Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:01:03

LOGOUT.hu

Huawei Mate 10 Pro - mestersége az intelligencia

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1251) szubence válasza *RLaci* (#1245) üzenetére


szubence
csendes tag

Téged / titeket nem zavar a gyári fólia? Engem zavar, hogy pl. egy oldalsó menü megjelenítésekor ahogy behúzom az ujjam a telefon szélétől, akkor megakad az ujjam a fólián. Meg kissé ilyen tapadósnak érzem a felületét.

(#1252) Dave69


Dave69
tag

na az első nap vegyes használat telefonálás, 3-4 kép készítés,facebook ,böngészés kis videónézés. azt hiszem egyelőre elégedett vagyok azon kívül hogy nem jött frissités a vodás 1 simesre.

Az élet olyan, hogy mindig másképp történik minden, mint ahogy elgondolta előre az ember.

(#1253) thebeegee


thebeegee
tag

Valaki próbálta bluetooth hangszóróval? P8 lite-ról váltottam, azzal tökéletes volt a bluetooth kihangosítás, bár a hatótávval nem voltam megelégedve. Ezzel most a hatótáv a duplája, viszont 2-3 percenként reccsen egy nagyot, ami kb. 2x hangosabb mint a zene. Ötlet?

(#1254) beyruth82 válasza szubence (#1251) üzenetére


beyruth82
veterán

Nem zavar de alig védi a telót.Aliexpresszről útban van 2 full cover üvegkijelzővédő(inkább PET az nem üveg de ugyan olyan jó az is)december elején érkezik.

#1252 Dave69

Kijzőidőd mennyi volt?

(#1255) Viper26 válasza beyruth82 (#1238) üzenetére


Viper26
nagyúr

Egy darab volt náluk raktáron, 4390-ért, le is csaptam rá, holnap át is veszem, köszi a tippet. :R

Pixel 7 | FR955

(#1256) fogtunder válasza thebeegee (#1253) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Csak fülessel és egy autós kihangosítóval. Azon kívül, hogy nem igazán kezeli le a kettő közötti váltást, nem volt gondom.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#1257) HUTCHDB válasza Bzs90 (#1223) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

" I started looking around, and found out that I can set other types of preferred network types when dialing the code *#*#4636#*#*. Right now, it defaults to LTE/TD-SCDMA/UMTS, which doesn't work. When I select LTE/TD-SCDMA/GSM"

Nem tudom itt a huawei-nél mi a tárcsázóba beütendő kód, de találtam egy ilyet: *#*#2846579#*#*

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#1258) Bzs90 válasza HUTCHDB (#1257) üzenetére


Bzs90
csendes tag

Az már biztos, hogy a Telenor a ludas. Baján tökéletes, munkahelyemre visszamentem este Csávolyra ami másik cellában van és ott megint előjön a hiba.
Más készülékeken mikor jött elő ez a hiba?
Az első kóddal nem nagyon csinál semmi láthatót a készülék. Másodikkal a projectMenu jön elő.
Itt mit kéne csinálnom?

(#1259) Viper26


Viper26
nagyúr

Két kép.

Pixel 7 | FR955

(#1260) babosmiki válasza Viper26 (#1259) üzenetére


babosmiki
addikt

Jók! :K

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#1261) zoleeno1 válasza Viper26 (#1259) üzenetére


zoleeno1
addikt

jó ez a kamera, akárki akármit mond :)

Ha valaki mást is érdekel, van már Nillkin 9H+ üveg a pro-ra is :C

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#1262) KisLaD


KisLaD
csendes újonc

Másnál is előjött ez?
"A következő fájl letöltése hiányzó SD-kártya miatt nem sikerült"

[ Szerkesztve ]

(#1263) szlaci888 válasza Viper26 (#1259) üzenetére


szlaci888
aktív tag

Szerintem is teljesen jók a képek!

(#1264) *RLaci* válasza szubence (#1251) üzenetére


*RLaci*
addikt

Egyszer-egyszer nekem is megakad benne,de inkább ez,minthogy esetleg karcos kijelzőt bámuljak.A minősége sztem nem olyan rossz,közepes. A Nillkin amit vettem hozzá az jobb minőségű de nem ér ki a széléig.Abba még jobban bele akad az ember ujja.Sajnos az üvegfóliát meg nem szeretem.Hiába véd az esetleges kijelző töréstől,zavar a jelenléte.Kicsit olyan zokniban lábat mosni érzésem támad,ha az van a telón.

(#1265) kali válasza KisLaD (#1262) üzenetére


kali
legenda

Támpontot adhatna, ha ismert lenne, hogy mit, honnan és melyik alkalmazással szeretnél letölteni, mert ideális esetben nem életszerű a hibaüzenet.
Chrome?

