Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:01:03

LOGOUT.hu

Huawei Mate 10 Pro - mestersége az intelligencia

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17001) ΞΔGLΞ válasza ak76 (#16971) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Az aksi merülést meg majd meglátjuk.

Nos, én nem gondoltam volna, hogy ennyit tudnak (még) javítani rajta, de egyszerűen sokkal jobb. Tegnap 13 órakor már nekem is fent volt a 148 és hát brutális, pedig használva volt rendesen.

-------------

Más:

Srácok!
Komolyan lehet, hogy vak vagyok, de hol a jó francba van a betűtípus változtatás?

[ Szerkesztve ]

(#17002) wwhy válasza Aryon87 (#16984) üzenetére


wwhy
veterán

rólad tudják, hogy kivétel vagy :D

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#17003) ferenc0006


ferenc0006
csendes újonc

Telekom l09 még semmi frissítés...

(#17004) mouzrr


mouzrr
őstag

Megpróbáltam Telekomos helyett egy Telenoros SIM kártyával, viszont most nem dobta fel mint előzőleg. No nem is baj. Egyébként ez a funkció csak a játékoknál fog látható eredményt hozni, vagy átlagos játék nélküli használatnál is várható javulás? :R

(#17005) KZP válasza mouzrr (#17004) üzenetére


KZP
őstag

Mit nem dobott fel?

(#17006) #04441088 válasza KZP (#17005) üzenetére


#04441088
törölt tag

Frissítést..

(#17007) mouzrr válasza KZP (#17005) üzenetére


mouzrr
őstag

A frissítést, bocsi kihagytam, illetve a GPU turbora gondoltam a kérdésben.

(#17008) KZP válasza mouzrr (#17007) üzenetére


KZP
őstag

Akkor sem értem, hogy ha előtte már feldobta, (és frissítetted?), akkor miért kellett volna megint feldobnia, de nem kötözködöm. :DDD Vagy nem frissítetted még?

[ Szerkesztve ]

(#17009) mouzrr válasza KZP (#17008) üzenetére


mouzrr
őstag

A 145os frissítésre értettem, anno azt Telenoros SIM-mel feldobta, most viszont nem jött a 148 a Telenorossal sem. :B

(#17010) KZP válasza mouzrr (#17009) üzenetére


KZP
őstag

Jaaa, bocsi, így már értem. :))
Én is kipróbálnám, csak nincs Telenor-os kártyám... :O

(#17011) mouzrr


mouzrr
őstag

Most vettem észre, hogy ha a galériát megnyitom, és akkor húzom le az értesítési sávot, akkor a kis ikonok színe sötétebb kék, mintha csak a főképernyőn nézném :DDD ;]

(#17012) Tomtotom válasza KZP (#17010) üzenetére


Tomtotom
senior tag

Az elöbb beletettem, mert van itthon egy Telenoros kártyám, de nem jött meg a frissítés. Ez most úgy néz ki, nem olyan dolog, mint mikor a Telekom-os kártyával leragadt a frissítés.

Samsung Galaxy Watch, OnePlus 8t

(#17013) bandigyerek válasza Tomtotom (#17012) üzenetére


bandigyerek
senior tag

Mert elfogyott. Most kérdeztem kiosztották mind! Talán a következő frissítésbe bekerültök! ;] :DD

(#17014) Tsebacsi válasza bandigyerek (#17013) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

:O :W :( :O :((( :(( :o :W

;]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#17015) ΞΔGLΞ


ΞΔGLΞ
nagyúr

17001-re valaki?

(#17016) kali válasza ΞΔGLΞ (#17015) üzenetére


kali
legenda

A régebbi Témák alkalmazásnál hosszan kellett nyomni az ikonon és felugrott a lehetőség, az újabbaknál már nem, mert a témától tették függővé, de ha valami külsős téma nagyon elállítja, ezzel visszatehető alapra: [link]

(#17017) japy válasza ΞΔGLΞ (#17015) üzenetére


japy
őstag

Vagy ez!

