Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:01:03

LOGOUT.hu

Huawei Mate 10 Pro - mestersége az intelligencia

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1451) fogtunder válasza kali (#1450) üzenetére


fogtunder
nagyúr

én beraktam a Vodás kártyát, jöttek is le az alkalmazások, meg az RCS, meg a szokásos dolgok, amik egyébként a szoftverben szoktak lenni. de a Vodás telókon sincsenek rajta alapból, úgy települ minden utólag.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#1452) kali válasza fogtunder (#1451) üzenetére


kali
legenda

Én betettem már ebbe a Telekomos telefonba a Vodás SIM kártyát is (4G+ ellenőrzésre), de nem töltött le semmit.

(#1453) fogtunder válasza kali (#1452) üzenetére


fogtunder
nagyúr

az furcsa. a setup után még nem végeztem az appok frissítésével és már jött a popup, hogy tőccsem le. sajnos nincs másik operátortól SIM itthon, hogy ki tudjam próbálni, mit lépne rá.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#1454) zoleeno1 válasza kali (#1448) üzenetére


zoleeno1
addikt

Nemnem, nincs VoLTE elofizum, szal meg el az elmeleted :D de en is kivancsi lennek, ha mégis kiprobalod szólj :D

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#1455) kali válasza zoleeno1 (#1454) üzenetére


kali
legenda

Jó, te meg akkor, ha bekapcsoltattad a szolgáltatóval a 4G hanghívást, bár lehet, hogy utólag nem lenne gond, a fene tudja ezeknek a szolgáltatósoknak a ténykedését.

fogtunder: Itt van minden, mint a búcsúban, bár a Vodafone és Telenor SIM-ek "cégesek", meg vannak feltöltősek is.

(#1456) apezka válasza fogtunder (#1451) üzenetére


apezka
tag

Én is így jártam. Meg is lepődtem, mert előtte független Honor 7-sem volt, ugyanezekkel a kártyákkal és ott nem volt ilyen. Bár az a telefon a kínai régióba szánt készülék volt.

A stressz akkor jön, amikor nincs kit pofán b...!

(#1457) fogtunder válasza apezka (#1456) üzenetére


fogtunder
nagyúr

már írtam, ez valami újdonság most, úgy tűnik minden verzión a független szoftver van és utólag szipkázza le az operátor specifikus dolgokat, gyanítom, hogy ezért volt külön DT kezdetű telekomos frissítés a 120-as után a Telekom ügyfeleknek. jobb ez így, mert nem kötelező felrakni, az appokat meg ki lehet gyomlálni utólag, ha nem kellenek.

a nagy kérdés az, hogy mi lett volna, ha valamelyik operátor SIMLockot is kér rá? bár ez elvileg eddig is független volt a custom sw-től.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#1458) Bzs90 válasza kali (#1444) üzenetére


Bzs90
csendes tag

Kali: Látom megváltozott a Preferált hálózatban lévő lehetőségek is. Ez is a 120-as frissítés eredménye?
Mert ugye nekem még mindig gondom, hogy egyik cellában egyszerűen nem tudnak elérni ha 4G-n van a telefon és elalszik. Ilyenkor azt mondja, hogy a Hívott szám nem kapcsolható... Mindenhol máshol jó, pl 2 napig Pesten is tökéletes volt most is. Biztos, hogy valami ilyen sunyi beállítás a háttérben cseszi el :/ Telenoros vagyok amúgy.
Ötlet-vélemény? Esetleg megoldás? :D

Másik: JBL Charger2 + hangszóróval 2 órája recsegésmentesen szól. Valaki írta, hogy teszteljünk. Nekem ez lett az eredmény.

[ Szerkesztve ]

(#1459) kali válasza Bzs90 (#1458) üzenetére


kali
legenda

Nem, az csak a külön Telekomos egyéni verziós hálózati frissítés eredménye.
Ha minden más helyen jó, akkor nem a telefon beállítási problémája lesz az, hanem a szolgáltató egy adott cellájával van ott probléma.

[ Szerkesztve ]

(#1460) Bzs90 válasza kali (#1459) üzenetére


Bzs90
csendes tag

Ötlet, hogy hogyan jelentsem be a hibát?
Régi telefonomon meg másik 30 okostelefonnal nincs semmi gond ugyanott, és mind 4g képes telefonok aminek nagy része s7,s8 és iphone és hasonló kategóriájú telefonok....

