Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:01:03

LOGOUT.hu

Huawei Mate 10 Pro - mestersége az intelligencia

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#551) *RLaci* válasza magicbox (#548) üzenetére


*RLaci*
addikt

Tűrhető.Amíg nincs jobb megteszi.A legnagyobb baja szerintem,hogy a kamera résznél elég nyitott.

(#550) ADAM1337 megelőztek :) Milyet rendeltél?

[ Szerkesztve ]

(#552) beyruth82 válasza szubence (#549) üzenetére


beyruth82
veterán

Én tokot rendeltem tőlük.Ma rendeltem holnap mehetek is érte.Jó hírük van csak drágák.

(#553) SzaboDeGergo válasza Prime110 (#540) üzenetére


SzaboDeGergo
csendes tag

Direkt rakerdeztem mert azt hittem csak elírás. Ezt a választ kaptam :

Én bizakodó vagyok. :) Igazából a két év tuti addig meg úgysem marad nálam. De ajándék lónak...

[ Szerkesztve ]

(#554) Goxi válasza Szoke1982 (#528) üzenetére


Goxi
tag

Hát, ha ilyet kérdezel egy M10 fórumon, akkor már lehet sejteni hogy milyen választ szeretnél kapni :)

(#555) Szoke1982 válasza Goxi (#554) üzenetére


Szoke1982
senior tag

:D idàig (3évig) mate 7 -em volt. Most talàn.. note 8, vagy mate 10 pro, már èn sem tudom. XD 60-40%-nál vagyok. De élőben megnézem, és úgy döntök.

(#556) HUTCHDB válasza Szoke1982 (#555) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Kameraban a samu jobb, mind fenykepezoben, mind videozasban.
Kiprobaltam a mate 10 pro-t, de nekem.a.kamera az egyetlen resz, ami hat hogy is mondjam, gyengecskenek tunik.

Esetleg, aki mar rendekezik ilyen telefonnal, esetleg probalta a google camera app-ot, amiben van mar hdr+ funkcio?

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#557) kakuk100 válasza HUTCHDB (#556) üzenetére


kakuk100
őstag

Érdekes a véleményed, mert mindenhol azt olvastam, hogy nagyon jó a kamerája. A teszt is ezt írta. A Dxomark-nál is 97 pontot kapott az Iphone X el egyformán.

(#558) beyruth82 válasza kakuk100 (#557) üzenetére


beyruth82
veterán

Sok negatív véleményt olvasni itt a kamerájáról de a magyar nyelvű tesztekben dicsérik és Dxomark tesztjén a google pixel 2 után a 2.helyezést érte el.

(#559) kakuk100 válasza beyruth82 (#558) üzenetére


kakuk100
őstag

Igen, ezt olvastam én is. Jó lenne tudni mi az igazság.

(#560) dullsa


dullsa
csendes tag

Speedshop-nal már nincs kamera.

(#561) *RLaci*


*RLaci*
addikt

Jó a kamera.Egy hete használom.Előtte volt S7,S7/E,S8, Pixel XL.Semmivel sem rosszabb mint azok voltak.Az elmúlt egy évben csináltam mobilokkal úgy 4 ezer képet.Szóval nem kell hallgatni a károgókra.Videóban jobbak a Samuk.Fotóban semmivel sem.Fotóban most ami jobb az az U11,Pixel 2.A többivel egy kalap.SZERINTEM!

[ Szerkesztve ]

(#562) elekreg válasza kakuk100 (#559) üzenetére


elekreg
tag

Olyan sok tesztelős oldal nem tévedhet, még a nem túl Huawei pártiak is jónak mondják a kamerát és ők nem csak az üzletekben kiállított DEMO készülékeket nyomkodták néhány percig, szóval biztos jó az.

dullsa: Berakja még a kosárba a rendeléskor a kamerát is.

[ Szerkesztve ]

(#563) Viper26 válasza kakuk100 (#557) üzenetére


Viper26
nagyúr

Ilyen vélemény is kell. :D

iPhone 14 | FR955

(#564) dullsa válasza elekreg (#562) üzenetére


dullsa
csendes tag

Be rakja, de alatta pirossal azt írja, nincs készleten.

(#565) szubence válasza dullsa (#564) üzenetére


szubence
csendes tag

Nekem mostmár nem is ajánlja fel a kamerás opciót, csak a készüléket (bár a főlapon még kint van az akció).
Tévedtem, tényleg berakja a kosárba, csak úgy van ahogy mondod: "Jelenleg nincs"

Mellesleg átírták 2 évre a garanciát!
Azért elég érdekes, hogy többünk kérdésére megerősítették a 3 éves garit, majd mikor már mindenki leadta az előrendelést kijavítják 2 évre...

