Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:01:03

LOGOUT.hu

Huawei Mate 10 Pro - mestersége az intelligencia

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#701) Viper26 válasza #04441088 (#700) üzenetére


Viper26
nagyúr

Huawei-től, Bravophone-on keresztül.

Pixel 7 | FR955

(#702) elekreg válasza zozzzzzzzzzz (#683) üzenetére


elekreg
tag

Szia!

Kitartás, mihamarabbi használatot! :)

mjani1172: Köszi, de még a HUB-ban dobálják a dobozt a GLS dolgozók, messze még a holnap.
A Nokia 8-ról is nyomom néha, azon is megy párhuzamosan a hang és az adat, az iPhone 8 Plus viszont rakoncátlankodott időnként, mert hiába volt 3G, 2G-re váltott telefonáláskor, VoLTE kellett volna, arra a telefonra bekapcsolja a Telekom, de a Mate 10 Pro is tudja már, remélem szoftveresen is okés lesz az első pillanattól. (Mate 9 is tudja hardveresen, de itthon nem kapott még szoftveres kapcsolót.)

Viper26: Jó neked, te már megkaptad. Használd egészséggel!

beyruth82: IMEI van valamelyik papíron? Mert az jó jel, akkor már nem kell túl sokat várnod, ha azonosító szerint is hozzád rendelték.

[ Szerkesztve ]

(#703) Viper26 válasza elekreg (#702) üzenetére


Viper26
nagyúr

:R

Appdrawer hogyan kapcsolható be? :F

Pixel 7 | FR955

(#704) beyruth82 válasza elekreg (#702) üzenetére


beyruth82
veterán

Igen van imei is meg komplett szerződés és az új kartya adatai mert új előfizuval rendeltem.A sim kártyát már aktivaltam is az elektronikus levélben lévő kódokkal(noha a kártyát még nem kaptam meg az a telefonnal jön).Amúgy ha holnap reggel kapok sms-t a csomag a futarnal akkor az csak hetfő lesz gondolom ugye?

[ Szerkesztve ]

(#705) ADAM1337 válasza #04441088 (#697) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

- FHD 1080p(16:9, sztereo, kepstabilizator)

De ha van állványod a többi is jó lehet, de a 4k nekem darabos egy kicsit.

(#706) #04441088


#04441088
törölt tag

Baj van a Mate 10 Prommal. :(
Csupán yt-on nézegettem videókat, majd közben jött egy Messenger értesítés. A képernyő lezárt. Újjal nem oldott fel, nem érzékelt. Villogott a képernyő, 0 % -on jelezve az akksit néha. Töltöm fel a videót máris.

Itt is a videó. Minőségért bocsi, csak egy szar telefon volt nálam épp + ideges is lettem: link. :U :W

[ Szerkesztve ]

(#707) beyruth82 válasza #04441088 (#706) üzenetére


beyruth82
veterán

Uhhhh de ciki :(

(#708) ADAM1337 válasza #04441088 (#706) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Azonnal garancia, vagy elállás mert hibás a termék és kérsz egy újat.
Mintha kontaktos lenne az aksi kb, vagy nem érzékelné jól és amiatt zárja le a kijelzőt.

[ Szerkesztve ]

(#709) fogtunder válasza #04441088 (#706) üzenetére


fogtunder
nagyúr

ez rendellenes működés, 3 napos csere azonnal.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#710) #04441088


#04441088
törölt tag

Telekommal vegyem fel a kapcsolatot, vagy el tudom intézni Huawei-el is? :R
Megijedtem amúgy, kurvára... :W :(

(#711) fogtunder válasza #04441088 (#710) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Én a T-vel intézném, náluk lesz készlet is, amiből helyben tudják cserélni.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#712) ADAM1337 válasza #04441088 (#710) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Telekom ebben az esetben, mivel nem garanciára kell küldeni, hanem visszaadni és adjanak egy újat van elállási jogod. (3nap/ netes vásárlásnál meg 14nap)

(#713) #04441088


#04441088
törölt tag

Az nem gond, hogy fater nevén a telefon?
Jótállási jegy, számla megvannak. Viszont a 360-as kamera épp nincs nálam. Az baj lehet?
Csak simán besétálok T-be, elmondom mi történt, megmutatom nekik a videót és kérek egy cserét?

