Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:01:03

LOGOUT.hu

Huawei Mate 10 Pro - mestersége az intelligencia

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2001) Viper26 válasza zoleeno1 (#2000) üzenetére


Viper26
nagyúr

Szintén jelez mindent.

Pixel 7 | FR955

(#2002) Dave69 válasza zoleeno1 (#2000) üzenetére


Dave69
tag

Hmm ez valami beálitás kérdése akkor?

Az élet olyan, hogy mindig másképp történik minden, mint ahogy elgondolta előre az ember.

(#2003) Dave69 válasza Viper26 (#2001) üzenetére


Dave69
tag

Nekem a facen az értesitéseket nem jelzi.. S7 edge kékwn vilogatt üzikor meg zölden ezen csak üzenet zöld és semmi más nincs

Az élet olyan, hogy mindig másképp történik minden, mint ahogy elgondolta előre az ember.

(#2004) zoleeno1 válasza Dave69 (#2002) üzenetére


zoleeno1
addikt

Nem hiszem, én legalábbis nem állítottam semmi ilyet... De ott van a már említett app, azzal full testre lehet szabni.

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#2005) kali válasza Tsebacsi (#1980) üzenetére


kali
legenda

Minden szolgáltatónál csak barna van, de még a nagy multiknál és más üzletekben is úgy kell vadászni a másik színben, sokan várnak rá, de csak nem akar érkezni, vagy csak elvétve néhány darab.
Nem nagyon lesz másmilyen mostanság a Telekomnál, az is nagy szó, hogy náluk olyan van legalább, amennyire hiány van sok helyen még abból is.

zoleeno1: Okés, nem au azért írtam, engem is inkább csak elvi síkon zavarna, hogy régi arany és platina ügyféltől előleget kérnek.

Mike81: Én is így voltam vele, látatlanban nem volt szimpatikus a barna szín, de élőben nagyon meggyőzött ez a mokka barna, jobban tetszik ennek a hátlapja is.

Dave69: Nekem facebook és messenger nincs, de az elvárt dolgokat jelzi, mint a hívás, sms...stb.

[ Szerkesztve ]

(#2006) zoleeno1 válasza kali (#2005) üzenetére


zoleeno1
addikt

Igen, mondjuk az teljesen jogos, hogy régi előfizetőként, akik kb sose késett 1 számlával se, ne szedjenek már előleget... De ez ilyen, gyökér banda az összes szolgáltató :D

A barna ugye az alap szín ennél a telónál, ebből készült sorozatgyártásban a legtöbb, de még ebből is hiány lett, akkora a kereslet. Annak örüljünk, hogy nekünk jutott :D

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#2008) zoleeno1 válasza ADAM1337 (#2007) üzenetére


zoleeno1
addikt

Neked volt fókuszálási problémád ugye és vissza adtad? Azt hittem veszel másikat, kifoghattad, mert rajtad kívül senkinél sem jött elő, legalábbis itt a fórumon :)

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#2009) ADAM1337 válasza zoleeno1 (#2008) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Feketém volt, és sehol nem volt raktáron.
El is ment a kedvem kicsit tőle, a barna nem tetszett annyira, most egy op3-mat nyüstölök és bár kamerában rosszabb nyilván, de rendszer szinten sokkal pörgősebb, illetve kényelmesebb az előlapi gomb. (Irodában asztalon van javarészt a telefon).
Még nem döntöttem el mi lesz a "végleges". (Bár már, ha egy készülék elér 1évet nálam az nagy szó)

(#2010) zoleeno1 válasza ADAM1337 (#2009) üzenetére


zoleeno1
addikt

Értem, pörgősebb? Hol akadt neked a mate10? Mert én sehol sem veszem észre :)

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#2011) ADAM1337 válasza zoleeno1 (#2010) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Nem akadt, de a váltások valami félelmetesen gyorsak az op3-mon.
Illetve a mate nekem mindent ki-kill-elt a ramból, úgy persze könnyű gyorsnak maradni, azt hittem sokáig a skype-om rossz közbe csak valamiért nem engedte bent maradni a ram-ban a honor8-nál is volt.
De ez emui sajátosság.

Összességében nagyon jó telefon a mate10, de nem hiszem hogy visszatérek hozzá.

