Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6051) yimm


yimm
aktív tag

Na felraktam az új FR19 romot. Basebandet is a legfrissebbet hozzá 06.22 + rill
Az elsö fél óra tapasztalata annyi hogy tényleg villámgyors lett a rendszer
viszon olyan gyorsan merül is. A fél óra alatt 12%-ot esett az aksi töltöttsége,
ami egy kissé aggasztó. A telefonálás hangminőséget nem nagyon tudom tesztelni
mert ilyenkor eléggé gáz bárkit is felhívni.

(#6052) tome.jr válasza Backrau (#6050) üzenetére


tome.jr
addikt

Előfordult SGS-nél, hogy rom csere megváltoztatta az IMEI számot és utána a sim szolgáltatások elszálltak. Csekkold le a telefonban és a dobozon az IMEI számot, megegyezik-e. Remélem nem ezzel lesz a bibi.

yimm: külön nem kell a RIL-t feltenni, a 622 alapból benne van az fr19-ben

[ Szerkesztve ]

(#6053) yimm


yimm
aktív tag

Akkor lehet rakhatom újra ?

(#6054) Balázs1986 válasza tome.jr (#6034) üzenetére


Balázs1986
addikt

Köszi, ahogy megjelent Modaco fórumon, már tettem is fel :D
Iszonyat gyors a saját kernelével :D Bár a tulajdonságok között írt "Over than 3000 Quadrant" kicsit erős, 2800 körül mozog nálam. De lesz@rom, nagyon jó lett :D Másik kernellel egyelőre ki sem tudtam próbálni, az OC Kernel 1.4 amit használtam ext3-mal nem megy, keresgélni nem volt időm. Most amúgy is érdekesen használom: saját ril (gondolom 0622) + 0218bb. (Érdekesség: Eddigi Pannon és Pannon mms apn-eim mellé megjelent még 2: Telenor online és a Telenor mms :) )
Igen, néztem külön, hogy teljesen magyar-e :D Az ékezetes karakterek után megint leesik a karakterek száma, de abszolút nem tud érdekelni, lényeg hogy számolja és látom :D

[ Szerkesztve ]

(#6055) szab89


szab89
csendes tag

Sziasztok!

Egykis segítség kellene. Most raktam fel a FR19-et énis. Előtte FR15-t használtam. A kérdésem a következő lenne. Felraktam külső sd kártyára a FR19.zip-et majd power/le gomb ezt követően wipe/cahe/dalvik utána instal rom és reboot system. A probléma az h ott megfagy a dolog h lg logó és alatta a loadingos kék sáv. Ha vki tudna nekem vmit javasolni megköszönném.

(#6056) Balázs1986 válasza szab89 (#6055) üzenetére


Balázs1986
addikt

Szia!

Ugyanez volt, szintén FR15 váltás miatt. Az ok az, amire előző hsz-emben is halványan utaltam: ext4 fájlrendszer (FR15) vs ext3 (FR19).
Szedd le innen a Download alatt található .zip fájlt, tedd fel sd kártyára (ha nincs kártyaolvasód, csináld úgy, hogy visszaállítod a régi rom-ot, majd úgy csatlakoztasd a gépre a telefont, úgy másold fel a zip-et), és CWM-mel telepísd az FR19-el együtt. Ennek meg kell oldania a problémát (elsőre így is eléggé lassan fog betölteni) :)

[ Szerkesztve ]

(#6057) Bagoly81


Bagoly81
aktív tag

neem nemment fel az fr19 uj

nemtudom mért gyári 10cnez ra ment volna fel cmw 3.28 volt törlések megvoltak, boot loop lett belöle, nekem ezek a romok sosem akarnak valahogy felmenni :S

(#6058) szab89 válasza Balázs1986 (#6056) üzenetére


szab89
csendes tag

Köszi szépen megoldódott a probléma, sikerűlt felrakni.

