Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:01:03

LOGOUT.hu

Huawei Mate 10 Pro - mestersége az intelligencia

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1751) HUTCHDB válasza fogtunder (#1749) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Delelott vettem at, fullra toltottem.
Beallitgattam, nyomogattam de estere lemerult.
Most megint toltottem rajta kb 1 oraja, 30 %-ra most az email-lel szivok, keresem a megoldast, es mar 10 %-ra esett...

A fenykepek szintelitettsegevel kapcsolatban nincs megoldas?

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#1753) HUTCHDB válasza #45553408 (#1752) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Mar csinaltam.

Nem hasznalja senki a gyari mail alkalmazast?

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#1755) Bzs90 válasza HUTCHDB (#1753) üzenetére


Bzs90
csendes tag

Én is céges levelezést állítottam be rajta és hiba nélkül szuperál.
Mellette meg a gyári gmail appban vagyok belépve a gmail-es postafiókommal...

(#1756) kali válasza HUTCHDB (#1751) üzenetére


kali
legenda

Én csak a normál, élénk és lágy beállítási lehetőségeket látom az alap módozatban.
A normált használom, mert az színhelyesnek tűnik.
Én is használom a gyári e-mail klienst is - ahogy írtam is korábban -, nincs gond.

[ Szerkesztve ]

(#1757) HUTCHDB válasza Bzs90 (#1755) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

A ceges mail -t minden anomalia nelkul be tudtam allitani, a gmail nem megy rajta.
Marad akkor az a megoldas, amit te is hasznalsz, vagy felteszem az outlok-ot.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#1758) csatoth79


csatoth79
tag

Sziasztok!
A képernyőfelvételnél nem lehet átállítani hogy a hangot ne külső mikrofonnal csinálja?
Samsung s8 esetében ezt lehetett.
Vagy esetleg van valakinek jó tippje olyan alkalmazásra ami ezt tudja?

(#1759) mumuss válasza HUTCHDB (#1757) üzenetére


mumuss
aktív tag

Nekem Honor 8-on csak úgy engedett gmailt beállítani, hogy az ssl/tsl mindent tanúsítvány elfogad-ra állítottam be

Mate 10 pro/Note 10

(#1760) zoleeno1 válasza HUTCHDB (#1753) üzenetére


zoleeno1
addikt

Nalam 3 gmail es 1 freemail fiok van hozza rendelve a gyari klienshez. Asszem nekem is valami ilyen hibat irt elsore a gmail, de leOKtam es azota is mukodik rendesen, fogad es irni is tudok. Nem tudom nalad mi van, de tenyleg olyan anomaliak jönnek elő, ami nálunk nem... :(

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#1761) Viper26 válasza zoleeno1 (#1760) üzenetére


Viper26
nagyúr

SOT pl rendszeresen 8-9 óra nálam.

Pixel 7 | FR955

(#1762) zoleeno1 válasza HUTCHDB (#1757) üzenetére


zoleeno1
addikt

Kiprobaltam, hozzaadtam most meg1 gmail fiokot. Csak utana tudtam letrehozni, miután webesen beleptem a fiokba es jova hagytam, hogy valoban en akartam hozzaferni, ezzel a teloval. Utana gond nelkul ment, 2 kattintassal.

Viper26: Nalam 7-8, de ugye ez felhasznaloi szokastol nagyban fugg. Nekem ez is maga a kanaan, a V10 3-3.5-hez kepest.Viszont azt nem tudom elkepzelni, hogy mit kell vele csinalni ahhoz, hogy 4-5 ora legyen :D Szerintem ott szoftvetesen valami nagyon nem koser, porgeti valami egyfolytaban.

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#1763) Viper26 válasza zoleeno1 (#1762) üzenetére


Viper26
nagyúr

Kényelmes dolog, két naponta töltöm. :)

Pixel 7 | FR955

(#1764) zoleeno1 válasza Viper26 (#1763) üzenetére


zoleeno1
addikt

En is, egyenlore a gyari toltovel, ami tenyleg kegyetlen gyors... De amint megjon az atalakito, rogton a jo oreg 0.7A-es samu toltovel fogom, mert vallom, hogy az akkunak ez nem jo, hogy allat modjara toljuk bele a kraftot :D A kicsivel meg felteszem ejjel es reggelre boven feltolti. Csak elfelejtettem, h ez type-c, a régi nem jo, kellett atalakito. Bangoodrol rendeltem 2 blitzwolfot, bizom abban a markaban, az osszes kabelem, autos toltom toluk van, nagyon minosegi.

