Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:01:03

LOGOUT.hu

Huawei Mate 10 Pro - mestersége az intelligencia

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1951) CharlieDrop válasza kali (#1948) üzenetére


CharlieDrop
veterán

nem marom, miért marnám? :D
Hiába az überteló, elég sok mindenben nem tudná leváltani a 6S-em ;)

De második telónak elég impozáns lenne :)

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#1952) kali válasza csatoth79 (#1950) üzenetére


kali
legenda

Ráadásul nem is mindent mondott el, ami pozitívum az Android esetén.
Volt nekem is sok iPhone, szerettem azokat is (ezért biztos lesz is még), mert a maguk módján, illetve korlátozásaikkal használhatók azok is, előnyök is akadnak az Android ellenében, de így van ez, egyik rendszer sem tökéletes, hiszen fordítva is igaz, de a Huawei pont azért dobott nálam nagyot, mert egyfajta iOS + Android egyveleges koppintás a rendszer, amit még az Oreo szintjén is sikerült megtartaniuk, sőt!
iPhone esetén elég buta a kamerához alapban adott alkalmazás, a nagyobb baj viszont az, hogy a zártság miatta külsősök sem mindenhez férnek hozzá, néhány opció részint csak dísznek van bennük.

CharlieDrop: Nálam a 6-os szériától csak a Plus verziók jöhettek szóba, főként a jobb akkumulátoros üzemidő (a 6s-é nagyon gyenge számomra még a 6s Plus-hoz képest is) és a nagyobb kijelző miatt, bár a 6 és 6s esetén más dolgok is gyengébbek a kisebb verziókban, például kimaradt az OIS, de most nem csak a 6s Plus, hanem még a legújabb Plus sem lenne elég a Mate 10 Pro mellett, a X meg egyszerűen nem jön be, várom a későbbi verziókat, hátha domborítanak nagyobbat is, mert kell majd még nekem az iPhone is, nem bírok huzamosan egy gyártónál maradni, legyen bármilyen jó telefonja, kell a változatosság.

[ Szerkesztve ]

(#1953) zozzzzzzzzzz válasza kali (#1948) üzenetére


zozzzzzzzzzz
tag

:K

Más: most néztem, a Vodafone honlapjáról levették a Mate 10-t, csak akkor látszik ha belépek :Y

(#1954) yodamester10


yodamester10
őstag

Kösz kali :R
Üdv mindenkinek,én is beléptem a klubba egy 128-as pro-val,eddig csak a Samsung most is egy s7 edge-t váltott,remélem ez is lesz olyan jó telefon.

[ Szerkesztve ]

(#1955) kali válasza yodamester10 (#1954) üzenetére


kali
legenda

Igazán nincs mit, gratula és használd egészséggel!

(#1956) CharlieDrop válasza kali (#1952) üzenetére


CharlieDrop
veterán

Na igen, nem egyformák a preferenciáink ;)

De így a jó és ezért örültem Csaba videójának is, azt kell mondjam elfogulatlanul csinálta végig.

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#1957) zoleeno1 válasza zozzzzzzzzzz (#1943) üzenetére


zoleeno1
addikt

Ez jo volt :C
Nekem ez az első huvelyem, de igy par het hasznalat utan engem is nagyon meggyőzött :)

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#1958) yodamester10


yodamester10
őstag

Első mazsola kérdés,hol tudom regisztrálni a +1 évért?

(#1959) mariska válasza yodamester10 (#1958) üzenetére


mariska
csendes újonc

Sajnos nem lehet 9es széria volt az uccso amit lehetett :(

(#1960) kali válasza yodamester10 (#1958) üzenetére


kali
legenda

Nincs már 3 év, megszüntette a gyártó, ettől persze érdemes regisztrálni a HiCare alkalmazásban a készüléket.
+3 hónapot lehet, hogy fogsz kapni, de azt sem mindenkinek hagyja meg, valakiknél elvette 1 - 2 nap múlva, nekem mondjuk 2 hét után is ott figyel.

(#1961) yodamester10 válasza mariska (#1959) üzenetére


yodamester10
őstag

Telenornál azt mondták,hogy 1+1 év ha reggelek.