(#1461) kali válasza Bzs90 (#1460) üzenetére


kali
legenda

Leírsz mindent részletesen, akár a cella azonosítóját is megnézheted a telefonon, ahol a probléma van és jelzed, hogy bárhol máshol használod, nincs hiba, csak abban az egy cellában.
Megírod nekik a készüléked adatait, az azonosítóit is, ők tudják megnézni, hogy mi a helyzet.
Írok egy nagyon esetleges elméleti példát a probléma kapcsán:
Az LTE-A/4G+ készülékek úgy működhetnek, hogy ha például 2CA hálózatra kapcsolódnak, akkor ha csesztetve van adott szempontból a telefon, úgy mind a két elérhető és összekapcsolt frekvenciát használja de nyugiban nem, hanem csak az egyiken maradnak rajta. (Ahol van külön LTE-A/4G+ kijelzés is, ott ez szemléletesen látható, mert ha nyugi van és nincs netes forgalom, akkor LTE/4G-t jelez, amint netes forgalom indul, átkapcsol LTE-A/4G+-ra.)
Tegyük fel, hogy ahol az általad leírt probléma van, ott a két sávból az egyik rosszul van paraméterezve és nem továbbítja a hívásos kérelmet, vagy nem engedi el a készüléket 4G-ről és az nem tud átváltani 3G/2G módba.
Amikor ébren van a telefonod és a két összevont frekvenciát tartalmazó hálózaton lóg, akkor a jól paraméterezetten kap kérelmet és az elengedi, így átkapcsol 3G/2G módba és telefonálsz. Amikor viszont nyugiba megy a telefonod és már csak az egyik 4G frekvencián/hálózaton lóg, akkor azon a problémáson nem kapja meg a hívási kérelmet, vagy az nem engedi le a 4G hálóról és nem tud átváltani 3G/2G módba.

(#1462) SlayR


SlayR
senior tag

Most már én is becsatlakoztam a Mate 10 Pro-sokhoz. Online nem tudtam szerződést hosszabbítani így Telekomnál bent jártam, és rendeltek mivel nem volt kedden készleten. Kicsit tartottam tőle a Telekom variálásával nem fogom tudni kihozni 0Ft kezdővel mivel sokan írták, hogy nem engedte a rendszer, de gond nélkül összejött így 164ezerért meglett...belakás folyamatban, eddig kellemes :)

(#1463) thebeegee válasza Bzs90 (#1458) üzenetére


thebeegee
tag

A jbl charger 2+ milyen BT verzió?

(#1464) apezka válasza thebeegee (#1463) üzenetére


apezka
tag

Én két napja vettem észre, hogy valami nem kóser a kikapcsolt képernyőn megjelenő órával. Ütemezésre állítottam (7:00-23:00) de ma reggel is elfelejtet bekapcsolni. Van hogy lezárás után nem jelenik meg az óra. Ilyenkor engedélyezni kell majd újból csak Ütemezésre állítani és működik. Remélem nem a fény/közelség érzékelő nekem van baja. Esetleg más is észre vett már hasonlót?

A stressz akkor jön, amikor nincs kit pofán b...!

(#1465) kali válasza SlayR (#1462) üzenetére


kali
legenda

Gratula, használd egészséggel.
Korábban volt gond a webshop működésével, mert még arany és platina előfizetésekre is mobil előleget kért akár akkor is, ha valaki nem részletre akart vásárolni, de szerencsére javították a problémát és már részletre sem kér.

apezka: Az akkumulátoron belül nézz rá esetleg az indításra, majd ott jobb felül tapizz az ikonra, az indítási előzményekben nem látod, mint tiltott indítást?
Amelyik alkalmazással aszerint problémás a működés és másként szeretnénk, azt manuálisan kell beállítani.
Igaz, nekem eddig csak külsős alkalmazással volt ott problémám és az automatika a jó irányban korlátozta, például a bankos mobilalkalmazás gyakran indulgatna automatikusan a háttérben is, de a szabályozás elkapja szerencsére.
Az írt hardver nem hiszem, hogy ilyen szinte befolyásolná, ráadásul véletlenszerűen.

