Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-09-20 15:28:38

LOGOUT.hu

"név nélkül, hirdetés linkelése nélkül írjuk ki a fájdalmunkat", tehát a Hardverapróról
- ne linkelj konkrét hirdetést
- ne tegyél be hirdetés screenshotot
- ne idézz hirdetésből konkrét szöveget
Személyes adatot ne tartalmazzon a hozzászólásod!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17651) Gyuri27 válasza Chaser (#17649) üzenetére


Gyuri27
félisten

Egy év gar akkor van rá ha te hoztad ki a boltból aznap.
Nagyon kevés boltot találsz és még kevesebb terméket amire telibe megkapod ami jár.

[link] fasza írás.

bitpork: régen mikor telibe gari volt más volt az értékvesztése a a cuccoknak. Most az 1+ miatt a +-ba kb bele is sz@rhatsz. Érdemes utána nézni, hogy mi van az 1 éves kötelező jótállás után.

Másrészt 10% nem tétel bármilyen kategóriában vásárolsz. Vegyünk egy 40k-s vga-t. Miért adnék érte 35k-t mondjuk félévesen? Akinek van 35 pénze annak van 40k is. De jobban jár ha kicsit spórol és megveszi boltból. Ugyanez igaz egy 100-200k-s cuccra is. Ha pedig egyéves elmult a cucc amikor kb semmi nincs rá pláne nem éri meg a 10% spór. Ez a realitás.

Amúgy ha valakinek az a hepje, hogy 10% spórért vegyen egy használt bármit ami elmúlt egy éves az tegye.
Csak ne értetlenkedjen azon aki ezt nem teszi. :N

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#17652) TaaT


TaaT
veterán



Give them hell Ukraine!

(#17653) seniman válasza TaaT (#17652) üzenetére


seniman
addikt

Bizalomgerjesztő már a neve is :DDD

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#17654) Chaser válasza bitpork (#17650) üzenetére


Chaser
titán

ez régen itt így ment, sok vga-t vetem hasonló áron és pár hónaposan mint a tegnapit, ha meguntam pár hét után uo. áron ment tovább, erről szólt a hwapró
de le is vezethetném...szimpla matek
ne nézzük azt, hogy valaki vissza tudja igényelni az áfát
csak nézzük azt h valami új, 3 év garanciával
a garancia szerves része az árnak
na most akinek nem számít a garancia, mert ugye semmi nem romolhat el annak biztos nagy buli 80k-ért 1 év garis vga-t venni, sokszor kukutyinfalvai boltból, ami lehet már rég meg is szűnt
akinek számít a pénze, az meg nem fogja 20k-ért eldobni a két év garanciát, ha még azt se nézi h újan kapná meg egy huszassal többért, nem barmolták biztos, nem sz@r táp volt alatta, stb
mégegyszer...régen itt ilyen árak voltak
részemről meg lesz@rom, felőlem megveheti bárki a 100k-s vga-t is 90-ért próbagarral, nem az én bajom...:)
ha olyasmiről beszélnék, aminél nem számít a garancia, mert nem tud meghibásodni, legyen pl az egy bútor, ami újszerű, ott oké, hogy akár egy 20-assal olcsóbban megveszi az ember...de a vga nagyon nem olyan kategória, tömegtermelés van már prémium és business vonalon is, nemhogy konzumernél
de részemről ezt tényleg befejeztem, nekem nem rosszabb ha valaki másképp van vele, neki idővel lehet az lesz:D

Gyuri27 36 hónap gar van feltüntetve a számlán, direkt rákérdeztem 24+12 okosság-e:D :R meg is néztem, annyi, nem volt ferdítés v mellébeszélés

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#17655) seniman


seniman
addikt

Nextgen kártya-nextgen árazás:[link] :DDD

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#17656) Gyuri27 válasza Chaser (#17654) üzenetére


Gyuri27
félisten

Az, hogy a számlán mivan sokszor nem jelent semmit. Mert pl közkedvet pesti boltban feltüntetik, hogy 36 hónap. Aztán alul apróbetüvel, hogy ezt ők nem teljesen így gondolják. Mert 12 az. A maradék meg egyéb feltételek szerint egyéb kitételekkel. Mondjuk ez szerintem meg a fogyvéd szerint se kerek, de megcsinálják.
Ezért írtam, hogy nem sok boltot találsz már ahol telibe megkapod.

