Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:01:03

LOGOUT.hu

Huawei Mate 10 Pro - mestersége az intelligencia

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9001) S e t h válasza beyruth82 (#8996) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nálam van 7-8 óra sot, ezek szerint Mate hozza a 14-16 órát, ami viszont extrémen jó, odatették magukat.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#9002) #04441088 válasza S e t h (#9001) üzenetére


#04441088
törölt tag

Ha lehuzod a fényerőt minimumra, bekapcsolod a repülő üzemmódot, akkor hozhatja :DDD

[ Szerkesztve ]

(#9003) golyós válasza gusthy (#8985) üzenetére


golyós
őstag

Erre senki nem válaszolt pedig ez is bug: [link]

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#9004) ForRedGlory válasza Aryon87 (#8999) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Szep kepek. Megneznem mit tudsz kihozni egy jo kameras telefonbol. ;]

(#9005) Aryon87 válasza ForRedGlory (#9004) üzenetére


Aryon87
félisten

Pl melyikre gondolsz? ;]

Mióta cserélgetem a telókat, asszem 2 modellel nem tudtam normális képeket csinálni, pontosabban a képminőséggel voltak inkább gondok: LG G5 és Mate 9.

Staker: :C Ez gonosz volt. Nekem 1x adott 6 óra SoT-ot, sose tudtam megismételni.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#9006) japy válasza golyós (#9003) üzenetére


japy
őstag

A kiszolgáló nem található!

(#9007) kali válasza japy (#9006) üzenetére


kali
legenda

Hiányzik a kettőspont a https után, így okés: Link

(#9008) Krisztianson


Krisztianson
tag

Az, aki már egy ideje használja milyen véleménnyel van róla?
Pár mondatban ha összetudná foglalni a tapasztalatait, azt nagyon megköszönném, mert nem tudok dönteni az LG V30 és eközött a készülék között.

(#9009) toronyhaz válasza Krisztianson (#9008) üzenetére


toronyhaz
aktív tag

Azt leszámítva hogy beküldtem szoftverhibák miatt nekem a következők a tapasztalataim.
Samsung S5-ről váltottam.
Negatív:
-Sokszor nem találok néhány beállítást,mert nem függ össze vagy még 2 almenüt kell ugrani mire odaérek.Sőt van ami 2 helyen is szerepel.
-Nekem ez már túl nagy méretű telefon.Zsebben hordva is. Sportos ember vagyok így nagyon zavar hogy nem tudok nyugodtan leguggolni pl. Nem hordok pedig trendi "férfi" nadrágokat.
-Egy kézzel szar kezelni. Vagy kicsinyített módban kell használni. Viszont ott az ujjlenyomattal lehúzható értesítési sáv.
-Zene képességekben nem remekel. Viszont a bluetooth-os JBL füles hangosabb rajta mint az S5-tel.És ezzel már látni a füles akkuját is,amit az S5 nem tudott.
Nem engedélyezett semmi hangbeállítás a bluetooth fejhallgatónál.
Kiírja hogy használj a legjobb minőség érdekében type-C fülest.

Pozitív:
Akku idő tényleg kiemelkedő.Nekem az első 4 napban hozott olyat hogy 1nap 16óra készenlét, 8 óra kijelzőidő és még 20%volt a telepben.

Szép kijelző. Meleg színprofillal használva sem olyan mint a samsung túlszaturált színei.

Privátban kérdezz ha konkrét kérdésed lenne. Szívesen válaszolok

(#9010) beyruth82 válasza S e t h (#9001) üzenetére


beyruth82
veterán

Note 8-al 7-8 óra sot maximum a vágyálmaidban fordul elő.

(#9011) mjani1172 válasza Summi72 (#8956) üzenetére


mjani1172
addikt

Ez így van. És mindenre igaz. Hiszen agy Opel is elvisz ahová egy Mercedes.
Viszont a sebesség az egy kicsit más, és ha egyszer kipróbáltad a jót, visszafelé nem jó lépni.

