Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:01:03

LOGOUT.hu

Huawei Mate 10 Pro - mestersége az intelligencia

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19001) kali válasza kelly7 (#18997) üzenetére


kali
legenda

Nem csak 2 Ampert tud a gyári töltőfej, hanem többet is:

Bocsánat a ferdeségért és a minőségért, csak lekaptam gyorsan és kivágtam a szükséges részt.

[ Szerkesztve ]

(#19002) D4ni válasza kali (#18996) üzenetére


D4ni
őstag

Én is telekomos vagyok, a feleségemmel együtt. Asszony j5 2017 telója kiírja a 4G+t, de a mate nem. Nálad írja?

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#19003) kelly7 válasza kali (#19001) üzenetére


kelly7
aktív tag

Márpedig ez 2A.

[ Szerkesztve ]

(#19004) tamasas0913 válasza kelly7 (#19003) üzenetére


tamasas0913
tag

De, ha megnézed az 9V 2A, tehát 18W-os gyorstöltést tud.
Amit kali tett be képet az meg 22,5W-ot tud, na bumm.

Mate 10 Pro

(#19005) gulupeti válasza kelly7 (#18980) üzenetére


gulupeti
senior tag

PZOZ-nak is van 2 méteres, 5A-es, szuper töltős, 3.1-es kábele. A héten jött meg nekem, tökéletesen működik.

(#19006) kali válasza D4ni (#19002) üzenetére


kali
legenda

Nem írja ki külön a Huawei, de a gyakorlatban tudja és kezeli - ezt mért sebességgel is lehet bizonyítani -, már az okát is kiderítettem, gyártó kontra szolgáltató, a két összevont csatornán a MHz...stb. függvénye.
Beteszek a telefonba Vodafone vagy Telenor SIM kártyát és ahol adott a 4G+, ott azokkal a Mate 10 Pro is külön kijelzi, csak a Telekomnál nem, holott utóbbi szolgáltatónál sok helyen sokkal gyorsabb az összevont hálózat sebessége, több helyen már 3CA 450 Mbps háló van és 300 - 350 Mbps felett is mérhető sebesség.

kelly7: Gyárilag olyan töltőfejet adnak a telefonhoz, amiről betettem a fényképet, az általad mutatott másmilyen.

[ Szerkesztve ]

(#19007) rasotamas


rasotamas
veterán

Lehet valahogy fájlokat másolni a telefonra wifin?

https://tinyurl.com/rasoapro

(#19008) Spricccer


Spricccer
tag

Udv. Valaki kapott mar 8.0.0.150 (patch01) et?

Magyar vizslák, Xiaomi 13t pro

(#19009) tamasas0913 válasza rasotamas (#19007) üzenetére


tamasas0913
tag

Total commandernek van hálózati meghajtós része.
Ott kell valamit beállitani.

Szerintem itt ph-n a Total Commander topikban segítenek. De, ha jól emlékszem a P9 topikban is sokan beszélgettek erről.
Nekem nem volt rá szükségem ezért nem használtam sosem.

[ Szerkesztve ]

Mate 10 Pro

(#19010) kali válasza Spricccer (#19008) üzenetére


kali
legenda

Szia,

Igen, én például 21-én (BLA-L29), de többen is jelezték már előtte egy nappal, hogy megkapták (BLA-L09 és a Telenor volt talán az első).

[ Szerkesztve ]

(#19011) wwhy válasza Spricccer (#19008) üzenetére


wwhy
veterán

Már nagyon rég.

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#19012) olajbogyo válasza rasotamas (#19007) üzenetére


olajbogyo
aktív tag

Szia!
Igen, töltsd le az áruházból az ftp server nevű alkalmazást,azzal pofon egyszerűen megoldható. A total commanderben az ftp kapcs.kiválasztani,beírni a megfelelő adatokat, és már kapcsolódtál is a telefonodhoz, persze azonos hálózaton kell lenned a telóval, mint az asztali pc vel kb.

Soha ne félj valami újat csinálni! A bárkát is egy lelkes amatőr készítette, a Titanicot meg egy halom szakértő!

(#19013) bébi67 válasza Bubaaa (#18962) üzenetére


bébi67
aktív tag

Edigitalos és HU.

(#19014) beyruth82 válasza kali (#18996) üzenetére


beyruth82
veterán

1000 mb/s-nél mennyit lenne képes a telefon elérni amúgy?Mennyi a maximum amit a benne lévő wifi modem el tud érni?Mennyi az elméleti maximum sebesség wifi kapcsolat esetén?

