Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:01:03

LOGOUT.hu

Huawei Mate 10 Pro - mestersége az intelligencia

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21001) D4ni válasza thedivision2 (#21000) üzenetére


D4ni
őstag

Szia!

Én is tapasztaltam, megoldás: erősebb készülék.

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#21002) beyruth82 válasza thedivision2 (#21000) üzenetére


beyruth82
veterán

Én nem tapasztaltam ilyent.Ezzel a videóval néztem meg: [link]

(#21003) TomPack válasza Braavos (#20997) üzenetére


TomPack
őstag

Napok-hetek kérdése, és itt lesz végre a gesztusvezérlés! :)
Nem lesz szükség a navigációs sávra!

(#21004) P1eTr0


P1eTr0
aktív tag

Sziasztok!

Immárom 2 napja gazdagítóm a Mate 10 Pro tulajok táborát, eddig nagyon tetszik a dolog. Most próbálom beszerezni a szükséges tartozékokat (néhány plusz tok, illetve fólia). Töltőkábel terén, ha hosszabbat szeretnék, milyet ajánlott vásárolni? Ali-n nézelődöm, de egy rakat van... A megbízhatóság nem lenne elhanyagolható :) Hátha valakinek van tapasztalata.

Üdv.
P1eTr0

Normális vagyok. Megmondták a hangok is.

(#21005) thedivision2 válasza D4ni (#21001) üzenetére


thedivision2
aktív tag

Hali !

Ennyire erőforrás igényes lenne a HDR ?

(#21006) spanyoll válasza beyruth82 (#21002) üzenetére


spanyoll
addikt

Kíváncsiságból elindítottam, és nekem is volt 1-1 ugrálás benne.

mondjuk én személy szerint pont leszarom, mert nem a hangyatévén fogom számolgatni a fhd pixeleket, sem pedig nem igazán találkozom hdr videókkal gyakran, hogy ez zavarjon; aztán ez már személyes preferencia

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#21007) thedivision2 válasza spanyoll (#21006) üzenetére


thedivision2
aktív tag

Persze, én is csak kíváncsiságból néztem meg, mert nem láttam még HDR videót élőben, szóval ezért nem fogom lecserélni a telefont... :D

(#21008) zeeezoli válasza ΞΔGLΞ (#20957) üzenetére


zeeezoli
csendes tag

Köszi mindenkinek az infókat az üvegfóliával kapcsolatban.Majd még egy autóstöltöt kell beszereznem.Néztem ezt a huawei hiper szuper gyorstöltõt (Ap38) ,de brutál drága.Valami olcsóbb,de azért minõségi gyorstöltõt használ valaki??? Nem nagyon vágom ezeket az ampereket meg voltokat se,ezért gondolkodtam a gyáriban,de 8-9e kicsit sok egy töltõfejért sztem.. Viszont elég sokat használnám kocsiban navigâcióként,(sokszor napi 8-10 órát is a munkám miatt) ezért gagyit sem szeretnék.esetleg valaki tud valamit a kettö között árban és minöségben??

(#21009) zeeezoli válasza zeeezoli (#21008) üzenetére


zeeezoli
csendes tag

Bocs az elözö nem neked ment,csak úgy általánosba.
Kicsit off,de érdekelne hogy szerintetek a huawei jelenlegi készülék kinálatából mi most a sorrend tudásban?? Nyilván a legujabb mate 20pro a legpengébb,de a 2 ill 3 helyre melyiket tennétek.p20pro?,mate20?,mate10pro?,

[ Szerkesztve ]

(#21010) basaja válasza zeeezoli (#21008) üzenetére


basaja
senior tag

Hali.
Ez teljesen jó, tudja a SuperCharge-t.

P1etr0

3 méterest használok belőle, nagyon jó,tudja ez is a SuperCharge-t

[ Szerkesztve ]

EDC: Xiaomi13,Leatherman Wave,T-rex,Giantmouse Ace Riv

(#21011) P1eTr0 válasza basaja (#21010) üzenetére


P1eTr0
aktív tag

Köszi! Pont ezt néztem, akkor ezzel nem lesz baj :D

Normális vagyok. Megmondták a hangok is.

