Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:01:03

LOGOUT.hu

Huawei Mate 10 Pro - mestersége az intelligencia

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1351) kali válasza Dave69 (#1349) üzenetére


kali
legenda

Eszerint nincs rajta hálózati zár.

(#1352) Dave69 válasza kali (#1351) üzenetére


Dave69
tag

hmm az jó hír, bár nem értem... vodánál mióta adnak független telefont.... gonolom ezt ilyen rendszer frissitéssel ilyesmivel már nem lehet változtatni

Az élet olyan, hogy mindig másképp történik minden, mint ahogy elgondolta előre az ember.

(#1353) beyruth82 válasza Dave69 (#1352) üzenetére


beyruth82
veterán

Én is csodalkozom rajta de nekem is ezt írja ki

(#1354) Viper26


Viper26
nagyúr

Info :)

Pixel 7 | FR955

(#1355) Dave69 válasza beyruth82 (#1353) üzenetére


Dave69
tag

ügyfélszolgálat azt mondja hogy próbáljuk ki egy másik kártyával ha müködik akkor ez egy egyedi esett lehet mert minden vodafonos 1 simes készülék le van védve hogy más kártyával ne lehesen használni csak akkor ha függetlenitünk

Az élet olyan, hogy mindig másképp történik minden, mint ahogy elgondolta előre az ember.

(#1356) Dave69


Dave69
tag

van esetleg olyan akinek hálozatt fügőt ír?

Az élet olyan, hogy mindig másképp történik minden, mint ahogy elgondolta előre az ember.

(#1357) bébi67 válasza Kerio (#1302) üzenetére


bébi67
aktív tag

Hívásrögzítő ami tökéletesen működik Huawei készülékeken. Fizetős, de megéri.Töltsd le a triál verzót próbára, aztán el tudod dönteni, hogy fizetsz-e érte.

(#1358) kali válasza Dave69 (#1352) üzenetére


kali
legenda

Vodafone-t nem ismerem ilyen tekintetben, de a Huawei régebben is preferálta a szolgáltatós független készülékeket (a Telekom már régóta hálózati zár nélkül adta a telefonjaikat, bár sok más gyártóét is) és most talán sikerült úgy szerződést kötni, hogy ne később kelljen a muszájos díjmentes függetlenítéssel bajlódni.
Utólag már biztos nem fogják zárni, legfeljebb olyan lehetséges még - ha a fenti teóriám nem igaz -, hogy siettükben az első szállítmányt nem volt idő zárni és későbbit fogják - erre is volt már példa korábban minden szolgáltatónál -, de szerintem az első verzió életszerűbb.

(#1359) Dave69


Dave69
tag

telenoros kártyát elfogatta :D

Az élet olyan, hogy mindig másképp történik minden, mint ahogy elgondolta előre az ember.

(#1360) Viper26 válasza Dave69 (#1359) üzenetére


Viper26
nagyúr

:Y

Pixel 7 | FR955

(#1361) Dave69 válasza Viper26 (#1360) üzenetére


Dave69
tag

finoman beszopta a vodafone xD :DD :DD

Az élet olyan, hogy mindig másképp történik minden, mint ahogy elgondolta előre az ember.

(#1362) beyruth82 válasza Dave69 (#1355) üzenetére


beyruth82
veterán

Tudják utólag valahogy tavolról zárni a telót hogy ne legyen független?

[ Szerkesztve ]

(#1363) Dave69 válasza beyruth82 (#1362) üzenetére


Dave69
tag

Azt mondták androidon nem tudják egy frissitéssel elintézni mert a gyártótol kell Imeiszám alapján kérni a kódot ha le járt a hűség időd a szolgáltatónál. Ezt az ügyintéző mondta most :D csak az IOS -nál tudják frissitéssel zárolni meg feloldani.... Úgy hogy mondta a csávó a teloba hogy ez nekik is új mert ugy tudja a vodafon hogy szolgáltató függően küldik nekik a telefonokat :D szoval mondta hogy a kivételes esetekhez tartozom-zunk akinek független az 1simmese gyárilag :D

Az élet olyan, hogy mindig másképp történik minden, mint ahogy elgondolta előre az ember.

