Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:01:03

LOGOUT.hu

Huawei Mate 10 Pro - mestersége az intelligencia

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#523) fogtunder válasza elekreg (#521) üzenetére


fogtunder
nagyúr

én is régóta azon az állásponton vagyok, hogy az iPhone-okat leszámítva nem sok értelme van a SIMlocknak, mert aki direkt fraudra veszi a készléket, az úgyis meg fogja oldani a függetlenítést, de ez láthatóan nem sokat jelent. ugyanakkor felmerül a kérdés, hogy ez valóban egy érték-e a felhasználónak? nekem 10 éve csak független telefonjaim vannak, ugyanakkor az évre sem emlékszem, amikor valaki más kártyáját raktam volna bele. a hűségidő lejárta után jó, hogy lehet ingyen kérni, mert könnyebben eladható a készülék, egyébként meg hivatalosan el sem adhatnád.
a sinlge-t pont a Telekom mondta itt valakinek, nyilván akkor fog kiderülni, ha valaki már megkapta, elvileg kérhettek Dual verziót is, a Huawei leszállítja szívesen. azt mondjuk sokkal kevésbé értem, hogy a piacvezető szolgáltatónak miért állna érdekében kétkártyás készüléket árulni, szóval én arra gyanakszom, hogy egykártyás lesz.
simán lehetett olyan telefon, amit lehetett Dualosítani, mert gyakran nem éri meg két külön hardvert csinálni, és csak letiltják a másodlagos foglalatot, de van olyan is, hogy másik chipsetet kap a dual verzió.

(#522) beyruth82: mindenki csak a saját hálózatáról tudja letiltani, az meg IMEI alapon megy, szóval letiltani simán tudják, csak ha lockolt, akkor ugye bármilyen más kártyával lehet használni.

[ Szerkesztve ]

I hate morning people. And mornings. And People.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.