Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-09-20 15:28:38

LOGOUT.hu

"név nélkül, hirdetés linkelése nélkül írjuk ki a fájdalmunkat", tehát a Hardverapróról
- ne linkelj konkrét hirdetést
- ne tegyél be hirdetés screenshotot
- ne idézz hirdetésből konkrét szöveget
Személyes adatot ne tartalmazzon a hozzászólásod!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#96029) koby11h


koby11h
aktív tag

Én pl. ha valaki komolyan venni akar, azzal egyeztetek mindent. Majd egy üzenetben összefoglalva mindent, mit, hogyan csomagolva, hogyan postázva, milyen adatokkal, hová utaljon, mennyit... Ha adok számlaszámot, akkor 24 órát várok, ha nem utal és van más, akkor jelzem, hogy elviszi más, akkor kérem, hogy már NE utaljon.
De a 24 óra alatt nem adom oda másnak. Megírom az új embernek, hogy utalásra várok, ha holnap 14:30-ig nem történik meg, akkor jelzek.
Aztán reménykedem, hogy nem esek két szék közé :)
Viszont ha valakinek nem adok számlaszámot, akkor az nincs is félretéve. Ha pl. lebeszélek egy találkozót személyesen, akkor ugyan ez, addig senki másnak, amíg le nem telt az idő és nem beszéltem az illetővel ha esetleg nem jött össze az átadás.
Ha ideért a pénz azt igazolom, jegelem, ha van olyan a felületen. Általában legkésőbb a következő munkanap feladom a csomagot, vagy megmondom, hogy mikor fogom feladni. Feladás utána ismét jelzek és kérés nélkül küldök egy leírást, hogy mit hogyan csomagoltam. Küldök képet a csomagról, feladóról, linket a követéshez ha létezik ilyen.
Kérek visszaigazolást, hogy ha megkapta és megnézte, akkor jelezzen, hogy minden rendben volt-e...
Eddig nem volt gondom.

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.