Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:01:03

LOGOUT.hu

Huawei Mate 10 Pro - mestersége az intelligencia

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#201) dilajoska1 válasza fogtunder (#191) üzenetére


dilajoska1
őstag

A Desktop módban is megtalálhatóak azok az alkalmazások amiket a Play-ből telepítettél. Akkor hogy hogy nincs videólejátszó, excel.................?

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#202) RaveForce válasza tibcsi0407 (#200) üzenetére


RaveForce
veterán

Csak mar oreg :(

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#203) zoleeno1 válasza bedibazsa (#142) üzenetére


zoleeno1
addikt

Akkor sajnos jol hallottam en is :( koszi

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#204) MMMMMM


MMMMMM
tag

ezen a videon is latszik a microsoft office csomag és van teljes képernyős jatekelmény is:
[link]

de ezen a videon latszik h itt kevesebb progi van telepitve mint az első videon amit par sorral feljebb linkeltem be.
ugy tunik nincs annyira lemaradva a samsung dokkolojatol és csak egy kabel kell hozza.

[ Szerkesztve ]

(#205) moleculez válasza RaveForce (#202) üzenetére


moleculez
veterán

Olyan nincs, hogy öreg nő, csak tapasztalt ;]

[ Szerkesztve ]

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#206) *RLaci* válasza beyruth82 (#77) üzenetére


*RLaci*
addikt

Egész jól szól.Legalábbis a mostanában általam használt telefonok közül ennek van a legjobb hangja.

(#207) atike


atike
nagyúr

A cikkben lévő portré módos tesztképekkel mi történt...? :)

(#208) beyruth82 válasza *RLaci* (#206) üzenetére


beyruth82
veterán

Köszi!Végre egy normális válasz :)
Gondolom azért sokkal jobb mint a jelenlegi egyhangszórós mono telóm.

(#209) *RLaci* válasza beyruth82 (#208) üzenetére


*RLaci*
addikt

Azért csodát ne várj,de egy filmbe bele nézve egyből feltűnt,hogy egész jó.Mondjuk nekem a sima Máté van,de gondolom a PRO ebből ugyanazt kapta.ITT van pár kép,ha érdekel.

[ Szerkesztve ]

(#210) beyruth82 válasza *RLaci* (#209) üzenetére


beyruth82
veterán

Köszönöm :R
Nekem tetszik nagyon a fényképezője is.A mostani telómnál klasszisokkal jobb.

(#211) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Csak ne lenne 6" a telefon :(

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#212) #04441088 válasza NandorHUN (#211) üzenetére


#04441088
törölt tag

S7 Edgenel par mm-el nagyobb csak, es S7E 'csak' 5,5"-os. Jól megcsinálták ezt a telefont, nem olyan vészesen nagy, alig van káva. Tehát akkora mint egy átlag 5,5"-os. :)

[ Szerkesztve ]

(#213) SzaboDeGergo válasza *RLaci* (#209) üzenetére


SzaboDeGergo
csendes tag

rlaci2 megkerhetnelek valamire? Lőnél nekem pár képet este kevés fény mellett és 1-2 portré módban fotózott dolgot? Tegnap teszteltem a media marktban a Mate 10 Prot és olyan lett a portré mintha 8 évesen PS el kívágtam volna barátnőm képét és random radobtam volna egy elmosott háttérre minden szépérzék nélkül. Előre is köszi.
(Edit : kb ilyen volt: [link])

[ Szerkesztve ]

(#214) kiszu válasza SzaboDeGergo (#213) üzenetére


kiszu
senior tag

Ez melyik Media marktban van?

(#215) *RLaci* válasza SzaboDeGergo (#213) üzenetére


*RLaci*
addikt

Ma nincs rá időm sajnos,holnap este lövök párat.A linkelt kép sorozatból alulról a negyedik portré módban készült.

(#216) SzaboDeGergo válasza kiszu (#214) üzenetére


SzaboDeGergo
csendes tag

Budapest - Árkád

(#217) vasi89 válasza Jakesz (#195) üzenetére


vasi89
addikt

aztán jövre amikor a samsung is elhagyja a jack-et akkor meg az lesz a gáz ha valakinek még lesz a telefonján? :D léteznek usb c fülhallgatók is elég sokféle. Viszont a samsung rendszere is jobb mint a huawei-é? mert pont a lényegről nem beszél senki csak a kamera meg kijelző a téma viszont a rendszer használhatósága azért engem például sokkal jobban érdekel.

(#218) kiszu válasza SzaboDeGergo (#216) üzenetére


kiszu
senior tag

Köszönöm . Szombaton megnezem,mert ami a duna plazaba ki volt téve annak a kijelzője borzalmasan gyenge volt, Halovany,elettelelen,semmi oled hatás. Max fenyeron se,elenk szinsemaval sem.