[ Szerkesztve ]

(#1466) zoleeno1 válasza kali (#1455) üzenetére


zoleeno1
addikt

Egyaltalan videken mukodik ez a 4g hivas? Mert en az idom 99 szazalekaban Pest kornyeken sem jarok.

Apezka: Bar annyira nem figyeltem eddig, de szerintem nalam mukodik az idozito. Mast este ranezek, hogy kikapcsol e 10 utan. Most reggel biztosan ment.

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#1467) kiskiraly6 válasza apezka (#1464) üzenetére


kiskiraly6
csendes tag

Nálam ugyanez volt 1, vagy lehet, hogy 2 nap után is, manuálisan újból elindítottam (nekem 6:00-21:00-ig van beállítva). De az én elgondolásom szerint, intelligens CPU... Első pár alkalom után megtanulta, hogy nem "véletlenül" lett bekapcsolva. Azóta például minden reggel, mint a kisangyal, kapcsol be.

(#1468) Kerio


Kerio
őstag

Tudja valaki, hogy miért ugrott vissza egy évet a garancia?
Közben megkaptam a választ a Huawei ügyfélszolgálattól ;)

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG STRIX G15 G513 (G513RS-HQ037) (AMD® Ryzen™ 7 6800H, NVIDIA® GeForce™ RTX 3080 8GB GDDR6, 32GB 4800MHz DDR5, Kingston Fury Impact CL38 (2x16GB) (KF548S38IBK2-32) /// ASUS ZENBOOK 14X OLED UM5401 (UM5401QA-L7208W)

(#1469) kali válasza zoleeno1 (#1466) üzenetére


kali
legenda

Nagyon sok helyen működik, ahol van 4G háló, én sem csak és kizárólag Budapesten mozgok, utazgatunk azért néha vidékre a szülőkhöz, kirándulni, pihenni...stb.

apezka: Közben kipróbáltam a gyakorlatban és az nem jelenik meg ott mint külön folyamat, így tárgytalan a dolog.

Kerio: Itt inkább csak a +3 hónapról volt eddig szó, de nekem még az sem ugrott vissza a HiCare alkalmazásban, illetve itt is 2020. februárig mutatja: Link

M10P

[ Szerkesztve ]

(#1470) Kerio válasza kali (#1469) üzenetére


Kerio
őstag

Nálam itt is 2019-11-24. Tegnapig 3 év volt nálam is.
Felhívtam az ügyfélszolgálatot. Azt mondta az ember, hogy erre nem jár a VIP garancia, és ezért csak 2 év.
Kérdeztem a VC60 kamerát is. Arra állítólag az edigital adhatna garit. De nem ad. Szóval nem értem, hogy sokan hogy árulják garival a hardverapron.

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG STRIX G15 G513 (G513RS-HQ037) (AMD® Ryzen™ 7 6800H, NVIDIA® GeForce™ RTX 3080 8GB GDDR6, 32GB 4800MHz DDR5, Kingston Fury Impact CL38 (2x16GB) (KF548S38IBK2-32) /// ASUS ZENBOOK 14X OLED UM5401 (UM5401QA-L7208W)

(#1471) kali válasza Kerio (#1470) üzenetére


kali
legenda

Én máshonnan várom a hivatalos választ, mert érdekel ez a +3 hónap, de a hazai ügyfélszolgálat mondott már annyi zöldséget a Mate 9, Honor 8...stb. kapcsán (ezek olvashatók a kapcsolódó témákban is), hogy nem 100%-ig hitelesek a szememben. (Senkit sem akarok ezzel bántani, de ez sok más gyártó hazai képviseletére is igaz, sajnos...)
Az oké, hogy a +1 év már nincs, a +3 hónap viszont kérdéses.
Ahogy korábban is írtam, nekem (és mindenki másnak, aki azonos helyen vette) a Telekom például külön adott jótállási jegyet a 360-ashoz, rajta a kamera azonosítója és 1 évről szól.
Ezt így simán lehet 1 év jótállással árulni, hiszen tényleg van rá annyi.

