Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6851) mycso válasza suppe (#6842) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Fagyogatott, újraindulgatott, ha kikapcsoltam akkor random vagy vissza tudtam kapcsolni, vagy nem (olyan 4-5 próbálkozás kellett, esetleg: sim/memkari ki, akku ki egy 10 percre utána már be tudtam kapcsolni). Ugye fényképeket napon borzasztókat csinál, ezt nálam még megfejelte egy olyan effektel, hogy egy idő után (vagy azonnal) némely fényképem egyes részei eltűntek....hát ilyesmi hibák voltak, mondhatni használhatatlan volt.
Valahol linkeltem itt pár oldallal visszább a képeket, de most nem találtam én sem...

Skynet258 hát, ha nem oldják meg a szervizben, hogy működő telefonom legyen gyári rommal, akkor náluk lesz egy darabig....aztán ha 3.-4.-5. alakalom után sem tudnak produkálni egy működő készüléket, akkor természetesen szépen visszaadják a vételárat úgy gondolom. Ilyen 50-60k-ért nem fogom eladni....egyébként majd ha visszajön lehet meglesem az fr19-et, az az egy ami még nem volt fent...igazából már eléggé beleuntam a rom cserébe, szinte heti rendszerességgel cserélgettem, és mindegyikkel kínlódott.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#6852) suppe válasza mycso (#6851) üzenetére


suppe
tag

értem és köszi!

én ezért maradtam a v10b-nél amivel vettem. szerencsére még nem volt olyan, hogy hívás vagy sms ne futott volna be, de hívás közben néha megszakad, vagy hívás befejeztével nem lehet kb. 1 percig újra tárcsázni.
de akkor ezt a neu-t is kihagyom, így legalább elérhető vagyok, a szar hangminőség meg már nem tűnik fel közel 4 hónap után...

eddig nem akartam custom rom-ot rárakni, de mivel úgy látom, h LG pajtásék nem igazán küzdenének a dologgal, asszem egy Fr 19-et lehet megejtek én is. pedig már a középkategóriás készülékei is 2.3-mal jönnek ki... vicces... bár ha azok is szofthibásak, akkor olyan mindegy.

[ Szerkesztve ]

"Az állatkert a kapun kívül is folytatódik!"

(#6853) djnyakesz


djnyakesz
aktív tag

Az első hszben említett OLDAL-on

BIN_LGP990AT-00-V10c-EUR-XX-MAY-05-2011+0
megbízható?

Magyar nyelv hibádzik nekem csak egyelőre...csak látom itt mindenkinek más a véleménye :) Merjem feltenni?

(#6854) kun0203 válasza HUNNIA1920 (#6844) üzenetére


kun0203
tag

Én is most gondolkodom azon hogy érdemes-e megvenni. Bár engem a romolás nem zavar, sőt kifejezetten élveztem blade-n de azért itt még egyik sem annyira kiforrott.
A másik esélyes amit kinéztem magamnak a galaxy s de csak a jobb support és az s-video miatt. Szerintem te is gondold még át párszor :K .

(#6855) KonzolKartel

Ma adja ki paul a gingerbread alfàját:).

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#6856) Tutu7030 válasza P3TR!CK (#6834) üzenetére


Tutu7030
veterán

Kösz. Akkor nekem felesleges feltennem, mert egyik telefonomnál sem használtam a headsetet. Ennél is csak azért bontottam ki, hogy kipróbáljam az fm rádiót.:D

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#6857) stickrs


stickrs
senior tag

hello. valahogy lehet videofelvételnél "pause"-zni? :) tehát hogy leszüneteltetem,és utána folytatom ugyanazon a felvételen,vagy csak 1be lehet videozni az egészet? valami video felvevő progival lehet,ami ugyanolyan minőségbe vesz fel mint a gyári?ha tudtok ilyet akk lécci irjátok meg. köszi

Nokia 808 PureView, LG G5, Xiaomi MI 10 Ultra

(#6858) Rotate válasza djnyakesz (#6853) üzenetére


Rotate
veterán

inkább ezt rakd fel :)

[link]

a .fls-t és a .zip-et kell letölteni, a zipből pedig kiveszed a .bin-t, tehát lesz egy .bin és egy .fls fájlod, amiket az első hsz alapján felraksz a Smartflashel :)

[ Szerkesztve ]

(#6859) suppe


suppe
tag

hát pont erről beszéltem én is, h érthetetlen...