(#1962) kali válasza yodamester10 (#1961) üzenetére


kali
legenda

Rosszul mondták, a 2 év alapban adott, regisztráció nélkül is.
Azt hittem, hogy a 3. évre gondolsz, amit a 9-es szériára járt HiCare regsztrációval.

[ Szerkesztve ]

(#1963) yodamester10 válasza kali (#1962) üzenetére


yodamester10
őstag

Akkor így tökéletes,sima 2 -re gondoltam.
Most elugrok melózni,és gyorsan még felteszem a kérdést,hogy ki mit javasol hogy másoljam át a naptáram és a névjegyem stb a telóra?Ennél a márkánál is van valami asztali gépre letölthető program?

[ Szerkesztve ]

(#1964) golan7


golan7
tag

Kis késéssel, de megjött az Euronics-be és ma át is vettem a szürke Mate 10 pro-mat + 360°os kamerát!
Remélem több szerencsém lesz vele, mint a Honor 8 pro-val volt!

(#1965) kali válasza yodamester10 (#1963) üzenetére


kali
legenda

A naptár és a névjegyek nekem a Google fiókban van, onnan szinkronizálom le a telefonjaimra.
HiSuite alkalmazás: Link (Tud magyarul is)

golan7: Nem kapkodták el, de jobb későn, mint soha.
Gratula, használd egészséggel, gond ne legyen vele egy szál se!

[ Szerkesztve ]

(#1966) apezka válasza beyruth82 (#1946) üzenetére


apezka
tag

Mind a Huawei mind a Samsung és nagyon sok másik márka szervize ugyanott, TMX-nél van. Esetleg csak másik csoport csinálja, de sokszor még a szervizes is ugyan az. Szóval teljesen mindegy melyik márkáról beszélünk...

A stressz akkor jön, amikor nincs kit pofán b...!

(#1967) nylacika


nylacika
aktív tag

Az Extreme Digitalban kifutott termék lett a telefon... ;]

Samsung Galaxy S22 Ultra 512GB Black + Samsung Galaxy Watch6 Classic LTE + Garmin Forerunner 955 Solar

(#1968) thebeegee válasza nylacika (#1967) üzenetére


thebeegee
tag

Nagyon is kapható!

https://edigital.hu/okostelefon/huawei-mate-10-pro-dual-sim-kartyafuggetlen-okostelefon-mokka-android-huawei-band-2-pro-okoskarkoto-p526694

[ Szerkesztve ]

(#1969) Aryon87


Aryon87
félisten

Sracok, van koztetek olyan, aki uj ugyfelkent hozott kina telekomtol telot?
Ha igen, kertek tole "kauciot"? (Az a horribilis eloleg, amit szoktak kerni)

Nezem az arakat. Jo akcioja van, megy a kalkulalas ezerrel, belezsongtam a teloba, csak para van a megbanas miatt (U11 es H9 bealdozasa erte)

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1970) mumuss


mumuss
aktív tag

Sziasztok
Tudja esetleg valaki, hogy milyen karkötővel működik együtt a telefon? Gondolok itt értesítésekre, illetve az egészség alkalmazás is fontos lenne. Vennék egy Huawei karkötőt, de csak ha minden funkció megy rajta

Mate 10 pro/Note 10

(#1971) beyruth82 válasza mumuss (#1970) üzenetére


beyruth82
veterán

Én huawei band 2 prot próbáltam ki hozzá.A facebookos értesítéseken kívűl minden más átment a karperecre.most egy honor band 3-at várok hozzá kínából

(#1972) zoleeno1 válasza Aryon87 (#1969) üzenetére


zoleeno1
addikt

En husegido hosszabbitassal es csomag emelessel (azt amugy is csinaltam volna) hoztam reszletre (ha mar kamatmentes, minek fizessem egyben :D). Kertek valami ~46 ezret. De levonjak az elofizetesbol, ameddig az nem ketyeg le, elvileg nem kell elofizut fizetni. A telo reszletet viszont igen.

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#1973) kali válasza zoleeno1 (#1972) üzenetére


kali
legenda

Később kellett volna kicsivel rendelned, amikor már javították a webshop előleges problémáját.

mumuss: Szia,

Nekem ugyan nem Huawei okosórám van, hanem Runtastic, amihez letöltöttem a gyári alkalmazását és működik rendesen minden értesítés.