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#1765) kali válasza zoleeno1 (#1764) üzenetére


kali
legenda

A Szuper töltés elég intelligens azért, csak egy ideig tölti olyan nagyon gyorsan, aztán lassít a végén, ahogy az illik ezeknél az akkumulátoroknál.
Azért nem probléma ez a töltés, mert nem sokáig melegíti az akkumulátort, a meleg meg ugye elég nagy ellenség ilyen tekintetben, illetve ezeknél az akkumulátoroknál.
Nem biztos, hogy jobban jársz azzal a lassú töltéssel, aminél sokszorosa a töltési intervallum.

(#1766) fogtunder válasza zoleeno1 (#1764) üzenetére


fogtunder
nagyúr

a gyári töltő is leginkább az elején gyors, amikor sok a szabad kapacitás, aztán lassabb lesz a vége felé. és nekem pl. a Nintendo Switch kétszer vastagabb kábelével nem is működik, pedig azon bőven több áram át tud menni, mint amit a Supercharger töltőfej le bír adni. szerintem ki van ez találva, én nem paráznék ezen sokat, mondjuk ha ráérsz, akkor végülis tökmindegy, én is akkor használom leginkább, mikor gyorsan kell bele a kraft, egyébként napi szinten elég szokott lenni, amit az autós töltő beletol a napi ingázás alkalmával.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#1767) *RLaci* válasza zoleeno1 (#1760) üzenetére


*RLaci*
addikt

Borítékolható volt,hogy ez lesz. :K

[ Szerkesztve ]

(#1768) #63534592


#63534592
törölt tag

(#1769) kali válasza #63534592 (#1768) üzenetére


kali
legenda

Valahogy így, sőt, még ígyebb, mert nem csak nézegetjük a Mate 10 Pro-t! :C

(#1770) zoleeno1 válasza kali (#1765) üzenetére


zoleeno1
addikt

+fogtunder: hmm vegul is lehet igazatok van, mert tenyleg nem forrosodik egyaltalan toltes kozben...

******: :C

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#1771) Aryon87 válasza #63534592 (#1768) üzenetére


Aryon87
félisten

:C

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1772) HUTCHDB válasza zoleeno1 (#1762) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Koszi megnezem.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#1773) fogtunder válasza zoleeno1 (#1770) üzenetére


fogtunder
nagyúr

azért eléggé ki vannak találva ezek a technológiák, a Qualcomm pl nem véletlenül kér érte licenszdíjat :DDD az mondjuk jó kérdés, hogy két év folyamatos supercharge milyen hatással lenne az akksira, az utolós telefonom, amit ennyi ideig használtam, még egy 2G iPhone volt.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#1774) zoleeno1 válasza fogtunder (#1773) üzenetére


zoleeno1
addikt

Hat ez az, mert nekem a v10 is szuk 2 evig meg volt (pontosan nem tudom, lehet csak 1.5), azt is főleg a kicsivel toltottem :) Ezt is szeretnem, ha meglenne addig, remelem nem torom ossze, mert szokasom :D

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#1775) fogtunder válasza zoleeno1 (#1774) üzenetére


fogtunder
nagyúr

kell rá biztosítást kötni, akkor nem olyan vész. asszony, mikor terhes volt, állandóan elejtett mindent, 9 hónap alatt kétszer kapott új telefont, ha nem csak az önrészt kelllett volna fizetni, akkor lehet tökön szúrom magam, még így is fájt.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#1776) Juliuska válasza fogtunder (#1775) üzenetére


Juliuska
senior tag

Mi? A tököd? :D
(bocs'nem tudtam kihagyni) ;]

zoleeno1 szerintem pedig, pont az éjjelre fent hagyott töltés árt jobban egy lítiumos akksainak, mint a gyors töltés.

Élj úgy minden nap, mintha az lenne az utolsó, mert egyszer TÉNYLEG az lesz...