[ Szerkesztve ]

(#714) pamesz válasza #04441088 (#706) üzenetére


pamesz
tag

Nálam ugyanezt csinálta. Szerintem a youtube a ludas. 2x volt eddig. Vártam hátha másnál is előjön. És beigazolódott. Szerintem szoftver hiba. Szerintem egy friss yt megoldja.

(#715) elekreg válasza #04441088 (#706) üzenetére


elekreg
tag

Valamilyen launcher nem lett telepítve?
Lehet, hogy egy gyári visszaállítás megoldaná a problémát, ah csak szoftveres.
Elálláshoz biztos kellene a kamera is, mert a csomag része, de az nem cserét jelent, hanem az eredeti állapot visszaállítását, mármint a vásárlás előttit.
Garanciában, 3 munkanapon belüli cserénél talán megbeszélhető velük, hogy csak a készüléket cseréljék és a kamerát ne kérjék hozzá.
Az elállással az a baj, hogy néha hetekig is eltart, mire mindent törölnek, pláne ha régi előfizetéssel lett hosszabbítva és arra akarsz újra rendelni.
Az elállást és a 3 munkanapon belüli cserét is a Telekomnál tudod intézni.

fogtunder: Egyik Telekom üzletben sincs még készleten, webshopból kell berendelni, ami egy munkanap.

[ Szerkesztve ]

(#716) fogtunder válasza pamesz (#714) üzenetére


fogtunder
nagyúr

nálam nem csinálta, pedig lassan már három hete, hogy használom, de az mondjuk alap, hogy minden appot frissítek rajta.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#717) #04441088 válasza elekreg (#715) üzenetére


#04441088
törölt tag

Minden gyári rajta, csupán pár appot töltöttem le. Pl. Messenger, Spotify, OTP netbank...
Launcherhez nem nyúltam. Fejlesztői beállításokat sem aktiváltam.
Szóval abból nem lehet baj, hogy a kamera épp nincs nálam, illetve apám nevén a telefon?
Számlát + minden egyéb dokumentumot beviszek, ami a telefonhoz kapcsolódik. Töltőt, fülest, dobozt, sim tűt, etc.

(#718) pamesz válasza #04441088 (#717) üzenetére


pamesz
tag

Én nemtudom megéri e vacakolnod vele. Megint napokig teló nélkül. Nálam pontosan ugyanez volt a tünet, szóval nem egyedi. Én frissítettem mindent amit lehet. Gyári launcherrel használom, szinte csak mobilnettel. Eddig csak youtube közben jött elő, egy restart azonnal megoldotta, viszont idegesítő. A miénk single simes, lehet más mint a dualosé. Szóval visszaviheted, de szerintem ugyanolyat fogsz kapni.

(#719) #04441088 válasza pamesz (#718) üzenetére


#04441088
törölt tag

Nem azzal van bajom, hogy telefon nélkül pár napig, hanem azzal, hogy nem e kötnek bele, hogy a kamerát nem vittem vissza, de azzal nincs is baj...csupán a telefont szeretném cseréltetni, mert félek, hogy sokszor előjön még. Illetve, hogy nem az én nevemen van, hanem faterén.

(#720) elekreg válasza #04441088 (#717) üzenetére


elekreg
tag

A garanciát bárki intézheti a jótállási jeggyel, az elállást csak az előfizető.
Megpróbálhatod kamera nélkül a garanciát, hátha nem kérik, de biztos napokig fog tartani, mert még egyik üzletben sincs készleten, rendelni kell.
Amit pamesz is írt, aszerint valóban lehet, hogy csak szoftveres probléma és az alkalmazás frissítésével megoldódik, én nem garanciáztatnám, max egy gyári visszaállítást nyomnék és lefrissíteném az alkalmazásokat, illetve ha tényleg a youtube a bűnös, akkor annak pláne várnám a frissítését.
Mivel másnál is előjött és talán a youtube miatt, így ha ki is cserélnék néhány nap alatt, utána mérges lennél az alkalmazásra, ha az újabb telefonnal is jelentkezne az alkalmazás okozta szoftveres probléma.