[ Szerkesztve ]

(#219) gusthy válasza vasi89 (#217) üzenetére


gusthy
veterán

De akkor most aki korábban vett komolyabb fülest, 20-25eFt-ért, akkor most csak emiatt vegyen újat? és akkor a laptopba vegyek egy fülest, a telóba másikat? Ez nem gondolom, hogy fogyasztóbarát megoldás.

(#220) beyruth82 válasza gusthy (#219) üzenetére


beyruth82
veterán

Ezért adják az átalakítot a telefonhoz...

(#221) gusthy válasza beyruth82 (#220) üzenetére


gusthy
veterán

igen, de az lássuk be, nem tökéletes megoldás, kilóg egy hoszzú izé, ami bármibe be tud akadni, és az USB aljzat egy elég fontos valami.

(#222) monti0222w válasza beyruth82 (#220) üzenetére


monti0222w
addikt

De nem mindegy hogy nyersz általa vagy vesztesz a hang minőségéből?! :)

(#223) tibcsi0407 válasza gusthy (#221) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Mi lóg ki? A fülesed nem lóg ki a jack-ből? Ez már egy felesleges szőrszálhasogatás.

https://utdetailing.hu/

(#224) malor válasza SzaboDeGergo (#216) üzenetére


malor
aktív tag

Amúgy ennek a 4:3 képaránynak milyen létjogosultsága van? Érdekes dolog, hogy ezt a Huawei gyakorlatilag erőlteti. Engem érdekelne, hogy milyen szakmai/technikai/technológia oka van ennek, amikor a mobil képaránya viszont 2:1.

(#225) beyruth82 válasza monti0222w (#222) üzenetére


beyruth82
veterán

Veszítünk úgy a hang minőségéből?Ezt lemérte valaki vagy csak ez forog a köztudatban?Mondjuk füllhallgatón amúgy sem olyan jó a minőség hogy feltünne ha egy kicsivel rosszabb lesz nem?

(#226) zoleeno1 válasza tibcsi0407 (#223) üzenetére


zoleeno1
addikt

+1, kicsit túl van lihegve ez a jack kérdés... Kb tökmind1, hogy az átalakító lóg ki, vagy a füles kábele. Ami hátrány lehet, hogy közben nem tudod tölteni, meg hordanod kell magaddal még1 kábelt... De szerintem ezzel együtt lehet élni azért :) Sőt, engem nem érdekel, utána nem nézek, de tuti van olyan 2 végű átalakító, amivel egyszerre tudsz tölteni és zenét hallgatni is.

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#227) monti0222w válasza beyruth82 (#225) üzenetére


monti0222w
addikt

Feltűnik ahogy a fülesek közt is a minőség, azért van ott is akkora ár különbözet. :K Hallgass meg egy V10-20-t meg bármely más mobilt zenében vesd össze és hallani fogod a különbséget. :K

(#228) tibcsi0407 válasza monti0222w (#227) üzenetére


tibcsi0407
félisten

De most az hogy jön ide a Type-C to jack kábelhez az LG V széria, ami egyébként egy audiocentrikus telefon?

Egyébként pedig pontosan itt lesz nagyon komoly előnye a Type-C-nek később. A drága fülesekben olyan chip lesz, hogy egy telefonba sem tudnád belezsúfolni és a telefontól függetlenül jó hangzást fog produkálni.

https://utdetailing.hu/

(#229) Aryon87 válasza tibcsi0407 (#228) üzenetére


Aryon87
félisten

U11hez pl mar hangchipes atalakito vam, kulon frissulo egyseg. Eleinte nem volt annyira jo, most mar mondhatom hogy hozza a fules szintjet

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#230) tibcsi0407 válasza Aryon87 (#229) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Pedig az csak egy ingyen a telefonhoz csomagolt átalakító. Mi lesz, ha a nagy fülesgyártók telepakolják komoly erősítőkkel, meg a t*köm tudja mi kell a jó hangzáshoz cuccokkal a füleseket?
A fasorban sem lesz egyik audiocentrikus telefon sem jack dugóval.

https://utdetailing.hu/

(#231) monti0222w válasza tibcsi0407 (#228) üzenetére


monti0222w
addikt

A hangbeli különbség miatt írtam az LG-ket. Ha jól emlékszem az U11-nél is írta valamelyik topictárs hogy a HTC saját fülesével hogy szólt a zene a telefonról, míg egy másik nem gagyi fülesével meg nem szölt ugyanolyan szépen. :K

[ Szerkesztve ]

(#232) tibcsi0407 válasza monti0222w (#231) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Ez akár azt is jelentheti, hogy a HTC saját fülese jól sikerült. :B (az egy aktív zajszűrős füles, annyira rossz azért nem lehet)