(#1777) HUTCHDB válasza Juliuska (#1776) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

A telefon szoftverek lekapcsoljak mar, es intelligensen figyelik magat a toltesi folyamatot.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#1778) zoleeno1 válasza fogtunder (#1775) üzenetére


zoleeno1
addikt

Na ja, bar mostanaban (kopp-kopp) nem tortem ossze egyet se... Sajnalom ra azt a keves penzt is, erre soher vagyok, de a több szazezres telora nem... :D

Toltes: mindenki tolti ahogy, amivel akarja, úgyse birja tovabb 1.5-2 evnel :)

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#1779) beyruth82 válasza Juliuska (#1776) üzenetére


beyruth82
veterán

Kikapcsolva kell tölteni éjjel a telót akkor marad az akksi a legjobb állapotban legtovább

(#1780) tupacamaru válasza Juliuska (#1776) üzenetére


tupacamaru
veterán

Miért a te telefonod nem kapcsolja le a töltést ha elérte a 100%-ot? Mert gondolom arra akartál utalni hogy folyamatosan tölt amíg a töltőn a teló, vagy nem....?

[ Szerkesztve ]

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#1781) Pedy1225


Pedy1225
tag

Sziasztok! Mire több hét gondolkodás után, és őszülés után több készülék közül mégis erre esik a választásom (fényképező a fontos), pedig azt mondtam, hogy a P6 és a P8 lite után soha többet Huaweit (ők is merültek zuhanórepülésben, wifivel is állandó gondok voltak), erre most olvasom, hogy itt is gondok vannak a merüléssel, facebookkal, a messengerrel, wifivel, gmaillel, és már a képek színével is? Most őszültem meg teljesen! Valaki megnyugtatna, vagy tényleg ezek a problémák? Nekem pont ezek fontosak! :O Köszönöm!

(#1782) beyruth82 válasza Pedy1225 (#1781) üzenetére


beyruth82
veterán

Merüléssel nincsenek. Nálam 10 óra kijelzőidők vannak állandóan.wifivel sem volt eddig semmi.Youtubozás közben ha messenger üzenet érkezik akkor lefagy a telefon. Nálam ez az egyetlen gond van. Többi itt felsoroltat nem tapasztaltam

(#1783) kali válasza Pedy1225 (#1781) üzenetére


kali
legenda

Szia,

Sok gondot nem olvashatsz, a viszonylag nagy létszám ellenére is csak 1 - 2 embernek nem stimmel valami, de az így nem igazán írható a telefon rovására.
Egyedül az lehet valós probléma még egy ideig, hogy a készüléken már Oreo fut, arra pedig sok külsős, harmadik féltől származó alkalmazás nincs még optimalizálva (a facebook és a facebook messenger tényleg nem teljesen jó még), de majd csak veszik a fáradtságot a facebook és társai, aztán faragnak rajta, tehát ez nem a telefonon és annak gyártóján műlik, nem ők a hiba forrása.
A wifi tökéletes (az első firmware verzióval max annyi panaszom lehetett, hogy 5 - 6 másodpercig is tartott, mire felcsatlakozott, de a frissítés óta az is gyorsabb), akku pláne (problémás merülés nincs, ha csak még hibásan működő külsős alkalmazással nem tesz érte valaki), gmail szintén okés, a fényképek színe pláne, nem véletlenül kapott 97 pontot a készülék a DxOMark tesztjén. (Egy 98 pontos van csak jelenleg, az a Pixel 2, attól több pontot mobiltelefon eddig még nem kapott, de azzal a telefonnal viszont tényleg nagyon sok probléma van más téren, így még azok is meggondolják a vételét, akiknek a kamera a legfontosabb szempont.)
A fotós topikba többen is tettek be Mate 10 Pro-val készített fényképeket, a legtöbbet (mert bármilyen jó telefonnal is lehet azért gyengébb fényképeket készíteni, ha valakinek nagyon minimális affinitása sincs hozzá) még a hozzáértők is dicsérik, nem véletlenül.

[ Szerkesztve ]

(#1784) zoleeno1 válasza beyruth82 (#1779) üzenetére


zoleeno1
addikt

Nekem arra nincs lehetőségem, hogy kikapcsoljam ejszakara, családi okok miatt akkor is elerhetonek kell lennem. Egyebkent tudtommal ezeknek a Li akksiknak az a legjobb, ha nem toltod 90% fölé, es nem engeded 10% ala.