[ Szerkesztve ]

(#721) zoleeno1 válasza #04441088 (#706) üzenetére


zoleeno1
addikt

nyehh ez nem néz ki jól :F

(#714) pamesz: Neked simán yt közben csinálta, vagy neked is akkor, amikor yt közben írt vki messengeren?

Holnap, ha megjön, én is tesztelem ezt...

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#722) pamesz válasza zoleeno1 (#721) üzenetére


pamesz
tag

Na ezt nem próbáltam, de mindjárt tesztelem. Elkezdek youtubeozni és megkérem valamelyik haverom, hogy írjon rám. Nemsokára jelentkezem. Beszámolok mi történt.

(#723) #04441088 válasza elekreg (#720) üzenetére


#04441088
törölt tag

Az a baj, hogy fater biztos nem lesz itthon a következő héten sem, nem hogy a következő 3 munkanapon. Külföldön dolgozik jelenleg.
Viszont a honlap ezt írja:
'Az üzleteinkben, vagy az online shopunkban vásárolt termék meghibásodását 3 munkanapon belül Telekom üzleteinkben jelezheted, ahol intézkedünk az eszköz cseréjéről.'

Googleba rákeresve pedig ezt a 3 munkanapon belüli dolgot cseregaranciának becézik, nem elállásnak.

(#724) elekreg válasza #04441088 (#723) üzenetére


elekreg
tag

Pont azért írtam le külön a garanciális cserét és az elállást is, két különböző dolog.
A cseréhez fontos a 3 munkanapon belüli bejelentés (az elállás 14 napon belüli), de mivel üzletben nincs készleten, így akkor sem tudnák azonnal cserélni, ha ott azonnal tudnád a hibát reprodukálni.

[ Szerkesztve ]

(#725) pamesz válasza pamesz (#722) üzenetére


pamesz
tag

Na hát én most mindent nyomkodtam, közbe ment a messenger, sms-t is kaptam, nem tudtam reprodukálni. Fogalmam sincs mitől lehetett, de az tuti hogy nekem az eddigi 2 hiba mindig youtube közben jelentkezet. Ugyanúgy mint a videóban.

(#726) #04441088 válasza pamesz (#725) üzenetére


#04441088
törölt tag

Nálam beszart megint. Csak annyi kell messengeren irj ra valakire. Ne zard az appot. Tedd hatterbe. Aztan yt-ra fel. Az a valaki folyamatosan irogasson neked. Csak smajlikat pl. Es itt az eredmeny.

(#727) pamesz válasza #04441088 (#726) üzenetére


pamesz
tag

Próbálom. Mindjárt beszámolok.

(#728) elekreg válasza #04441088 (#726) üzenetére


elekreg
tag

iPhone-okon is volt valami probléma a youtube alkalmazással a napokban, cikkeztek róla sok helyen, azt gyorsan javították egy frissítés formájában.

(#729) *RLaci* válasza Viper26 (#703) üzenetére


*RLaci*
addikt

beállítások-megjelenítés-főképernyő stílusa

(#730) #04441088 válasza #04441088 (#726) üzenetére


#04441088
törölt tag

Itt az újabb videó az említett hibáról: Link.
Ezt nézzétek meg...
Talán látni, hogyha nyomom a feloldó gombot oldalt ilyenkor arra se nagyon reagál. Plusz amikor a képernyőhöz értem egyszer csak behomályosodott az egész. :(

Szóval akkor jön elő, ha valakivel épp beszélsz messengeren. Kérd meg hogy írjon neked folyamatosan. Csak nyomogassa a lájkjelet 1-2 percig folyamatosan neked. Felmész Youtube-ra, elkezdesz nézni valami videót. Messengert ne lődd ki, maradjon háttérben. És elő is jön... :W

[ Szerkesztve ]

(#731) pamesz válasza pamesz (#727) üzenetére


pamesz
tag

Bejött. Messenger youtube kombó a ludas ebben. Csak újraindítás hozza helyre. Érdekes. Én nem vinném vissza. Nyilvánvaló szoftver baj. Bízni benne, hogy orvosolják hamar. Lehet írni kellene a huaweinek. Pontos verziószámokkal.