Amd - Radeon - Ryzen

(#17657) Chaser válasza Gyuri27 (#17656) üzenetére


Chaser
titán

megnézem majd holnap:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#17658) bitpork válasza Chaser (#17657) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Tehát csak csak "ha" meg feltételezés rgo szubjektív árleszállítás. Én azt vettem észre h akinek nincs pénze valamire, az mindig "reális" árat emleget :DDD Sorry ne vedd magadra, de ez a tapasztalatom.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#17659) ViZion válasza Gyuri27 (#17656) üzenetére


ViZion
félisten

Haver mon'ta, h TV-nél van 1+1 év. 1 év gari, 1 év biztosítás... ami rohadtul nem ugyan az.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#17660) Trailblazer válasza seniman (#17655) üzenetére


Trailblazer
addikt

Vazze, az az indoklás. Ők most gépeladásban vannak... Alig jött ki a vga a piacra. :W :DDD

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#17661) Chaser válasza bitpork (#17658) üzenetére


Chaser
titán

980 ti-nél is jött egy emberke azzal, mert ugye 220k-s vga 195-ért bestbuy "hozzám szól" garral papírok nélkül...én csak a nyálam csorgatom ;] biztos úgy van...:) vagy csak reálisan kezelem a dolgokat és tudom régen milyen árak voltak itt, tudom most mi van itt, ahogy gyuri is tudja
amit fentebb sokadjára levezettem, sok minden, csak nem szubjektív...
nem veszem magamra, mert tisztában vagyok vele megengedhetnék-e magamnak egy 980 ti-t akár vagy sem, az más kérdés hogy nincs rá szükségem, valszeg a 750 ti is csak q3-at fog látni, mert kinőttem a gamer' korszakomból már sok éve
az mellett, hogy érdekes mód ha én árulok valamit elkel, nem köpködnek, és nem járt még itt sztem hirdetésem, nem csak elvárok reális ajánlatokat, olyat is adok, csak ennyi
a fentebbi vga-t is ha megunnám vagy stornoznám következő pár hétben a pc tervet felraknám 25-ért, az első aki utal/jön érte viszi/örül, ahogy én is voltam vele tegnap:)
de első körben fel se dobnám apróba, csak a lokálba, ha ott nem menne el akkor apróba, ott még mindig sikerül korrekt áron adni/venni pc-s dolgokat, és ha valaki drágán ad valamit meg is kapja a magáét a többiektől:D és mivel nem apró, senki nem szalad modért hanem inkább módosít az áron és valakivel úgyis megegyezik mint a felnőttek általában
nálunk ezeöccáz' a jelszó :DD ;]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#17662) -=RelakS=- válasza Trailblazer (#17660) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Én nem kaphatnék ilyen kártyát csak úgy?

Ígérem, nem adnám el :DD

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#17663) Gyuri27 válasza ViZion (#17659) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nagyon nem.

bitpork: akinek nincs pénze valamire az nem is pazarolja. Ha nagy nehezen mégis összekuporgatja a rá valót.
Nem fog bolti ár alatt 10-20%-l venni olyan cuccot amire nincs gari és valami nimand használta kitudja, hogy.
Utoljára leírom. 10-20% nem pénz. 30k-nál 3-6 ezer 40-nél 4-8. Akinek nincs pénze tehát 8k spórért nem fog 32k-t kockáztatni. Aki meg 70-100k-s vga-t akar venni illetve annyija van vga-ra az meg nem a nincs pénze kategória. Felette meg pláne nem.