"A The Inquirer számára az LG hivatalosan is megerősítette, hogy az Optimus 3D Android 2.3 Gingerbread frissítése csak októberben lesz elérhető, vagyis a prémium árfekvésű mobil a következő negyedév során mindenütt a lassan kiöregedő Froyo platformmal kerül forgalomba. Az okostelefonok piacán a vártnál gyengébben szereplő dél-koreai gyártó termékstratégiája nehezen érthető, hiszen míg az új, alacsonyabb árfekvésű mobiljai eleve a Google legújabb platformja köré épülnek, addig a csúcsmodellek terméktámogatása nem tűnik éppen szélsebesnek. A dél-koreai gyártó szóvivője szerint azonban az októberi frissítés nem csak az Android platform legújabb változatát tartalmazza majd, hanem minden alkalmazásban elérhető 2D-3D konvertert is tartalmazni fog, vagyis például az Angry Birds is futhat majd ál-3D módban. Némi üröm az örömben, hogy októberre néhány konkurens gyártó készülékén már Android 4.0 Ice Cream Sandwich szoftver is futhat."

"Az állatkert a kapun kívül is folytatódik!"

(#6860) Rotate


Rotate
veterán

korábban írtam, hogy a kiszivárgott 2.3 a froyo kernelére épül, viszont xda-n írta valaki, hogy a végleges nem ezzel a kernellel jön majd, hanem ezzel:

"LG Holland says that the new GB kernel will be 2.6.35"

de majd kiderül, nem ez lenne az első, hogy valótlant állítanak :D

(#6861) Rotate válasza djnyakesz (#6853) üzenetére


Rotate
veterán

na most nézem, hogy frissült az oldal, és fenn vannak az új romok is már :) fenn a 622 v10c neu is végre Smartflashelhető formában :D
[link]

úgyhogy ezt szedd le az Euro Open romok közül:

BIN_LGP990AT-00-V10c-NEU-XXX-JUN-22-2011+0

hajrá :) és igen, ebben van magyar nyelv, nekem is ez van fenn :)

(#6862) djnyakesz válasza Rotate (#6861) üzenetére


djnyakesz
aktív tag

Köszi köszi örök hála!

Már szedem is! :) :C

(#6863) P3TR!CK válasza Skynet258 (#6848) üzenetére


P3TR!CK
senior tag

Igen, az a verzió. Nem futottam még bele bug-ba, Front kamerát meg nem néztem, nem is szoktam használni.

(#6864) KonzolKartel válasza P3TR!CK (#6863) üzenetére

Egyelore en sem talalkoztam buggal. Amugy ez publikus beta, nem kiszivarogtatott.

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#6865) Weeman1 válasza P3TR!CK (#6829) üzenetére


Weeman1
veterán

Köszönöm
üdv

Xiaomi 11T Pro

(#6866) Skynet258 válasza KonzolKartel (#6864) üzenetére


Skynet258
veterán

Ezt a verziót egy német srác csinálta, a MIUI pedig szólt minden oldalnak, hogy távolítsák el a linket, mert "private beta", ahogy írtam is... Szóval de, ez csak egy úgymond kiszivárogtatott béta verzió, a MIUI-tól egyelőre nem elérhető. ;)

https://geekpulse.hu

(#6867) Skynet258 válasza Skynet258 (#6866) üzenetére


Skynet258
veterán

Közben feltettem, teszt alatt, most fut a Titanium Backup. Eddig baromi jó, azt kell mondjam...

https://geekpulse.hu

(#6868) galgocziz76


galgocziz76
csendes tag

Üdv!

Azt szeretném kérdezni hogy mitől jobb a 622 10c neu min a UK 10d rom?
Illetve milyen hibáik vannak.

(#6869) KonzolKartel válasza Skynet258 (#6866) üzenetére

Akkor elnezest. En abban a hitben eltem, h ez public beta. De amugy tenyleg marha stabil. Amire en hasznalom, abban meg nem talalkoztam hibaval. Telefonalas, sms, bongeszes, email, minimalis jatek.

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#6870) Rotate válasza galgocziz76 (#6868) üzenetére


Rotate
veterán

abban, hogy sokkal stabilabb, belekerült a .mkv kezelése is, és gyorsabb is lett tőle a teló... meg nem tudom, hirtelen csak ezek az apróságok jutottak eszembe :)

ráadásul nekem ezzel még nem volt ki nem jelzett hívás/sms... de ez lehet a sim/szolgáltató cserém miatt is, szóval ezt nem tudom megerősíteni :)

(#6871) FET-MEN


FET-MEN
veterán

egész jó. de igaz az az állítás hogy ezek még nem tudják kihasználni mind a két magot mert még csak a 3.0 támogatja a 2 magos procikat?

