Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:01:03

LOGOUT.hu

Huawei Mate 10 Pro - mestersége az intelligencia

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#851) Spricccer válasza #45553408 (#850) üzenetére


Spricccer
tag

Arra gondolok amikor lefele huzom az ujjam es elojon qr kod beolvasas stb

Magyar vizslák, Xiaomi 13t pro

(#853) zoleeno1 válasza Spricccer (#851) üzenetére


zoleeno1
addikt

+1,az engem is zavar, ha valaki tudja hogy lehet kiloni, kerem jelezze..

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#855) fogtunder válasza Spricccer (#851) üzenetére


fogtunder
nagyúr

bakker, eddig észre se vettem, hogy ilyen van, ez tök jó :DDD

I hate morning people. And mornings. And People.

(#856) Spricccer válasza fogtunder (#855) üzenetére


Spricccer
tag

akkor keress rá valami megoldást pls :D

Magyar vizslák, Xiaomi 13t pro

(#857) beyruth82


beyruth82
veterán

Nekem meg ez ugrik fel percenként:

Aztán beírom a számomat és ez jön:

Nem lehetkikapcsolni mertnagyon idrgesítö,nem lehet normálisan használni a telefont mert prcenként felugrik ez az ablak :W

(#858) zoleeno1 válasza zoleeno1 (#823) üzenetére


zoleeno1
addikt

Nos, ha valakinek hianyzik meg rajtam kivul a knockON funkcio, megtalaltam a megfelelo appot, KnockOn a neve. Playen nekem nem volt elerheto, azt irta a regioban nem tamogatott, de gugli a baratod.

beyruth82: nekem ilyen még nem volt...

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#859) zoleeno1 válasza zoleeno1 (#858) üzenetére


zoleeno1
addikt

Vissza az egész, ez sem jó... Ha aktiválva van és lefordítva van a teló, kijelzővel lefelé, villog a kijelző, meg kiírja, h ne takarja el a kijelző felső részét... Feladtam, megtanulok élni nélküle, csak 3 év lg használat után fura lesz :D

(#854) Bodrik: én ilyet nem tapasztaltam... Ellenben az ujjlenyomatot piszkosul gyűjti az a gyári fólia :)

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#860) bokarcsi71 válasza zoleeno1 (#858) üzenetére


bokarcsi71
aktív tag

Én ezt használom, igaz mate 9-en.

(#861) Goxi


Goxi
tag

A keret festve van, vagy van bármiféle bevonat rajta, vagy simán csiszolt fémkeret?

(#862) ADAM1337 válasza Goxi (#861) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

festett

(#863) *RLaci* válasza Aryon87 (#848) üzenetére


*RLaci*
addikt

Jó is.Fotóban simán van olyan mint a Note 8.Üsd be a fotós keresőjébe a noteot.Amit ott látsz minőséget azt hozza ez is ;) Az U11 jobb,megnyugodhatsz. :)

[ Szerkesztve ]

(#865) *RLaci* válasza #45553408 (#864) üzenetére


*RLaci*
addikt

Szerintem meg jobb,fotóban biztos.Legalábbis az én szememnek mindenképpen.Pont,többek között a te képeidet is nézve a fotós topikban bele nagyítva elég gyengék.Nem vagyunk egyformák,máshogy lát a szemünk.Nem vagyok Samu ellenes,ne hidd.Az idén volt S8,S7,S7/E-em többek között.

[ Szerkesztve ]

(#866) fogtunder válasza *RLaci* (#863) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Volt mindkettő, közel sem olyan, az S8 is simán jobb szerintem. Lehet olyan képeket választani, ahol akár ki is jöhet ilyen eredmény, de ez olyan, mint a statisztika, ugyanarról a dologról két nagyon különböző grafikont is lehet rajzolni, ha úgy szeretné az ember, ezért kérdezem meg mindig a főnököm, mikor kér egy reportot, hogy mit szeretnénk megmutatni vele :D

I hate morning people. And mornings. And People.

(#867) S e t h válasza *RLaci* (#865) üzenetére


S e t h
nagyúr

Te eltérő viszonyok között készült képeket akarsz egymáshoz mérni, neki meg ott van mindkét telefon és össze is tudja őket hasonlítani.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#868) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

Én elálltam a telefontól, mivel folyamatos fókusz hibám volt.
Ezzel is úgy jártam mint az lg g4-el, bár most nem tudtak adni másik darabot, ahogy másik is írták mivel fekete így pénzt kértem vissza.

(#870) *RLaci* válasza fogtunder (#866) üzenetére


*RLaci*
addikt

Az elmúlt egy évben csináltam úgy 4-5 ezer képet különböző telefonokkal.Ezek alapján én így látom.Százalékos arányban nézve ezzel sem lövök semmivel sem több rossz minőségű képet,mint az S8,S7, vagy a Pixel XL-el lőttem.