(#6059) yimm válasza Bagoly81 (#6057) üzenetére


yimm
aktív tag

Nem mindegy hogy mire van formázva a boot partició az új FR19 az ext4, a stoc romok azok meg ext3. A modacon vant fent konvertáló, cwm-ből update.zip-el kell megcsinálni, utána mehet fel a kíván rom

[link] ext3-ról-etx4-re

[link] ext4-ről ext3 ra

[ Szerkesztve ]

(#6060) tome.jr válasza yimm (#6059) üzenetére


tome.jr
addikt

Az fr19 továbbra is ext3. :)

(#6061) Andrus válasza yimm (#6059) üzenetére


Andrus
csendes tag

Az fr19 ext3-as nem ext4-es.

lemaradtam :P

[ Szerkesztve ]

(#6062) yimm válasza Andrus (#6061) üzenetére


yimm
aktív tag

Bocsi. Nem jól fordítottam. Az új kiadásra írják hogy majd az már ext4 lesz

(#6063) Rotate válasza Bagoly81 (#6057) üzenetére


Rotate
veterán

frissitsd a cmw-t 3.2.0.0-ra vagy a 4.0.0.5-re, lehet segít :)

(#6064) Echoo


Echoo
senior tag

Nem tudom, érdemes-e várnom a gyári 2.3-ra, vagy felrakjam az FR19-et. Akkuidőről tud már valaki nyilatkozni?

(#6065) tome.jr válasza yimm (#6062) üzenetére


tome.jr
addikt

A terminal emulator nevű ingyenesen letölthető .apk-val lehet megnézni a "mount" parancs beütése után, hogy milyen fájlrendszer van a telefonon:

(#6066) bence007


bence007
tag

Sziasztok!
Szeretném én is felrakni az Fr19-et!Melyik programmal tudnám lementeni a telefonról az összes üzenetet,névjegyeket,képeket?A titanium backup képes erre?Olyan kellene ami sd kártyára is tud menteni!Köszi a segítséget! :C
Valakinek tapasztalat üzemidővel kapcsolatban?A kamera részben változtattak valamit?

[ Szerkesztve ]

(#6067) Bagoly81 válasza Rotate (#6063) üzenetére


Bagoly81
aktív tag

nemsegitett, fene. gyári romra ez az fr19 nemmegy fel, akinek igen, írja le mi nyitja, mit kell elöbb feltenni mert ez nem akar menni

(#6068) GodHeart válasza tome.jr (#6065) üzenetére


GodHeart
senior tag

Hát ezt nagyon köszönöm :)

kérdés 2: A VOD DIVX regisztrációt sikerült itt valakinek megcsinálni? A regisztrálás ok, aztán mikor kapom a divx kiterjesztéssű fájlt.. semmi nem képes csinálni vele semmit, pedig meg kéne nyitni és akkor ok is lenne a regisztráció.. (halvány remény hogy vinné után az mkv kiterjesztést is.. modaco fr17-em van, lehet ez a gond, és hogy nem gyári a rendszer..)

(#6069) leslien


leslien
nagyúr

Hogy kell pillanatképet csinàlni? Pls vki :)

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#6070) szaki04 válasza leslien (#6069) üzenetére


szaki04
senior tag

Házikó+Bekapcs gomb

iPhone 13 256 Gbyte, Apple Airpods 2, Garmin Fenix 5X Plus

(#6071) leslien válasza szaki04 (#6070) üzenetére


leslien
nagyúr

Tnx :R

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#6072) slayerenkala


slayerenkala
tag

Felraktam V10C neu-t júniusit.

V10d után kb 40%-al megnőtt a készenléti idő...nagyon durva.

Nekem fagyások az előzővel sem voltak, de talán egy nagyon picivel gyorsabb az egész, de lehet csak bemesélem magamnak, nem észrevehető.

Viszont a hangminőség hívás közben megjavult!

(#6073) leslien


leslien
nagyúr

Nekem most ext 3 v ext4?