(#17018) asddsa válasza gusthy (#16943) üzenetére


asddsa
tag

Az én vagyok :D

De nálam mellékletben érkezi az ics file...
Es csak a beepitett mail kliensben, outlookban pl jo...

O_o // Megbízhatóságom : http://tinyurl.com/asddsamegbizhatosag

(#17019) majdnemkocka


majdnemkocka
tag

Azért azoknak, akik azon szomorkodnak, hogy nem kapják meg a GPU Turbo-t: Ha jól olvasom, a jelenleg kettő darab támogatott játékon kívül nincs igazán hatással semmire. Lásd pl. ezt a kiváló tesztet a GSMArena-n. (Röviden: mivel ez egy szoftveres réteg, a játékfejlesztőnek is be kell építenie a támogatást a játékba, anélkül nem megy.)

Ami pedig a 960 fps módot illeti, a jelek szerint a P20 Pro-n is vannak vele gondok (pl. erősen szoftveres képkocka-interpolációnak tűnik, lásd az xda-n is linkelt videót.

Kissé szomorú.

A tiny flurry of human activity against the impeccable backdrop of stars and void.

(#17020) ΞΔGLΞ válasza japy (#17017) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Köszönöm az infót Srácok!

Kali:

Nos, ez volt a furcsa, hogy az eltűnt.

(#17021) Kiskutya válasza majdnemkocka (#17019) üzenetére


Kiskutya
veterán

Ez a 960 fps elég gáz..... erre tényleg ne várjon senki :)

hmm...

(#17022) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Srácok van egy megmaradt alig használt barna mofi tokom, ajándékba, és búcsúzom is egyben a kedves szoftverfüggő társaságtól :)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#17023) Tsebacsi válasza Plazmacucci (#17022) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Na ejnye, mire lett a váltás?

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#17024) Plazmacucci válasza Tsebacsi (#17023) üzenetére


Plazmacucci
félisten

N9

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#17025) golyós válasza Plazmacucci (#17022) üzenetére


golyós
őstag

Érdekel ha megvan még, a szürke mellé jól nézne ki.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#17026) bandigyerek válasza Plazmacucci (#17024) üzenetére


bandigyerek
senior tag

Áááárulóóóó! Gyaláááázat! Sose kapjál frissítést, Teeee Samu-bérenc! :DD

Használd egészséggel. :R

(#17027) Tsebacsi válasza Plazmacucci (#17024) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Nyomogattam ma Media markt-ban egy Szifon X mellett... Na jó azért el-el kap a samu-apple érzés, másabbak mint a Huawei és én hülye néha ezekre a hatásvadász trükkökre vágyom... :W

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#17028) Blero2 válasza Aryon87 (#16944) üzenetére


Blero2
tag

Ez sem feltétlen igaz. Én telenorosként pl ma délelőtt kaptam csak meg duálra.

(#17029) wayne1


wayne1
senior tag

Aki csinált már videót a telefonnal megtudná mondani hogy 25-30 perces videó full hd felbontásban kb mennyi helyet foglal?

(#17030) wrrs válasza Tsebacsi (#17027) üzenetére


wrrs
tag

Detto!

Nekem sem sok bajom van a M10P-val, de a Media-ban azért is mindig összefogdosom az X-et és a 9+-t.
Sokáig nem is értettem, hogy mi lehet az oka annak, hogy valahogy "jobbnak" érzem őket, aztán valójában meg szerintem nagyon egyszerű. A dolog ott romlik el, amikor az első tokot felhúzzuk a telefonra. Elveszti önmagát a készülék. Egyre többet agyalok azon, hogy szupi ez a Mofi meg véd meg minden, de így már nincs M10P érzésem. Hülye dolog tudom, mert a külső nem minden, de akkor is. A gyári szilikon tokban még megvolt ez az érzés nagyjából, de most nincs.

