Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6451) szikla


szikla
csendes tag

Sziasztok!

Ma a kártyafüggetlen német VODAFONE-os 2X-en a szoftverfrissítésnél megjelent a v10e. Felraktam, gyorsabb lett. Nem tudjátok mit tartalmaz ez a verzió? Én estére mindig kikapcsolom és feltöltöm, csak gyári szoftver volt rajta, a lassulásokon kívül még nem volt hibája.

A baseband 135.21_20110622 Kernel 2.6.32.9 LGP990-V10e

(#6452) jooker82 válasza szikla (#6451) üzenetére


jooker82
nagyúr

Na ez jó dolog....Külföldön,hallottuk,h felrakták ezt a verziót,a szervizbe....
Milyen lassulásról irsz??
Az mkv720p-t megnézed ,hogy viszi-e??

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#6453) szikla válasza jooker82 (#6452) üzenetére


szikla
csendes tag

Lassulás csak a mindenkinél jelenlévő laggolás az LG kezdőképernyőknél. MKV-t nézem..

(#6454) Rotate válasza jooker82 (#6452) üzenetére


Rotate
veterán

az a 622 v10c szolgáltatói változata :)

(#6455) szikla válasza szikla (#6453) üzenetére


szikla
csendes tag

Viszi :DD

(#6456) jooker82 válasza szikla (#6453) üzenetére


jooker82
nagyúr

Álljunk meg...Itt mindenki tévhitben,van,ha azt hiszitek,h az laggolás,meg lasulás,akadozás lenne... Ha szép lassan húzzátok el,egyik oldalról a másikra,akkor látható,hogy egy erősebb "rugó" van benne és ott tisztán látszik,h a rugó,hatására tűnik,úgy,mintha akadozva nehézkesen menne,pedig megse kottyan neki...Lehet más telefonokba ez másként van,de ez egyáltalán nem lassulás...Nekem 3D-s mozgó háttérrel is simán átugrik egyik oldalról a másikra....

Milyen MKV-t próbáltál??rendes netről szedett 720p-t?? vagy konvertáltad??Az 1080p-t próbáltad??

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#6457) biglion-lord


biglion-lord
tag

Kérnék 1 kis segítséget azoktól akik használják a FR19 FEAR és a v10e-t véleményeket kérnék a működésükről, hibáikról. Nem tudom melyiket rakjam fel, már belefáradtam a próbálgatásokba. Köszönöm.

(#6458) szikla válasza jooker82 (#6456) üzenetére


szikla
csendes tag

Netről leszedett 720p-s MKV-t. Synology NAS-on van. Eddig a beépített lejátszója nem vitte, de most már igen. Az 1080p felbontásút nem viszi sajnos, próbáltam.

Ha lassan húzom valóban nem akadozik a "rugó". :N

[ Szerkesztve ]

(#6459) Tesztelo.hu


Tesztelo.hu
senior tag

Ismertek olyan appot, ami a képernyőzár feloldásakor automatikusan engedélyezi a mobil adatkapcsolatokat, lezáráskor meg kikapcsolja? Az AutomateIt nem működik (nem kapcsolja ki sem be).

(#6460) Tesztelo.hu válasza Balázs1986 (#6413) üzenetére


Tesztelo.hu
senior tag

Akkor ezek szerint ezek fals infók:

http://androidcommunity.com/android-2-4-gingerbread-update-due-april-with-dual-core-app-support-20110207/

http://www.pocket-lint.com/news/38311/android-2-4-april-release-date

http://androidcommunity.com/android-2-4-gingerbread-update-due-april-with-dual-core-app-support-20110207/

(#6461) Balázs1986 válasza Tesztelo.hu (#6460) üzenetére


Balázs1986
addikt

Igen, azok. Nézd meg a dátumot, 2011 február elejei cikkek. Áprilisra ígérve a 2.4-et. És azóta sem hallottunk 2.4 megjelenésről. Valószínűleg ez lett végül a 2.3.4 (tippelem legalábbis), ami nem támogatja a több magot. Legalábbis a hivatalos fejlesztői oldalon levő leírás alapján nem támogatja.

[ Szerkesztve ]

(#6462) horseface77 válasza Tesztelo.hu (#6459) üzenetére


horseface77
tag

Ha jól emlékszem akkor a Juice defender tud ilyet.