(#732) Aryon87 válasza pamesz (#731) üzenetére


Aryon87
félisten

Es ha kikapcsoljatok a chatfejet, akkoris jelen e hiba?

Ha jol emlekszem, a P9nel is olvastam hasonlot, hogy a messenger utkozik a youtubbal, vagy bejovo hivassal (nemtom pontosan, de hasonlo volt a jelenseg)

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#733) zoleeno1 válasza pamesz (#731) üzenetére


zoleeno1
addikt

Tudtam ez a 2 akad össze valamiért... Ki hitte volna... Abban sem vagyok biztos, hogy nem a messenger a xar, mert azzal meg a face appal van baj bőven... Írni huaweinek a hibáról nem rossz ötlet! Esetleg többen is, akinek elő jön, hátha úgy komolyabban veszik.

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#734) elekreg válasza zoleeno1 (#733) üzenetére


elekreg
tag

Akkor nekem nem lesz gondom, mert nem használok facebook alkalmazást és messengert sem, korábban is sok gond volt ezekkel, hol a RAM-ot ették, hol meg az akkumulátort.

(#735) pamesz válasza zoleeno1 (#733) üzenetére


pamesz
tag

Ebben a percben frissítettem a youtubeot. Ugyanúgy megfagy a teló, ha ír valaki. Nemtudom melyik lehet a hibás, de gyanús nekem hogy inkább a messenger. A csetfej nélküliséget mindjárt kipróbálom, de szerintem az megoldá slehet. Youtube videó nézés közben ha lehúzom a fejet hogy bezárjam, akkor is kidob midenből, de nem fagy ki totál.

(#736) Aryon87 válasza zoleeno1 (#733) üzenetére


Aryon87
félisten

Amugy valami van ezzel a 2 appal, mert nekem is kb 1 honappal ezelott meg normalisan mukodtek, nem olyan reg a messenger siman kivag random uzenetiras kozben, + a facebook is ujraindulgat. (HTC U11)

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#737) #04441088 válasza pamesz (#735) üzenetére


#04441088
törölt tag

Ha kikapcsolod a chat fejeket nem csinálja ezt.
Chat fejekkel igen. Leteszteltem ujra.
Akkor ez tuti nem kontakthiba, 100 %, hogy szoftveres baj? Magyarul ha cseréltetem újra megfogja csinálni az új telefon is? Mert akkor nem megyek be..

[ Szerkesztve ]

(#738) pamesz válasza #04441088 (#737) üzenetére


pamesz
tag

Chatfej kikapcsolás után nálam is szuper minden. Ott a baj. Köcsög messenger... Mindig azzal van a baj. Szerintem se vidd vissza. Majd messenger frissítés után nézni kell, hogy javult e a helyzet.

(#739) elekreg válasza #04441088 (#737) üzenetére


elekreg
tag

Így biztos a szoftveres probléma, jelezni kell, hátha gyorsan javítják.
A Play lecsillagozás hatásos szokott lenni néha.

[ Szerkesztve ]

(#740) zoleeno1


zoleeno1
addikt

Igen kalap kaka ez a 2 app, én a face helyett metal-t használok, de a messengert nem tudtam kiváltani, ki lehet sok mással, de ahhoz szoktam...
Kipróbáltam a V10-zel, semmi hiba nem jön elő yt+messenger egyszerre történő használattal. Legfrissebbek vannak fent. Vagy a kirint, vagy a nyújtott kijelzőt nem szeretik :D

szerk: na, akkor szerencsére ezzel megoldódott. Tuti szoftveres, nyugi, chat fejek nélkül meg lehet élni :)

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#741) Aryon87 válasza #04441088 (#737) üzenetére


Aryon87
félisten

Jol sejtettem. A kepernyofedveny vagy mi azistennyila az okozoja.

Zoleeno: ilyen hiba sem az U11-en, se a Honor 9en nincs, es parom P9-je is megy rendesen.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#742) pamesz válasza Aryon87 (#647) üzenetére


pamesz
tag

Neked viszont a hétvégén csinálok egy kamera tesztet. Minden módban, részeletesen. Remélem hétvégén jó idő lesz:) Viszont eddigi tapasztalatok alapján merőben jobb mint a mate9.