Továbbá én egyre jobban azt érzem, hogy ez az Android, mint rendszer egy "vakvágány". Valahogy nem az igazi. Szép így az új NOVA-val, pörög is, de a play áruházban azt látom, hogy sok a kacat. Felrakok egy x programot és valahogy olyan tákolmány érzetem van. Szerencsére a Band 2 Pro ill. az ÚJ Health felülete bitang jó lett! Az Apple-nél azért ez jóval összeszedettebb.

Aztán elgondolkodtam azon is, hogy mennyibe kerülne egy viszlát Windows PC/laptop és Android telefon és hello full Apple platform mindenből. Valahogy mindig is irigyeltem azokat, akik egy macbook és iphone kombóval elvannak és nincs hiányérzetük. Videót vágnak, zenét készítenek, Photoshop, stb. Tök jó. Ez a minimalizmus régóta vonz engem, csakhát a platform váltás nem olcsó.

És tényleg nem kötekedésből, de vannak ennek a telefonnak gyengeségei és légyszi tekintsünk el attól, hogy "nekem meg jó, te vagy a keszeg" blabla...., lássunk tisztán: vannak bajok a videóval és vannak bajok a fotózási képességekkel is. Nem egetverő nagy bajok (16:9 hiánya, alacsony videó bitráta, amit a YT tovább butít...,stb.), de léteznek, főleg ha megnézzük az árcédulát. Én nem 10-ból 3 jó képet akarok lőni autó módban, hanem 10-et és nem akarok mindent RAW-ozni, hanem azt akarom érezni, hogy amit kifizettem az MINDIG egy standard szinten működik (szürkület/borongós idő vs AI, hát borzalmas a végeredmény).

A másik dolog tényleg ez a frissítés. 128-ról indultam, minden update valami megváltásként várt valami volt, de csak addig, amíg jött az új, aztán már sz@r a 145 is, csak mert van újabb. Ez tényleg gáz. 8.1 sehol, közben meg már van 9, de abból is lesz 9.1...

Tudom, tudom, az Apple-nél sem túl rózsás mindig a helyzet és az X pl. 2x annyiba fáj, mint ez, de amikor látok egy X-el készült képet vagy videót elfog a sárga irígység. Hát WOW, itt ez miért nem megy?
Szóval fogadjátok el azokat is, akik kicsit magasabbra teszik a lécet és talán picit csalódnak erről vagy arról az oldalról a készülékben. Nem fogja mindenki eladogatni, meg földhöz csapkodni, egyszerűen csak azt érzik amit pl. én is, hogy basszus, előfizetésben havi 9ezret fizetek érte még 15 hónapig és sajnos nem érte meg, mert nem az igazi, mert nem hibátlan. És nem jobbat akarok, hanem jó lenne ha kevesebbe került volna, mert pl. az előző Lenovo 8 magos MTK kínai "vackom" azért annyival nem volt rosszabb, hogy a 30-at alig kaptam meg érte makulátlan használt állapotban.

Ettől függetlenül örülök a gépnek és büszkén hordozom, mert tényleg szuper, nem hagy cserben, azonnal pörög, sokáig bírja az akksi, csak ma már tudom, hogy ezzel sajnos nem fogok média oldalról rombolni. Ahogy egyszer hallottam valami nagyképű majomtól, hogy hiányzik belőle az a plusz, amitől azt érzem, hogy ez egy nekem való, tökéletes készülék. :)

(#17031) KZP válasza wrrs (#17030) üzenetére


KZP
őstag

Jó írás, van benne sok igazság (sajnos). :)

(#17032) axlfsi válasza Plazmacucci (#17022) üzenetére


axlfsi
veterán

Szia! En szivesen elfogadom / megneznem, ha jovet-menet osszejovunk valahol, hogy abbol ne legyen koltseged / idod ne menjen ra (Budapest, Arpad hid vagy videk?).

UI.: azert az N9 miatt kicsit irigykedem (akkor hagytam el a Samut, amikor rankeroltette a Knoxot (ennek sok eve mar), de az elso es masodik Note-t nagyon imadtam. Kifejezetten szerettem a ceruzat is...).
Szolgaltatoi, elofizuval joarasitva vagy batran belementel egy fullaras, fuggetlen keszulekbe?

