMaster
addikt

nekem se FOTA se Bridge-el nem dobott elérhető frissitést v30b-van továbbra is fent.

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#6666) frewwy


frewwy
tag

Nem veszi a töltést (vagyis, de, csak eléggé körülményesen) az én kis LG-m és sikerült rájönnöm, hogy nem a kábellel van a gond.
Tudnátok valamit javasolni az USB port takarítására?

(#6667) DonMaster válasza frewwy (#6666) üzenetére


DonMaster
addikt

fogpiszka/fültisztító,
ezekkel kilehet piszkálni, mint a jack-böl is a zsebkoszt/piszkot

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#6668) Mikemend válasza gretzky77 (#6655) üzenetére


Mikemend
senior tag

De legalább már van szolgáltatónál, nem csak a kisebb szériák! :C Az más kérdés, hogy nem itt veszi meg az ember...

(#6669) gretzky77 válasza Mikemend (#6668) üzenetére


gretzky77
veterán

Elvileg lesz vodánál is, de hivatalosan csak szolgáltatónál! Meg GSM boltban,de szerencsére LG esetén az hivatalos garit jelent!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#6670) hetn


hetn
tag

tudom nem telefonspecifikus, de :
Letiltottam több programot az Alkalmazás kezelőben (youtube, chrome, duo stb) azt veszem észre, hogy időről időre visszatelepítgeti magát az összes ...és közben megeszi a mobilnet keretemet.
Mit kell még kikapcsolni? Hogy lehet ezeket a google féle alkalmazásokat törölni/blokkolni ha nem akarom őket használni?

(#6671) Mikemend válasza gretzky77 (#6669) üzenetére


Mikemend
senior tag

De az már haladás, hogy végre, ennyi év után lehet V-t kapni a szolgáltatóknál. Ez már ünnep! :C

(#6672) OPiiPO válasza hetn (#6670) üzenetére


OPiiPO
addikt

frissitést csak wifin-n engedd + force stop utána disabled amit megpróbálhatsz ezeknél, törölni őket sajnos nem tudod

[ Szerkesztve ]

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#6673) RetepNyaraB válasza hetn (#6670) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Lásd felettem. Nagy ravasz az LG. Én rég tiltottam az automata frissítést. Másik lehetőség a root és onnan szabad garázdaság, azt törölsz, amit akarsz. Értelemszerűen a teljes redvás gugli palettát :)

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#6674) hetn válasza RetepNyaraB (#6673) üzenetére


hetn
tag

Az az érdekes, hogy az alkalmazás kezelőben tiltva volt/van mindegyik és 2 nap után mégis visszamászik pl a Duo. Mi állítja vissza?
A Root-t nem akarom, mert akkor nem működnek a bankos programjaim...

(#6675) gretzky77 válasza hetn (#6674) üzenetére


gretzky77
veterán

Root nélkül is tudsz törölni, ha nem idegen az adb parancs!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#6676) RetepNyaraB válasza gretzky77 (#6675) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Oh. Adb-vel lehet rendszer appokat törölni root nélkül? Valami linket kérek a parancssor bűvészkedéshez!

hetn@simán rejthető a root. A jóval macerásabb V20-on is megy.

[ Szerkesztve ]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#6677) dajkapeter válasza gretzky77 (#6655) üzenetére


dajkapeter
senior tag

Ez a két kijelzős "modell", ami ugye csak egy tok amiben kijelző van és 5G-s verzió. Azért adják ilyen drágán. Ebay-en 280 a V50. Mondjuk az LG-nek lehetne annyi esze, hogy ki ad egy 4G-s verziót is, ha már a világon mindenhol most tesztelik az 5G-t... De hát, mint tudjuk az LG...