[ Szerkesztve ]

(#1472) Kerio válasza kali (#1471) üzenetére


Kerio
őstag

Az a plusz három hónap hol van feltüntetve? Mert akkor felhívom azzal a kérdéssel is.
Nekem szóltak az edigitalban, hogy 3 nap a gari a kamerára. Amit meg is tehetnek, mert 0 Fortintal szerepel a számlán.

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG STRIX G15 G513 (G513RS-HQ037) (AMD® Ryzen™ 7 6800H, NVIDIA® GeForce™ RTX 3080 8GB GDDR6, 32GB 4800MHz DDR5, Kingston Fury Impact CL38 (2x16GB) (KF548S38IBK2-32) /// ASUS ZENBOOK 14X OLED UM5401 (UM5401QA-L7208W)

(#1473) beyruth82 válasza Kerio (#1472) üzenetére


beyruth82
veterán

A Hicare-ban volt nekem 2020 februárig 1-2 nappal ezelőttig aztán önkényesen magától visszaváltott 2 évre

(#1474) Kerio válasza beyruth82 (#1473) üzenetére


Kerio
őstag

Igen. Benéztem. Javítom: nálam sem volt három év, hanem 2020 február volt itt is. De mától 2019 november.

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG STRIX G15 G513 (G513RS-HQ037) (AMD® Ryzen™ 7 6800H, NVIDIA® GeForce™ RTX 3080 8GB GDDR6, 32GB 4800MHz DDR5, Kingston Fury Impact CL38 (2x16GB) (KF548S38IBK2-32) /// ASUS ZENBOOK 14X OLED UM5401 (UM5401QA-L7208W)

(#1475) kali válasza Kerio (#1472) üzenetére


kali
legenda

Az általam betett képen is látható, hogy nem 2019. novemberét írja lejáratnak, hanem 2020. februárját.
Lehet, hogy nekem is visszaáll majd 2 évre később, a fene tudja, de valahogy nem nagyon akar egyik helyen sem.
Más kérdés, hogy 1 évig sem lesz lesz meg a telefon, így annyira nem izgat a dolog.
Nem mondok/írok inkább semmi csúnyát, de ez az Extreme Digital már nem az, ahol én anno nagyon sokat vásároltam, egy ideje mellőzöm őket.

[ Szerkesztve ]

(#1476) beyruth82 válasza Kerio (#1474) üzenetére


beyruth82
veterán

De miért ugrott még az a nyomorult 3 hónap is?

(#1477) kali válasza beyruth82 (#1476) üzenetére


kali
legenda

A hivatalos válasz az volt, hogy nagyon kevesen regisztráltak a VIP garanciára az előző telefonoknál.

Kerio: A Telekom ennyiben korrekt volt, így feltöltötte külön a 360-as jótállási jegyét is pdf-ben:

360

[ Szerkesztve ]

(#1478) csatoth79


csatoth79
tag

Sziasztok!
Én is megkaptam a mate 10 pro telefonomat a telenortól.
Annyit vettem észre,hogyha be van kapcsolva a 4g szolgáltatás nem tudnak elérni telefonon.
Azonnal kisípol.
Ha kikapcsolom és csak 2g/3g-t használok tökéletesen működik.
Tudom hogy a telenor nem engedi a 4g alatt a hívást,de ez automatikusan bejövő hívásnál hálózatváltást kellene eredményezzen,ami nem történik meg.
Nem a kártyámmal van a baj,a probléma fennáll ha más simet teszek bele is.
Kérdés tapasztalta e ezt még valaki?
A hiba nem állandó ezért is nem vettem észre.
Valamikor bejön a hívás viszont ez kb 10% :(

(#1479) Criton


Criton
veterán

Független készülékre melyik a legfrisebb firmware?
Mert két verziót látok.

BLA-L29C432B126 és BLA-L29 8.0.0.120(C432)

(#1480) kali válasza csatoth79 (#1478) üzenetére


kali
legenda

Szia,

Nem te vagy az egyetlen Telenoros ezzel a problémával, Bzs90 is szenved azzal a hibával, de csak egy bizonyos cellában, máshol nincs gondja.
Nálad a helyhez kötöttséggel mi a helyzet?

Criton: FF-ben nézed? Ezek még egyik sem jött ki hivatalosan, nem? Hamar kiderül, ha telepíteni próbálod és nem engedi.
Telekomos telefonokra a 120-as jött ki utóbb, előtte nem is néztem, hogy melyik volt.