(#743) Aryon87 válasza pamesz (#742) üzenetére


Aryon87
félisten

:R

Idokep szerint jo ido lesz, en is kihasznalom majd a napot.
Ha pesti vagy, akar ossze is futhatnank egy osszemeres erejere.

rlaci sima Mate10 kepei igencsak tetszosek (fotos topik), szerintem a Pro is jol fog teljesiteni.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#744) elekreg válasza pamesz (#742) üzenetére


elekreg
tag

Direkt rossz képeket csinálj, különben úgy fog járni, mint a Mate 9-cel. :DDD

(#745) pamesz válasza Aryon87 (#743) üzenetére


pamesz
tag

Kicsit messzebb tőled. Egerben élek. Mikor lesz első hsz? Jó lenne belevenni ezt a messengeres próblémát, hogy aki új tag, és nem olvassa el előlről a topikot az is lássa.

(#746) Aryon87 válasza elekreg (#744) üzenetére


Aryon87
félisten

Ejj de gonosz :C ;]

Pamesz: hijj, jo messze :))

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#747) #04441088


#04441088
törölt tag

Azért, hogy mindenki megnyugodjon, de főleg én. ;] :DDD

Szeretnék megkérni mindenkit, akinek Telekomos(vagy más helyről való, de SINGLE SIM-es!!!)
Huawei Mate 10 Pro-ja van. BLA-L09 Modell
(Beállítások-> Rendszer(legalul)->Telefon névjegye(legfelül), itt látni a Modell-t.

Végezze el a következőket. Élő wifi kapcsolat vagy mobilnet mellett:
- Nyisd meg a Messenger-t. Kapcsold be a chat fejeket. Kérd meg egy online ismerősöd, hogy 2 perc múlva kezdjen folyamatosan írni neked. Folyamatosan, ne 500 oldalnyi regényeket, aztán félóránként küldje el, hanem másodpercenként nyomogassa a lájk jelet vagy bármi.A lényeg hogy minél több értesítés jöjjön, minél több üzenet. A lajk jel jó megoldás, mert csak nyomogatni kell...
- Messengert ne zárd be, ne lődd ki, csak nyomd meg a Home érintőgombot, így háttérbe kerül.
- Nyisd meg Youtube-ot, kezd el lejátszani valami videót. Hamarosan elkezd írni az arra megkért ismerős..és valószínűleg kifagy a telefon. Az alábbi módon: LINK

Elkezd villogni a képernyő, akksira 0 %-ot ír, nem érzékel. Újraindítás segít.

Ne ijedj meg. Ha így lesz, akkor szoftveres probléma áll a háttérben. Valamiért ütközik a két app.
Írjatok ide a fórumra mi lett az eredmény. Persze más típusszámmal is meg lehet próbálni, hátha ott is előjön. Sőt az lenne a legjobb, ha minden Mate 10 Pro-s megcsinálná.

Köszönöm. :R

#messenger #youtube #chatfej #szoftver #hiba #szoftverhiba #villódzás #kifagy #0% #reagál

Szerk.: Szóval mobilnettel is ez van. Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#748) pamesz válasza #04441088 (#747) üzenetére


pamesz
tag

Nálam mobilnettel is előjön. Nem kötelező a wifi:)

(#749) elekreg válasza Aryon87 (#746) üzenetére


elekreg
tag

Jót akarok csak, nem kell neked olyan sok telefont ilyen rövid idő alatt! :DDD
Ezért nem teszek fel Nokia 8 képeket sem a szuper ZEISS optikával, mert akkor olyat is venni akarnál. :DD

A szoftveres problémára: Mindent a közösségért, de a messengert semmi pénzért! :N

[ Szerkesztve ]

(#750) zoleeno1 válasza pamesz (#742) üzenetére


zoleeno1
addikt

ne csak neki, ha lehet, szerintem mindenki kíváncsi lenne rá, de én biztosan :K Szóval majd oszd meg velünk kérlek, ha publikusak a képek :D :R

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.