[ Szerkesztve ]

(#9012) Sly189 válasza mjani1172 (#9011) üzenetére


Sly189
senior tag

Valóban nem jó visszafelé. Próbáltam. Pár éve S7 et éreztem kihasználatlannak, vettem helyette A5 2016ot. Jó is volt. Egy fél évig. Aztán belassult. Bármit csináltam vele. Gyalultam is, és semmi. Még korábban az S4 Samsungomnal volt ez a helyzet, igaz 2 év után jelentkezett a lassulás és az akku idő jelentős csökkenése.
Véletlenül sikerült vennem egy elárazott P10 plus t a média Marktban, megtetszett a Huawei. Főleg az EMUI. Nem is értem miért húzzák le. Nekem nagyon bejön az a funkció amikor bármelyik kezdő képernyőn lefelé húzom az ujjam és keres... Leginkább app drawer helyett használom.
Mate 10 pro akkuja #1.
Kamera szintén hozzá a jelenlegi szintet. Nekem monokróm lencse és a kezelő felület tetszett meg.
AMOLED kijelző. Pro és kontra van mellette/ellene. Felbontásnak kifejezetten örülök hogy nem 4k lett és lehet még ezt is csökkenteni :)

Eddig ennyi. Kicsit hosszú lett. De csak mert odaírtam hogy kicsit hosszú lett. :D

(#9013) S e t h válasza beyruth82 (#9010) üzenetére


S e t h
nagyúr

Persze, csak szimplán túloztam, elnézést kérek, igaza volt Aryonnak. Ne legyen senki kritikus, fogadjunk el minden megnyilatkozást úgy ahogy van!

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#9014) mjani1172 válasza gusthy (#8985) üzenetére


mjani1172
addikt

A bughalmaz lehet erős, de azért van gond.
Annak idején én is S5 ről váltottam Mate 9 re, és volt bennem csalódás. A fotó és video gyengesége, a bluetooth akadozás, a gyári rendszerrel az email sem ment,stb.. ezen kívül több olyan menü vagy gomb volt és van a rendszerben ami nem működik, nemhogy rosszul, egyszerűen csak van, de semmit nem csinál.
Ez mellé még ott a dlna(hiánya) hiszen csak a dobozon van a rendszerben nincs.Mivel az elsők között vettem, arra gondoltam javítják, hát nem nagyon, azóta már beletörődtem, ez van.
Ilyen (nem működő és nem is létező funkciók) nekem előtte soha nem volt semmilyen más telefonon.
Van persze sok pozitív dolog is mellette, de most nem azokról van szó.

[ Szerkesztve ]

(#9015) KonZumo


KonZumo
tag

Azt lehet tudni h a Telenornal megint miert nem lehet kapni?

"Láttok, hallotok? Ha igen, miért nem?"-Booog

(#9016) gusthy válasza mjani1172 (#9014) üzenetére


gusthy
veterán

Valamint nem is a Mate 9-ről :))

(#9017) beyruth82 válasza S e t h (#9013) üzenetére


beyruth82
veterán

Rátöltéssel nem gond a 20 órás kijelzőidő sem.... ;]

(#9018) mjani1172 válasza gusthy (#9016) üzenetére


mjani1172
addikt

Igen, de nem is említettem a 4G-problémát hiszen az ott ismeretlen. :))

(#9019) gusthy válasza mjani1172 (#9018) üzenetére


gusthy
veterán

Igen, és pont ezt is írtam :))

(#9020) GEIL válasza KonZumo (#9015) üzenetére


GEIL
addikt

Tegnap voltam bent esztergomi Telenorban, aztmondta az ismerős kiscsaj hogy úgy néz ki végleg levették a kínálatból....sok volt a 4G probléma.....mondtam neki hogy nekem is rossz volt, de a "131"-es patch megoldotta teljesen(kok kop), azóta hibátlan minden. :K :R

Még időben vettem szerencsére.....várok vele még 2 hetet és már fujhattam volna. :(((

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#9021) nyuszó


nyuszó
tag

Sziasztok!
Hétvégén megérkezett a Németországi MM akciós midnight blue telefonom. Nagyon tetszik, még tanulmányozgatom. Bekapcsolás után a zárolt képernyőn megjelenő aktív óra (nem tudom jól mondom az elnevezést) nem jelent meg. Itt olvastam, hogy van rajta. Hol van ennek a beállítása és lehet-e módosításokat végezni rajta. Pl. óra mérete, mit tegyen ki? Pl. időjárást ki lehet tenni?

(#9022) #04441088 válasza nyuszó (#9021) üzenetére


#04441088
törölt tag

Képernyőzár és jelszavak, információ megjelenítése mindig.

Nem lehet állítani rajta semmit.

[ Szerkesztve ]

(#9023) kali válasza nyuszó (#9021) üzenetére


kali
legenda

Szia,

A pontos elérési út: Beállítások -> Biztonság és adatvédelem -> Képernyőzár és jelszavak -> Információ megjelenítése mindig
Ennél a telefonnál vezette be a gyártó, elég egyszerű még, az órát és és az akkumulátor töltöttségét mutatja, értesítést a hívások és SMS-ek kapcsán mutat, állítani pedig csak azt lehet, hogy milyen időintervallumban jelenjen meg, ha nem akarod folyamatosan használni.
A gyári időjárás alkalmazást nem lehet kitenni a zárolt képernyőre, csak a kezdőre.