(#1364) Criton válasza HUTCHDB (#1347) üzenetére


Criton
veterán

Ezek a kis "lagok" egyébként S8, Note8 esetében is megvan, egyáltalán nem vészes. Én egyébként pont azért váltottam iPhone 7 Plusról, mert ott már a iOS11-et nem bírtam elviselni, azt nagyon elcseszték. A váltást egyáltalán nem bántam meg.

Más: hogyan tudom beállítani, hogy zárolt képernyőnél csak egy kép legyen, és ne váltogassa? esetleg miket érdemes beállítani? Elnézést a lama kérdésekért, de egy jó ideje nem használtam napi szinten droidot.

(#1365) fogtunder válasza Dave69 (#1361) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Ja, keményen. Amíg fizeted a számlát, pont senkit nem fog érdekelni, hogy milyen kártyát raksz bele, örülj neki.

[ Szerkesztve ]

I hate morning people. And mornings. And People.

(#1366) Dave69 válasza fogtunder (#1365) üzenetére


Dave69
tag

én nekem speciel közölték mikor vettem hogy hálozatt függö közbe meg nem.

Az élet olyan, hogy mindig másképp történik minden, mint ahogy elgondolta előre az ember.

(#1367) beyruth82 válasza Dave69 (#1363) üzenetére


beyruth82
veterán

Ez nagyonjó! :))
Ki is próbálom másik kártyával.Lehet az első előrendeléses szállítmányok még függetlenek de a többi nem?Vagy ilyen a többi is?

(#1368) Dave69 válasza beyruth82 (#1367) üzenetére


Dave69
tag

nahát ez egy jó kérdés :D hát a többiek majd írjanak hogy az 1 sim-es telójuk független vagy függő és kiderül :) bár ahogy elnézem a voda oldalát már megint nincs raktáronse készülékük ebből.. úgy viszik mint a cukrot :D

Az élet olyan, hogy mindig másképp történik minden, mint ahogy elgondolta előre az ember.

(#1369) zoleeno1


zoleeno1
addikt

Az enyém is független a menu szerint, telekomos, de ez nem ujdonsag.
Viszont ezt a chrome-os lagot nem ertem, en is vajsimanak latom, hol/mit kell nezni, ahol ez feltuno?

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#1370) Viper26 válasza zoleeno1 (#1369) üzenetére


Viper26
nagyúr

Nálam sincs. :F

Pixel 7 | FR955

(#1371) Criton válasza zoleeno1 (#1369) üzenetére


Criton
veterán

Görgetésnél, de nagyon minimális, engem nem zavar.
Erre egyébként tud valaki megoldást?

[ Szerkesztve ]

(#1372) beyruth82 válasza zoleeno1 (#1369) üzenetére


beyruth82
veterán

Enyém is laggol.Nemcsak chrome hanem sokminden más is.

(#1373) fogtunder válasza Dave69 (#1366) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Én azt értem, hogy te örülsz, csak azt nem, hogy a szolgáltató miért szívta meg.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#1375) Kerio válasza bébi67 (#1357) üzenetére


Kerio
őstag

Köszönöm! Sajnos nekem ez sem működik. Ha telepítem, és hívok valakit, akkor nem hallom a hívott félt. Teljesen csend van.

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG STRIX G15 G513 (G513RS-HQ037) (AMD® Ryzen™ 7 6800H, NVIDIA® GeForce™ RTX 3080 8GB GDDR6, 32GB 4800MHz DDR5, Kingston Fury Impact CL38 (2x16GB) (KF548S38IBK2-32) /// ASUS ZENBOOK 14X OLED UM5401 (UM5401QA-L7208W)

(#1376) Tomtotom


Tomtotom
senior tag

Sziasztok. Telekomnál ismét kapható a teló. Csak nem adja ki, kivéve , ha a honlapon belüli kereső mezőt használjátok. Kamera már nincs hozzá.