[ Szerkesztve ]

(#1974) Aryon87 válasza kali (#1973) üzenetére


Aryon87
félisten

Tehat ha jol ertelmezem, uj ugyfelkent, szamhordozassal ha akarom a telot, nem kerik azt a nagy eloleget? Vagyis valoban 0Ft-ert hozhatnam ki?
(Korlatlan csomag + teloreszlet 17k arban lenne, ezt irja ugy hogy be vagyok lepve)
Telenornal ugyanez 6k csomag + par Ft hijjan 10k, es 0ft kezdoreszlet

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1975) mumuss válasza beyruth82 (#1971) üzenetére


mumuss
aktív tag

És esetleg azt nem nézted, hogy az egészség alkalmazás szinkronizált vele?
Az általad említett kettő között gondolkodom én is

Mate 10 pro/Note 10

(#1976) kali válasza Aryon87 (#1974) üzenetére


kali
legenda

Azt nem írtam, de meglévő előfizető a hűséget hosszabbítva (ahogy zoleeno1 vette) előleg nélkül is kihozhatja, csak volt a webshop frissítés után néhány nap problémás működés, amikor a régi és hűséges arany és platina kiemeltségű ügyfelektől is kért előleget a rendszer, bár üzletben ekkor is lehetett nekik előleg nélkül vásárolni, de aztán megoldották a problémát.
Ez a problémás időszak pont a Mate 10 Pro előrendelési időszakába is belenyúlt.
Új előfizetőknél a rendszer kér, üzletben meg egyedi elbírálás kérdése, de általában ott sem tekintenek el az előlegtől, legfeljebb az összeg változhat annak függvényében, hogy adott ügyintéző miként ítél meg (azon felül persze, amit a rendszerben lát, ha van infó), mert rajta múlik, van némi mozgástere.

[ Szerkesztve ]

(#1977) Aryon87 válasza kali (#1976) üzenetére


Aryon87
félisten

Vagy ugy. Szerintem maradok a Telenornal, ott gondtalanul menne az ugy. Nah, akkor sztem projekt indul :D (offban mar olvashattad a dolgokat :)) )

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1978) kali válasza Aryon87 (#1977) üzenetére


kali
legenda

Nem kell neked Mate 10 Pro (Jedi suhintás), csak a bajod lenne vele... :DDD
Meg aztán, bármennyire is jó ez a telefon, egy hónap után már más típusokat nézegetnél.

(#1979) Aryon87 válasza kali (#1978) üzenetére


Aryon87
félisten

:C
Szerintem nem. Sok erv szol mellette.
Eleve mar az, hogy egyesitene a mostani 2 ossze tulajdonsagat.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1980) Tsebacsi


Tsebacsi
nagyúr

Elég dinka dolog a Telekomtól, hogy csak ebben a barna színben árulják, kékben vagy szürkében szerintem 2x ennyit adnának el belőle :( Nekem is így eléggé kérdéses, mert egyszerűen nem tetszik.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#1981) Aryon87 válasza Tsebacsi (#1980) üzenetére


Aryon87
félisten

+1
Ugyanez ervenyes a Telenorra is. Kekben vennem

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1982) beyruth82 válasza Tsebacsi (#1980) üzenetére


beyruth82
veterán

Rárakod a tokot ami a dobozban van es kékesszürke lesz a hátlapja ami sokkal kevésbé mutatós mint az eredeti barna.Lehet a kék jobb de a szürke biztos nemert tokkal szürke lesz es egyáltalán nem szép....

[ Szerkesztve ]

(#1983) apezka válasza Tsebacsi (#1980) üzenetére


apezka
tag

Mivel erősen készlet hiány van mindenhol a telefonból, így szerintem már annak is örülnek, hogy valahogy tudják árulni! :DD

A stressz akkor jön, amikor nincs kit pofán b...!

(#1984) Mike81 válasza Aryon87 (#1979) üzenetére


Mike81
senior tag

Ezt már olvashattuk tőled párszor😈

(#1985) Aryon87 válasza Mike81 (#1984) üzenetére


Aryon87
félisten

Nem en voltam 🙃

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1986) Tsebacsi válasza apezka (#1983) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Legyek türelmes, érdeklődjek náluk, hátha fordul a világ kereke, és lesz kékben is? Mert akkor repül az S7E asszonynak és én végre megint normális fogású telefonnak örülhetek :))

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#1987) fogtunder válasza Tsebacsi (#1986) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Idén nem hiszem, hogy lesz már más színben szolgáltatónál, aztán meg ki tudja?