"Szívritmus pihenés közben 42,megterhelés alatt 43"

(#6463) Auratech


Auratech
őstag

Üdvözlök mindenkit!
Moto Defy után átnyergelek X2-re. A jövő héten veszem meg. Addig szépen végignyargalok a fórumon.
A Defy vásárlásakor is a következő igényeim lettek volna.
fulHD felvétel, HDMI, jól használható fényképezőgép. Akkoriban ez nem volt jelen, csak pár hónappal később. Drágán.
Korábban N82-m volt, amihez képest fotóban a Defy visszalépés a minőségben. Az LG fotóban kicsit jobb is lehet, videóban nem kérdés. Az XDA-s HD patch után döntöttem el, hogy itt az idő, meg kell venni. No meg olcsóbb is lett.(flottában65e-88e helyett-Telenor)
Mivel a tegra2-re jelenleg is új termékek érkeznek, a teló sokáig szinten marad. Nagyon elegáns lesz a projektor tetejére téve vetíteni vele laptop, egyéb doboz nélkül...

[ Szerkesztve ]

Auratech Field Recording

(#6464) Echoo válasza Auratech (#6463) üzenetére


Echoo
senior tag

Szervusz!

Igen, valóban el lehet kápráztatni a vendégeket a telefonról lejátszott videokkal. Csak néznek, mint hal a szatyorban. :) Más vonatkozásban az ez előtti Acer liquid-e telómat nem veri épp kenterbe. Az árkülönbség egyelőre nem eredményez látványos különbséget.

(#6465) Balázs1986


Balázs1986
addikt

Ezt láttátok már? Nagyon jó lenne, ha összejönne a srácnak :)

(#6466) LaptopSystem válasza Rotate (#6450) üzenetére

ez nekem fent van v10c

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#6467) LaptopSystem válasza jooker82 (#6456) üzenetére

szia :R nem jött még a 2.3-mas Android a telora?ha igen segítesz felrakni?Egyébként azota is tökéletes a telom köszi :R

[ Szerkesztve ]

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#6468) tome.jr válasza bence007 (#6405) üzenetére


tome.jr
addikt

Nem rakták bele, pedig ezért is upgrade-eltem 12.0-ról.

[ Szerkesztve ]

(#6469) jooker82 válasza LaptopSystem (#6467) üzenetére


jooker82
nagyúr

Szia,még nem jött ki,rádirok,ha elérhető lesz.... :)

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#6470) KonzolKartel

A voodoo soundra én is kiváncsi leszek:). Ha minden igaz ma kiadják a MIUI-t is.

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#6471) Auratech


Auratech
őstag

Az első 800 hsz. elolvasva, meg az utolsó 100. Azért még megveszem :D
Majd csak kitalálok valamit, ha hibák jönnek. Amúgy is garis. Mondjuk el bírnám viselni ha 10-m mélységig vízhatlan lenne :D és lenne benne egy 200lumenes fullHD projektor. És szeretném, ha az USB portra rá lehetne kötni egy 16 csatornás audio interfészt és wifin keresztül is menjen a screen képe. NA!
Jó lesz telefonálni, bicaj-GPS, netezni, filmet nézni vetítővel bt billentyűzettel, videót felvenni. (állványon csináltam tartót a nagyPanakamera alatt-tartalék felvevőként korábban is) Ja és van egy régi ruszki 70x30-as monó távcsövem. Az okulár menetes gyűrűjével rögzítettem egy tartót, amin az n82/-Defy volt korábban. Makro módban azért a 30x-os zoom nagy fényerővel odab@sz..
Adminként gyakran lövök be/le ;) messziről gépeket. A Defyn ez működött; itt jobb lesz a flash és a +speed okán.
Tudom, hogy nekem Tegra 3-as, IP69K, mégis elegáns teló kéne, de majd megveszem, ha az is 300E alá csúszik 2013-ban. Addig X2 lesz.

[ Szerkesztve ]

Auratech Field Recording

(#6472) Skynet258 válasza Auratech (#6471) üzenetére


Skynet258
veterán

Nekem meg csak annyi kéne, hogy el tudjanak érni ha hívnak, mert kb. 5 perccel ezelőtt is asszonyt hívták, hogy mi van, kicsöngök de nem veszem fel... szar, szar, szar, szar... :W

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

(#6473) tome.jr válasza Skynet258 (#6472) üzenetére


tome.jr
addikt

Telenoros vagy?