Krisztianson: Attól is függ, hogy mire használnád leginkább és mik a fontosabb elvárásaid, mert mind a két készüléknek van előnye és hátránya is a másik ellenében.
Néhány dolgot írok csak összehasonlítás gyanánt, videó készítésében például verhetetlen jelenleg a V30, de csak 64/4 GB, a Mate 10 Pro viszont 128/6 GB, a V30 még Android 7-tel jött ki, a Mate 10 Pro már Oreóval, A V30 kijelzőjének jobb a felbontása, viszont P-OLED, ami (szerintem) nem az igazi az AMOLED ellenében, illetve fényerőben is jobb kicsivel a Mate 10 Pro, a V30 már bluetooth 5.0, a Mate 10 Pro 4.2, viszont utóbbinál adott az infra is, míg a V30-nál az FM rádió, ha valaki még igényt tart ezek közül valamelyikre, wifi és LTE-A modem tekintetében jobb a Mate 10 Pro, audio képességekben jobb a V30, ujjlenyomat-olvasóban jobb a Mate 10 Pro, a nyers pontszámok ha számítanak, akkor a tesztek túlnyomó többségében a Mate 10 Pro a jobb.

[ Szerkesztve ]

(#9024) gusthy válasza nyuszó (#9021) üzenetére


gusthy
veterán

Azért a midnight blue miatt irigység van :) gratula :)

(#9025) gusthy válasza GEIL (#9020) üzenetére


gusthy
veterán

Ezek de hülyék :)

(#9026) CsuRi101


CsuRi101
tag

Sziasztok
Frissen kaptam eme csodatelot es egyes sim tarto van benne.. Igy nem megy bele a micro sd... Lehet kettos talcat venni valahol kulon? (Ebay-ne gyorsabb helyen?)
Vagy ez csak nekem gond?

[ Szerkesztve ]

(#9027) shagy


shagy
tag

Sziasztok!
Van Magyarországon forgalmazott, jó minőségű, a kijelző széléig érő, de tokot elviselő kijelzővédő üveg megoldás? :U

- shagy

(#9028) KZP válasza CsuRi101 (#9026) üzenetére


KZP
őstag

Ebbe nem lehet microSD-t tenni. Egy és két sim-es verzió létezik a telefonból.

(#9029) CsuRi101 válasza KZP (#9028) üzenetére


CsuRi101
tag

A haszn.utasitas szerint a kettes sim helyere mehet a micro sd.

(#9030) Daffni2 válasza CsuRi101 (#9026) üzenetére


Daffni2
addikt

Nem bővíthető a memóriája! 128 GB elégnek kell,hogy legyen.

Én nem láttam ilyet a használati útmutatóban.

[ Szerkesztve ]

"Aki ad,az nyer"

(#9031) D4ni válasza CsuRi101 (#9029) üzenetére


D4ni
őstag

Ezt hol írja?

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#9032) Aryon87 válasza CsuRi101 (#9026) üzenetére


Aryon87
félisten

A teszt is vilagosan leirja, a telo nem bovithetho.
Nekem 1 simes a telo, az sd helyen csak a talca lapja van, nincs kialakitva annyoma a memokarinak

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#9033) CsuRi101 válasza D4ni (#9031) üzenetére


CsuRi101
tag

https://consumer.huawei.com/en/phones/mate10/specs/

Itt, de felek lemaradt a pro... Akkor ezt buktam?!

(#9034) koxx válasza CsuRi101 (#9029) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Biztos, hogy a M10 pro user manualját nézted? :U egyik sem bővíthető SD kártyával.

szerk: igen, te a sima Mate 10-est nézted

[ Szerkesztve ]

(#9035) CsuRi101 válasza Daffni2 (#9030) üzenetére


CsuRi101
tag

Elegnek eleg, csak a kartyamon van minden es berakni egyszerubb lett volna mint atmasolni :-)

(#9036) CsuRi101 válasza koxx (#9034) üzenetére


CsuRi101
tag

Igen, bocs. Csak azt neztem h ne lite legyen.. 🤔

(#9037) zoleeno1


zoleeno1
addikt

Nahh, ugyan nem erint a dolog, mert sosem hasznalom a kameraban ezt a "szuro" opciot, de most raneztem, mert ugye nalam sem mukodik. Az alkalmazas beallitasokban a jogosultsagoknal vissza vontam minden utolag telepitett app kamera engedelyet, igy sem mukodik. Aztan visszavontam az osszes appot, gyarilag telepitettet is, ugy sem mukodik. Aztán engedelyeztem az osszeset újra, megint csak nem. Szal passzolom a dolgot, de szerintem nem kulsos app lesz itt a ludas, hanem szoftveres bug. Lehet csak a 128-as verzioban?

