Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-09-20 15:28:38

LOGOUT.hu

"név nélkül, hirdetés linkelése nélkül írjuk ki a fájdalmunkat", tehát a Hardverapróról
- ne linkelj konkrét hirdetést
- ne tegyél be hirdetés screenshotot
- ne idézz hirdetésből konkrét szöveget
Személyes adatot ne tartalmazzon a hozzászólásod!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#91703) koby11h válasza Chaser (#91702) üzenetére


koby11h
aktív tag

Gyuri, Chaser:
Nem az volt a kérés, hogy keressek egyet normális áron, állapotban, 100+-os eladótól, hanem az, hogy ezt itt helyben segítsek normálisan megvenni. :)
Ehhez szerintünk kell:
1, normális ár: a 110k nem az, garival sem, a 80 szerintem sem sértő, max. alkudhatott volna felfelé, de nem, hallani sem akart róla
2, teszt: ha Ő nem teszteli, kipróbálni Nála nem lehet, a hirdetés egy kép és két sor szöveg, akkor kénytelen vagyok én. Nem széthajtani akarom, sosem tuningolok semmit, nem ez az érdekem. A srác aki venné max. 1-2 centit húz a gépén, ha az asztalon nem jó helyen van... Abba bele csak én nyúlok, szoftveresen meg nála a Stream és ennyi.
3, gari: azzal a valami cég nevére szóló papírral én ne nagyon tudok menni sehová. Az adásvételi nem oszt nem szoroz, mert minden adatát tudom így is, a szavatosság is megilleti a használt termék vásárlóját azzal is és a nélkül is. Nem egyet írtam én is, volt, hogy cégnek kellett a bevételezés miatt, volt külföldre szállítás miatt, volt olyan is, hogy simán csak a nagyobb érték miatt írjunk már egyet. Nem kellett volna semmit tennie, csak aláírnia, hogy Tőle vásároltuk, a képen látható és leírt állapotban, és az eredeti számla.
Mivel ezek egyike sem megy, így kértem a srácot, hogy hagyjuk. Így tett. Ennyi...

"C3PO egyetlen igazi hibája, hogy választékosan fejezte ki magát a sok bugris között..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.