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#17033) Klaya1986 válasza wrrs (#17030) üzenetére


Klaya1986
aktív tag

Én egy hónapja váltottam honor 8 - ról. Bár kijelzőben, akkuban, hangszóró minőség /hangerőben, minimálisan gyorsaságban valóban jobb, viszont a kamerától nem dobtam hátast. Nem mondom, hogy rossz, mert nagyon jó, de a honor 8-hoz képest én max a nappali képeknél érzek minimális előre lépést, kevesebb fénynél vagy este, hát.. Néha azt érzem, hogy ilyet a honor 8 is tudott. Összességében nem bántam meg hogy ezt a készüléket választottam, mert hihetetlen gyors, egy pillanatra sem akad meg, ami nekem nagyon fontos, brutál az aksi, az amoled kijelző nem túlszaturált. De éjszakai fotózásnál jóval többet vártam,főleg hogy a hibátlan honor 8 - ra 150ezret pótoltam. 150el nem jobb sajnos.

[ Szerkesztve ]

(#17034) Plazmacucci válasza axlfsi (#17032) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Már odaígértem egy kollegának, ha nem jön össze szólok.
MM-ben beszámoltattam szegény Mate-et :D

Vegyes érzéseim voltak a Mate-tel kapcsolatban, valami hiányzott. Sokszor írtam, hogy P9 Plus-ról jöttem, és ahhoz képes érzésre csak egy kis tuningnak számít, sőt van amiben visszalépés.
Sajnos nekem fontos a kamera meg a videózás, és ebben elbukott. Egyszerűen nem látok olyan Huawei terméket az új palettáról, ami ezekben megfelelne nekem. Ezeket a képeket amit automatában csinálnak szerintem kritikán aluli. A méltán emlegetett Honor 8 elpicsázza a mai felhozatalt állóképekben... Videót meg az öt éves Nokiám részletesebbet rögzít... Társaság hiányozni fog, majd jövök offolni néha:)

[ Szerkesztve ]

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#17035) Norbi. válasza Plazmacucci (#17034) üzenetére


Norbi.
őstag

Milyen áron számolnak be, ha nem titok?

(#17036) kali válasza Klaya1986 (#17033) üzenetére


kali
legenda

Az árkülönbözet sok másban is rejlik, mint a felsoroltak és az elsőre látható/tudható specifikációk, mint a nagyobb tár, több RAM, erősebb SoC...stb., de azokat nem mindenki veszi figyelmbe, pedig attól még adottak: IP67 védelem, dual 4G és dual VoLTE, jobb antennázás, jobb és gyorsabb 4G(+) modul, jobb és gyorsabb wifi modul, jobb bluetooth modul, jobb és több műholdat támogató GPS, gyorsabb USB, HDR10 és még lehetne sorolni, valamint itt adott a háztól házig szolgáltatás is.

(#17037) guest666


guest666
aktív tag

Sajnos én is ezt kajáltam be: Leica optika, dupla kamera, teszteken is eléggé dicsőítették a fotózási képességeit. Ehhez képest a 3 éves Nexus 5X-em (amiről váltottam) 10-ből legalább 9-szer szebb képeket csinál... Gyorsaság, szépség az megvan, de a fotói..... :( Fénnyel festés meg annyira nem hozott lázba...

(#17038) axlfsi válasza Plazmacucci (#17034) üzenetére


axlfsi
veterán

Azert, az az N9 nem hinnem, hogy szebb kepeket keszit...

No, de viccet felreteve: tenyleg jobb lenne az N9 a fotozas teren? Nem lett volna akkor mar jobb valasztas egy P20 Pro?