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#6074) GodHeart


GodHeart
senior tag

ha smartflash-el tolom fel a gyári romot.. akkor is vissza kell ext4-ről konvertálni a fájlrendszert, vagy akkor megcsinálja autómatikusan? :U

ui: idegesít ez a VOD DIVX dolog.. mert lehet akkor tudná az mkv-t.. :U

[ Szerkesztve ]

(#6075) Galaxy94 válasza leslien (#6073) üzenetére


Galaxy94
csendes tag

ext4

(#6076) tome.jr válasza leslien (#6073) üzenetére


tome.jr
addikt

A system és a data értékek az irányadók, tehát ext4 van nálad.

slayerenkala: A v10C neu a leggyorsabb gyári rom

[ Szerkesztve ]

(#6077) dfcwolf


dfcwolf
tag

Sziasztok!

Lehet, hogy lámer a kérdés, de nem tudok rájönni a megoldásra.

Rendeltem mobilnetet a kártyámra.

A hozzáférési pontokban van egy WEB és egy T-Mobile MMS. Ha az elsőt választom ki, akkor van net. Ha a másodikat, akkor meg jönnek az MMS-ek??? Mi van, ha mindkettőt akarom egy időben?

Siemens SL55 | Siemens SX1 | LG Viewty | LG Arena | LG O2X | HTC ONE XL | HTC HOX | Galaxy Note II | Galaxy Note III | Honor 4X | Nexus 6 | ONEPlus 3 | ONEPlus 3T | ONEPlus 5

(#6078) leslien válasza tome.jr (#6076) üzenetére


leslien
nagyúr

ÉS ez most jó?! mert nekem semmi probléma nincs kop kop :F

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#6079) nemtabo


nemtabo
aktív tag

Üdvözlök mindenkit!

Sajnos nagy problémám van, adott a telón, androis2.2.2,kelnel 2.6.32.9-dirty, V10b.

Feltettem superoneclick, Titanium backup, cwmr 3.0.2.8., Ezután usb kapcsolat esetén az lg update 30% után közli, hogy nem tud kapcsolatot teremteni a telefonnal, a total commander lefagy, ha tölteni akarok valamit a telóra, vagy letölteni róla, a modaco fr15, 17, 19 állandóan újraindul. Magyarán semmit nem tudok csinálni vele, és gőzöm sincs, hogy mi lehet a baj, ill.hogy mit lehetne csinálni. Ha valakinek lenne ötlete, hogy mit lehetne megpróbálni nagyon megköszönném. :(

"Mindig tévedek. Abban is, hogy tévedek! " Ki A Szösz

(#6080) Rotate válasza dfcwolf (#6077) üzenetére


Rotate
veterán

nem tom láttad-e, de írtam, hogy megjött az autós tartó, tökéletesen tartja a telefont, a cuppanós rész is jó :) nagyon stabil az egész szerkezet :)

nemtabo:

lg update helyett, próbáld meg smartflashel feltenni a juniusi v10c-t :)

[ Szerkesztve ]

(#6081) jooker82


jooker82
nagyúr

Ehhez a fóliához mit szóltok??

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#6082) cjvt3o válasza leslien (#6073) üzenetére


cjvt3o
aktív tag

Attól függ, hogy mi.

Ha a belső vagy külső SD kártya filerendszerére vagy kiváncsi, akkor vfat (fat32).

a mount kimenete paraméter nélkül elsőként az eszköz nevét, második helyen a csatolási (mount) pontot, harmadik helyen a filerendszert, a további helyeken pedig a csatolási (mount) paramétereket, pl. sync, hozzáférési jogok sorolja fel.

A küldött kép alapján az /mnt/sdcard könyvtárba csatolt eszköz vfat rendszerű (ide csatolja a belső SD kártyát), és a /mnt/sdcard/_ExternalSD könyvtárba csatolt eszköz is vfat rendszerű (ide csatolja a külső SD kártyát).

(További infokkal szolgálhat az fdisk -l vagy a df -hT parancs.)

Ha nem az SD kártyákra vonatkozott a kérdés, akkor mélységes elnézést az intermezzoért.

(#6083) nemtabo válasza Rotate (#6080) üzenetére


nemtabo
aktív tag

Köszi, megpróbálom. Csak azt nem értem, hogy miért nem megy usb-n semmi.