(#2012) kali válasza ADAM1337 (#2011) üzenetére


kali
legenda

EMUI sajátosság volt régebben, de egy ideje nem az, pláne mióta manuálisan is lehet szabályozni.
Más kérdés, hogy muszáj is manuálisa, ha valamelyik külsős alkalmazás nincs még rendesen ráfaragva az Oreóra.
Nálam is problémás volt eleinte egy banki alkalmazás (az NFC fizetés miatt szeretne jobban előtérben lenni a kelleténél, bár valóban használom érintős fizetésre), de manuálisan beállítottam és azóta rendben van.
Ha már Apple MCS is azt mondja erre a telefonra (linkelték itt korábban a videóját), hogy mennyi mindent a RAM-ban tud tartani, akkor nagy gond nem lehet, sőt! :)

[ Szerkesztve ]

(#2013) ADAM1337 válasza kali (#2012) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Én nem vagyok ennyire bátor az érintős fizetés kapcsán, túl sok ismerős van biztonság technikai cégnél. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#2014) freemanone válasza ADAM1337 (#2013) üzenetére


freemanone
őstag

Nekem pl a MiFit és AdGuard appjaimat ölte meg.... mivel a MiFit nélkül nekem semilyen értesítésem nincs, ez elég fontos feature számomra. Kizárólag a miband2-t vagyok hajlandó használni az üzemideje miatt. (nálam 30+ nap)
Nade amióta kedves fórumtárs megosztotta a trükköt, semmi problémám nincs.
Megjön minden értesítésem rendben és a reklámoktól is root nélkül vagyok védve.
Egyébként memóriából sokszor nem vágja ki a dolgokat a mate, csak az agresszív akku felügyelő leállítja a process működését. Ettől függetlenül veszett gyorsan indítja újra, hiszen jórésze be van töltve cache néven. Ami jó, ott a 6GB ram, használja csak, így marad pörgős a rendszer. :)

(#2015) M_Toni


M_Toni
csendes tag

Sziasztok. Tegnap nekem is házhoz hozta a posta a Mate 10 Pro mat. Huawei P9 ről váltottam.
Ebben a készülékben is van olyan opció, hogy a felesleges , nem használt appok ikonjait el lehet rejteni?
P9 nél ha széthúztam az újjaimat a kijelzőn, megnyilt egy rejtett mappa. ide be tudtam pakolni ami nem kellett, és nem volt zavaró a jelenléte. A mate 10 proban nem találok ilyen opciót. Esetleg máshogy lehet előcsalogatni?

(#2016) beyruth82 válasza M_Toni (#2015) üzenetére


beyruth82
veterán

Van alkalmazás menü. Ami nem kell oda lehet rakni

[ Szerkesztve ]

(#2017) kali válasza ADAM1337 (#2013) üzenetére


kali
legenda

Én nyugodt vagyok a bankom új megoldása óta, pedig amúgy én is kényes vagyok az ilyesmire.

freemanone: A manuális beállításban tudod engedélyezni a háttérben futást, illetve az elsődleges és másodlagos indítás is.

(#2018) ADAM1337 válasza kali (#2017) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Maximum webkártyámat adnám meg.

(#2019) beyruth82


beyruth82
veterán

Mai akkuhasználat:

(#2020) M_Toni válasza kali (#2017) üzenetére


M_Toni
csendes tag

És azt hol találom?

(#2021) kali válasza M_Toni (#2020) üzenetére


kali
legenda

Akkumulátor -> Indítás -> Sorozat kézi kezelése
Az automatikusat ki kell kapcsolni adott alkalmazásnál és utána vezérelni manuálisa.

ADAM1337: Külön digitalizált kártyát kell létrehozni az alkalmazásban, nem a valós dolgozik, így elég jó.

[ Szerkesztve ]

(#2022) Tomtotom válasza beyruth82 (#2019) üzenetére


Tomtotom
senior tag

Hogy lehet ilyen fekete hátteresre állítani a menüt? Nem találom.

