Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:01:03

LOGOUT.hu

Huawei Mate 10 Pro - mestersége az intelligencia

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1301) MrNoWay válasza DrJaka (#999) üzenetére


MrNoWay
újonc

Nagyon érdekes, hogy ezt állítod. Én is ott vettem készüléket, szintén huawei mate 10 pro-t és az összes kérdésemre kielégítő választ kaptam. Segítőkészen, és előzékenyen viselkedett, emellett nem éreztem, hogy szakmai tudását tekintve "kevesebb" lenne. Előtte kb fél évvel egy P10-et is vásároltam nála, tehát majdnem ismerősként mentem vissza hozzá. ;)

(#1302) Kerio


Kerio
őstag

Tud valaki olyan hívásrögzítő appot, ami működik is?
Előző androidos telefonjaimon az ACR-t használtam. De érdekesmód ezen nem rögzít az app, ha Bluetooth headsettel telefonálok.

ASUS ROG STRIX G15 G513 (G513RS-HQ037) (AMD® Ryzen™ 7 6800H, NVIDIA® GeForce™ RTX 3080 8GB GDDR6, 32GB 4800MHz DDR5, Kingston Fury Impact CL38 (2x16GB) (KF548S38IBK2-32) /// ASUS ZENBOOK 14X OLED UM5401 (UM5401QA-L7208W)

(#1303) DrJaka válasza MrNoWay (#1301) üzenetére


DrJaka
aktív tag

Kis félreértés van, nem az előzékenységét illetve a készségességét kifogásoltam. Egész egyszerűen állította hogy egy simes a készülék, illetve hogy nem is kaptak szürkét. Sajnos egyik állítása sem fedte a valóságot.

Huawei Mate 20 prO

(#1304) atikó válasza zoleeno1 (#1272) üzenetére


atikó
őstag

Értem, nem nézek tévét ezért nem láttam még!

(#1305) Criton válasza apezka (#1070) üzenetére


Criton
veterán

Most vettem én is át a készüléket (Edigital), és szintén 0%-on volt az akkumulátor, ez normális? - ilyet én még nem tapasztaltam más készülékeknél.
Első bekapcsolás után, érdemes a telefonon gyári visszaállítást csinálni?

(#1306) Viper26


Viper26
nagyúr

Gyári tokban nincs AOD? Akkor mi értelme az osztott megoldásnak? :F :Y

(#1305) Criton.:

Igen, nálam is nullán volt.

[ Szerkesztve ]

Pixel 7 | FR955

(#1308) beyruth82 válasza #45553408 (#1307) üzenetére


beyruth82
veterán

Én 70%-os töltöttséggel kaptam a telót

(#1309) *RLaci* válasza beyruth82 (#1308) üzenetére


*RLaci*
addikt

Én is.

(#1310) DrJaka válasza kali (#1300) üzenetére


DrJaka
aktív tag

Egy sim kártyával nem próbáltam, illetve azt sem próbáltam hogy a tálcában felcserélem a két kártyát.

A helyhez kötöttséget kizárnám, eddig kétszer produkálta összesen, egyszer a XX. kerben, egyszer a XI.-ben. Másik telefonban ugyanez a sim, ugyanezeken a helyeken nem produkálta ezt.

Másik mobilnettel rendelkező simmel nem tudok próbálni sajnos.

Egyenlőre nem kívánok vele számottevően foglalkozni, ha gyakoribb lesz, ne adj Isten állandósul, majd akkor. Akkor felcserélem a két simet, vagy kiveszem az egyiket ilyesmi.

Remélem ennél csak ritkábban fog előjönni a probléma. Ugyebár ha telefonálok akkor alapból szakítja a mobilnetet, viszont az még nem fordult elő hogy telefonálás után ne lett volna 4G ha előtte be volt kapcsolva...

Előbb kipróbáltam, ki majd bekapcsoltam a mobilnetet, csatlakozott is egyből...

Huawei Mate 20 prO

(#1311) Criton válasza Viper26 (#1306) üzenetére


Criton
veterán

Akkor ezek szerint most ez a menő vagy mi..... vagy ennek van valami opciója, hogy lemerült akksival adják?
Gyári szolikon tokot érdemes a telefonra rakni?

(#1312) mtm800


mtm800
senior tag

Akinek telenoros van megnézné a projekt menüben a network info----sim lock info alatt hogy active vagy deactiv az állapot?

(#1315) Bzs90 válasza mtm800 (#1312) üzenetére


Bzs90
csendes tag

Deactiv :)

(#1316) mtm800 válasza Bzs90 (#1315) üzenetére


mtm800
senior tag

Kösz.