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#9038) KZP válasza zoleeno1 (#9037) üzenetére


KZP
őstag

Én is kipróbáltam, nálam műkszik. (B131)

(#9039) toronyhaz válasza shagy (#9027) üzenetére


toronyhaz
aktív tag

Üdv. Én épp szívok ezzel.
Véletlen a mate 10-re rendeltem meg az üveget. Amit nem is kapni itthon. Hagyjuk.
Xpro lett volna amúgy. Most megjött a pro-ra való és át akartak b@szni. A koca kínai sz@rt küldték.
Erre telefonáltam. Hozza az xpro-t a futár ezt meg tartsam meg.
Viszont a teló szervizben van szoftver hibák miatt. Cserét nem kérhettem mert letelt a 3 nap.
Úgyhogy nem tudom felrakni rá egyelőre.
Viszont vettem hozzá Spigen armor tokot. Azt ajánlom mindenképp.
Nagyon király. Ennyi pénzért el is várom.
Elméletileg pont akkora lesz az üveg hogy a tok pontosan rátakar majd.

[ Szerkesztve ]

(#9040) zoleeno1


zoleeno1
addikt

Kerdes: A gyari naptar eddig úgy volt, hogy a havi nezetnel egymas alatt ott volt az osszes nap. Most ugy van, hogy csak az adott hét látszodik es tovabb kell görgetni, ha latni akarom a tobbi napot is:
[kép]
Egyszeruen nem vagom, hogyan lehet visszaallitani azt a nezetet, hogy az egész honap latszodjon? :F

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#9041) Musaka válasza zoleeno1 (#9040) üzenetére


Musaka
senior tag

Bökj a "Ma" sávra és húzd le mint a rollot.

[ Szerkesztve ]

(#9042) golyós válasza zoleeno1 (#9040) üzenetére


golyós
őstag

Ott van nekem, frissítették a naptárt?

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#9043) zoleeno1 válasza Musaka (#9041) üzenetére


zoleeno1
addikt

Ennyi, tudtam valami banalis dolog lesz, de nem jött ra a hulye fejem:DDD
Köszi!

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#9044) Z.É.T. válasza zoleeno1 (#9037) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Nekem 128-ason hibátlan, a társaságban van még egy Telekomos, kettő Telenoros 131-en és egy MM-os 129-en, egyikkel sincs ilyen gond.

:D

[ Szerkesztve ]

(#9045) zoleeno1 válasza Z.É.T. (#9044) üzenetére


zoleeno1
addikt

Akkor passz, nem tudom nalunk mi kavar be. Mondjuk mondom, engem nem is erdekel, csak a kivancsisag hajtott. De itt a kollega tobbek kozott ezert is adta szervizbe.

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#9046) Z.É.T. válasza zoleeno1 (#9045) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Én sem tudom és így próbálkozni sem, hogy segítsek.

De pl a google keep/naptár problémák is beállítási anomáliából fakadtak, pedig már annyit próbálkoztam a megoldás előtt, hogy meg voltam győződve róla, vagy az app a hibás, vagy a Mate rendszere.

Többnyire jó, néha meg nem, hogy ennyire mindenbe bele lehet nyúlni a rendszerben.

És félreértés ne essék, nem állítom, hogy itt tuti user error lenne.

(#9047) #04441088 válasza Z.É.T. (#9044) üzenetére


#04441088
törölt tag

Megy a hokialbumba, koszi. :DDD :DDD :DDD :DDD

(#9048) Sly189 válasza #04441088 (#9047) üzenetére


Sly189
senior tag

:D :C

(#9049) Ti^Em válasza #04441088 (#9047) üzenetére


Ti^Em
aktív tag

:C :C

(#9050) Sn00k


Sn00k
veterán

Hi all,

Enyem is a MMes de az miert csak 129es ? A szolgaltatoi frissites elorebb jar mint a fuggetlen vags mi?:) A tetejen van egs kis lyuk eloszor majdnem oda duktwm be a sim tut:) az micsoda amugy?

Illetve van meg a kameranal a nagy rekesznyilas engedelyezese. Ezt mikor erdemes bekapcwolni?
12 mpx ben erdemes 4:3 ban tolni ugye?

[ Szerkesztve ]

3njoy the Lif3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.