(#19015) Spricccer válasza kali (#19010) üzenetére


Spricccer
tag

Az elobb a vodas L09be beleraktam egy telenoros simet de semmi frissitest sem talalt...

Magyar vizslák, Xiaomi 13t pro

(#19016) kali válasza beyruth82 (#19014) üzenetére


kali
legenda

Amit írtam is korábban, a kapcsolat sebessége 867 Mbps lehet maximum (5 GHz AC 2*2:2 MIMO), abból a hasznos (mérhető) nagyjából 400 - 500 Mbps között mozog a befolyásoló tényezők függvényében, rosszabb esetben valamennyivel alatta.

Spricccer: Akkor ennél a javítócsomagnál a telefon milyensége is számíthat, mert Telenoros készülékkel rendelkezők is jelezték az elsők között adott kis csomagot.

[ Szerkesztve ]

(#19017) beyruth82 válasza kali (#19016) üzenetére


beyruth82
veterán

Értem köszi. :R
Akkor hiába az 1000mb/s net abból úgyis csak max a fele valósulna meg.Mobilneten meg az 1,2mb/s de azt egyetlen azolgáltató sem biztosítja jelenleg.Voda belvárosban 120 mb/s külkerületekben kb 75 mb/s 4g+ Budapesten.
Ennél gyorsabb az otthoni wifis netem ezert állok át otthon mindig mobilnetről.

[ Szerkesztve ]

(#19018) Long1 válasza tamasas0913 (#18942) üzenetére


Long1
csendes tag

Nem is olyan régen nem így volt. Imei alapján megnézték és ha nem a Huawei Magyarország hozta be akkor nem intézték garanciába.

(#19019) tamasas0913 válasza Long1 (#19018) üzenetére


tamasas0913
tag

Igen. Valószínűleg nem is olyan rég így csinálták már, de nekem (én jártam el haver ügyében) egy magyarországon nem is kapható, ausztriában vásárolt P9 Lite 3GB-os modellt kérdés nélkül gariban javítottak. Ennek kb 1 éve meg talán egy pici. Szóval azért írtam, hogy ezek szerint folyamatosan változtatnak a stratégiájukon. Ez nem jó. De szerintem csak itthon van ez, mert spúrok.

[ Szerkesztve ]

Mate 10 Pro

(#19020) spanyoll


spanyoll
addikt

Amúgy az megoldható, hogy a telefon számítógépként használata során sok működő és használható usb portod is legyen?
Igazából egyről töltődne a telefon, egy egérnek stick, egy billentyűzetnek stick, egy pedig (ez működik egyáltalán?) egy cf kártya olvasó ami a telefonhoz lenne kapcsolva.
Ha igen akkor sima kábellel és usb hubbal, vagy direkt ilyen fajta kábelt érdemes kezelni?

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#19021) tamasas0913 válasza spanyoll (#19020) üzenetére


tamasas0913
tag

Szerintem egy ilyennel fogod tudni megoldani.
Van rajta HDMI, D-SUB, Type-C a töltésnek és egy USB 2.0 port amire, ha elosztót kötsz szerintem menni fog több dolog is egyszerre.
Én is szemezek ezzel az eszközzel.

[ Szerkesztve ]

Mate 10 Pro

(#19022) Aryon87 válasza tamasas0913 (#19021) üzenetére


Aryon87
félisten

Enneka kínai változata van meg (kábel középen van) és simán megy az USB HUB vele.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#19023) tamasas0913 válasza Aryon87 (#19022) üzenetére


tamasas0913
tag

Kérhetek róla egy linket? Akár privátban?

Mate 10 Pro

(#19024) Aryon87 válasza tamasas0913 (#19023) üzenetére


Aryon87
félisten

Ilyenem van, csak sajnos 2 hónap után bedöglött. Valszeg a kábel tört meg belül.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#19025) dptrsk válasza bébi67 (#19013) üzenetére


dptrsk
addikt

Nekem nincs Country, edigitalos.
A huawei ügyfélszolgálat visszaigazolta vásárláskor a hazai 2 évet.

(#19026) kromatika


kromatika
veterán

Sziasztok. Az lenne a gondom hogy a telom minden nap eljatsza hogy ujra indul. A leg frisebb szoft van rajta. Van masnak is ilyen?