(#21012) asddsa válasza zeeezoli (#21008) üzenetére


asddsa
tag

FCP tolto

Kabel ami tudja az 5A -t

O_o // Megbízhatóságom : http://tinyurl.com/asddsamegbizhatosag

(#21013) kali válasza zeeezoli (#21009) üzenetére


kali
legenda

A második helyre a P20 Pro-t tenném, a harmadikra pedig a Mate 10 Pro-t, de itt a Mate 20 tekintetében már az egyéni preferenciák is dönthetnek, hogy kinek mi a fontosabb, a több RAM, jobb IP védelem, vagy a több hátlapi kamera és egyéb eltérések.

(#21014) jézusom


jézusom
addikt

Sziasztok!

Tudtok ajánlani autós tartót? Nem töltőt, az van amit itt linkeltek, tényleg jó :)

Olyan tartó kellene, ami függőlegesen tart. Ha nincs, akkor veszek sima krokodilosat, de az sajna vízszintes.

A másik, meg esetleg ha van dokkoló, az is kell, de elég csak sima töltős dokkoló, nem kell ilyen battledock, nem pubgzni kell :) csak hogy fél kézzel bele tudjam állítani, amikor egyik kezemben kv van :)

(#21015) japy válasza Braavos (#20997) üzenetére


japy
őstag

A navigációs sáv eltüntetését tudja a telefon saját szoftvere is!

(#21016) Schweini válasza jézusom (#21014) üzenetére


Schweini
tag

Szia!

Nekem ilyen van már évek óta. Szélvédőre lehet felrakni, elég jól tart, soha nem is esett le. Külön jó, hogy lehet tölteni is, mikor bent van, mert pont középen van egy kis kivágása alul.
(Lehet külföldről van olcsóbban is, de szerintem ennyit megér.)

(#21017) jézusom válasza Schweini (#21016) üzenetére


jézusom
addikt

Köszi! Stabilnak néz ki, de elfelejtettem mondani, hogy nem akarom szélvédőre rakni. Régebbi telefonom sült már meg ablakban, kollégámnak meg a ragasztó engedett, és hullott a telefon :) Inkább a szellőzőrács, vagy a műszerfal belső fele játszik.

Olyan tokot is nézek, aminek üveg a hátulja, létezik ilyen?

(#21018) beyruth82 válasza japy (#21015) üzenetére


beyruth82
veterán

A navigációs sávot el lehet tüntetni de lesz helyette egy kör ami ott éktelenkedik a képernyőn az a navigációs dokk vagy micsoda

[ Szerkesztve ]

(#21019) robee19 válasza JDMKid (#20999) üzenetére


robee19
tag

Igen én is a Dragon használtam. Egy darabig működött, aztán egyik napról a másikra már nem.

(#21020) basaja válasza Schweini (#21016) üzenetére


basaja
senior tag

Én is ilyet használok, tényleg szuper

EDC: Xiaomi13,Leatherman Wave,T-rex,Giantmouse Ace Riv

(#21021) zolka1977 válasza jézusom (#21017) üzenetére


zolka1977
tag

Sziasztok! Nekem a gyári mágneses van. Szellőzőbe flottul szorul!

(#21022) bigrock válasza beyruth82 (#21018) üzenetére


bigrock
addikt

Aki el akarja tüntetni a navigációs gombokat (de zavarja a navigációs dokk nevű pötty), annak ajánlom a Gesture Controls nevű appot. Sajnos, fizetős, de kb. sz**rrá konfigurálható, nincs az konstelláció, mint ne lehetne benne beállítani. Ja, és minimálisan harap az akkuba (0,4%)

(#21023) PietroxX válasza bigrock (#21022) üzenetére


PietroxX
csendes tag

Vagy várnak még egy kicsit és használják a pite ugyanezen funkcióját

(#21024) piocasember válasza jézusom (#21014) üzenetére


piocasember
tag

Ilyenem van: [link]
és vettem hozzá egy ilyet, hogy nagyobb felületen érintkezzen, mert a gyári elég kicsi: [link]
Úgy tart, hogy alig bírom leszedni 😀

(#21025) Klaya1986 válasza bigrock (#21022) üzenetére


Klaya1986
aktív tag

Én mintha már próbáltam volna, de nekem a navigációs sáv nem tűnt el. Vagy nem ez a progi, amihez PC-n még mokolni kell?