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#17039) kali válasza guest666 (#17037) üzenetére


kali
legenda

Mindentől függetlenül: Nem érdemes csak marketing alapján vásásolni, mert úgy bármelyik gyártó termékével kapcsolatban csalódhat az ember.
Ha viszont sok tesztben dícsérnek valamit, az általában okkal történik és jót jelent, de az sem gatancia arra, hogy mindenkinek megfelelő lesz, mert hiába jó, ha valaki mást szokott meg - ami akár még rosszabb is lehet, de neki az tetszik, mert szubjektív - és a későbbiekben is olyat szeretne és vár.
A fotózás pláne szubjektív dolog, valakinek az egyik gyártó/típus képalkotása tetszik, másnak a másik, a harmadiknak megint másik és így tovább, igazságot nehéz tenni, mert mindenki a maga oldaláról nézi, a saját elvárásai és viszonyítási alapjai szerint.

[ Szerkesztve ]

(#17040) Klaya1986 válasza kali (#17036) üzenetére


Klaya1986
aktív tag

Tisztában vagyok a jobb hardveres adottságokkal, de gyakorlatban nincsen akkora különbség, mint papíron a honor 8 - hoz képest. Főleg nem 150 ezer forintnyi. De mint mondtam, számomra ez tökéletes készülék,bőven kiszolgál majd a következő 2 évben. A kamera az 10 /9 szerintem . Az a kicsi plusz hiányzik csak, amit egy jobb éjszakai fotós képesség adna. Amit talán egy p20 pro tud. De az a noch és a kiálló kamera miatt lett felejtős.

[ Szerkesztve ]

(#17041) kali válasza Klaya1986 (#17040) üzenetére


kali
legenda

A gyakorlatban is van, ha kihasználásra kerülnek a többletek, jobb adottságok.
A feleségem nem pro felhasználó ilyen tekintetben, meg neki csak View 10 lett - ami több tekintetben is szerényebb, mint a Mate 10 Pro - a Honor 8 után, de még úgy is örömmel sorolta, hogy ez is jobb lett, az is jobb lett, holott nem különösebben szokott ilyesmivel foglalkozni, ha nem szembetűnő az eltérés.

(#17042) Aryon87 válasza axlfsi (#17038) üzenetére


Aryon87
félisten

Konkrétan semmivel sem csinál jobb képeket. Erősen ajánlom figyelembe az első képet, én felröhögtem rajta..

[link]

-----------------------------------------------------------------------------------

Jó ez a Mate, nyilván nem tökéletes, de más gyártó termékénél is van valami gikszer.
Ami ennek a fotózását illeti. Mivel szerintem a legjobban én használom ki a fotóképességeit, azt mondom bőven jó, pláne, hogy a legszélesebb kínálatot adja kamerában, amit semelyik konkurens nem tud. Főleg egy átlagembernek. Én egy magas mércéről jöttem át erre a telefonra, volt HTC U11-em 5 hónapig. Az olyan képeket csinált, hogy fütyültek, a nyaralásról a mai napig visszanézem amiket tavaly lőttem vele simán automatán. Namost, a Mate nyílván nem ér fel annak szintjére, de nem is bukik el annyira. Van amire én is húzom a számat, de megtanultam élni vele, kiismertem, és annak megfelelően aknázom ki a képességeit. Gondolok itt a RAW képekkel való szöszmötölésre.
Sokan morognak a videózási képességre. Teljesen jó amit nyújt. Nincs stabi 1080p60 és 4K esetében? Na bumm, nem kátyús úton kell videózni. Visszakereshetőek a videóim, amiket megosztottam kb 2 hete, simán vállalhatóak (1080p és 4k, és van egy 1080p30 is).
Egy Note 9 se fog többet adni, mi több szép deformált színekben fogja visszaadni az élményt... Írom ezt egy Note8 mini kitérő után (U11 és M10Pro közti volt 2 hónapig) és egykutya a két generáció mert semmit nem fejlődött az akksin és tollan kívűl).

Ha annyira borzasztóak lennének a képei ennek, akkor nem töltené be a 7. hónapját, hanem már régen más pályán lennék.. 2 év alatt a Mate a 14. telefonom..

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#17043) deka10 válasza Aryon87 (#17042) üzenetére


deka10
senior tag

Én is néztem a felhasználói képeket és nem voltam elkápráztatva. Bár annó nagy volt az elvárásom nekem is a M10P-val de rá kellett jönnöm, hogy nem véletlenül vásárolnak még az emberek fotós masinákat. Ezek ennyit tudnak vagy mint a példa mutatja sokszor ennyit se.