Amd - Radeon - Ryzen

(#17664) Chaser válasza Gyuri27 (#17663) üzenetére


Chaser
titán

ez a baj, hogy ezt nem látják át sokan
de az nem a mi gondunk...nekünk marad a bolt, vagy néha egy oldschool tag mint mi, akik tudják mi mennyit ér, akkor is, ha eladni akarnak, nem csak venni:)

gamerpécé' már megint....:)

van itt
Eladó Felsőkategóriás Gamer PC
is

huh:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#17665) Speed® válasza seniman (#17655) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Ide írod, elfér..de oda is írsz, miközben tudod mi lesz..nem értelek :U

-

A személyreszabott reális árazás kitárgyalását tekinthetnénk lezártnak?
Félreértés ne essék, részint igazatok van, de a saját szemszögetekből.
Viszont az nem oké, hogy mást akartok meggyőzni, ha más alapon ítél.
Amúgy csináljatok saját piacot, ilyen eladókkal, jövök majd vásárolni ;p
Egyébként nekem se tetszik, hogy felhígult a piacunk, de van jó oldala.
Alkalmi vételekért többet kell tenni, viszont könnyebb lett értékesíteni..

(#17666) bitpork válasza Chaser (#17661) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Azért mert vkinek nincs pénze, nem lehet "realitásra" hivatkozva letörni valaminek az árát. Ha nem megy neki megvenni akkor nincs miért ácsingózni rá. Szerintem. Ez minden területre igaz. Amit te példának hozol, h se gari se semmi, az szélsőséges példa.
A használt autó példáján sokkal jobban be tudom mutázni. Ma barátom látogatót kapott magyar paraszt személyében. Az audi 95k km-rel van, gyári szervizkönyvvel végig vezetve. Odamegy a paraszt úgy h németországból lekérte a kocsi minden papírját, átnézi és megállapítja h minden stimmel. Majd közli hogy akkor most elmegy megnéz még egy autót és ha az nem lesz jó akkor visszajön megvenni. Majd egy óra múlva visszatelefonál és közli a hibátlan autóval kapcsolatban h kettőstömegű hangja van, nem veszi meg. :W
Tehát semmi realitás nincs a dolog mögött, csak a vevő lelkének a megnyugtatása - okoktól függetlenül. Ez a realitás, amit minden vevő kivetít bármire. (Te sem azért vetted meg a saját bevallásod szerint mert kell, hanem mert ócsó volt. Ez nem "realitás" kérdése")
Szerintem. De csak egy ártatlan kérdésem volt, hogy lássam miket mondtok.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#17667) Gyuri27 válasza Speed® (#17665) üzenetére


Gyuri27
félisten

Az a baj, hogy alaptételekkel nincsenek tisztában.
Proci, ram pl az a csoport ahol az elhalálozások kb 95%-a az első időszakban megtörténik.
Vga, lap az idő előrehaladtával szokott meghalni.
Eleve már ez befolyásolja az árat.

Az agyatlan árazásra remek példa volt nemrég a 775-ddr2-q6600. Ennek az árából bármilyen modern foglalatra lehetett váltani.

Amúgy nem akarjuk ráeröltetni. Ő kérdezett mi válaszoltunk.

Chaser: a táp meg a vga kimondottan gamer. Csodálkozom, hogy a 125 wattos phenom nem ette még meg az a faja tápot. Amúgy azzal a konfiggal túl nagy baj nincs. Két dolgot kell csak cserélni meg a gamer szót elefelejteni. :DDD

bitpork: maradva a te példádnál. Megveszel bármilyen használt autót a garancia lejárta után a szalonbeli ár 90%-ért? Számokban. Szalonban vatta új 5 misi. Ember meg 3 évesen árulja 4,5 milláért. Ugye, hogy vicc az egész?!