"Mindig tévedek. Abban is, hogy tévedek! " Ki A Szösz

(#6084) tome.jr


tome.jr
addikt

Kijött a FR19 Fear 12. [link] Érdekes a számozása, mivel a b3 már 12.1 alatt futott.

rc2-vel 24 óra után 69%-on állok.

[ Szerkesztve ]

(#6085) kristoof92


kristoof92
tag

a következő cm7-es rom engedélyezi már a fullhd videofelvételt, és frissített kernelt is kapunk. úgy néz ki, hogy kezd véglegesedni

(#6086) tamasgal


tamasgal
senior tag

FR 19 felrakásánál nektek meddig van az LG felirat? már legalább 5 perce semmi csak LG lpgo!

(#6087) tome.jr válasza tamasgal (#6086) üzenetére


tome.jr
addikt

Nyomj egy home-ot vagy indítsd újra

(#6088) mycso válasza dfcwolf (#6077) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Az MMS-nek olyannak kell lenni, hogy nincs előtte a "kiválasztó karika". Illetve MMS-t csak is élő adatkapcsolat alatt tudsz fogadni.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#6089) tamasgal válasza tome.jr (#6087) üzenetére


tamasgal
senior tag

Sikerült, köszönöm

(#6090) yimm válasza jooker82 (#6081) üzenetére


yimm
aktív tag

Én ilyen fóliát vettem, és teljesen jó[link]

[ Szerkesztve ]

(#6091) jooker82


jooker82
nagyúr

Ma reggelre 9 óra alatt nem merült semmit,ilyen még nem volt :U mondjuk és korábban mindig folyamatos 3g-n,mozgó háttérrel és max fényerőn használtam,most egy teszt erejéig ezeket átállitottam,de ezt akkor se gondoltam volna.. :R
A 0602-es neu van fenn...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#6092) peter_27 válasza jooker82 (#6081) üzenetére


peter_27
aktív tag

Én is ilyet tervezek venni, de innen.

Galaxy S10

(#6093) tamasgal


tamasgal
senior tag

Feltettem az FR19 fear-t! Nagyon jó de a procit miért nem tudom húzni benne szerintetek?

(#6094) Rotate válasza jooker82 (#6091) üzenetére


Rotate
veterán

eddig nekem is így volt, de ma éjjel 8 óra alatt merült 18%-ot, rá kéne jönni miért... lehet benne lehet, hogy előtte restartolt egyet a töltőn... 606 v10c...

(#6095) tome.jr válasza tamasgal (#6093) üzenetére


tome.jr
addikt

Mivel a gyári kernelt használja. Ha tuningolni akarsz akkor tedd fel azt ext3 verziót: [link]

Esetleg tegyél egy próbát a vanilla verzióval, ott olyan infó van, hogy tuningolható (OCUV), de nem vagyok 100% biztos benne, hogy valóban így is van.

[ Szerkesztve ]

(#6096) tamasgal válasza tome.jr (#6095) üzenetére


tamasgal
senior tag

ok, köszönöm

(#6097) tamasgal válasza tome.jr (#6095) üzenetére


tamasgal
senior tag

Sajnos nem indul el vele! Mindegy akkor egyenlőre no tuning :N

(#6098) Rotate


Rotate
veterán

[link]

ezt írja az egyik srác:

Well, this second time i've been send the LG to repair. They returned me with a new motherboard, and a new baseband, 622.
The Kernel is 2.6.32.9, and the version LGP99-V10e.

Everything works perfectly!!!

(#6099) derrik


derrik
őstag

hali.....
v10c neu rom!! valahol volt egy olyan menüpont az e-mail alkalmazásban, hogy szinkronizálás, ahol a gyakoriságot lehetett beállítani. Nekem 3 órán volt ! Most nem találom !! Tipp ?????

(#6100) jooker82 válasza Rotate (#6098) üzenetére


jooker82
nagyúr

V10e??erről még nem is hallottunk :F Lelehet tölteni valahonnan??

LG G2 32 GB 4.4 AOS

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.