[ Szerkesztve ]

(#1481) zoleeno1 válasza Kerio (#1470) üzenetére


zoleeno1
addikt

Ugy, hogy pl en is a telekomnal vettem es ahogy kali is irja, külön adtak ra 1 eves garit.

kali A 4g hivas aktivalasert külön kell fizetni?

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#1482) Kerio válasza zoleeno1 (#1481) üzenetére


Kerio
őstag

Akkor csak az edigital ilyen kedves. :U

ASUS ROG STRIX G15 G513 (G513RS-HQ037) (AMD® Ryzen™ 7 6800H, NVIDIA® GeForce™ RTX 3080 8GB GDDR6, 32GB 4800MHz DDR5, Kingston Fury Impact CL38 (2x16GB) (KF548S38IBK2-32) /// ASUS ZENBOOK 14X OLED UM5401 (UM5401QA-L7208W)

(#1483) kali válasza zoleeno1 (#1481) üzenetére


kali
legenda

Nem kell külön fizetni, díjmentes, csak aktiváltatni kell az ügyfélszolgálattal.
Most birkózok a Telekomos egyéni verziós hálózati frissítéssel, megtaláltam a módját, hogy a telepítés után is megmaradjon a VoLTE kapcsoló az aktív 4G hanghívás mellett is és működjön is a VoLTE funkció :DD

[ Szerkesztve ]

(#1484) Criton válasza kali (#1480) üzenetére


Criton
veterán

Nekem most a 115 (C432) van fent.
A két frissebb verziót a FunkyHuawei oldalon láttam.

(#1485) kali válasza Criton (#1484) üzenetére


kali
legenda

Azt hittem, hogy Firmware Finder, bár a lényeg azonos, csak a Funky fizetős (mert kikerüli az azonosítást, ami jó is, meg nem is, a FF csak akkor telepíti, ha arra az azonosítóra hivatalosan engedélyezték).
A 120-as biztos végleges lesz nektek is, mert a Telekomosok azt már megkapták.
Az a becsapós a FF és az FH esetén, hogy olyan (béta) verziókat is mutathatnak, amik később nem jönnek ki hivatalosan, illetve a visszavontakat is.

[ Szerkesztve ]

(#1486) Criton válasza kali (#1485) üzenetére


Criton
veterán

Nekem van 30 creditem FunkyHuawei-en. Gyárilag nekem a 115C432 volt rajta, de semmi update eddig.
A 120-as végüt tegyem fel a biztonság kedvéért vagy a BLA-L29C432B126?

(#1487) kali válasza Criton (#1486) üzenetére


kali
legenda

A 126-os passz, zsákbamacska egyelőre, olvashatod ott, hogy volt 125-ös is és valaki telepítette, aztán az eltűnt, szóval ami a hivatalosan már megjelent 120 utáni, az kérdéses, hogy valóban kijön majd, vagy sem.

[ Szerkesztve ]

(#1488) Criton válasza kali (#1487) üzenetére


Criton
veterán

Akkor marad a 120-as :R

(#1489) kali válasza kali (#1483) üzenetére


kali
legenda

Siker! :C
Telekomos egyéni verziós hálózati frissítés fent a 120-as firmware-en, VoLTE kapcsoló maradt és a 4G hanghívás is működik. :)
Kicsit kellett csak belenyúlni a telepítésbe.

Criton: Én is a 120-ast tenném fel, ha nem az lenne és más módon akarnám elérni, mert magamat ismerve, ha feltenném a 126-ost és később kiderülne, hogy nem végleges,hanem béta vagy visszavont, akkor bosszantó lenne azt használni (tudatilag akkor is, ha amúgy nem lenne gond működés tekintetében), amíg újabb ki nem jönne, aztán mindig frissíteni a bizonytalan újabbra, mert ők mindig előrébb járnak és nekik üzlet betenni minden bizonytalan verziót (is), hiszen az újabb és újabb fizetős telepítéseket jelent.

[ Szerkesztve ]

(#1490) Dave69


Dave69
tag

valakinek frissités jött ? vodás 1 simes függetlenre?