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#17044) Kija válasza wrrs (#17030) üzenetére


Kija
aktív tag

Az ívelt kijelzős Samsungokra meg nem kapsz üveget.
Nem S9, S8. 4 kollégámnak is van. Mindegyik volt már kijelzőcserén, mert betörött. Ez 85 ezer Ft-os művelet márkaszervízben. Még jó hogy a szakszervezeten keresztül van biztosítás az első törésre.
Egyik srácnak a zsebében tört el, nem is ejtette le.
A másiknak meg azóta a fiókban pihen, a P8 Lite-t használja helyette...
Szóval kell az a tok. Már mentette meg sz én M10P-met is.

(#17045) Aryon87 válasza Kija (#17044) üzenetére


Aryon87
félisten

Az enyém 4x esett már. Tok van csak rajta, és a gyári fólia. Elég masszív jószág, pláne ahogy az első esését produkálta..

Deka10: Azért már ez is nagy teljesítmény, hogy a telefonok idáig eljutottak. És valljuk, meg, sokkal kényelmesebb is, mint egy komplett szettel mászkálni. Nekem pl igencsak teher a Nikon cipelése, fél óra után már fáj a nyakam a súlyától :))

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#17046) ΞΔGLΞ válasza Kija (#17044) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Az ívelt kijelzős Samsungokra meg nem kapsz üveget.

Ez a "frankó" infó meg honnét van?

(#17047) ΞΔGLΞ válasza Plazmacucci (#17024) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Gondolkoztam, hogy az s9+ helyett azonnal váltok note 9-re ,mert ilyenkor ez a fő flaghsip, mármint az N9, de ugyanazzal a hardverrel ne adja már el nekem a samsung a telefonját, de az biztos, hogy a note mindig szebb, mint az S. Még nem próbáltam, de ha szoftveresen is ugyanazokat a faszságokat tolja az arcodba, mint az S, akkor hiányozni fog a mate, mert napi szinten egyszerűen gyorsabb a rendszere. Ettől független lehet, hogy találkozunk a topikjában, bár én snapi 855-össel szerelt S10-zet várom inkább...

----------------

(#17030) wrrs

Feleségemnek X van és ebben tökéletesen igazad van, mint a képek és a videók (zsebből előkapva és katt) hát bizony sajnos jobb néha nem is kicsit, mint az s9 és mate-t is., mert ezekkel is lehet nagyon frankó képeket lőni, ahogy láttam csak nem a fent leírt módon. Tökölni kell a beállításokkal. .A készülék szentem ronda, neki tetszik. De mindig is mac felhasználó volt...A mate meg az x-hez képest igazi mestermű külalakra.

[ Szerkesztve ]

(#17048) HarleyCustom válasza ΞΔGLΞ (#17047) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Volt a tulajdonomban Mate 10 pro kb.4 óra hosszát. Teszt megvolt. :)
Makulátlan minőség.
Szerintem fullos a teló. Csak a mérete nem megfelelő számomra,semmi más negatívum.
Túl kicsi! :DDD

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#17049) ΞΔGLΞ válasza HarleyCustom (#17048) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Én imádom ezt a telót, az se érdekel, ha karcolódik, de én bele nem rakom semmilyen tokba, annyira jó kézben tartani. Szerintem, én még soha nem írtam ilyet egy telefonról sem...A múltkor felrakott tg-t is letéptem már róla, csak addig kellett míg olyan helyeken jártunk, ahol tényleg nem akartam, hogy sérüljön valahol... :)

[ Szerkesztve ]

(#17050) HarleyCustom válasza ΞΔGLΞ (#17049) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Volt hozzá gyári flip tok. Utálom amúgy,de ezzel még jól is nézett ki.
Tokot csak azért rakok a telefonjaimra,mert félek,hogy elejtem és annyi. Egyébként tényleg vétek tokba rakni.:)

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.