I hate morning people. And mornings. And People.

(#1988) Tsebacsi válasza fogtunder (#1987) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Nem ezt a választ vártam :DDD

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#1989) Mike81 válasza Tsebacsi (#1986) üzenetére


Mike81
senior tag

Én is pont ugyan ezen véleményen voltam hogy a barna nem valami szép. Aztán élőben gyökeresen megváltozott a véleményem. De ha a személyes találkozáson már túl vagy és nem változott a véleményed akkor nem szóltam.

Aryon87;
Igen valószinuleg valakivel össze kevertelek😈

[ Szerkesztve ]

(#1990) Aryon87 válasza Mike81 (#1989) üzenetére


Aryon87
félisten

Bezony :K

Amugy elsonek en is azt mondtam a barnara hogy nem tetszik. Eloben latva a szolid szinet, kiszakadt a szamon egy "hű"...

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1991) fogtunder válasza Tsebacsi (#1988) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Én se olyan szállítási ütemezést kapok a Huától, amit várnék a témában, ha ez vigasztal :DD

I hate morning people. And mornings. And People.

(#1992) zoleeno1 válasza kali (#1973) üzenetére


zoleeno1
addikt

Nem annyira mozgatott az előleg, hála Istennek ki tudom fizetni, így meg pár hónapig nem kell havidíjat fizetnem :)

(#1980) Tsebacsi: Én is a kéket nézegettem a barna mellett. Eddig fekete volt az összes telóm, hallani sem akartam másról, de most váltani akartam, nekem meg bejön ez a barna... Ez nyilván ízlések és pofonok dolog. A kék meg állítólag annyira sötét, hogy majdnem fekete :)

Más: Én balga a linkelt vicces videóból tudtam meg, hogy vannak ilyen funkciói a fingerprintnek... A felső sáv lehúzását használni is fogom előszeretettel, mert még mindig sokszor előfordul, hogy azt a kcsg alkalmazás keresőt húzom le :D Ha valaki rájön, hogy lehet kikapcsolni root nélkül, ne tartsa magában :)

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#1993) bokarcsi71


bokarcsi71
aktív tag

Az értesítési led szines? A villogási sebessége ugyanolyan lassú mint a mate 9-en?

(#1994) zoleeno1 válasza bokarcsi71 (#1993) üzenetére


zoleeno1
addikt

Színes, bár nem tudom a mate9-en milyen, de itt egyáltalán nem lassú/nincs sok szünet. Erősödve pulzál, szinte egyfolytában világít valamennyire.

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#1995) Tsebacsi


Tsebacsi
nagyúr

Jól van, megnézek holnap egy barnát, csak hogy ne mondhassátok, hogy tapasztalat nélkül beszélek :))

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#1996) Z.É.T. válasza bokarcsi71 (#1993) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Színes, az alapszíneket tudja (egyedi szín nem mixelhető), a sebességet nem tudom, mert a Light Manager-rel azonnal testre szabtam.

(#1997) Juliuska válasza Aryon87 (#1990) üzenetére


Juliuska
senior tag

Na, ha ma hazaérek, ezt tutira ki fogom próbálni. Nekem is megjött végre a rendelésem... Barnában :)

Élj úgy minden nap, mintha az lenne az utolsó, mert egyszer TÉNYLEG az lesz...

(#1998) Dave69 válasza zoleeno1 (#1994) üzenetére


Dave69
tag

nekem csak a facet jelzi ha kapok üzit azt is zölden... és más led jelzés nincs is ...

Az élet olyan, hogy mindig másképp történik minden, mint ahogy elgondolta előre az ember.

(#1999) bokarcsi71 válasza zoleeno1 (#1994) üzenetére


bokarcsi71
aktív tag

Köszönöm.

(#2000) zoleeno1 válasza Dave69 (#1998) üzenetére


zoleeno1
addikt

Pedig nálam mindent jelez, vibert is (pirosan), sms, nem fogadott hívás.

(#1999) bokarcsi71: nincs mit

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.