Iphone 7

(#6872) wape1980 válasza peter_27 (#6826) üzenetére


wape1980
csendes tag

Szia!

Köszönöm szépen a segítségedet!! Tényleg... :R

" Az a Te bajod, hogy túl sokat éltél vidéken....nem fejlődött ki az agyad!! "

(#6873) P3TR!CK válasza Skynet258 (#6867) üzenetére


P3TR!CK
senior tag

Kicsit olyan ájfónos, de nagyon frankó. A legjobb, hogy nagyon jó a témázhatósága is.

(#6874) djnyakesz válasza Rotate (#6861) üzenetére


djnyakesz
aktív tag

Köszi bejött! Most már magyar :)

(#6875) djnyakesz


djnyakesz
aktív tag

Bocsi a dupláért de láma kérdés: Hogy tudom kikapcsolni azt, hogy amikor smst írok akkor a szöveg rész alatt ne akarja már kitalálni hogy mit akarok írni? (T9)...

Nem találtam sehol!

Köszi

(#6876) Rotate válasza djnyakesz (#6875) üzenetére


Rotate
veterán

elvileg ez alapból van, és nem vagyok benne biztos, hogy ki tudod kapcsolni, viszont szerintem nem olyan zavaró az, van külön sávja, és nem a te szövegedbe babrál bele, mint pl régebbi telóknál...

FET-MEN:

használja így is mindkettőt, csak nem külön-külön más folyamatokra, hanem együtt a kettőt mindig ugyanarra, tehát nincs a teljes ereje kihasználva... ha jól emlékszem így van a dolog megmagyarázva froyo alatt :)

[ Szerkesztve ]

(#6877) tamasgal


tamasgal
senior tag

Skacok MIUI-ban van magyar nyelv?

(#6878) P3TR!CK válasza tamasgal (#6877) üzenetére


P3TR!CK
senior tag

Nincs, de lesz majd idővel Language Pack hozzá, mindig szokott lenni!

(#6879) tamasgal válasza P3TR!CK (#6878) üzenetére


tamasgal
senior tag

Köszönöm azt megvárom mert idegesít ha nem magyarul szól hozzám a teló :)

(#6880) Skynet258 válasza P3TR!CK (#6873) üzenetére


Skynet258
veterán

Nem is kicsit, de nagyon frankó... Az előző verzió nem tetszett, ez a Celebration 2.0 cucc viszont nagyon szép és jó. :K Bővebben pár sorban, és képekben, amit érdekel. ;)

https://geekpulse.hu

(#6881) szaki04


szaki04
senior tag

Nekem sajnos a v10c neu szoftverrel is volt egy csomó fel nem vett hívásom... Éppen ma kapott le a 10 körmömről a főnököm, mutatta, kb. 20x keresett negyed órán belül. Azt mondta be neki a készülék "Az adott szám nem elérhető" ill. tök süket volt az Ő telefonja. Nem csengett ki, nem adott semmilyen hangot,hogy hívna engem. Most lett elég ebből, napokon belül viszem szervizbe.

iPhone 13 256 Gbyte, Apple Airpods 2, Garmin Fenix 5X Plus

(#6882) simi12345 válasza szaki04 (#6881) üzenetére


simi12345
tag

azthiszem azoknál akiknél fennállt ez a hiba, ott nem ez történt, hanem kicsengett a hivó félnél, és azt nem jelezte a telefon

vagy elküldte az sms-t de soha nem jött meg a telefonra

amit te írsz, az meg szerintem térerő hiba, vagy a telenor szarakodása a hálózatfejlesztéssel

múlthéten volt egy olyan hogy nem tudtam hívni a t-mobile hálózatát ,de nemcsak én hanem senki, kb egy órán keresztül, és akkor nálam hívásindításkor visszalépett, nejemnél meg tök süket volt, leteszteltünk vagy 5 számot, egy 2x, egy nokia5800 és egy samsung telóval is, tehát akkor ott biztos nem a 2x szarakodott

(ellenben a telenort és vodát meg tudtam hívni abban a bizonyos időszakban)
)

[ Szerkesztve ]

(#6883) wape1980 válasza szaki04 (#6881) üzenetére


wape1980
csendes tag

Szia!