(#1318) Kerio


Kerio
őstag

Bluetooth headseten való beszélgetés közben ne fotózzatok emberek közt! Amikor exponál, akkor egy pillanatra kihangosítja a telefon a beszélgetést. :Y Szerencsére itthon próbáltam, de egy buszos környezetben ez elég érdekes lenne. :U

ASUS ROG STRIX G15 G513 (G513RS-HQ037) (AMD® Ryzen™ 7 6800H, NVIDIA® GeForce™ RTX 3080 8GB GDDR6, 32GB 4800MHz DDR5, Kingston Fury Impact CL38 (2x16GB) (KF548S38IBK2-32) /// ASUS ZENBOOK 14X OLED UM5401 (UM5401QA-L7208W)

(#1319) Viper26 válasza Criton (#1311) üzenetére


Viper26
nagyúr

Persze, jó az a tok.

Nekem most a gyári van rajta, bár nem fekszik fel a kijelzőre, mágnes meg nincs ami csukva tartsa, szóval így fura kicsit.

Pixel 7 | FR955

(#1320) Dave69


Dave69
tag

Valakinek frissítés jött már? Én Vodás vagyok

Az élet olyan, hogy mindig másképp történik minden, mint ahogy elgondolta előre az ember.

(#1322) kali válasza Dave69 (#1320) üzenetére


kali
legenda

Telekomos telefonokra a 120-as két napja.

(#1323) beyruth82 válasza Dave69 (#1320) üzenetére


beyruth82
veterán

Vodásra nem jött még telekomosoknak igen

[ Szerkesztve ]

(#1324) DrJaka


DrJaka
aktív tag

Vezérlőgombok nevű minialkalmazást testre lehet szabni valahogy?

Huawei Mate 20 prO

(#1325) S e t h válasza beyruth82 (#1283) üzenetére


S e t h
nagyúr

sajnos én igen....

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1326) Dave69 válasza S e t h (#1325) üzenetére


Dave69
tag

Tevodás vagy? És kaptál?

Az élet olyan, hogy mindig másképp történik minden, mint ahogy elgondolta előre az ember.

(#1327) D4ni


D4ni
őstag

Helló mindenki!
Telenornál is független?

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#1328) thebeegee


thebeegee
tag

Az Oreo ennyire kiforratlan még, vagy az Emui 8? Gmailben használom a keresőt, majd a keresőszóra kidobott találatok közül belépek az egyikbe, majd ha visszalépek a bejövő üzenetek közé nem reagál semmire, a futó alkalmazások közül ki kell lőni. A Huawei-nek írtam a bloetooth recsegéssel kapcsolatban, kíváncsi leszek. Az enyém Vodás, de a project menu szerint sim lock deactiv, tehát független, így a frissítést sem értem, hogy miért nem jött meg rá, ha a Telekomosok megkapták már.

(#1329) kali válasza thebeegee (#1328) üzenetére


kali
legenda

A frissítések szempontjából nincs jelentősége, hogy független a szolgáltatós vagy sem, IMEI alapján még teljesen azonos készülékek sem mindig kapják meg egyszerre, de a Telekomosra most valamiért fontosabbnak tartották kiadni, talán olyan funkció miatt, ami a másik két szolgáltatónál (még) nincs.
A kiforratlanság inkább fordítva gyakorlati hiba ként jelentkezni, az alkalmazásokkal van gond eleinte, ha egy új főverziós Android megjelenik, pláne akkor, ha nem az integrált, hanem utólag letöltött alkalmazásról van szó, amit még nem optimalizáltak a friss rendszerre.

Bluetooth hangszóróm nincs, de kíváncsi voltam a hangra, illetve a bluetooth kapcsolatra, mert olvastam két embertől is problémát, ezért egy Sony házimozihoz csatlakoztattam úgy, ~30 percig hallgattam zenét, nem volt reccsenés, tovább viszont nem tudtam mert hívtak telefonon, de este/éjszaka nyomom hosszabb ideig (fejhallgatót dugok a házimoziba), hogy mikor lesz gond - bár inkább ne legyen, nem törvényszerű, hogy mindenkinél és minden ellenoldallal jelentkezik.

[ Szerkesztve ]

(#1330) thebeegee válasza kali (#1329) üzenetére


thebeegee
tag

Ezt még érteném is, de a Gmail eléggé része az Android rendszereknek... Másnál is jelentkezik ez a hiba? Keresés, keresett emailbe belépés, majd vissza a bejövők közé.

(#1331) apezka válasza thebeegee (#1328) üzenetére


apezka
tag

Nálam is ugyan ez a "hiba" meg van a Gmail-nél. Valamint nekem sem jött még frissítés, pedig aztán az enyém tényleg független, mert nem szolgáltatótól vettem.

A stressz akkor jön, amikor nincs kit pofán b...!

(#1332) kali válasza thebeegee (#1330) üzenetére


kali
legenda

Része, de majd csak rá-, illetve belefaragják azt is.
Ma délután is jött frissítés a Gmail-re, azt ráhúztad?