(#1266) *RLaci* válasza thebeegee (#1253) üzenetére


*RLaci*
addikt

Tegnap használtam először a bluetooth hangszórómmal.Ha nem is 2-3 percenként,de egyszer-egyszer nekem is megreccsent egy pillanatra. Kb.egy óra alatt úgy 3-4-szer.Pedig közel volt egymáshoz a két egység.

(#1267) KisLaD válasza kali (#1265) üzenetére


KisLaD
csendes újonc

Gmail csatolmány lett volna. Pdf.

(#1268) kali válasza KisLaD (#1267) üzenetére


kali
legenda

Azt már töltöttem le úgy többször is az elmúlt napokban, nem volt ilyen gond.
Próbálj meg esetleg az alkalmazásoknál a Gmail tárhelyén egy gyorsítótár törlést.

(#1269) zoleeno1 válasza KisLaD (#1267) üzenetére


zoleeno1
addikt

Kipróbáltam én is, gond nélkül töltöttem le pdf, doc, jpg fájlokat is.

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#1270) SlayR válasza Pepeninho (#1248) üzenetére


SlayR
senior tag

Szerintem felejtsd el a Noteot:D Megrögzött Samsung fanoknál is elmúlt 3hétben 4 csere 3 eladás ezenkívül 4 szerviz

[ Szerkesztve ]

(#1271) atikó


atikó
őstag

Alza.hu vásárolt valaki? Ott lesz kék szinben, csak nem ismerem az üzletet.

(#1272) zoleeno1 válasza atikó (#1271) üzenetére


zoleeno1
addikt

"Hoztam nektek hetvenezret, hetvenezret hoztamnektek... " ez a reklam folyik a csapbol is :D
Valami uj, nagy marketinggel rendelkezo webaruhaz. Nem hiszem, hogy gond lenne vele.

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#1273) zoleeno1 válasza kali (#1200) üzenetére


zoleeno1
addikt

Ez az az ora a kepernyo vedon biztos mozog? Itt nézem 10 perce, de ugyanott van... :)

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#1274) KZP válasza atikó (#1271) üzenetére


KZP
őstag

A honlapjuk szerint 1994 óta vannak a piacon. Én mondjuk sosem hallottam még róluk az elmúlt pár hónapot kivéve... :Y

(#1275) apezka válasza zoleeno1 (#1273) üzenetére


apezka
tag

Biztos, hogy mozog...
Legalábbis nekem mozog.

A stressz akkor jön, amikor nincs kit pofán b...!

(#1276) apezka válasza KZP (#1274) üzenetére


apezka
tag

Nemrég kaptak egy nagy tőke injekciót, akkor ugrottak meg. Értékesítenek új és használt tárgyakat is ugyan abból a termékekből. Ami nekem anno nem volt szimpatikus, hogy személyes átvétel esetén is fizetni kellett felárat. Valamint, de az csak az ügyfélszolgálatos kislány hibája, hogy nem tudta megmondani adott termékről, hogy új vagy használt.

[ Szerkesztve ]

A stressz akkor jön, amikor nincs kit pofán b...!

(#1277) zoleeno1 válasza apezka (#1275) üzenetére


zoleeno1
addikt

Latom mar, nekem is 1 sorral lejjebb ment azota. Eddig nem kapcsoltam be, most probalgatom, h mennyire szivja az akksit. Elvileg nem nagyon.

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#1278) DrJaka


DrJaka
aktív tag

Sziasztok!

Érdeklődnék a mobil adat bekapcsolással csak nekem akad problémám?

Második alkalommal csinálja a telefon, hogy nem kapcsolja be a mobil adatforgalmat. Elvileg be van kapcsolva, viszont 4G ikon nincs, illetve net sincs.

Megoldásom rá, hogy kicsit "játszok" vele (ki/be kapcsolás, újraindítás, repülőgép üzemmód ki/be) ettől egyszer csak észhez tér... egyik alkalommal csak H+ net volt, kikapcsoltam a mobilnetet ezután megint nem volt hajlandó bekapcsolni... ismét "játék" majd lszhez tér, 4g van minden...

Két telekomos kártya van a készülékben, térerő fullon, Bp XI. ker.

A sim kártya promlémát (lehet hogy tévesen) de kizárnám, mivel az előző telefonban (S7 edge) nem vol ilyen gond vele.

Esetleg valami ötlet? Vélemény?

Huawei Mate 20 prO

(#1279) Kerio


Kerio
őstag

Tegnap én is átvettem. Még barátkozunk, de eddig minden tetszik. :K
Viszont az érdekesség az, hogy az eladó szólt (edigital), hogy a panoráma kamerára nincs egy éves garancia. Azt látom, hogy a hardveraprón elég sokan árulják a bontatlan kamerát, és odaírják, hogy 1 év garancia. Létezik, hogy csak az edigital nem vállal rá?