[ Szerkesztve ]

(#21026) ivatti10 válasza Klaya1986 (#21025) üzenetére


ivatti10
aktív tag

A navigációs ikonok eltüntetéséhez szükséges a programba található adbparancsok végrehajtása.

ZTE nubia Z60 Ultra

(#21027) bigrock válasza ivatti10 (#21026) üzenetére


bigrock
addikt

Sajnos, ez nem teljesen működik. Két megoldás van: 1. Huawei alap navisáv eltüntetése. Ekkor, ha alulról felfelé söprünk, visszajön a navi sáv, amíg újra el nem tüntetjük. 2. A Gesture Controls alapján ADB parancsból történő eltüntetése. Ekkor valóban eltűnik a navisáv, de egy felfele söpréskor az egész képernyő felfelé tolódik, kvázi a navisáv helyével, tehát valóban nincs navi, de ott az üres helye. Ez is félmegoldás. A legtutibb, a teljes eltüntetés csak root segítségével lehet, de ennek nem néztem utána. Kivárom a Pie-t, nem annyira sürgős.

[ Szerkesztve ]

(#21028) TomPack válasza bigrock (#21027) üzenetére


TomPack
őstag

Nálam nincs root, simán ADB parancssorból tüntettem el a gombsort, és felfelé söpréssel nem tolódik sehova a képernyő! Úgy működik, ahogy kell.

(#21029) bigrock válasza TomPack (#21028) üzenetére


bigrock
addikt

Eza

[ Szerkesztve ]

(#21030) TomPack válasza bigrock (#21029) üzenetére


TomPack
őstag

[link]

Nálam nem ugrik fel a kijelző alja!

A videón amit linkeltél a gyári launcher alsó ikonjai ugranak egy sorral feljebb, nem az egész képernyő. A gesture control alkalmazás is kiér az aljáig.
Más alkalmazás, és más launcher is jól működik vele.

(#21031) rasotamas válasza piocasember (#21024) üzenetére


rasotamas
veterán

Nekem egy sniccerpengét javasoltak némi szigszalaggal a karcmentesség jegyében,az kicsit olcsóbb, de annyira ez sem drága.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#21032) pecccccccca


pecccccccca
senior tag

Skacok. Nagyon pontatlan a gps a telefonban. Több navigációval próbáltam, de mindegyikben 2-3 házzal odébb visz, de volt többször, hogy egy teljesen másik utcába vitt be.
Lehet kalibrálni? Vagy szervíz?

Humorban nincs helye tréfának!

(#21033) kali válasza pecccccccca (#21032) üzenetére


kali
legenda

Nekem nem volt ilyen gond, kellően pontos volt még a tízemeletesek között is, annyi, hogy ott ha csak GPS volt, mobilinternetes és wifi rásegítés nélkül, akkor várni kellet egy kicsit, mire pontos pozíciót fogott, ha előtte régen volt úgy használva, de ez normális.
Melyik beállításon használod?
A gyárilag a telefonon lévő Térkép alkalmazásban sem pontos?

[ Szerkesztve ]

(#21034) pecccccccca válasza kali (#21033) üzenetére


pecccccccca
senior tag

Wifi, mobilnet, gps mindig be van kapcsolva ilyenkor, ha navigálok. Gyári térkép alkalmazás, HereWeGo, Waze is ugyan úgy pontatlan. Ezeket próbáltam.

[ Szerkesztve ]

Humorban nincs helye tréfának!

(#21035) #04441088 válasza pecccccccca (#21034) üzenetére


#04441088
törölt tag

Nekem a traffihunter volt elég tré. Kb. 1 kilométert tévedett a helyzetünkben..