[ Szerkesztve ]

(#566) zoleeno1 válasza szubence (#565) üzenetére


zoleeno1
addikt

Hol? Telekomnál eddig is 2 évet írt... Legalábbis 2 hete biztos, amikor én előrendeltem. Egyébként mindenhol 2 jár rá, speedshop-ban vagy fogalmuk nincs miről beszélnek, vagy adnak egy semmire való +1 év szoftver garanciát. Megszűnt huaweinél a 3 éves vip gari, szal sehol nincs...

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#567) beyruth82 válasza szubence (#565) üzenetére


beyruth82
veterán

Annak 2 év aki mostantól rendeli a telót.Aki eddig rendelte annak jár a 3 év a speedshop megegyezett a huaweivel :))

(#568) zoleeno1 válasza beyruth82 (#567) üzenetére


zoleeno1
addikt

Na erre befizetek, de úgy legyen :)

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#569) beyruth82 válasza zoleeno1 (#568) üzenetére


beyruth82
veterán

Á ezt csak en irtam hülyeségből nehogy komolyan vegye bárki is!Egyertelmű,hogy kamuztak a 3 évvel ezek utan már biztosan.

[ Szerkesztve ]

(#570) elekreg válasza dullsa (#564) üzenetére


elekreg
tag

A (jelenleg nincs) semmit nem jelent, eddig is így volt, az első pillanattól ilyen, mert az már kapható hivatalosan egy ideje, így arra nem írhatják, hogy előrendelhető.

zoleeno1: A Telekom a Mate 9-re is 2 évet írt, pedig arra 3 járt, bár annyiban igazuk van, hogy a 2 év alap, a 3-ik meg regisztrálható.

[ Szerkesztve ]

(#571) zoleeno1 válasza elekreg (#570) üzenetére


zoleeno1
addikt

Persze, mivel alapból 2 járt, csak akkor kaptad meg a hármat, ha regisztráltad az oldalon. Pont ezzel magyarázkodik a huawei, hogy azért szüntették meg, mert kevesen éltek vele... Ami persze egy bullshit, de valamit mondani kell.

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#572) elekreg válasza zoleeno1 (#571) üzenetére


elekreg
tag

Elég kitekert magyarázatnak tűnik, de ezzel kapcsolatban is csak később derül ki, hogy mi a helyzet, a hazai Huawei ügyfélszolgálat sincs mindig a helyzet magaslatán, ha kérdésre kell válaszolni, ez gyakorlati tapasztalat sajnos. (Már ha a hazait kérdezte valaki ezen ügyben.)

(#573) zoleeno1 válasza elekreg (#572) üzenetére


zoleeno1
addikt

Persze, legalábbis aki a telefont kezeli abszolut nincs képben... Én 2x hívtam őket, egyszerű kérdéssel, mind a 2x az volt a válasz, hogy meg kell kérdezze a kollégáját, vissza hívnak... Ebből 1x hívtak is, másodszor pár nap múlva én hívtam vissza őket megint, hogy wtf? Szóval kb olyanok mint a telekomos call-centeres, fogalma nincs minek ül ott :DDD

Másik: MM-ban amikor mentem megnyomkodni, a promóter kiscsaj a mellett, hogy dekoratív volt, nem sokat figyelt a továbbképzésen, mert csomó dologról én világosítottam fel a pro-val, illetve a sima 10-zel kapcsolatban :D A zasszony meg is jegyezte, hogy jó nagy kocka vagyok... :D

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#574) szubence


szubence
csendes tag

Valami használható és minőségi autós tartót talált már hozzá valaki (ha lehet nem szellőzőrácsra tehetőt)?

(#575) magicbox


magicbox
senior tag

Végre sikerült megtalálnom a megoldást, ami tökéletes minőségű zenehallgatást tesz lehetővé bt-n keresztül, és rá tudom kötni a kocsim aux bemenetére. Persze csak Angliában elérhető, de szerencsére van kint ismerősöm aki megveszi, és majd haza hozza.

Ez lenne az

A kompatibilis eszközöket itt tudjátok megnézni a apt-x HD szabványhoz.

iPhone 15 Pro Max, Watch 9 GPS+Cellular, Apple TV 4K (2022), Philips 55OLED806, HTPC, Plex

(#576) mjani1172 válasza Prime110 (#544) üzenetére


mjani1172
addikt

A mate 9 topicban az elsők között vettem a telót.
Nem volt ilyen amit írsz.

(#577) dutrás válasza Prime110 (#544) üzenetére


dutrás
őstag

Jó nagy butaságot írtál!

P50 pro/P40 Lite

(#578) kakuk100 válasza *RLaci* (#561) üzenetére


kakuk100
őstag

Köszi szépen a választ. Akkor te személyesen is tapasztaltad, hogy jó a kamera. Nekem még megvan a Pixel XL. amit neked is volt. Legalább olyan kamerát szeretnék mint az, ha lehet még jobbat.

elekreg Köszi a választ!

[ Szerkesztve ]

(#579) #04441088


#04441088
törölt tag

Ma jön a telefonom a Telekomtol.
Majd megírom hogy dual vagy single SIM bár elvileg single.