Samsung Galaxy Watch, OnePlus 8t

(#2023) kali válasza Tomtotom (#2022) üzenetére


kali
legenda

Akkumulátor -> Kezelőfelület színek sötétítése

(#2024) Tomtotom válasza kali (#2023) üzenetére


Tomtotom
senior tag

Köszi szépen 🙂

Samsung Galaxy Watch, OnePlus 8t

(#2025) freemanone válasza kali (#2017) üzenetére


freemanone
őstag

Szerintem nézd meg a linkelt hozzászólást. (akkor még1x) Nem elég amit írsz. Ugyanúgy kilövi utána is. Az csak a képlet első fele. Kell a beállítás amit mondasz, csupán ettől még nem fog neked futni a háttérben folyamatosan.

Erről van szó: [link]
A két appon kívül, amit említettem már korábban nem tettem be mást, azt hiszem láthatod a listán is, hogy ezek nem véletlenül teljes megkerülést kapnak az akku felügyelet alól.

[ Szerkesztve ]

(#2026) kali válasza freemanone (#2025) üzenetére


kali
legenda

Minek nézzem, ha egyrészt tudtam, másrészt előttem leírták már, de az általam ilyen tekintetben problémásnak látott külsős alkalmazásnál az optimalizálást nem kellett kikapcsolni és úgy sincs gond.
Az AdGuard lehet, hogy annyira problémás és annál még az optimalizálás is kilövendő, azt nem tudom, mert nem használok mobilon reklámblokkolót, több okból sem.

(#2027) mumuss


mumuss
aktív tag

Lenne egy kérdésem. A gyári email alkalmazást használom céges levelezésre. A gondom az, hogy ha telefonról küldök egy emailt, akkor nem jelenik meg az elküldött mappában sem a telefonon, sem a számítógépen az Outlook-ban. Viszont ez nagyon fontos lenne. Erre esetleg valakinek van megoldása?

Mate 10 pro/Note 10

(#2028) yodamester10


yodamester10
őstag

Nem találtam olyan lehetőséget,hogy alvó állapotnál mutassa az órát mint a samu.

(#2029) kali válasza yodamester10 (#2028) üzenetére


kali
legenda

Beállítások -> Biztonság és adatvédelem -> Képernyőzár és jelszavak -> Információ megjelenítése mindig -> Engedélyezése most / időzítéssel, attól függően, hogy állandóra vagy időzítve szeretnéd használni

[ Szerkesztve ]

(#2030) Z.É.T. válasza yodamester10 (#2028) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Szerk: lassú vagyok :D
Beállítások => Biztonság és adatvédelem => képernyőzár és jelszavak => Információ megjelenítése mindig: Be

Vagy gyorsabban:
Főképernyőn lefelé simítás => "mindig" kifejezés beírása => listából kiválasztás

[ Szerkesztve ]

(#2031) yodamester10


yodamester10
őstag

Köszi.

(#2032) zoleeno1 válasza mumuss (#2027) üzenetére


zoleeno1
addikt

Én ugyan nem a gmail klienst használom, hanem a sima email-t, de kipróbáltam, nálam tökéletesen működik a gmail app is. Elküldi, ott van az elküldöttek között, ha gépen nézem böngészőből ott is.

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#2033) *RLaci*


*RLaci*
addikt

Valaki nem tud esetleg egy linket a gyári email alkalmazás letöltéséhez? Amikor laktam be a telefont,töröltem.Viszont most használnám.

(#2034) mumuss válasza zoleeno1 (#2032) üzenetére


mumuss
aktív tag

Én sem a gmailt. Pont ez az, hogy a gyári email alkalmazást. És ha onnan küldök levelet, akkor sem a telefonon, sem a gépen az Outlook-ban nem látom az elküldött levelet

Mate 10 pro/Note 10

(#2035) mumuss válasza *RLaci* (#2033) üzenetére


mumuss
aktív tag

Root nélkül nem lehet törölni, nem csak tiltottad?

Mate 10 pro/Note 10

(#2036) kali válasza mumuss (#2034) üzenetére


kali
legenda

Az Outlook ikonra pöttyintve lett beállítva, vagy normál e-mail/egyéb módban?
A címzett megkapja az elküldött üzenetet?
Több Elküldött/Elküldve mappa is van/lehet, egyikben sincs?
Nem POP3 lett véletlenül IMAP helyett beállítva?