[ Szerkesztve ]

(#871) *RLaci* válasza #45553408 (#869) üzenetére


*RLaci*
addikt

Én is csak úgy lövöldözök.Nekem fontos,hogy milyen képet csinál a telefon auto módban (gyerekek,kutyák stb.)
Ha visszalépésnek érezném az előbb említett telefonokhoz képest kamera téren,már el is adtam volna.

[ Szerkesztve ]

(#873) *RLaci* válasza S e t h (#867) üzenetére


*RLaci*
addikt

Sok otthoni azonos körülmények,fények között készült képem van azonos témákról sokféle telefonnal. Így van korrekt összehasonlítási alapom.

(#872) Bodrik Rendben.Ez egy szituáció és a szög sem egyezik.Ráadásul a Samuk legerősebb száma a közeli fotó ,ami szerintem is nagyon jó.Amiben gyengébbek szerintem a kinti,távoli képek.

[ Szerkesztve ]

(#875) *RLaci* válasza #45553408 (#874) üzenetére


*RLaci*
addikt

Peace :R

[ Szerkesztve ]

(#876) Aryon87 válasza *RLaci* (#863) üzenetére


Aryon87
félisten

Most nem feltetlen az U11 miatt, mert a lila kod elszallt mar. Az U11 tart egy szintet eleg magasan, ami kiemelkedo a Pixel testverekkel egyutt. (DXO-t figyelembe se veszem, netto baromsag lett)
Sajnos en is azt latom hogy a Note 8-nal az S8 es S7 is jobb. Tobbet vartam annak kamerajatol.

A Mate 10 szeria szamomra egesz jol indit, ez a kesobbiekben meg jobb lesz. Tavasszal a 9-es ami volt nekem az fosika kepeket csinalt, azota rendberaktak a kamerajat, es mostanra eleg korrekt kepeket keszit, legalabbis amiket latok itt-ott. Kb igy lesz ezzel is, hogy megjobbak lesznek.
Amiket eddig feltettel kepeket a fotosba, nem tudok belekotni.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#877) beyruth82


beyruth82
veterán

Nekem nem érzékeli a fülest ha az átalakítón keresztül csatlakoztatom :((
Azt tudja valaki,hogy emuinál be lehet állítani a mobiladatot automatikus kikapcsolását lezárt képernyőnél?Miuinál volt olyan hogy 1,5,10,30,stb perc lezárt képernyő után kikapcsolta a mobiladatforgalmat akksikímélés miatt.Itt is van erre lehetőség?
Akksija már most látom nagyon jó mert nehezen merül.20 perc folyamatos nyomkodás után 1%-ot merült :)

[ Szerkesztve ]

(#878) mumuss


mumuss
aktív tag

Sziasztok
Tegnap előtt sikerült megvennem a Mate 10 Prot. Egy Honor 8 - at váltott.
Elkezdem át olvasni a fórumot, és csak akkor kérdezek ha valamit nem találok.
Örülök hogy itt lehetek köztetek

Mate 10 pro/Note 10

(#879) mjani1172 válasza beyruth82 (#846) üzenetére


mjani1172
addikt

Átveszem Tibcsitől a stafétát. Nem lehet 5x gyorsabb a Tronsmart. Egyszerűen nem. A saját töltővel kb 1 ora alatt tölt fel, annál gyorsabban semmi.Ez a normális gyors töltési idő. Ha nincs készülék vagy user error.
Akkor a tronsmart 15 perc alatt feltölti?Hiszen 5x gyorsabb mint a gyári.
Ha igen akkor nem szóltam.
És nem is haszálnék más töltőt.

[ Szerkesztve ]

(#880) mjani1172 válasza #45553408 (#872) üzenetére


mjani1172
addikt

Én azt hittem nagyobb lesz a különbség. Csak telefonon néztem és ott nem veszek észre semmi nagy gondot.

(#881) beyruth82 válasza mjani1172 (#879) üzenetére


beyruth82
veterán

Hiába mondjátok.Én ezt tapasztalom.74%-ról 79-re annyi idő alatt töltött mint utána 79-ről 100-ra a tronsmartal.Ez tény.Sokkal lassabban tölt a sajátjával.Ennek az okát én nem tudom de az hétszentség,hogy így van.Ez a tronsmart:[link] nem értek a specifikációihoz de biztos van aki igen.Hidd el nem írnám ha nem ígylenne ez a töltés dolog.Természetes hogy minden észrevételemet megosztom és meg is fogom.

(#882) #04441088 válasza beyruth82 (#881) üzenetére


#04441088
törölt tag

Akkor azzal valami nagyon nem oke. Nekem nagyon lazan feltolt 15-20 % -rol 100 ra 40-50 percen belul.