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#17668) 8th válasza seniman (#17443) üzenetére


8th
addikt

Én 10k-ért vettem két darabot ismerősömtől, hogy majd milyen jól el tudom adni. Aha. 8k-ért hirdettem darabját, Az elsőt három hét múlva sikerült eladni 7.5k-ért a másodikat el se tudtam adni annyira nincs rá kereslet. Jó biznisz volt. :DDD

(#17669) Gyuri27 válasza 8th (#17668) üzenetére


Gyuri27
félisten

Illetve annyira magas az ár. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#17670) ViZion válasza Chaser (#17664) üzenetére


ViZion
félisten

Teljesen korrekt Gamer gép, mittomén kb. 2010-ből... mondjuk az a táp már akkor is híres volt, ja nem inkább csak szar. :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#17671) Speed® válasza 8th (#17668) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Én 3db L5408at vettem 15ért, 2 elment ennyiért, a 3. ingyen maradt nálam :) 3.6Gn szalad szépen és alig kajál..ráadásul Yorkfield alapú 12MB L2vel..kicsit jobb vétel :)

(#17672) seniman válasza Speed® (#17665) üzenetére


seniman
addikt

Az ottani hozzászólásomat az egyik kommentelőnek címeztem,nem az eladónak ;-) Nincs ott szükség üzletrontásra,ha még a bolti link is be van szúrva,amin ott virít a 30ezerrel kevesebb bolti ár :N

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#17673) seniman


seniman
addikt

Ehhez azért pofa kell:[link]

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#17674) Gyuri27 válasza seniman (#17655) üzenetére


Gyuri27
félisten

Arra azért kiváncsi lennék, hogy a garancia 36 hó vagy az ászf szerint 12 és akkor + 24 gyártói.
Bár szerintem utóbbi. Ha ez így van a kedves eladó a: vagy téved, b: nem mond igazat (előbbire tippelek, az ártatlanság vélelme alapján).
Mert 270k-nál nem mindegy melyik verzió az éles.
Az meg külön pikáns, hogy a boltban 260 a vga. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#17675) Speed® válasza seniman (#17672) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Nyilván. Te így értelmezed..mi meg emígy. Nincs ezzel gond..:)

(#17676) seniman válasza Speed® (#17675) üzenetére


seniman
addikt

Ergo tök mindegy mihez mit szólok hozzá,ha valamelyikőtök üzletrontásnak minősíti,úgyis megy a levesbe :K

(#17674) Gyuri27

A régi szép merkur-os időkre emlékeztet,amikor a használtpiacon drágábbak voltak az autók,mint a cég árlistáján. :D Hét év várakozási időnél még úgy ahogy megértem,na de aki egy-két hetet nem bír ki,az csak fizessen ;]

(#17677) orichalcos

Aki elsőként akarja befirkantani a gétéikszezernyócvanat az adatlapi konfigjába,annak biza jattolni kell. ;] (Véristván-effektus) :DDD

[ Szerkesztve ]

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#17677) oriic válasza seniman (#17673) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Megis elviszik.

Live-Die-Respawn

(#17678) ViZion válasza oriic (#17677) üzenetére


ViZion
félisten

Dehogy viszik, bekamuzza csak, megy máshová.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#17679) customer114 válasza seniman (#17673) üzenetére


customer114
senior tag

Újonc, 280e-es hirdetéssel. Egészségetekre. ;]

(#17680) ViZion válasza customer114 (#17679) üzenetére


ViZion
félisten

Sajnos nincs 2 db, így meg semmit nem ér... marad a 280X :DDD

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#17681) seniman válasza ViZion (#17678) üzenetére


seniman
addikt

Felrakhatok én is egy tri-SLi-t,aztán fél óra múlva jegelem :DDD

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#17682) oriic válasza ViZion (#17678) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kozben lattam h ujonc. Felejtos a dolog. :D

Live-Die-Respawn

(#17683) -=RelakS=- válasza seniman (#17673) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Ez már a második ilyen hirdetés az aprón :C

Amúgy azt miből gondolja bárki, hogy majd valaki kéz alatt akar venni vadiúj hardvert? :F

[ Szerkesztve ]

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#17684) Speed® válasza seniman (#17676) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Természetesen nem. Csupán annyi a difi, hogy te sajátosan értelmezed az üzletrontás fogalmát, mi meg szabályosan. Az ominózus hsz kimerítette, hiába csavarod a gondolatmenetet.

