Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:01:03

LOGOUT.hu

Huawei Mate 10 Pro - mestersége az intelligencia

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24001) Fionella válasza Májkülnájt (#23999) üzenetére


Fionella
tag

Válassz egy olyan témát ami eredetileg is rajta volt (pl Moment) és azzal visszaáll. Utána válthatsz arra a témára, amit szeretnél, csak figyelj rá, hogy alkalmazáskor a magazin feloldás megtartását válaszd.

(#24002) keselyü57 válasza Májkülnájt (#23999) üzenetére


keselyü57
tag

Szia! A beállításoknál a felső kereső sávba írd be, magazin feloldás. Rögtön a beállításaihoz fog dobni.

(#24003) keselyü57 válasza basaja (#23988) üzenetére


keselyü57
tag

Igen! A sima fotót kiválasztod. Közelíts arra amit szeretnél fotózni, pár másodperc alatt beáll a fókusz. Az AI felismeri és kiírja, hogy szuper makró.

(#24004) DirectorX válasza Májkülnájt (#23999) üzenetére


DirectorX
tag

A zárképernyőt alulról felhúzod, lakat kikapcs és váltakozik is a kép.

[ Szerkesztve ]

(#24005) Tsebacsi válasza mirci18 (#23987) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Nekem ugyanez van, nagyon sokszor elkeffenti a fókuszt, vagy meg se találja :(((

(#23994) bokarcsi71: Volt fent üveg, kb. 1-2 hónapig, meguntam a pontatlan érintésérzékelést, pedig buborék nélkül sikerült feltenni. Vettem fóliát, gyárit, de még nem volt kedvem feltenni, jó most így simán.

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#24006) Aryon87


Aryon87
félisten

Mult heten keszult esztergomi telies kepek szulettek :)

[link]

Meg nem tokeletes a kidolgozas, ismerkedem az uj kidolgozasi modszerrel (preset beallitas a vignetta eltuntetesehez)

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#24007) bandigyerek válasza Májkülnájt (#23999) üzenetére


bandigyerek
senior tag

A -huawei search-, amit páran kiirtottak, segít. Húzd le a képernyőt és kezd beírni, hogy "Magazin feloldás" Ki fogja adni. Így nagyon sok mindent meg lehet találni turkálás nélkül, gyorsan.

a szokásos módon meg:
Beállítások - Főképrenyő és Háttér -Magazin Feloldás

[ Szerkesztve ]

(#24008) peterson79 válasza peterson79 (#23984) üzenetére


peterson79
őstag

Srácok, ilyen problémával még senki nem találkozott?

"A telefonomon a Messenger kicsit megbolondult. Az utóbbi időben nem kapok értesítést ha jön új üzenetem, de van olyan, hogy mikor belépek magába a messengerbe, akkor egyszer csak elkezdenek özönleni az üzik.

Ez most valamilyen kapcsolódási hiba? a telefonon mit kell állítanom ahhoz, hogy ne így legyen, hanem minden úgy mint régen?

Előre is köszi."

Azóta volt egy wipe cache, természetesen emiatt ki is kapcsoltam, egy darabig jónak is tűnt, de aztán megint nem jelez üzenetnél vagy egyáltalán meg sem jön...

(#24009) karldergroße válasza peterson79 (#24008) üzenetére


karldergroße
senior tag

Nálam is ez van. Kb. 3 napja. Gyűlölöm a Facebookot, le is fagyasztottam, de a messengert használom kapcsolattartásra. És nem jelez, ha jön üzenet.

(#24010) basaja válasza karldergroße (#24009) üzenetére


basaja
senior tag

Használj Opera böngészőt...Azt is be lehet állítani,hogy jelezzen,ráadásul a Messengert is ki lehet vele váltani...😁

Keselyű 57
Igen már tudom,de meglepődtem,mikor kiírta... Köszi 😄👍

[ Szerkesztve ]

EDC: Xiaomi13,Leatherman Wave,T-rex,Giantmouse Ace Riv

(#24011) peterson79 válasza karldergroße (#24009) üzenetére


peterson79
őstag

leszedtem a francba és felraktam a Lite-ot, megnézzük azzal mit csinál...