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#1785) freemanone válasza Pedy1225 (#1781) üzenetére


freemanone
őstag

Volt P6om..... átérzem.... a mate 10 pro-nak távolról sincs köze hozzá. a Lite-okhoz meg végképp ne hasonlítsuk, mindegy melyik generáció.
Üzemidő nálam eddigi legjobb, minden telefonomat figyelembe véve, pedig volt pár. Azon kívül minden amit felsoroltál nálam hibátlanul teszi a dolgát. Még a YT közbeni fagyást sem sikerült reprodukálnom.
Egyetlen idegesítő dolog volt, amit mostmár tudok normálisan kezelni, így ez is megoldódott. Nagyon agresszív az energia menedzsment és nem szereti a háttérben sokat fissítő alkalmazásokat.

A töltős témához meg csak annyit, hogy töltsétek úgy, ahogy kényelmes. Több telefonomat csak éjjel töltöttem évekig, például van egy nexus5 a családban, ami annó nálam kezdte, azóta pedig a 3. gazdája van, de még mindig teszi a dolgát és 4 éves gyári LI akku van benne, ami szó szerint szénné volt/van nyúzva.
Lehetőleg ne forrald, lehetőleg ne merítsd 0-ra, de egyébként teljesen mindegy, hogy van töltve szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#1786) beyruth82 válasza zoleeno1 (#1784) üzenetére


beyruth82
veterán

Igen ezekről hallottam én is de más számokkal (40-80 között legyen mindig)tehát ezen is látszik baromság az egész. Tapasztalataim alapján az kíméli az akksit ha kikapcsolva töltöm.Ezt vettem észre az évek alatt mások ugyan olyan telóival összehasonlítva.Én már 30%-ék körül töltőre rakom és mivel ki van kapcsolva ezért nem baj ha feltölt 100-ra de még órákig a töltőn marad a telefon.Előző telómnál 1 év alatt alig romlott az akksi teljesítménye.Szinte semmit.

[ Szerkesztve ]

(#1787) kali válasza freemanone (#1785) üzenetére


kali
legenda

A youtube-ról jut eszembe, ma frissült, de nekem facebook messenger nincs, így kipróbálni sem tudom az összeakadásukat, akinek van és írta korábban, hogy a messenger már frissült, az rápróbálhat a friss youtube klienssel, hogy mi úgy a helyzet.
Mondjuk az én meglátásom az, hogy a fenti párosból nem a youtube a problémásabb, hanem inkább a messenger.

Pedy1225: Ja, annyiban szívesen segítek még, hogy leírod a többi telefont, amik még képben voltak/vannak nálad, én pedig sokkal több felhasználói panaszt keresek ki neked azokkal kapcsolatban, mint itt van erre a telefonra, ha ez megnyugtat. :DD
Sőt, ha nagyon muszáj, akkor bármennyire is nem tetszenek azok a telefonok nekem, mindegyikből veszek egyet egy rövid időre, hogy kínlódjak azokkal és elmondhassak róluk kellő rosszat. :N

[ Szerkesztve ]

(#1788) Pedy1225 válasza kali (#1787) üzenetére


Pedy1225
tag

Nagyon Kedves vagy Kali, de miattam véletlenül se vegyél telót :DD Egyébként az első gondolat volt a kamera miatt a HTC U11, utána ezt a Huaweit néztem meg félve, mert azt mondtam soha többet, és még játszott a Samu Galaxy S8 páros valamelyike. De a fotós fórumon írták, hogy a HTC vagy a Huawei játszik, a Samu nem, ebből a szempontból, így arról próbálom magam lebeszélni. Tegnap elmentem két mobilshopba, ahol is a Huawei és a HTC-ről kértem véleményt, ott azt mondták, MOST NE FIGYELJ: ARYON87, hogy HTC-t ne, se alkatrész, se szerviz, később meg eladni sem lehet. Szóval így maradt ez a Huawei :D

(#1789) nyuszó


nyuszó
tag

Sziasztok! Meg tudnátok mondani hogy a telekom által árult verzió dual sim, vagy szimpla?