Samsung Galaxy Watch, OnePlus 8t

(#1377) fogtunder válasza Dave69 (#1363) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Ez a szokásos call centeres szöveg, van némi köze a valósághoz, de azért csak mérsékelten. Az iOS-t nem frissítés zárja le, hanem egy központi szerveren tárolja az Apple, hogy melyik IMEI milyen kártyát fogadhat el. Ezt a telefon minden újraindulásnál ellenőrzi, ha van netelérése, így lehet feloldani pusztán IMEI alapján, nem kell a készülék.
Androidnál vagy még a gyárban megcsinálják a lockot, vagy manuálisan lehet utólag ugyanazzal a kóddal, ami a feloldáshoz is kell, és fizikailag kell hozzá a telefon. Szóval nem, nem fogják utólag lockolni a telefonodat.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#1378) Dave69 válasza fogtunder (#1377) üzenetére


Dave69
tag

köszi a választ :)

Az élet olyan, hogy mindig másképp történik minden, mint ahogy elgondolta előre az ember.

(#1379) zoleeno1 válasza Criton (#1371) üzenetére


zoleeno1
addikt

Kicsit cseles itt, de így: biztonság és adatvédelem/képernyőzár/magazin feloldás/előfizetések/általam hozzáadott fotók. Itt berakod amelyiket látni szeretnéd és akkor elvileg csak azt jeleníti meg.

Hát nem tudom, itt görgetem mint a barom a ph-n ezt az oldalt és pörög mint az állat, semmi akadást nem látok, de biztos vak vagyok akkor :D Ennél nagyobb lag ne legyen, mert én ezt sem látom :D

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#1380) Criton válasza #45553408 (#1374) üzenetére


Criton
veterán

De ezt a magazinos dolgot nem tudom kikapcsolni, és amennyire utánanéztem, az váltogatja nekem a lezárási hátteret.

(#1379) zoleeno1 : köszönöm :R

Nova Launchert egyébként használ valaki?

[ Szerkesztve ]

(#1381) Dave69


Dave69
tag

hát most merült le elöször a telefonom.. érdekes... 3 % kikapcsolt fel raktam tőltőre ki írta hogy 2% be kapcsolodott egyből és már 7%....

Az élet olyan, hogy mindig másképp történik minden, mint ahogy elgondolta előre az ember.

(#1382) zoleeno1 válasza Criton (#1380) üzenetére


zoleeno1
addikt

Nincs mit.
Eddig mindig novat vagy apexet használtam, most maradt még a gyári eddig elvagyok vele. Mondjuk 1 sorral több ikon jól jönne a főképernyőn...

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#1383) Dave69


Dave69
tag

le merülés után és ujra inditás után nem kéne az üzemidő meg a képernyő idő meg ilyenek lenullázása legyen?

Az élet olyan, hogy mindig másképp történik minden, mint ahogy elgondolta előre az ember.

(#1384) zoleeno1 válasza Dave69 (#1383) üzenetére


zoleeno1
addikt

Akkor nullázza, ha 100-ra töltöd.

Ja igen, ma sikerült elküldenem végre a személyes adatokat a HiCare-ben, akinek ilyen gondja volt próbálja meg.

+ kaptam egy sms-t telekomtól, hogy kaptam egy 5k-s vásárlási kupont, amit webes vásárlásra használhatok fel. Felmentem az oldalra, kiválasztottam egy 5k-s bt-s headset-et, mondom kocsiba jó lesz, simán engedte megrendelni, így ingyen átveszem holnap :D Más is kapott ilyet?

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#1385) Dave69 válasza zoleeno1 (#1384) üzenetére


Dave69
tag

jaaa akkor sorry :D köszi az infót :D

Az élet olyan, hogy mindig másképp történik minden, mint ahogy elgondolta előre az ember.

(#1387) beyruth82 válasza zoleeno1 (#1384) üzenetére


beyruth82
veterán

Továbbra sem működik a HiCare nálam.Ja és a 2020 februárig hosszabított gari újra 2019 novemberre ugrott vissza :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1388) Dave69 válasza beyruth82 (#1387) üzenetére


Dave69
tag

nekem is ezt írja amit neked meg nekem is tegnapóta vissza ugrott 2019re...

Az élet olyan, hogy mindig másképp történik minden, mint ahogy elgondolta előre az ember.