Az élet olyan, hogy mindig másképp történik minden, mint ahogy elgondolta előre az ember.

(#1491) csatoth79 válasza kali (#1480) üzenetére


csatoth79
tag

Hát eddig nem mozogtam nagy körben,de ez több torony esetében is előfordult,tehát nem a torony okozta a problémát.
Illetve van amikor kicseng,de legtöbbször ugye nem.
Ahogy átnyomom 2g/3g-re onnantól nincs probléma.
Ha újra indítom a telefont,akkor 1-2szer kicseng,de utána már ismét nem

(#1492) beyruth82 válasza Dave69 (#1490) üzenetére


beyruth82
veterán

Vodás,független 1simes vagyok.Nincs frissítés

(#1493) Dave69 válasza beyruth82 (#1492) üzenetére


Dave69
tag

köszi az infót :) ha jön majd írj légyszi :) nem értem nekünk mért nem jön...

Az élet olyan, hogy mindig másképp történik minden, mint ahogy elgondolta előre az ember.

(#1494) kali válasza csatoth79 (#1491) üzenetére


kali
legenda

A Telenor ha nem nyúlt bele a telefonokba, akkor valami gond van azzal a Telenoros hálóval.
Próbáld ki a telefont más szolgáltató SIM kártyájával is (független elvileg), ha úgy nem lesz gond, akkor közelebb a megoldás.

(#1495) thebeegee


thebeegee
tag

Hát nem vagyok meggyőződve arról, hogy a 0Ft-ért kiszámlázott eszköz 3 nap garanciával rendben lenne. Egyrészt 0Ft-ért szerintem nem szamlázhatnak, 1Ft-ért kellene, és akkor meg blokkal ott a 2 év kellékszavatosság, aminél ugye fél év az érdekes, mert utána már neked kell bizonyítani, nem nekik.

(#1496) beyruth82 válasza Dave69 (#1493) üzenetére


beyruth82
veterán

Ok jelzek mindenképp.Ez akkor most az a volte frissítés?Annak kell jönnie?

(#1497) Criton válasza kali (#1489) üzenetére


Criton
veterán

Függetlenen a 120as elbukik a Verification-ön, a 126-os probléma nélkül felment.
Rákérdeztem a supportnál, és a független (dual sim) elvileg a 126-t fogja kapni.

[ Szerkesztve ]

(#1498) Kerio válasza thebeegee (#1495) üzenetére


Kerio
őstag

Az lehet, hogy nincs rendben. De így van... Két tétel van a számlán. A telefon 254990, 1db mennyiséggel és a kamera külön tételként, az is 1db és nincs ott összeg. A végösszeg pedig a telefon összege, nincs semmilyen 1Ft. Az eladó mondta, hogy a kamerát teszteljem, mert arra nincs gari, csak a 3 nap. Utána az árukiadásnál is ezt mondták.

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG STRIX G15 G513 (G513RS-HQ037) (AMD® Ryzen™ 7 6800H, NVIDIA® GeForce™ RTX 3080 8GB GDDR6, 32GB 4800MHz DDR5, Kingston Fury Impact CL38 (2x16GB) (KF548S38IBK2-32) /// ASUS ZENBOOK 14X OLED UM5401 (UM5401QA-L7208W)

(#1499) kali válasza beyruth82 (#1496) üzenetére


kali
legenda

A telefon az első firmware verzióval is VoLTE képes már.
A Vodafone-nál viszont nincs még ilyen szolgáltatás, ahogy a Telenornál sincs, csak a Telekomnál van.

Criton: Az érdekes, akkor ez sem lesz már egységes.

[ Szerkesztve ]

(#1500) thebeegee


thebeegee
tag

Viszont szerintem nyugodjon meg mindenki, beszéltem a Huawei supporttal, folyamatosan fognak jönni a telefonra frissítések, annyira új még. Én sok apró hibát találtam eddig, a rendszer is új, az emui is. Van hogy értesítéseket nem kapok meg, csak ha feloldom a képernyőzárat, messengernél, gmailnél is tapasztaltam, bár a gmail eleve nagyon kaotikusan működik. Kell ennek a telefonnak vagy 2-3 frissítés mire tökéletes lesz, most elég kiforratlan, bugos.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.