ASUS ROG STRIX G15 G513 (G513RS-HQ037) (AMD® Ryzen™ 7 6800H, NVIDIA® GeForce™ RTX 3080 8GB GDDR6, 32GB 4800MHz DDR5, Kingston Fury Impact CL38 (2x16GB) (KF548S38IBK2-32) /// ASUS ZENBOOK 14X OLED UM5401 (UM5401QA-L7208W)

(#1280) Z.É.T.


Z.É.T.
őstag

Használja valaki a PH! app-et?
Sehogy sem tudom rábírni, hogy értesítést küldjön új hsz esetén. :(

(#1281) beyruth82 válasza Kerio (#1279) üzenetére


beyruth82
veterán

Garancia mindenképp jár rá mert ez törvényi kötelezettség műszaki cikkek esetében 1 év a minimum es kötelező.Lehet ők nem vállalják de nem is nekik kell hanem a gyartónak azaz a huaweinek.

[ Szerkesztve ]

(#1282) apezka válasza Z.É.T. (#1280) üzenetére


apezka
tag

Nekem be sem jelentkezik, egyenlőre én "parkoló pályára" tettem az app-ot.

Szerk.:
Bár ez szerintem nem a telefon hibája...

[ Szerkesztve ]

A stressz akkor jön, amikor nincs kit pofán b...!

(#1283) beyruth82 válasza Z.É.T. (#1280) üzenetére


beyruth82
veterán

Nem is tudtam hogy van ilyen.....

(#1284) Goxi válasza KZP (#1274) üzenetére


Goxi
tag

Lengyel cég.

(#1285) kali válasza zoleeno1 (#1273) üzenetére


kali
legenda

Mozog az, ha elég türelmesen nézed, akkor látni. :)

DrJaka: Szia,

Nekem ugyan csak egy SIM-es van, Telekomos előfizetéssel használom és nincs mobilinternetes probléma.
A ...nem kapcsolja be... miként értendő?
A telefon bekapcsolását követően nincs 4G jel és net, vagy úgy van beállítva a készülék, hogy nincs folyamatos adatkapcsolat és csak a kijelző ébresztését követően kapcsolja be, de ez nem történik meg mindig, vagy a mobiladat mindig aktív opció bekapcsolva és úgy sem?
Dual SIM készüléknél az is választható, hogy melyik SIM kártyán legyen (csak) adatkapcsolat, az megfelelően van beállítva?

Kerio: Én a Telekomnál vásároltam és külön jótállási jegyet adtak a kamerához is. (Többen is ott vették, akik a kamerát az aprón hirdetik.)

beyruth82: Amit a gyártó ad jótállást, azt a forgalmazónak tovább kell adnia, mert direktben vele áll szerződésben a vásárló, oda is vissza viheti jótállási/szavatossági panasz esetén a készüléket, sőt, oda célszerűbb, ha a jogi oldalát nézzük.
A jogszabály meghatároz 10.000 Ft-os határt bizonyos termékeknél - ami a kamerára is igaz -, csak afelett kell jótállást vállalni, ezzel próbálnak kiskapuzni bizonyos cégek néha, hogy ha valami ajándék - nem pedig tartozék -, akkor így akarnak kibújni a jótállás alól, volt már erre konkrét példa, más kérdés, hogy sikerül nekik, vagy sem.

(#1286) zoleeno1 válasza beyruth82 (#1283) üzenetére


zoleeno1
addikt

En se, most probalgatom... Irjatok valamit, hogy kapok e ertesitest :D

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#1287) Kerio válasza beyruth82 (#1281) üzenetére


Kerio
őstag

Köszönöm!

ASUS ROG STRIX G15 G513 (G513RS-HQ037) (AMD® Ryzen™ 7 6800H, NVIDIA® GeForce™ RTX 3080 8GB GDDR6, 32GB 4800MHz DDR5, Kingston Fury Impact CL38 (2x16GB) (KF548S38IBK2-32) /// ASUS ZENBOOK 14X OLED UM5401 (UM5401QA-L7208W)

(#1288) KZP válasza Goxi (#1284) üzenetére


KZP
őstag

Köszi! Nem olvastam utána, arra meg nem is gondoltam, hogy nem magyar cég. :R

(#1289) DrJaka válasza kali (#1285) üzenetére


DrJaka
aktív tag

A mobiladat mindig aktív opció be van kapcsolva, ettől függetlenül a jelenség ugyanaz:

Nemhogy a kijelző ébresztését követően, hanem egyáltalán nincs 4G jel és net.

Bővebben: Otthon wifizek, reggel elindulok, wifit kilövöm, lehúzom a navigációs gombokat (ha így hívják) mobil adat be. Semmi reakció, elvileg be van kapcsolva, ha a beállításokban megnézem be van kapcsolva, viszont 4Gjel és net nincs. Ezután ki-be kapcs, újraindítás, repülőgép üzemmód ki/be, ezt többször... egyszer csak magához tér.