(#2037) *RLaci* válasza mumuss (#2035) üzenetére


*RLaci*
addikt

Sajnos,töröltem.Csodálkoztam is,hogy engedte.

(#2038) zoleeno1 válasza mumuss (#2034) üzenetére


zoleeno1
addikt

Ja bocs, félre olvastam. Azzal meg főleg működik, azt használom én is. Ott van az elküldöttek között, meg is kapja a másik fél, böngészőből belépve is ott van az elküldöttekben. Outlookról nem tudok nyilatkozni, azt nem használom.

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#2039) zoleeno1 válasza *RLaci* (#2037) üzenetére


zoleeno1
addikt

Ez érdekes, mert nekem is csak tiltani engedi, törölni nem... Factory reset biztos vissza rakja, ha más nem... Neten így hirtelen 7.0 verziót találtam, 8-at nem: [link]

bocs a dupláért

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#2040) *RLaci* válasza zoleeno1 (#2039) üzenetére


*RLaci*
addikt

Köszi.Amit linkeltél az a stock droidos régi,átdob a gmailra.Én találtam három variáns gyárit is a neten,de nem engedi telepíteni egyiket sem.Azt írja telepítsem a hiappról az eredetit.Ott meg nem találom.Na mindegy,van sok alkalmazás rá,csak ha már használnom kell,jó lett volna a gyári.Azért köszi.

(#2041) zoleeno1 válasza *RLaci* (#2040) üzenetére


zoleeno1
addikt

Sajnalom, akkor factory reset, ha nem tul nagy macera, vagy masik app.

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#2042) *RLaci* válasza zoleeno1 (#2041) üzenetére


*RLaci*
addikt

Inkább másik app lesz,nincs kedvem most emiatt újra belakni a telót. Pláne,hogy hibátlanul működik a rendszer.

(#2043) fenergie84


fenergie84
addikt

Nem ide, sorry :R

[ Szerkesztve ]

(#2044) mumuss válasza *RLaci* (#2042) üzenetére


mumuss
aktív tag

Itt a gyári apk
https://drive.google.com/file/d/1HZB2TEVkSgDe3dOWUawxlwWahHpdgTS-/view?usp=drivesdk

Mate 10 pro/Note 10

(#2045) mumuss válasza kali (#2036) üzenetére


mumuss
aktív tag

Egyéb fiók lett hozzáadva. Semelyik elküldött mappában nincs, a címzett megkapja, azt ellenőriztem
És tuti IMAP, többször újra megcsináltam

[ Szerkesztve ]

Mate 10 pro/Note 10

(#2046) DzsonKonor


DzsonKonor
tag

Akksi fogyasztásom tegnap óta, egy töltéssel:
Volt benne minden:
Telefonálás, Facebook, Messenger, Email, Crome bögészés, Kamera, Bluetooth füles + zene hallgatás, szóval volt minden!
Abszoludt elégedett vagyok! :C

Samsung Galaxy S22 Ultra

(#2047) beyruth82 válasza DzsonKonor (#2046) üzenetére


beyruth82
veterán

Képernyőidőt kérnénk! Most!

(#2048) Aryon87 válasza beyruth82 (#2047) üzenetére


Aryon87
félisten

:C

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#2049) *RLaci* válasza mumuss (#2044) üzenetére


*RLaci*
addikt

Köszi.Sajnos ezt sem engedi telepíteni.

(#2050) kali válasza *RLaci* (#1767) üzenetére


kali
legenda

Igazad lett végül, megy már odaát a Mate 10 Pro lehúzás, a baj csak az, hogy a tapasztalt negatívumokkal a sokan mások nem találkoznak, sőt, így akik azt az egyéni véleményt olvassák és kicsit adnak is rá, azok nem valós képet kapnak a telefonról.
Mindegy, akik értenek hozzá és tudják, hogy milyen tesztekre melyik oldalakon lehet adni, illetve elolvassák itt vagy máshol a sok pozitívumot, amit a fentiekkel ellentétben nem csak 1- 2 ember ír, hanem sokkal többen, azok elgondolkodnak rajta, hogy lehetett akkor egy embernél egyszerre annyi gond, miként lehet a Mi MIx 2 az Isten, ha sok tekintetben a Mate 10 Pro közelében sincs...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.