Nekem az a gyanúm, hgoy valamiért az alvó mód vagy nem tudom, hogy mi az amikor kikapcsol a képernyő 30 mp után, szóval ekkor kikapcsol a mobilnet is valamiért...bár levél az meg jön..

egyébként kezd idegesíteni más miatt is ez a teló..nem a legjobb vétel így utólag...

(#24012) PietroxX válasza peterson79 (#24011) üzenetére


PietroxX
csendes tag

Miért gondolod, hogy csak a telefon oldalán lehet hiba?
Mellesleg számodra előfordulhat, hogy a fészbúk messzendzser használatához nem ez a telefon volt a legjobb válsaztás.

(#24013) Májkülnájt válasza DirectorX (#24004) üzenetére


Májkülnájt
tag

Uhh nem gondoltam volna, hogy itt találom! Köszi Mindenkinek! ;)

(#24014) asddsa válasza Summi72 (#24000) üzenetére


asddsa
tag

Proxyt is ellenőrizd ;)

O_o // Megbízhatóságom : http://tinyurl.com/asddsamegbizhatosag

(#24015) gulupeti


gulupeti
senior tag

Felraktam délelőtt én is OTG módszerrel a Pitét, összességében tetszik, bár túl sokat azért még nem volt időm nyomogatni.

Gesztusvezérlés nekem felejtős, a navigációs gombokkal gyorsabban tudok intézkedni. Kár, hogy vízszintes lett az alkalmazásválasztó, függőlegesen sokkal gyorsabb navigálni a futó programok között.

Amit hiányolok:
- hiába van bekapcsolva a hangoknál az "érintéskor rezegjen", a billentyűzet megnyomásakor mégsem rezzen. Ez ilyen? Szokjam meg? :)

[ Szerkesztve ]

(#24016) kali válasza gulupeti (#24015) üzenetére


kali
legenda

A billentyűzet beállításaiban külön van opció a hangra és a rezgésre.

(#24017) gulupeti válasza kali (#24016) üzenetére


gulupeti
senior tag

Köszi a segítséget. Megnéztem a nyelv és bevitelben, de én nem találok ilyen opciót.
Swiftkeyt használom egyébként.

(#24018) kali válasza gulupeti (#24017) üzenetére


kali
legenda

Itt nézz rá:
(Beállítások -> Rendszer -> Nyelv és bevitel ->) SwiftKey billentyűzet -> Szövegbevitel -> Hang és rezgés

[ Szerkesztve ]

(#24019) gulupeti válasza kali (#24018) üzenetére


gulupeti
senior tag

Ahh, de vakon vagyok, köszi, így egyből megtaláltam! :R

(#24020) deka10


deka10
senior tag

Amit eddig is tudtunk:

"Köszönjük türelmét!

A jelenlegi verzióban néhány rendszernyelv, például a spanyol, az orosz, a cseh és a magyar nyelv nem támogatja a 24 órás formátum megjelenítését a képernyő órájában a mindig kijelzőn funkcióban.

Ezt egy későbbi frissítésben módosítják. Kérjük, keressen rendszerfrissítést!
Amennyiben a közeljövőben kérdése merülne fel, forduljon hozzánk bizalommal! "

Csak az az érdekes, hogy a rendszernyelv választásnál külön van lehetőség frissítésre, legalábbis pár nyelvnél láttam.

[ Szerkesztve ]

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#24021) Summi72 válasza asddsa (#24014) üzenetére


Summi72
kezdő

Köszi. Megvan a ludas. A win host fájlba turt bele valami. (volt itt decemberben nem kevés mókolás)
Most már megy. Köszönöm!

(#24022) Aryon87


Aryon87
félisten

Sracok. Buta lapostevere (Technika 32", HDMI van rajta)) hogyan tudom kivetiteni vezetek nelkul a Desktop modot?
Ill melyik eszkoz alkalmas erre?
Mi Box vagy a Chromecast 3?
Esetleg Aliexpressrol rendelve melyik alkalmas erre?

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#24023) golyós


golyós
őstag

Nekem semmi gond a Messengerrel, ,egy hibátlanul.

Más:
Az akkumulátor beállítások alatt 2h 23perc a SOT, a Gsam battery szerint 3h53 perc.
Ez miért van? Pont ezért raktam fel mert kiváncsi voltam, hogy szívja-e valami az aksit mert a 2h23 kevés nagyon, mistanában 4,5 óra a max, változatlan szokásokkal.
A Gsam szerinti viszont korrekt, közel 8óra lenne.
Tudtok-e ajánlani más aksi monitorozó progit, hátha abból kiderűl melyik a jó, vagy ilyenkor mi van?