(#1790) Aper válasza nyuszó (#1789) üzenetére


Aper
csendes tag

Nekem amit küldtek szimpla verziós, meg is lepődtem...

(#1791) zoleeno1 válasza nyuszó (#1789) üzenetére


zoleeno1
addikt

Szimpla, az osszes szolgaltato single-t arul.

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#1792) kali válasza nyuszó (#1789) üzenetére


kali
legenda

Szia,

Nem dual SIM, független 09-es single.
Úgy tudom, mind a három hazai szolgáltatónál single verzió van.
Kicsit reménykedtem korábban, hogy legalább a Telekom dual verziósat ad ebből is, mert tavaly egyedül náluk volt Mate 9-ből dual, de ez már single lett.
Esetleg később lehet majd náluk dual Mate 10 Pro is, a Note 8-ból is most álltak át egykártyásról kétkártyásra.

[ Szerkesztve ]

(#1793) nylacika válasza Kerio (#1750) üzenetére


nylacika
aktív tag

Nekem pro verzió van, tökéletesen működik.

Samsung Galaxy S22 Ultra 512GB Black + Samsung Galaxy Watch6 Classic LTE + Garmin Forerunner 955 Solar

(#1794) DzsonKonor


DzsonKonor
tag

Hi Mindenkinek!

Tegnaptól én is boldog tulaja vagyok a Mate 10 pro-nak! :D
Telekomnál vettem a WestEnbe-be.
Nem tudom miért, egyik készülék sem volt feltöltve gyárilag. De kis töltés után a helyszínen beüzemeltem a drágaszágot. A Huawei hivatalos forrásból meg is erősítette a töltetlenség tényét, úgyhogy az ott dolgozók is megnyugodtak.
109e-ért hoztam el új M-es valamint korlátlan internet csomaggal kombinálva két évre. :))
Így okafogyottá vált számomra a dual sim.
Amúgy Mate 8-ról váltottam erre! :DDD

Samsung Galaxy S22 Ultra

(#1795) Pedy1225


Pedy1225
tag

Szóval! Megőszültem, de döntöttem, megrendeltem, ucsó esélyt kap a Huawei! Ajánlom neki, hogy beváljon ennyi pénzért!!!! Hétfőn kezemben is lesz! Utána tuti jövök kérdésekkel :DD

(#1796) zoleeno1 válasza Pedy1225 (#1795) üzenetére


zoleeno1
addikt

Nem fogod megbanni :)

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#1797) kali válasza DzsonKonor (#1794) üzenetére


kali
legenda

Szia,

Gratula, használd egészséggel!

Pedy1225: Jól kell vásárlás előtt állni a telefonhoz, akkor nem lesz baj, aki szidta valamiért a vétel előtt, annál problémázik. :DDD

zoleeno1: Lehet élesíteni a telefonhoz kapott kupont, töltik fel a tartozékos és egyéb készleteket rendesen a Telekomnál. :)

[ Szerkesztve ]

(#1798) zoleeno1 válasza kali (#1797) üzenetére


zoleeno1
addikt

Ooo azt en mar akkor ellottem, rendeltem 5k-ert egy bt headset-et, amit igy ingyen atvettem :D

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#1799) Kerio válasza kali (#1787) üzenetére


Kerio
őstag

Frissítettem a youtube-ot. De a helyzet változatlan.

ASUS ROG STRIX G15 G513 (G513RS-HQ037) (AMD® Ryzen™ 7 6800H, NVIDIA® GeForce™ RTX 3080 8GB GDDR6, 32GB 4800MHz DDR5, Kingston Fury Impact CL38 (2x16GB) (KF548S38IBK2-32) /// ASUS ZENBOOK 14X OLED UM5401 (UM5401QA-L7208W)

(#1800) kali válasza Kerio (#1799) üzenetére


kali
legenda

Várni kell akkor a következő (messenger?) frissítésre.

zoleeno1: Akkor nem szóltam, csak én még nem vásároltam le, de most látom, hogy töltik fel a készleteket, sok cuccot már azonnal is át tudnék venni üzletben, bár idő van még, a telefon vásárlástól számított 30 napig használható fel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.