(#6474) jooker82 válasza Skynet258 (#6472) üzenetére


jooker82
nagyúr

Szerintem,már egyedül,csak neked vannak hivásgondjaid....Ha az új romok nem segitettek,én bevinném a helyedbe az LG-hez és cseréljék ki szépen...
Nem hinném,hogy a telenor a ludas...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#6475) tome.jr válasza jooker82 (#6474) üzenetére


tome.jr
addikt

(#6476) Skynet258 válasza tome.jr (#6473) üzenetére


Skynet258
veterán

Igen, Telenoros, de asszony telefonját el tudták érni 2 perccel később, pedig ő is Telenoros. Nincs itt összefüggés... :(

https://geekpulse.hu

(#6477) tome.jr válasza Skynet258 (#6476) üzenetére


tome.jr
addikt

Neki milyen telefonja van? Próbálok tapogatózni, hátha valami összefüggést mégiscsak találok. :) Utána akarok járni a Telenornál, hátha meg tudják erősíteni, hogy náluk van a hiba forrása.

[ Szerkesztve ]

(#6478) Rotate válasza Skynet258 (#6472) üzenetére


Rotate
veterán

nem próbálod meg a kdz fájlos updatet az új v10c-re az új basebanddel? az fájdalommentes és lehet segít :) nekem nem is törölt semmit, és működik rendesen... annyi, hogy root meg a cwm ugrik, azt utána vissza kell rakni, és a törölt lg szarok, mint a car home, fsecure is visszajönnek..

(#6479) jooker82 válasza tome.jr (#6475) üzenetére


jooker82
nagyúr

Én értem,de azért elég sokmindenkinek megjavult az újabb szoftokkal...Tehát hülyeség lenne a telenorra fogni... Meg,ha jól tudom volt egykét független vodással is ilyen gond...

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#6480) Pumba3


Pumba3
tag

tome.jr Az FR19 RC2 SchJosh-vel mi is volt a baj amiért letettél róla?

iPhone 4 8GB Black 5.0.1

(#6481) tome.jr válasza Pumba3 (#6480) üzenetére


tome.jr
addikt

Semmi gond nem volt vele, csak rc2 volt ezért mikor kijött a végleges fr19 akkor váltottam róla. Azóta kipróbáltam a fr19-et, fr19 vanillát, fear 12.0-t, fear 12.0 vanillát, fear 12.2-t, de ma vissza fogom tenni az ShcJosh-t, ez a legjobb fr19 szerintem.

Annyi baja volt talán, hogy a beépített ADW launcherrel mintha jobban merült volna, de b*szott gyors volt vele.

[ Szerkesztve ]

(#6482) jooker82


jooker82
nagyúr

Nemtudtok olyan programot,mellyel a világűrből tudok közeliteni egy adott városra,vagy arra a pontra,ahol épp vagyok...Ha jól tudom van ilyen pc-s verzióba is....

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#6483) Bear válasza jooker82 (#6482) üzenetére


Bear
aktív tag

Szerintem a Google Earth lehet az. [link] De nem próbáltam ki.

(#6484) Skynet258 válasza tome.jr (#6477) üzenetére


Skynet258
veterán

LG. :D Asszem KF510 a típusa.

Rotate: de, lehet holnap megpróbálom, más nem maradt, mint ezzel szarakodni... :((( Emlékszel még a linkre a dolog menetéhez? Ha nem, akkor majd visszakeresem, csak hátha el van mentve nálad, vagy valami. ;)

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

(#6485) mycso válasza jooker82 (#6482) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Akár ott van gyárilag a google maps....

tome.jr: mint már írtam többször is, nekem t-mobile-os kártyával produkálja a hívási problémákat, tehát a telenor hálózatfejlesztési hibája kilőve....

Egyébként a tegnapi napon felrakta az "i"-re a pontot a teló, úgy döntöttem hétfőn visszaviszem egy lg szervizbe.

[ Szerkesztve ]

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#6486) Pumba3 válasza tome.jr (#6481) üzenetére


Pumba3
tag

ShcJosh-ból van végleges vagy az RC2 van még csak?