(#883) SlayR válasza #45553408 (#864) üzenetére


SlayR
senior tag

Az a Note 8 "minőség" is csak az automata képjavításnak köszönhető,,,:D

(#884) mumuss


mumuss
aktív tag

Sziasztok
Tudtok olyan hívás felvevő programot, ami működik ezen a telefonon? Az ACR működik, de nálam valamiért nem tökéletes

Mate 10 pro/Note 10

(#885) ADAM1337 válasza mumuss (#884) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

A kínai régiós, hívás kezelő appját rátolva lesz felvevés is.
Igaz root igényes.

(#887) SlayR válasza #45553408 (#886) üzenetére


SlayR
senior tag

Nem kell rá válasz...simán csak annyi, hogy a Samsung kicsit olyan lett, mint amikor magát fotózó lányok agyonfilterezik a fotóikat, és úgy rakják fel, hogy szebbnek tűnjenek...csak ez sok képnél a részletesség rovására megy... :)

(#888) #04441088


#04441088
törölt tag

Nem jó ez így.
Ennél a yt közben messengeren ha írnak meghal a telefon hibán kívül előjött egy másik is. Ha töltöm a telefont néha ugrál az akksi százalék. Hol 20 %-ot mutat, hol 80 %-ot, hol valahol a kettő között. 3 munkanapon belül vagyok, beviszem kicseréltetni. :(

(#890) zoleeno1 válasza #04441088 (#888) üzenetére


zoleeno1
addikt

Na most megnéztem, tegnap elfelejtettem, nálam is csinálja a yt+messenger bugot, mint mindenkinél sajna... A töltést nem figyeltem, éjszakára volt fent, majd nézem azt is...

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#891) #04441088 válasza #45553408 (#889) üzenetére


#04441088
törölt tag

Megkérdezhetem, hogy milyen verzió? :R
Attól parázok kicsit, hogy mi van ha kérik a kamerát. Bár nem a vásárlástól szeretnék elállni, hanem a 3 munkanapon belüli készülékcsere garanciát szeretnék érvényesíteni. Végül is a kamera promó volt, ajándék. Semmi közük nincs hozzá, hogy épp odaadtam egy rokonnak, kidobtam vagy eladtam. Két külön készülék, és magával a telefonnal van baj. Viszont akivel beszéltem most 1430-on megerősítette, hogy semmi köze a készülék hibájának a kamerához, nem kell bevinnem, csak a telefont, a dobozát + amik a dobozban voltak(töltő, füles, sim tű, papírok, jack átalakító...) és törvény van rá, hogy kötelesek cserélni mindenféle javítás, bevizsgálás nélkül. Max ha nem lesz készleten, és valószínűleg nem lesz, akkor berendelik, hétfőn vagy kedden mehetek is érte.

Nekem 10 %-on volt az akku. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#892) kiskiraly6


kiskiraly6
csendes tag

A töltéshez... 7:28-kor tettem fel 38%-on, 7:55-kor vettem le 80%-on

(#894) SlayR


SlayR
senior tag

Az ilyen hibáknál azért számítsátok bele,hogy elég sok app még nincs jóba az Oreo rendszerrel :D

(#895) zoleeno1 válasza #45553408 (#889) üzenetére


zoleeno1
addikt

Az enyém csont nullán volt, be sem tudtam kapcsolni.
Ez a hiba csak a gyári face messengerrel jön elő youtube alatt, az is csak akkor, ha be van kapcsolva a levegő ablak... De szerintem is, ahogy (#894) SlayR írja, sok még a gyengeség az oreo felé.

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#897) zoleeno1 válasza #45553408 (#896) üzenetére


zoleeno1
addikt

Én face helyett metal-t használok, de a messengerhez sajnos hozzá szoktam, nem tudtam eddig kiváltani... :Majd ránézek erre, köszi!

Hehe, most néztem amit linkeltél appot most ingyenes, na le is töltöm gyorsan és ránézek. :R

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#898) fenergie84


fenergie84
addikt

A Ledet lehet valamivel profilozni?

(#899) fenergie84 válasza fenergie84 (#898) üzenetére


fenergie84
addikt

Tárgytalan :R

(#900) beyruth82


beyruth82
veterán

Abban tudna még valaki segíteni,hogy hogyan tudom beállítani a mobiladatot lekapcsolja automatikusan egy idő után ha lezárom a képernyőt?Illetve a mobilnet mindig h+ vagy 3G-t jelez sosem 4G-t.Ennek mi lehet azoka?Be van állítva hogy 4/3/2 g is legyen és mindig 3G-s hálózatrakapcsolódik.Budapesten lakom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.