(#580) elekreg válasza #04441088 (#579) üzenetére


elekreg
tag

Nagyon megköszönöm, én még reménykedek a dual verzióban.
(Igaz, most a webshop rendszerük problémás, ha így marad, akkor felcseszik az agyamat, elvi kérdést csinálok belőle és nem szolgáltatónál veszem a telefont, de ez egy másik történet.)

(#581) pamesz válasza elekreg (#580) üzenetére


pamesz
tag

Sziasztok! Most hozta a Telekom a telefont, rossz hír, single simes.

(#582) zoleeno1 válasza pamesz (#581) üzenetére


zoleeno1
addikt

Ennyi, sajnos csak jol tudta a huawei-nel a srac... Dobozban volt atalakito kabel a jackhez, szilikon tok, meg folia a kijelzon?

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#583) pamesz válasza zoleeno1 (#582) üzenetére


pamesz
tag

Minden van hozzá igen. Tok, fólia, átalakító.

(#584) zoleeno1 válasza pamesz (#583) üzenetére


zoleeno1
addikt

Remek, koszi!

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#585) elekreg válasza pamesz (#581) üzenetére


elekreg
tag

Szia!

Köszi az infót, ez valóban nem annyira jó hír, akkor nem náluk veszem.
(A sors a helyére tette a dolgokat,, ha már szemétkednek a webshopban, kicsit kárörvendő is vagyok most, elesnek így a készülékes hűségtől és havi néhány ezres többlettől a legfőbb előfizetésemen. ;] )

(#586) stemplar07 válasza magicbox (#575) üzenetére


stemplar07
őstag

Elvileg tudja az AptxHD t is a Pro , érdekes h az aptx oldalán nem írják .

De a sima aptx is sokkal jobban szól mint pl.az S8 saját hangja ,

[link]

Nekem ez van és gyönyörűen szól , 5-6 óra üzemidő , autóban, fülessel használom fél éve .

Majd számolj be h a tied milyen.

(#587) HUTCHDB


HUTCHDB
nagyúr

Telenorrol tovabbra sincs infoja valakinek? (Dual sim, sim free?)

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#588) KZP válasza HUTCHDB (#587) üzenetére


KZP
őstag

Telenor és dual sim? Ugye viccelsz? :DDD

(#589) Bog


Bog
HÁZIGAZDA

Úgy tudom, hogy a szolgáltatókhoz egykártyás készlet ment, open marketre dual.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#590) magicbox válasza stemplar07 (#586) üzenetére


magicbox
senior tag

Fentebb amit linkeltem oldalt ott szerepel a támogatott eszközök között. De tesztelni sajnos csak januárban fogok tudni. Akkor fut ki a flottánál levő hűségem... De legalább addig beszerzek mindent hozzá. Mint pld. a linkelt bt adapter, illetve várom, hogy jöjjön egy rendes spigen tok. Szerencsére ez dual sim dolog nálam nem játszik. A 3 év garancia elvétele jobban bosszant...

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max, Watch 9 GPS+Cellular, Apple TV 4K (2022), Philips 55OLED806, HTPC, Plex

(#591) elekreg válasza HUTCHDB (#587) üzenetére


elekreg
tag

Már azon is nagyon meglepődnék, ha a Telenor függetlenül adná, nem beszélve a dual verzióról.

(#592) vasi89 válasza Szoke1982 (#555) üzenetére


vasi89
addikt

fogásra kényelmesebb a mate10 pro legalábbis nekem mert a note 8 marha hosszú és nincs kis kezem. a mate10et én tudtam 1 kézzel kezelni a MM-ban a note8at nem. és van köztük majd 100ezer különbség.

(#593) zoleeno1 válasza Bog (#589) üzenetére


zoleeno1
addikt

Jol tudod... Sajnos :D

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#594) vasi89 válasza KZP (#588) üzenetére


vasi89
addikt

például a Honor 9 dualsim-es és független náluk ;)

(#595) KZP válasza vasi89 (#594) üzenetére


KZP
őstag

Na, ezt nem tudtam, köszi! :)

(#596) vasi89 válasza KZP (#595) üzenetére


vasi89
addikt

én is meglepődtem mert még az eladó sem mondta.

(#597) #04441088


#04441088
törölt tag

Megjött a Telekomos Mate 10 Pro. Single sim sajnos.
Viszont van egy furcsa dolog.
Hi Care-be belépve azt látom, hogy a garancia lejár: 2020.02.07.
Azért ez pár hónappal több, mint 2 év. :B

(#598) ADAM1337 válasza #04441088 (#597) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Üdv a klubba. :R

(#599) Viper26 válasza ADAM1337 (#598) üzenetére


Viper26
nagyúr

n :DDD

iPhone 14 | FR955

(#600) ADAM1337 válasza Viper26 (#599) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Jahj te kis huncut.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.