(#19027) tamasas0913 válasza dptrsk (#19025) üzenetére


tamasas0913
tag

Edigitallal, emaggal, alzával vigyázni!!
Sem a garijegyen sem a számlán nem tüntetik fel az imei számot. Ha gond lenne és le akarod tiltatni a telefont nem teheted meg. Nem is segítenek. Én az emaggal szoptam be.
Soha többet telefon ilyen helyről.
Huawei P9 Lite 2017-el jártam így. Sem a garijegyen sem a számlán nem szerepeltek az imei számok.. Ellopták a telefont. Költözés miatt elkallódott a doboza ezért nem tudtam az alapján letiltatni. Több levélváltás és telefon után leráztak, hogy nem áll módjukban segíteni. Huawei ügyfél szolgálattal beszéltem és mondták is, hogy igen, sok gondjuk van ez miatt ezekkel a boltokkal. Nem írják rá az imei-t a papírokra.

(#19026) kromatika
Még nem találkoztam ilyen jelenséggel. Egy FR-t próbálj meg, ha az után is csinálja akkor szerviz.

[ Szerkesztve ]

Mate 10 Pro

(#19028) kali válasza kromatika (#19026) üzenetére


kali
legenda

Szia,

Nálam sosem volt még ilyen.
Lehet szoftveres probléma - de akár beállított is, mert van rá opció, ezt a legkönnyebb orvosolni -, vagy hardveres.
Előbbin a gyári visszaállítás segít - ha egy külsős, utólag telepített alkalmazás okozza, akkor azt kell kiszűrni -, a hardveres oka lehet a SIM kártya, vagy maga a telefon hardvere is.
Látva az enyém után írt hozzászólást, valaki írta már itt korábban, hogy tok nyomta néha a főkapcsolót és amiatt indulgatott újra, nálad ilyen hibalehetőség nincs?

[ Szerkesztve ]

(#19029) Peti N95 válasza kromatika (#19026) üzenetére


Peti N95
aktív tag

Szia. Nem nyomódik meg a zsebedben? Nekem is újra indulgatott naponta 2x 3x. A gyári szilikon tokon kiáll a bekapcs gomb, és viszonylag könnyen meg nyomódik. Ha hosszan nyomod újra indul. Mióta a barna gyári tokot használom, a bőrös hátuljút, azóta 1x sem volt ilyen probléma. Ezen szabadon vannak a gombok.

★Huawei Mate 10 Pro★Samsung Galaxy Watch 46mm★GSX-R 600★Peugeot Jet Force C-tech★

(#19030) tamasas0913 válasza Peti N95 (#19029) üzenetére


tamasas0913
tag

Ezt most kipróbáltam.
Gyári tok van a telón. Azért viszonylag sokáig kell nyomni ahhoz, hogy kikapcsoljon. Nekem eddig még sosem csinált ilyet a zsebemben. De biztos, hogy előfordulhat.

Mate 10 Pro

(#19031) Saky1


Saky1
csendes tag

Sziasztok!
Nem működik nálam a MirrorShare funkció egy Sony Bravia LCD TV-vel,látja a TV-ét, próbál csatlakozni, de kiírja, hogy csatlakozás sikertelen.Előtte egy HTC-ém volt azzal simán ment. Nálatok megy?
Köszi

(#19032) kali válasza Saky1 (#19031) üzenetére


kali
legenda

Szia,

Nálam Samsung tévé van, azzal rendben, csak első alkalommal kellett engedélyezni a tévén, amikor az rákérdezett, utána már automatikusan csatlakozott mindig.

(#19033) Zsolty20


Zsolty20
senior tag


Sziasztok. Azt hiszem úton van az Android 9 :)

[ Szerkesztve ]

(#19034) SlayR


SlayR
senior tag

Nem rég szóbakerült, hogy mi is van a 9es Android témával Mate10nél... Hát közeleg:)

[ Szerkesztve ]

(#19035) deka10 válasza Saky1 (#19031) üzenetére


deka10
senior tag

Nálam Samsung, Philips, és egy Android tv-vel is megy. Esetleg próbáld frissíteni a tv-t.

[ Szerkesztve ]

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#19036) Aryon87 válasza SlayR (#19034) üzenetére


Aryon87
félisten

Nofene. na erre kíváncsi leszek..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#19037) kromatika válasza Peti N95 (#19029) üzenetére


kromatika
veterán

Köszönöm a válaszokat.Lehet a tok lesz.Majd oda figyelek. kali neked is köszi.

(#19038) axlfsi


axlfsi
veterán

Android 9-nél került szóba, hogy már nem lesz lehetőség a beszélgetés rögzítésére, jól rémlik?
(csak mert akkor tojok a "pájba", fel nem teszem...)