(#17685) seniman válasza -=RelakS=- (#17683) üzenetére


seniman
addikt

Már magában a magyarországi bolti árazása is katasztrofális a kártyának,előbb rendelném meg közvetlen az EVGA-tól 789EUR-ért.Ha veszek hozzá plusz 7év RMA-t 70EUR-ért,még majdnem akkor is jobban jövök ki. :W

(#17684) Speed(R)

Az,hogy egy másik kommentelőhöz intézek egy vicces kérdést,az nem igazán üzletrontás.Persze,hogy én tettem fel,azzal egyből más megvilágításban van a dolog.Legközelebb csak egy sikító szmájlit teszek( :Y ),aztán találja ki mindenki,hogy mi célt szolgál. ;)

[ Szerkesztve ]

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#17686) Kasya


Kasya
nagyúr

Mikor a jofogas mar nem eleg a magyar eladoknak...
FitBit brand new!

(#17687) Silent77 válasza Kasya (#17686) üzenetére


Silent77
veterán

Látod milyen ideges? 135 a pulzusa. :D

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#17688) seniman válasza Kasya (#17686) üzenetére


seniman
addikt

Ha itthon kamionról leesett darab esetleg,akkor persze,hogy külföldi oldalon hirdeti. ;] De amilyen jó véleménnyel vannak rólunk a fejlett nyugaton,annak alapján sok esélye van eladni......... :B

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#17689) 5teve


5teve
senior tag

senki nem emlékszik már a 8800gt-k "árazására"?
boltban 50k körül volt (ha lett volna) itt meg 70k-ért mérték darabját, aki hozzájutott.

tel: 7o-373-oo29 *** NO SMS!!! *** brit tudósok szerint 10 fogorvosból 8 az 2.

(#17690) MK VII válasza Gyuri27 (#17663) üzenetére


MK VII
veterán

Szép levezetés.... :D :C

(#17691) shteer válasza 5teve (#17689) üzenetére


shteer
titán

Az elsők között vettem egy Gainwardot 70-ért, de utána boltban se volt olcsóbb

..szerintem jónak tűnik

(#17692) Gyuri27 válasza MK VII (#17690) üzenetére


Gyuri27
félisten

Majd összegyüjtöm, kiadom és kapsz egy dedikált példányt.
Mondjuk az autós hasonlatom is ott van. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#17693) SUPREME7 válasza Kasya (#17686) üzenetére


SUPREME7
őstag

Van egy csomó olyan termék amit itthon vagy képtelenség eladni, vagy csak nagyon nyomott áron, az ebay-en meg simán elmegy és még az ebay-paypal sápja után is jobban jársz mintha itthon ment volna el. Az oroszok pl minden szart-javítanivalót felszippantanak :)

(#17694) gozso


gozso
senior tag

helyi:

A processzornak valószínű kéne egy pasztázás mert az 5 év alatt nem volt, de ez csak a hosszú élettartam miatt ajánlott!

aha :)

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#17695) MasterMark


MasterMark
titán

Jaj.

Switch Tax

(#17696) customer114 válasza MasterMark (#17695) üzenetére


customer114
senior tag

gtaVöt viszi? ha igen elvinném?

(#17697) konikan válasza MasterMark (#17695) üzenetére


konikan
aktív tag

Márka? Típus? Ugyan már, géééééééémör :C

"-De engem szeretnek!" ..."-Az nem feltétel"

(#17698) oriic válasza MasterMark (#17695) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A LED a lényeg. A LED. (amúgy meg nagyon ronda szegénykém. :D )

Live-Die-Respawn

(#17699) MasterMark válasza oriic (#17698) üzenetére


MasterMark
titán

Az hagyján, de ez egy szemétrevaló ház, nem 10 ezerért eladni.

Szerintem hiányzik valami ajtó elem is az elejéről...

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#17700) seniman válasza MasterMark (#17699) üzenetére


seniman
addikt

Nem szép,de van benne valami visszataszító :DD ;]

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.