(#1333) thebeegee válasza kali (#1332) üzenetére


thebeegee
tag

Igen ráment az is, de nincs változás. Gondolom ilyenkor nem kell újraindítani magát a telefont, bár azon ne múljék, újraindíthatom...

(#1334) kali válasza thebeegee (#1333) üzenetére


kali
legenda

Nem kell, max a gyorsítótárat szoktam törölni néha.

(#1335) mtm800 válasza D4ni (#1327) üzenetére


mtm800
senior tag

Igen..itt is megerősítette egyik fórumtárs, deactive a sim lock állapot

[ Szerkesztve ]

(#1336) D4ni válasza mtm800 (#1335) üzenetére


D4ni
őstag

Várok még, hátha kapok több megerősítést. Elég pofára esés lenne , ha mégsem.

De köszönöm .

[ Szerkesztve ]

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#1337) Criton


Criton
veterán

Főoldal ikon méretet lehet valahogy kicsinyíteni? 5x6 van, de nekem még ez is nagy egy kicsi. :)

[ Szerkesztve ]

(#1338) thebeegee válasza Criton (#1337) üzenetére


thebeegee
tag

Esetleg másik launcherrel.

(#1339) HUTCHDB


HUTCHDB
nagyúr

Ma ismét meg tudtam nyomkodni ezt a telefont.
Én nem tudom, hogy csak engem zavar-e, de a chrome böngésző nagyon darabos.
Görgetésnél, és nagyításnál is nagyon észrevehető.
Sajnos más böngészőt nem tudtam telepíteni, pedig jó lett volna kipróbálni másikkal.
Valaki az általam korábban linkelt samsung böngészőjét (ami letölthető a play-ből) megnézné ebből a szempontból, hogy smoothabb-e a chrome-tól?

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#1340) thebeegee válasza HUTCHDB (#1339) üzenetére


thebeegee
tag

Nem tudom milyen chrome verzót próbáltál, de semmi baj a chrome-mal. index.hu nem egy kis lap, de akármit csinálok vele nem lesz darabos...

(#1341) Criton válasza HUTCHDB (#1339) üzenetére


Criton
veterán

Nálam minden rendben van, nem tapasztalom az általad említett problémát. Egy-két minimális "lag" vagy mi van, de nem vészes egyáltalán. Mondom mind ezt úgy, hogy iPhone 7 Plusról váltottam.

(#1342) kali válasza HUTCHDB (#1339) üzenetére


kali
legenda

Semmi gond a Chrome böngészővel, teljesen gördülékeny, semmi akadás vagy darabosság.
Valaki telefonját próbáltad, vagy ismét egy kiállítottat?

(#1343) Criton


Criton
veterán

Olyan beallithato egyébként hogy a sim2-ben lévő kártyát csak hotspotra használom?

(#1344) *RLaci* válasza HUTCHDB (#1339) üzenetére


*RLaci*
addikt

Vajsima.Mármint a Chrome.

[ Szerkesztve ]

(#1345) Dave69


Dave69
tag

pontosan le írná valaki hogy tudom megnézni hogy független-e a telefonom vagy se? :)

Az élet olyan, hogy mindig másképp történik minden, mint ahogy elgondolta előre az ember.

(#1346) kiskiraly6


kiskiraly6
csendes tag

Szerintetek jöhet majd a későbbiekben olyan frissítés, ami esetleg az AOD-t teszi kicsit testreszabhatóbbá? vagy ez már kőbe van vésve, hogy "csak ennyit" tud?

(#1347) HUTCHDB


HUTCHDB
nagyúr

Egy kiállított darabot próbáltam ki.
Factory resetet csinálhattam, utána használtam, de nem futott rajta demo.
A chrome darabos minden androidos telefonon ez vitán felüli, nyilván vannak olyanok, akiket ez nem zavar, vagy nem is igazából észlelik.
Ez akkor vehető észre, ha egy sokkal simább böngésző után próbálja használni az ember a chrome-ot.
Ha valakinek van kedve kipróbálhatná a linkelt samsung browser-t?
Utána egyből észreveszi bárki, hogy mire utaltam az előbb.

(#1341) Criton!
Igen, igen, erre gondolok ... lagok...

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#1348) kali válasza Dave69 (#1345) üzenetére


kali
legenda

*#*#2846579#*#* -> 3 -> 2 -> ACTIVE/DEACTIVE

kiskiraly6: Szerintem fogják majd bővíteni később, mert csak mostanság vezették be.

[ Szerkesztve ]

(#1349) Dave69 válasza kali (#1348) üzenetére


Dave69
tag

ezt írja :) 1 simes vodás

Az élet olyan, hogy mindig másképp történik minden, mint ahogy elgondolta előre az ember.

(#1350) Viper26


Viper26
nagyúr

Ködös

Házak

Pixel 7 | FR955

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.