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#19039) gusthy válasza axlfsi (#19038) üzenetére


gusthy
veterán

https://www.androidpolice.com/2018/08/15/android-9-pie-puts-end-third-party-call-recording-apps/

(#19040) bkiky01 válasza SlayR (#19034) üzenetére


bkiky01
senior tag

Vajon mikor oldják fel? :)

(#19041) rasotamas válasza axlfsi (#19038) üzenetére


rasotamas
veterán

Mikor megvettem az LG G2-t azonnal rootoltam, Xposed-dal sikerült megoldani, az automatikus hívásrögzítést a gyári telefon appal. Nem volt annyira égető szükségem rá, de elfelejtett információk ellen nagyon jó volt, vagy ha valaki telefonszámot diktált nem kellett írnom, elég volt visszahallgatni. Ma ennek köszönhetően van felvételem a nagyszüleim hangjáról akik azóta már meghaltak. Azóta semmi más nem jött be, bármilyen 3rd party app szar volt. Emellett ment egy másik appal hogy alkalmazásonként tudtam fullscreenbe forceolni, eltüntetve a navbart és a statusbart, és a DPI-t is tudtam sűrűbbre venni alkalmazásonként.
5 év alatt eljutottunk oda, hogy minden általam vágyott dolog le van tiltva :D A proci erősebb, a ram több, a kijelző nagyobb, de milyen áron?

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/rasoapro

(#19042) Dimaj


Dimaj
aktív tag

Az always on kijelző mennyit eszik? Feltűnően több százalékot ugrott éjszaka a telefon, megneztem, legutóbb 5 óra alatt 8 %-ot amit soknak tartok, majdnem óránként 2% amit soknak tartok. Nektek is ennyi kb? Csak WiFi megy a háttérbe éjszaka, semmi extra.

(#19043) tamasas0913 válasza Dimaj (#19042) üzenetére


tamasas0913
tag

Pontosan nem figyeltem, de én beállítottam, hogy éjszaka lekapcsolja a kijelzést.
Így 3%-ot csökkent az akku este 11-től reggel 8-ig. Majd ma este bekapcsolom aztán meglesem.

Mate 10 Pro

(#19044) Bubaaa


Bubaaa
aktív tag

Én azt vettem észre,az sem mindegy az éjszakai merülésnél,hogy az akksi hány százalékon van.
Este 8-kor leveszem töltőről,akkor reggel 6-ig marad a 100% úgy hogy megy a wifi,és a két kártya lóg a hálózaton.
Ugyan ez ha 60% környékén hagyom este, már 3-5%-ot merül reggelig.
30% környékén már reggelre 7-8% is eltűnik..

(#19045) Dimaj válasza Dimaj (#19042) üzenetére


Dimaj
aktív tag

A másik, hogy beállítottam az arc felismeréses feloldást, de ki akartam kapcsolni, mert este nagyon nem akar működni sötétben. De kért vmi kódot.. Megadtam neki a szokásos kodjaim, de nem fogadja el,es azt írja hogy már csak 1 próbálkozásom van, nem mertem tovább menni mert féltem letiltok vmit.. Meg nem tudok arról se hogy Megadtam neki arcfelismereshez jelszót, de nem is lehet feloldani jelszóval mióta bekapcsoltam, nem is értem...

(#19046) Dimaj válasza Bubaaa (#19044) üzenetére


Dimaj
aktív tag

Akkor ez a normális úgy tűnik. 5 óra alatt 8 %-ot merült, és 37%-on volt.

(#19047) Bubaaa válasza Dimaj (#19045) üzenetére


Bubaaa
aktív tag

Az ujjlenyomat beállítása előtt kért kódot,vagy pin vagy jelszó. Tetszőleges kód,tehát te írod be,addig nem is engedte az ujjlenyomatot beállítani. Gondolom az arcfelismerésnél is ugyan ez a szitu. Pont arra találták ki,hogy ha valami gigszer van,kóddal is fel lehessen oldani.

(#19048) szaki04 válasza kelly7 (#19003) üzenetére


szaki04
senior tag

Ez egy quick charge-os töltőfej, ilyet adnak pl. a Huawei Mediapad M5-höz is. A másik képen pedig super charge-os töltőfej van, azt adják a Mate 10 Pro-hoz pl.

iPhone 13 256 Gbyte, Apple Airpods 2, Garmin Fenix 5X Plus

(#19049) Dimaj válasza Bubaaa (#19047) üzenetére


Dimaj
aktív tag

Én értem, de kóddal nem tudom feloldani az arc felismerést, nem kéri hiába néztem.

(#19050) tamasas0913 válasza Dimaj (#19049) üzenetére


tamasas0913
tag

Akkor zárd vissza, nyisd ki a bekapcsgombbal és utána írd be a kódot.

Mate 10 Pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.