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#6678) RetepNyaraB


RetepNyaraB
veterán

A Bridge feldobta a 30Q frissítést. Felnyomom, ha már itt van. Aztán meglátjuk. Ma rootot terveztem, de gondjaim támadtak (MicroG installer bezavart a képbe, rohadna meg), így egyelőre egy pite frissítés fog bekövetkezni.

update: retek MicroG. Nem engedi. Akkor előbb ungabunga reset :W

[ Szerkesztve ]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#6679) gretzky77 válasza RetepNyaraB (#6676) üzenetére


gretzky77
veterán

Oksa összeszedem valamikor és elküldöm, de nem tudom mikor lesz rá időm!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#6680) gretzky77


gretzky77
veterán

Lehet elköszönök a csoporttól a mai napon, de azért még itt leszek, olvasgatok! Remélem nem kiabálom el a dolgot, de ha a csillagok úgy állnak össze akkor birtokomba kerül egy V50!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#6681) stemplar07 válasza gretzky77 (#6680) üzenetére


stemplar07
őstag

:) haha na az majd érdekelne remélem a V50 topic-ban beszámolsz, kiegészítő képernyő is lesz ? egész nosztalgikus gondolok itt a Nokia Kommunikátorra ..anno :D ( én várok vele kb nyár végéig addig jójez a V40)

(#6682) gretzky77 válasza stemplar07 (#6681) üzenetére


gretzky77
veterán

Igen amit itt az oldalon hirdettek, azt veszem át a plusz kijelzős tokkal! Persze írok majd! V10 után a V20 is kimaradt, most a V30 után jöhet a V50! Nagyon várom, kíváncsi vagyok rá

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#6683) stemplar07 válasza gretzky77 (#6682) üzenetére


stemplar07
őstag

Pedig a V30 volt ezeddig a legjobb széria szerintem,(méretben is) ha frissítették volna proci/ram, nem vettem volna mást

(#6684) gretzky77 válasza stemplar07 (#6683) üzenetére


gretzky77
veterán

A notch miatt kicsit húzom a szám, nagyon szeretem a V30-ban, hogy semmi nem rondít bele a kijelzőbe és szerintem jó az ha van egy kis káva, de ezzel a kijelzős tokkal most valahogy rákattantam a V50-re! V10-et is nagyon szerettem, de a V30 valóban a legjobban sikerült eddig a szériában! Meglátjuk

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#6685) RetepNyaraB


RetepNyaraB
veterán

Najó, mára feladom.
Valami módosított partíció volt ezen a szutykon, amelyet ugye használtan vettem már én is anno (modified E/L/RO) és nem engedte magát sehogy telepíteni, sem LGUP, sem Flashtool alatt. Végül órák után találtam egy olyan peccselt lgupot, ami lefutott. Most az utolsó, májusi Oreo ül rajta. Ráeresztem a Bridge-et, update, restart, official E/L/RO, hurrá, MAJD error és kilép :(((
Nincs több ötletem egyelőre :O

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#6686) RetepNyaraB


RetepNyaraB
veterán

Ápdét: Megkerestem a retek lgbridge ideiglenes mappáját, kimásoltam belőle a letöltött szoftvert, meg a hozzá tartozó dll-t, bemásoltam az lgup megfelelő helyére és ráerőszakolom épp. Fut a frissítés. Ez a cég életem legszörnyűbb tévedése baszki. Saját szoftverük ne legyen képes egy hivatalos frissítés levezénylésére; ez fenomenális. Ha sikerült végül, jelentkezem.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#6687) DJ. Ru$y válasza RetepNyaraB (#6686) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Mondod mindezt úgy, hogy egy használt készülékre amit úgy tákoltak meg ROM-okkal, hogy nem tudtál róla, akarsz éppen felhúzni egy gyári rendszert. Lehet az eladóval kellene egy kört futnod ezzel kapcsolatban, nem egyből az LG-t ekézni. (Nyugi, nekem is vannak velük problémáim, főleg a frissítések terén, de ehhez vajmi kevés közük van, ha előtted összetákolták.)