(#1389) mtm800 válasza #45553408 (#1386) üzenetére


mtm800
senior tag

Mert sztem kikapcsoltad a háttérképeknél a főképernyő háttérképének véletlenszerű cseréjét.Ezt az opciót sztem minden huawei mate tudja. Igy nem lesz magazinos háttérkép váltogatás.

[ Szerkesztve ]

(#1390) zoleeno1 válasza beyruth82 (#1387) üzenetére


zoleeno1
addikt

lol, mondom belépek, most nekem is ezt írja :D és nekem is vissza ugrott a garancia idő :)

(#1386) Bodrik: Akkor fogja váltogatni, ha több képet raksz oda ahova az előbb írtam.

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#1391) kali válasza zoleeno1 (#1384) üzenetére


kali
legenda

Pénteken hozta a futár a Mate 10 Pro-t, hétfőn meg jött a Telekomtól az SMS a kuponos kóddal.
Nézelődtem a webshopban, de várok holnap hajnalig, hátha összeköthető a kellemes a hasznossal. :DDD

(#1392) kali válasza Criton (#1364) üzenetére


kali
legenda

A magazin feloldásnál alapban meglévő képek törölve/áthelyezve adott mappából, előfizetésekről leiratkozva, így nincs mit váltogatnia.

M

[ Szerkesztve ]

(#1393) Criton válasza kali (#1392) üzenetére


Criton
veterán

Közben meglett, nagyon szépen köszönöm.
Vannak olyan dolgok amiket érdemes beállítani?

(#1394) zoleeno1 válasza kali (#1391) üzenetére


zoleeno1
addikt

Jogos, en el is felejtettem ezt a black friday-t :D

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#1395) Goxi


Goxi
tag

Gyári fülesről mit kell tudni? Gondolom nem váltja meg a világot, de kíváncsi vagyok hogy azért használható e.

(#1396) beyruth82 válasza Goxi (#1395) üzenetére


beyruth82
veterán

Nem váltja meg de nekem egyenlőre jó lenne mert a jack átalakító amit adtak nem működik,bluetooth fülesem nincsen így nem tudok zenét hallgatni munkába menet-jövet ami nekem nagyon fontos.Ellennék avval amit adtak de azt meg nem lehet berakni a fülbe mert kiesik olyan kialakítású.Emiatt használhatatlan és nem a hangzása miatt.El lehet vele hallgatni a telót amúgy

[ Szerkesztve ]

(#1397) Musaka


Musaka
senior tag

Üdv.
Telekom nál újra kapható és 255.00 re csökkent az ára igaz nincs hozzá 360 as kamera.
Lehet beruházok én is rá, de még egy ideig figyelem a tapasztalatokat.
Akkor a kamera mégsem ajándék volt?

(#1398) beyruth82 válasza Musaka (#1397) üzenetére


beyruth82
veterán

Amúgy 40 ezer ft volt a hivatalos ára a kamerának megjelenésekor de azt a huawei adta és nem a szolgáltatók.Egy fillérjébe sem került egyik szolgáltatónak vagy viszont eladónak sem a kamera amit az előrendeléshez adtak.Ha a telekom eddig drágábban adta a telefont mint 255 ezer (ennyi volt megjelenéskor a huawei ajánlott fogyasztói ára) az már csak a saját nyerészkedése(pofátlansága)miatt volt.

[ Szerkesztve ]

(#1399) TODI1111 válasza Musaka (#1397) üzenetére


TODI1111
addikt

"Telekom nál újra kapható és 255.00 re csökkent az ára"
Miért mennyi volt? Azért kérdezem, mert ITT akció nélkül kerül annyiba.

(#1400) kali válasza Musaka (#1397) üzenetére


kali
legenda

Szia,

A Telekom valóban drágábban adta annyival listaárban a készüléket, amennyibe nagyjából a kamera kerül, előfizetéses kedvezményben viszont jóval többet (a duplájánál is többet) adott cserébe minden konstrukcióban, mint bármilyen más készülékekre, így végül nem lett drágább a kamera miatt a Mate 10 Pro, sőt!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.