(#21036) kali válasza pecccccccca (#21034) üzenetére


kali
legenda

Ha nincs olyan tok a telefonon, vagy egyéb befolyásoló tényező, ami hátrányosan hat a GPS működésére és több helyen tesztelve is pontatlan, akkor először érdemes lehet csak GPS módban kipróbálni, hogy például a wifi ne vihesse félre a pozicionálást - szélsőséges esetben előfordulhat -, aztán hálózati beállítások visszaállítása, végső esetben teljes gyári visszaállítás és korábbi mentést nem visszatenni, ha semmi sem segít és nem szoftveres a hiba, akkor szerviz.

(#21037) pecccccccca


pecccccccca
senior tag

Köszönöm srácok.
Ugyis akartam egy teljes visszaállítást már. Meg a 157-es rom is megérkezett tegnap.
Kipróbálom majd úgy.

Humorban nincs helye tréfának!

(#21038) D4ni


D4ni
őstag

Srácok, csak nekem lett sokkal jobb az üzemidőm 157-el? Eddig kb 4-5 óra sotjaim voltak nap végére, most vagyok 40 %-on és 5 óránál tartok. Ez több mint szuper .

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#21039) jézusom válasza piocasember (#21024) üzenetére


jézusom
addikt

Van egy fasza mágneses tartóm, de nem bírja el a telefont rendesen, rázkódáskor leesik. Ezek szerint a telefon oldalon a fémmel van a baj, nekem egy tokba épített kis fém korong van. De most ez a lemez hova való? A telefon oldalon van rajta, vagy valahogy a tokban? Lehet, hogy nagyobb fém kéne nekem is a telóra?

Amúgy most direkt üveg hátú tokot nézek, de ha meg lehet erősíteni ezt a mágnes dolgot, akkor nem fontos az üveg, csak jól nézne ki :)

[ Szerkesztve ]

(#21040) japy válasza beyruth82 (#21018) üzenetére


japy
őstag

Te kevered a navigációs dokkal!

(#21041) beyruth82 válasza japy (#21040) üzenetére


beyruth82
veterán

Ige a navigációs dokk de ha "eltünteted" a virtuális gombokat akkor csak navigációs dokkal lehet irányítani a telefont.Vagy evvel vagy avval nincsen más lehetőség.

[ Szerkesztve ]

(#21042) golyós válasza D4ni (#21038) üzenetére


golyós
őstag

Pont olyan mint eddig, semmi extra, max 5óra. Csodának kell történnie, hogy meglegyen a 6 óra.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#21043) Pixx96


Pixx96
aktív tag

Sziasztok erről valaki vélemény?Olyat keresek ami az egész kijelzőt betakarja bár ez a fekete nem tudom hogyan fest a titanium grey-en

[link]

(#21044) coyotex válasza Pixx96 (#21043) üzenetére


coyotex
tag

Lehet kapni ugyanilyet csak felül és alul is átlátszó.Ebay, aliexpress. De van másféle is ami betakarja az egészet.

(#21045) beyruth82 válasza Pixx96 (#21043) üzenetére


beyruth82
veterán

Lehet kapni ugyan ilyent csak barna alul-felül.Nekem olyan van

(#21046) r0by válasza Pixx96 (#21043) üzenetére


r0by
addikt

Kb. egy hete volt erről szó.
[link]
Én is rendeltem egy átlátszót, remélem tényleg jó lesz :)

(#21047) deka10


deka10
senior tag

A tescoban most vettem egy karos szélvédőre rögzíthető mágneses tartót. 2160 volt elég jónak tűnik így elsőre.

[ Szerkesztve ]

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#21048) coyotex válasza r0by (#21046) üzenetére


coyotex
tag

Nekem megjött. Elég jó.

(#21049) kali válasza beyruth82 (#21041) üzenetére


kali
legenda

Nem muszáj fixre eltüntetni a navigációs sávot, elég, ha úgy kerül beállításra, hogy manuálisan eltüntethető és előhozható - gyárilag beállítható ez -, akkor pedig nincs jelen állandóan, csak ha a felhasználó úgy akarja és csak arra a pillanatra, ameddig szüksége van rá, ez felfelé és lefelé eszközölt simítással vezérelhető.

[ Szerkesztve ]

(#21050) jézusom


jézusom
addikt

Na gywerekek, vettem egy ilyet :)) szerintem árban is lehet mondani akciósnak, meg alulról támaszt, nem csak a mágnes fogja :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.