Fear 12.2-vel mi a baj? Ugye most azt használod, miért tettél le róla?

iPhone 4 8GB Black 5.0.1

(#6487) Rotate válasza Skynet258 (#6484) üzenetére


Rotate
veterán

itt van az a hsz-em :) [link]

a leírásban is írja, hogy lesz egy rakat dll hibaüzenet, meg megfagy az updater, de nem kell figyelembe venni, csinálja az a dolgát rendesen, addig kell hagyni a folyamatot, amíg a telefon restartol, és akkor le lehet húzni, aksi be, és mehet a menet :)

asszem minden más benne van a linkelt hsz-emben, meg a leírásban, ha jól emlékszem te tudsz jól angolul, szal azzal nem lesz gond... majd ha találok rá időt valamikor lefordítom, és bemehet ez is az első hsz-be, ez eddig a legkultúráltabb frissítési módszer, mivel nem jár adatvesztéssel :)

más dolog:
ma van az utsó Gameloft Free game, azt írták twitteren, hogy kora estére várható, a dolog menete ugyanaz mint tegnap :) de ha kinn lesz, twitteren, úgyis megint belinkelem :)

(#6488) wolruf válasza Rotate (#6487) üzenetére


wolruf
őstag

Szia!

Neked kb. mennyi ideig tartott az update? Nekem már kb. 15 perce áll az updater üzenet nélkül, nem válaszol módban, úgy, hogy a log részen semmit sem ír.
Ha tovább tart nem aggódom, de most picit izgulok, hogy befejezi-e :)

Köszi!

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#6489) jooker82 válasza Bear (#6483) üzenetére


jooker82
nagyúr

Köszönöm...a marketen nem volt fenn, de a netről leszedtem ,bár csak a 2.0-ás verzió van fenn....A 2.1 még nem tölthető??

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#6490) wolruf válasza wolruf (#6488) üzenetére


wolruf
őstag

40 perce áll... Basszus :-/

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#6491) stickrs


stickrs
senior tag

nna,megvolt az első spontán ujraindulás :U hajnalban a bekapcsolási dallamra ébredtem..remélem nem válik rendszeressé.

Nokia 808 PureView, LG G5, Xiaomi MI 10 Ultra

(#6492) Skynet258 válasza mycso (#6485) üzenetére


Skynet258
veterán

Kíváncsi leszek mire jutsz a szervizzel, gondolom első/második kör csak arról fog szólni, hogy szoftvert frissítenek (azzal meg sokra nem mész). :(

Rotate: köszi, ha lesz időm meg lelkierőm, akkor nekiesek, hátha javít... :) Bár most wolruf kolléga kicsit elbizonytalanított... :U

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

(#6493) Rotate válasza wolruf (#6490) üzenetére


Rotate
veterán

nekem pár perc volt... először befagyott, aztán írta a hibaüzeneteket azon a konzolon majd restartolt... sztem próbáld ujra, lehet vmi usb hiba volt...

(#6494) babosf válasza Bear (#6483) üzenetére


babosf
aktív tag

hello,
a google earth-t nem engedi installálni, azt írja, hogy az én országomban nem elérhető. mi van???????????????? a HTC HDH-n úgy emléxem installáltam.
ha a tellóról megyek a marketre ott fel sem ajánlja.
köszi

Galaxy S23 Ultra

(#6495) wolruf válasza Rotate (#6493) üzenetére


wolruf
őstag

Becsokiztam, lehúztam majd elkezdtem aggódni, hogy ennyi volt. A 40 perc után simán beindult és ugyanúgy áll, mint volt. Tehát semmit sem csinált. Érdekes... :-/

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#6496) babosf


babosf
aktív tag

felmentem a 2x-ról a m.google.hu/earth oldalra azt írja a készülék nem támogatja a GE-t.
ez vicc???????????????????????

Galaxy S23 Ultra

(#6497) jooker82 válasza babosf (#6496) üzenetére


jooker82
nagyúr

Én a 2.0-át szedtem le....Egész jó....Most tesztelem,hogy mennyire zabálja a netet?? a 2.1 vajon miben különbözik??
nekem is azt irta.....google segitségével szedd le...

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#6498) Rotate válasza wolruf (#6495) üzenetére


Rotate
veterán

indítás előtt letiltottad az Lg mobile modemet az eszközkezelőből? mert azt is irja hogy kell....

(#6499) tome.jr válasza Pumba3 (#6486) üzenetére


tome.jr
addikt

Csak rc2 van belőle, most tettem vissza. Fear-ben nincs karakterszámláló. Számomra ez lényeges hiányosság.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.