Nem értem :F

Huawei Mate 20 prO

(#1290) kali válasza DrJaka (#1289) üzenetére


kali
legenda

Mind a két SIM kártyán van/lenne mobilnet?
Mert ez már dual 4G telefon, így az is bekavarhat, ha csak az egyik előfizetés olyan és nem jól van beállítva.
Próbáld ki esetleg külön mind a két SIM kártyával, egyszerre csak egy - egy legyen a telefonban, hátha sikerül szűkíteni a hibalehetőségek körét.

Én ugyan más beállításokkal használom a telefont (sosem kapcsolom ki a mobilnetet a lehúzható redőnyön lévő kapcsolóval, hanem kikapcsolva a wifi+, így ha a wifi bekapcsolva, akkor automatikusan kilövi a mobilntet, a wifi kikapcsolása után pedig azonnal vissza is kapcsol magától), de kipróbáltam most az általad leírt módon és azonnal ugrik fel a 4G hálóra.

[ Szerkesztve ]

(#1291) zoleeno1 válasza zoleeno1 (#1286) üzenetére


zoleeno1
addikt

Az értesites nalam sem mukodik a ph appal...

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#1292) KisLaD válasza kali (#1268) üzenetére


KisLaD
csendes újonc

Valamit nagyon elállíthattam. Végül a gyári visszaállítás megoldotta.

[ Szerkesztve ]

(#1293) Z.É.T. válasza apezka (#1282) üzenetére


Z.É.T.
őstag

"Bár ez szerintem nem a telefon hibája..."
Mivel másik két telón megy, vagy az app nem szereti még az oreót, vagy a M10pro - t, vagy a telefon az app-et. Sajnálom, mert eléggé kedvelem.

(#1294) beyruth82 válasza zoleeno1 (#1286) üzenetére


beyruth82
veterán

Letöltöttem.Bejelentkeztem de értesítest nem küld ha érkezik hsz...

(#1295) apezka válasza Z.É.T. (#1293) üzenetére


apezka
tag

Én az Oreo-ra tippelek. Nem hiszem, hogy az alkalmazás gyártó és vagy készülék specifikus lenne...

A stressz akkor jön, amikor nincs kit pofán b...!

(#1296) beyruth82 válasza Z.É.T. (#1293) üzenetére


beyruth82
veterán

Akkor se jelez ha megnyitom az alkalmazást.Csak ha rámegyek magára a topicra akkor látom új hsz van de ehhez direkte bele kell mennem a topicba mert semmit nem jelez az alkalmazáson belül sem

[ Szerkesztve ]

(#1297) kali válasza KisLaD (#1292) üzenetére


kali
legenda

Az nem kellemes, mármint újra belakni nulláról a telefont, de ha megoldotta a problémát, akkor megérte.
A gyorsítótár törlése bármelyik alkalmazásnál:
Beállítások - > Alkalmazások és értesítések - > Alkalmazások - > Gmail (vagy bármi más) - > Tárhely - > Gyorsítótár törlése

apezka: Én is így gondolom, hogy nagyon sok alkalmazás nincs még (rendesen) ráfaragva az Oreóra.

(#1298) Z.É.T. válasza apezka (#1295) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Ha holnap lesz egy kis időm, átolvasom az összefoglalót a topikjában és jelzem nekik.

[ Szerkesztve ]

(#1299) DrJaka válasza kali (#1290) üzenetére


DrJaka
aktív tag

Nem, csak az egyik kártyán van mobilnet. Illetve a beállításokban is csak egy kártyára van engedélyezve

Én éjszakára a wifit és a mobilnetet is kikapcsolom, telefonon viszont muszáj hogy elérhető legyek.
Így sajnos nekem indokolt ki/be kapcsolgatnom a wifit és a mobilnetet.

Huawei Mate 20 prO

(#1300) kali válasza DrJaka (#1299) üzenetére


kali
legenda

Nem is azért írtam, mindenki tetszés szerint állítsa be, ahogy a felhasználási szokásai igénylik, attól függetlenül is jól kellene, hogy működjön nálad is a mobilinternetes hálózatra történő felcsatlakozás.
Egy SIM kártyával nem próbáltad, hogy adott foglalatban miként működik?
Illetve az kérdés még, hogy csak egy helyen tapasztalod a problémát, bárhol máshol is?
A másik telefonnal adott helyen is jó az a SIM kártya?
Másik, mobilinternettel rendelkező SIM kártyát van lehetőséged kipróbálni a telefonban a biztosan problémás helyen és máshol is?
Macera ez a sok próba, de csak így lehet igazán szűkíteni a hibalehetőségeket.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.