Azt nem tudom, hogy telenoros vagy e....mert én igen....ma kb 5-6 ember mondta, hogy nem voltam elérhető!!!! 3g hol ment hol nem....a térerőt meg inkább hagyjuk!!! Még kb ez lesz MINIMUM 1 HÓNAPIG TELENORÉKNÁL!!! :W

" Az a Te bajod, hogy túl sokat éltél vidéken....nem fejlődött ki az agyad!! "

(#6884) P3TR!CK válasza Skynet258 (#6880) üzenetére


P3TR!CK
senior tag

"a lockscreen német nyelvű."

Válts nyelvet, utánna témát, reboot, és jó. :K

[ Szerkesztve ]

(#6885) Pumba3


Pumba3
tag

Nálatok a MIUI 132 mb?

Ezt is csak install zip from sd card?

[ Szerkesztve ]

iPhone 4 8GB Black 5.0.1

(#6886) KonzolKartel válasza Pumba3 (#6885) üzenetére

Igen, annyi.
Pontosan ahogy mondod.

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#6887) KonzolKartel válasza Skynet258 (#6880) üzenetére

Millió téma van hozzá :).

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#6888) Pumba3 válasza KonzolKartel (#6886) üzenetére


Pumba3
tag

Köszi, megy is fel :D Pedig megfogadtam, hogy a mostani rendszerem jó és nem telepítek újat... De hát, miért is van nekem ilyen telóm? :D

iPhone 4 8GB Black 5.0.1

(#6889) Pumba3


Pumba3
tag

Hova lett a szép alap android galéria? : O

iPhone 4 8GB Black 5.0.1

(#6890) Skynet258 válasza Pumba3 (#6889) üzenetére


Skynet258
veterán

Jah, az nekem is hiányzott kissé... :(

https://geekpulse.hu

(#6891) Pumba3 válasza Skynet258 (#6890) üzenetére


Pumba3
tag

Nem lehet valahogy rábuherálni? Illetve... hol lhet eltűntetni a "sárga visszapattanás" effektet? :)

iPhone 4 8GB Black 5.0.1

(#6892) Skynet258 válasza Pumba3 (#6891) üzenetére


Skynet258
veterán

Minek akarod eltüntetni, az egyik legjobb feature. :D Kell vadászni egy Gallery.apk-t, és szerintem felülírva az eredetit, simán működik... ;)
Na megvan az apk, mindjárt beműtöm. :)

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

(#6893) Pumba3 válasza Skynet258 (#6892) üzenetére


Pumba3
tag

Mert az nekem nem kell, mert mindig is lassította a rednszert...

iPhone 4 8GB Black 5.0.1

(#6894) Skynet258 válasza Pumba3 (#6893) üzenetére


Skynet258
veterán

Mi, ez a visszapattanás effekt?

https://geekpulse.hu

(#6895) KonzolKartel

Modaco Paul Gingerbread(leak rom)

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#6896) Pumba3 válasza Skynet258 (#6894) üzenetére


Pumba3
tag

Bocsi, nem visszapattanás. Hanem "ragyogás" A visszapattanás az amikor húzod az oldalt, elfogytak a sorok, de tovább tudod húzni, és ha elengeded akkor visszamegy az oldal a sorhoz.

Ez a ragyogás meg az, amikor a végére érsz az oldalnak, akkor elszíneződik az alja. Vagy épp a teteje.

KonzolKartel Jó híreket hoztál! :D

[ Szerkesztve ]

iPhone 4 8GB Black 5.0.1

(#6897) KonzolKartel válasza Pumba3 (#6896) üzenetére

Ugye, csak úgy ontom őket!:D

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#6898) Pumba3 válasza KonzolKartel (#6897) üzenetére


Pumba3
tag

Helyes! :D

iPhone 4 8GB Black 5.0.1

(#6899) Skynet258 válasza Pumba3 (#6896) üzenetére


Skynet258
veterán

Ja, odagondoltam a ragyogás effektet is. Nálad ez lassít? :F FR19-ből kiműtött gallery.apk nem működik sajna...

És a lockscreen-em még mindig német, bármit csinálok. Értem ezalatt azt, hogy nekem ez a locksreen kellene, nem másik. A többi angol, de ez nem akar átváltani sehogy sem.

https://geekpulse.hu

(#6900) Pumba3 válasza Skynet258 (#6899) üzenetére


Pumba3
tag

Nekem a beállítások menü görgetése szaggat...

iPhone 4 8GB Black 5.0.1

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.