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#24024) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Sziasztok!

Le lehet valahogy tiltani a rendszerfrissítést?
Nem akarok android 9et.
Így jó ahogy van.

(#24025) duckymusic04 válasza Aryon87 (#24022) üzenetére


duckymusic04
csendes tag

En a chromecast-ot ajanlom, az mukodni fog, az utanzatokat inkabb ne vedd meg.

(#24026) Tsebacsi


Tsebacsi
nagyúr

Szerintem pite óta a Ford rendszerét nem szereti a telefon, android autón a fogadott hívás alatt nincs hang se oda se vissza. AA január 17ei, most frissítve. Sima Bluetooth kapcsolattal nincs ilyen hiba. Amúgy lassult is a reakció, már ami a tapintást illeti. Nem vagyok túl boldog...

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#24027) golyós válasza Tsebacsi (#24026) üzenetére


golyós
őstag

Ma próbáltam Citroen Berlingoval, fogadtam hívást, hallgattam zenét, nem volt semmi gond Bt-vel csatlakozva.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#24028) ovics válasza Tsebacsi (#24026) üzenetére


ovics
aktív tag

factory reset volt? nálam a tapintás érzékelése ugyancsak lassult, de olyannyira hogy rányomtam valamire és elvettem a kezemet és csak utána jött be ~1 sec. Fr segített.

(#24029) Aryon87 válasza duckymusic04 (#24025) üzenetére


Aryon87
félisten

Azt nezegettem (chromecast 3), de mintha a Mi Box S mintha erosebb lenne (bar dragabb is). Bar nekem csak a telefont kellene fogadja az atvaltson pc modba, amit a cucc meg is jelenit.
Korabban volt vezetekes valtozatu kinai adapterem, popec cucc volt.. 2 honapig:))

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#24030) JDMKid válasza Aryon87 (#24022) üzenetére


JDMKid
tag

A chromecast nem tudja megjeleníteni a desktop módot. Ott max google home-ból tudod a kijelzőt tükrözni.
A desktop módhoz valami más kütyü kell.

Buy the Rolex to impress others, the Grand Seiko to impress yourself.

(#24031) Aryon87 válasza JDMKid (#24030) üzenetére


Aryon87
félisten

Hm, ettol tartottam. Ez esetben marad a vezetekes verzio, arra meg a kinai cuccos is boven eleg Alirol:
link

Meg ezzel szemezek: link

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#24032) eurolac válasza SzalaiG (#24024) üzenetére


eurolac
senior tag

Szia!
Igazad van az Oreoval a legstabilabb a rendszer véleményem szerint is! Én nem tudtam tiltani sajnos, szerintem erőszakosan rákényszerítenek a frissítésre. Nekem mindennap dobálta az ablakot pedig minden frissítési lehetőséget tiltottam neki. Itt olvastam, h annak ellenére h letiltották az éjszakai frissítést, pár embernek lefrissítette éjszaka. Nem akartam úgy ébredni, h állítgatni kell e telót, így frissítettem amikor ráértem. Vannak bugok benne, de együtt lehet vele élni. Várom a javítást, szerintem a 9.1 már jó lesz. Ha bírod mindennap nyomkodni, hogy ne frissítsen, szerintem várd meg.

Eurolac

(#24033) JDMKid válasza Aryon87 (#24031) üzenetére


JDMKid
tag

[Link]https://s.click.aliexpress.com/e/uxXvkcC]ezt ajánlotta még korábban valaki. Egy ideje nézegetem már, de nem vettem meg. Valószínűleg csaj kipróbálnám, nagyon nem lenne használtban nálam :D

[ Szerkesztve ]

Buy the Rolex to impress others, the Grand Seiko to impress yourself.

(#24034) Aryon87 válasza JDMKid (#24033) üzenetére


Aryon87
félisten

Ilyenem volt, csak más néven. Sajna 2 hónap után bedöglött, a kábel megadta magát. Egyébként jó cucc, de igényli a hűtést, mert forrósodik.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#24035) Aryon87 válasza JDMKid (#24033) üzenetére


Aryon87
félisten

Ez még tavaly tavasszal. Épp itt próbáltam ki működőképességét.