Ja és az LGUP is egy gyári szoftver amúgy.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#6688) RetepNyaraB válasza DJ. Ru$y (#6687) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

A problémám nem egyedi, az xda-n találtam ezt a megoldást is. Esetleg lehetséges, hogy szolgáltatói gép volt és ügyetlenül függetlenítették. Most mindenesetre pite van rajta és immár tiszta, akármi is volt.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#6689) gretzky77


gretzky77
veterán

Közben meglett a V50, most ismerkedünk! De még vagyok és leszek is

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#6690) gretzky77 válasza stemplar07 (#6681) üzenetére


gretzky77
veterán

Melyik V50 topic ami úgy ahogy megyeget?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#6691) gretzky77 válasza RetepNyaraB (#6676) üzenetére


gretzky77
veterán

Szia, tehát abban a mappában nyitsz egy cmd ablakot ahová az adb telepítve van ott beírod,hogy adb devices enter itt elvileg kidobja a telefonodat ha minden driver oké! Ezután beírod, adb Shell enter majd a következő parancs úgy néz ki, hogy pm uninstall --user 0 com.amazon.aa
Ez pl az amazon assistant nevű progit törli! Kikeresgéled amit törölni akarsz és egyesével tudod törölni ami nem kell az adott paranccsal!

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#6692) RetepNyaraB válasza gretzky77 (#6691) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Csodálatos!
Nagyjából megvolt a sor, de így sokkal biztosabb. Köszi; érjek haza a turnéról és beindul a garázdálkodás. Asszem root a pitére úgyse vihető át még jelenleg (vagy tévedek?). Legfeljebb újrahúzom, ha behülyül.

Rájöttem végleg, hogy oreo-n felraktam a youtube vanced-et a háttér lejátszás és egyéb jóságok miatt. Kellett hozzá egy alap microG install a fiók bejelentkezéshez, na az cseszte szét a rendszerpartíciót, amit utána fél napig hegesztettem. Az viszont az LG sara, hogy a már tiszta gépre utána hibát dobott a bridge update, hiszen az lgup simán feltolta ugyanazt a firmware-t.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#6693) gretzky77 válasza RetepNyaraB (#6692) üzenetére


gretzky77
veterán

Ha netán rájössz melyik a duo alkalmazás parancsa azt légyszi írd már meg! Köszönöm

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#6694) fecus válasza gretzky77 (#6693) üzenetére


fecus
őstag

Azt hiszem ez az:
com.google.android.apps.tachyon

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#6695) gretzky77 válasza fecus (#6694) üzenetére


gretzky77
veterán

Köszi holnap megnézem!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#6696) Mikemend válasza RetepNyaraB (#6692) üzenetére


Mikemend
senior tag

Mivel nekem is van fent Youtube Vanced, érdekelne, hogy azt a MicroG-t le lehet szedni, ha mégis frissíteném a rendszert? :F És mi a francért cseszi szét a rendszerpartíciót, ha elvileg root nélkül nem lehetne...?

(#6697) stemplar07 válasza gretzky77 (#6690) üzenetére


stemplar07
őstag

:D kettő van a ,,késik aV50,, több hozzászólás, de a valós bemutatóhoz kéne írnod szerintem.Kíváncsi vagyok rá ..

(#6698) gretzky77 válasza stemplar07 (#6697) üzenetére


gretzky77
veterán

Az MWC-s? Mert ugye teszt még nincs!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#6699) RetepNyaraB válasza Mikemend (#6696) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Valami randán összecsúszott, mert nem szabadna bekavarnia. Nekem nem sikerült uninstallni rendesen, hiszen root nélkül csak az apk-t tudod törölni, az meg nem elég, ha bemászott a system-be. Legközelebb csak a vanced megy fel, mikró nélkül. Ha egyáltalán.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#6700) stemplar07 válasza gretzky77 (#6698) üzenetére


stemplar07
őstag

igen szerintem az, majd ha lesz vmi teszt is akkor max átmásolod oda

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.