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#233) monti0222w válasza tibcsi0407 (#232) üzenetére


monti0222w
addikt

Pontosan, de valószínűnek tartom viszont ha egy másik telefonra dugnád, sajnos, ez nem saját tapasztalatból mondom, de nagy a valószínűsége hogy nem szólna olyan szépen mint az U11-el :N

(#234) tibcsi0407 válasza monti0222w (#233) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Ha van benne hangchip akkor de. Hiszen a digitális jelet a füles alakítja át akkor a telefonon kívül. Ha viszont a Type-C porton analóg jelet kap a füles, akkor nem. Mert ugye van arra is lehetőség.
Na azt tiltanám be. :)

https://utdetailing.hu/

(#235) Aryon87 válasza tibcsi0407 (#234) üzenetére


Aryon87
félisten

Kulon a fules is mas, es maga az atalakito is mas, ami raadasul kap frissitest is.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#236) tibcsi0407 válasza Aryon87 (#235) üzenetére


tibcsi0407
félisten

A füles nem? Mert akkor az átalakító a digitális.

https://utdetailing.hu/

(#237) Aryon87 válasza tibcsi0407 (#236) üzenetére


Aryon87
félisten

A sajat fulese az siman type-c csatlakozasu.
+ Van az atalakito is, amihez a G4 fuleset hasznalom a QuadBeat 3-at

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#238) tibcsi0407 válasza Aryon87 (#237) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Azt értem. De a Type-c füles is lehet analóg.

https://utdetailing.hu/

(#239) Aryon87 válasza tibcsi0407 (#238) üzenetére


Aryon87
félisten

Azt passzolom

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#240) Spricccer


Spricccer
tag

Üdv. Tegnap előrendeltem én is a vodánál :) Spigenék vajon mikor kezdenek el gyártani hozzá tokot?

Magyar vizslák, Xiaomi 13t pro

(#241) RaveForce válasza tibcsi0407 (#236) üzenetére


RaveForce
veterán

Altalaban magaban az atalakitoban van a DAC. Legalabbis apple eseten biztosan. Ezert is nem ertem azt a kijelentest, hogy majd egy akkora paranyi helyre minosegibb dac ampot tudnak zsufolni mint egy telefonba...

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#242) mjani1172


mjani1172
addikt

A fotók gyengék, nem szépek, túlélesítettek(bár én kifejezetten szeretem az éles fotókat) de ez valahogy gyenge lett.Nincsenek részletek.
A V30 szintén gyenge.
Erölködést érzek mindkettőnél, mintha visszafelé lépkednének,ezt a szintet világosban már több éve tudják (tudták) ők is.
Én mindig a házas fotót nézem. Ott a messzeb lévőn a cserepet, (palát) a közelebbinek az eresz alatti részét.
Ez itt mindkettőnél pocsék. Az eresz alján lévőhibák nem is látszódnak.
Nemrég volt egy sony teszt, az 1000x szebb volt az említett területen. Lásd az eresz alját,látszik rajta a "ragya".

[ Szerkesztve ]

(#243) tibcsi0407 válasza RaveForce (#241) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Egy fülesnél nagyobb mozgásterük van sokszor elhelyezni. Vagy egy fejhallgatóban ugye van hely bőven. Én látok ebben fantáziát.
Bár én egy a telefonról egy ideje már csak BT-n hallgatok zenét, mert ha edzek akkor zavar a kábel.

https://utdetailing.hu/

(#244) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

EMUI desktop-hoz ki milyen type-c hdmi adaptert használ ?
Amin legalább van 2db usb, és nem túlbonyolított.

Ezzel szemezek: [link]

(#245) #04441088 válasza ADAM1337 (#244) üzenetére


#04441088
törölt tag

Ez csak kábel, de én ezt rendeltem.

(#246) ADAM1337 válasza #04441088 (#245) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Ezt is láttam, de nekem kell az usb port a perifériák miatt.
Egyik monitoromon simán tudom a melóhelyen használni, ami hdmi-s.

(#247) zoleeno1


zoleeno1
addikt

Bekescsabai media marktba most raktak ki, ha valaki meg akarja nyomkodni.

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#248) #04441088 válasza zoleeno1 (#247) üzenetére


#04441088
törölt tag

Na és vélemény ? :B

(#249) zoleeno1 válasza #04441088 (#248) üzenetére


zoleeno1
addikt

Nem voltam meg, csak szoltak, hogy van :D

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#250) Crob válasza MMMMMM (#185) üzenetére


Crob
tag

persze, hogy van megoldàs, de most hogy kicsit fogalmatlan userként àlljunk hozzà a dologhoz: nehogymàr nekem kelljen megoldani ennyi pénzért azt, ami egészen eddig ügyeskedés nélkül ment.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.