[link]

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#24036) JDMKid válasza JDMKid (#24033) üzenetére


JDMKid
tag

csak belinkelem helyesen :D

Aryon87
Legalább még egy ok arra, hogy miért ne vegyem meg... :)

Buy the Rolex to impress others, the Grand Seiko to impress yourself.

(#24037) Aryon87 válasza JDMKid (#24036) üzenetére


Aryon87
félisten

:DD
Én megrendelem, mert a tv elég buta és a gép meg kint a konyhában monitoron.
Simán megéri, nálam kiváltja a gépet bőven (filmezés, netezés), játékra nem nagyon időm.

Majd ha lesz okos tv-m, akkor már nem kell ilyennel vacakoljak.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#24038) kali válasza Tsebacsi (#24026) üzenetére


kali
legenda

Bár a feleségemnek View 10 van, de a céges autója egy új Ford és nincs gond azóta sem, hogy 9-re frissült a telefon rendszere.

(#24039) KZP


KZP
őstag

Mielőtt elaludna itt a társaság:

(#24040) joceszko01 válasza SzalaiG (#24024) üzenetére


joceszko01
csendes tag

Én lefrissítettem pitére, de nem jött be ezért vissza tettem az oreót és azóta nem hozza fel a frissítés. Hiába keresek rá. Remélem így is marad és békén hagy.

(#24041) Aryon87 válasza KZP (#24039) üzenetére


Aryon87
félisten

Es hogyan lehet feltenni? Mert mar jo ideje nem mukodik az FF tudtommal.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#24042) peterson79 válasza PietroxX (#24012) üzenetére


peterson79
őstag

Nem gondolok semmit, mert nem értek hozzá, nem is akarok, nem ezt rendelte Isten számomra...

Egyszerűen szeretném használni azt a telefont amiért fizettem X összeget, de nem kötelező, tudom, el is adhatom, majd valószínű az is lesz, ha nem javul a helyzet.

Van az a megoldás is amit már alkalmaztam, hogy váltok applikációt, azzal eddig jónak tűnik, de ilyet már korábban is láttam, hogy annak tűnik...

Azt viszont kérlek magyarázd már el, hogy miért nem volt jó választás "fészbúúk messzendzserhez" ez a telefon? Ha esetleg futni akarok és használom a Runtastic-ot vegyek egy harmadik telefont is netalán? vagy most mi a lényeg? Tényleg nem értem mire célzol.

(#24043) KZP válasza Aryon87 (#24041) üzenetére


KZP
őstag

Erecovery-vel szerintem most már fel fog menni, de én csak este tudom kipróbálni, a munkahelyemen nincs olyan router, amiben át tudnám írni a DNS-t. :DDD

(#24044) fdisk válasza KZP (#24039) üzenetére


fdisk
őstag

Kíváncsi vagyok, én megkapom-e.🤔
Mert még mindig a 158-on vagyok.

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#24045) ADGCF


ADGCF
tag

Sziasztok!
Szeretném kipróbálni a portolt Pixel 3 gcamot, tud valaki esetleg egy jól működő verziót Pie-ra frissült M10P-ra? (:

(#24046) bigsee válasza KZP (#24043) üzenetére


bigsee
addikt

Ez érdekes, nekem engedte volna eRecovery-ből a szoftver letöltést, mindenféle DNS átírogatás nélkül... Mondjuk a 158-as jött volna csak le.

9 még mindig sehol sincs 😀

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#24047) KZP válasza bigsee (#24046) üzenetére


KZP
őstag

Persze, hogy engedi DNS nélkül is, pont az a szerepe, ha valami gubanc lenne a telóval, így helyre lehet hozni.
A 197-et viszont regisztrálni kell FF-ben, különben azt nem fogja látni az eRecovery.

(#24048) bigsee válasza KZP (#24047) üzenetére


bigsee
addikt

Ahham, értem, köszi...!🙂

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#24049) ferenc0006


ferenc0006
csendes újonc

158-on vagyok meg mindig ff erecovery regisztráltam 161-et de 158-at akarta tölteni

(#24050) Summi72 válasza KZP (#24039) üzenetére


Summi72
kezdő

Két kártyásra not approved. Hm..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.