Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-09-20 15:28:38

LOGOUT.hu

"név nélkül, hirdetés linkelése nélkül írjuk ki a fájdalmunkat", tehát a Hardverapróról
- ne linkelj konkrét hirdetést
- ne tegyél be hirdetés screenshotot
- ne idézz hirdetésből konkrét szöveget
Személyes adatot ne tartalmazzon a hozzászólásod!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17801) customer114 válasza zoltanz (#17800) üzenetére


customer114
senior tag

Persze. Sok helyen látom, hogy az olcsó plastic is drágább polikarbonát lett. :DD

(#17802) Gyuri27 válasza zoltanz (#17800) üzenetére


Gyuri27
félisten

Vegyél a bringára gumit. Nylon made in taiwan. Kb 1 évet se bír ki. Annó vettél egy külsőt 4-5 évég jó volt.
Belső szintén. Annyira szar az anyaga nem lehet ragasztani. Persze a drágább cuccokban azért még van gumi is.

Amd - Radeon - Ryzen

(#17803) shteer válasza Gyuri27 (#17802) üzenetére


shteer
titán

Én vettem 4-5 éve Continentalt. Volt hozzájuk 1 bringa is ;]

..szerintem jónak tűnik

(#17804) Gyuri27 válasza shteer (#17803) üzenetére


Gyuri27
félisten

Találtál 4 szép patkót amin volt egy ronda ló. Tezsvírem. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#17805) shteer válasza Gyuri27 (#17804) üzenetére


shteer
titán

nincs olyan, hogy ronda ló ;]

..szerintem jónak tűnik

(#17806) zoltanz válasza Gyuri27 (#17802) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Én két évente megzabálok a bringán egy gumigarnitúrát.
Ragasztani ritkán szoktam, de 1 évet bírni szoktak, évente kb 2-4 belső fogy el.
Vietnami termékek voltak régen a "halálgumik", egy fékezés és tükör simára is kopott. :DDD

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#17807) customer114


customer114
senior tag

Nem számoltam utána, de itt nem hibádzik valami az árban így első ránézésre? :U

(#17808) Muerte válasza zoltanz (#17806) üzenetére


Muerte
addikt

Jó étvágyad van :K ,Bartos nem rokonod véletlen? :DDD

(#17809) Simi37 válasza quailstorm (#17780) üzenetére


Simi37
őstag

"Gravity Falls" Végre nem vagyok egyedül :DDD

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#17810) ViZion válasza Simi37 (#17809) üzenetére


ViZion
félisten

Gravity Falls-t részenként már láttuk, pár hete tartottunk maratont belőle, hétvégenként napi 4-5 részt letoltunk, néha este is. Vége szar, de amúgy jó film. Sok poén érthető a srácoknak is.
Rick&Morty és pl. Brickleberry-t azért inkább csak apa nézi. ;] :D


Rick takarít...

Jah, rajzfilmcsatornákat beszüntettük. Régen elég jók voltak (Álmok háza, Hé Arnold, Fecsegő tipegők, Ed Edd & Eddy, I'am Weasel, stb.) mára csak az agresszív szarok maradtak, azokból is van 10 rész, azt ismétlik folyamatosan. MTV2 még nézhető, bár ott is gagyik vannak, de nem durvák legalább.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#17811) Simi37 válasza ViZion (#17810) üzenetére


Simi37
őstag

Brickleberry az egy veszélyes játék ;]
Nekem Gravity Fallsba tetszett a storyline és hogy televolt elrejtett dolgokkal amik akár sok résszel is a bekövetkezés előtt utaltak az adott eseményre... meg elvileg lesz folytatás mivel arra is volt utalás nekem azé tetszett a vége is :B

[ Szerkesztve ]

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#17812) ViZion válasza Simi37 (#17811) üzenetére


ViZion
félisten

"nekem azé tetszett a vége is"
...konkrétan ahol megnyílt az átjáró és a démonok (vagy akármik) átjöttek a földre? Fain.
Mondjuk a You, Me and the Apocalypse és az Ash vs. Evil dead is így ért véget... nem volt valami jó szériám filmekkel mostanában. :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#17813) Simi37 válasza ViZion (#17812) üzenetére


Simi37
őstag

Én vevő vagyok az ilyenekre egy bizonyos szintig ez még simán belefért. Star Trek TNG-n nőttem fel (pedig már jóval előttem is létezett) szóval Én mindent szeretek ami ilyen sci-fi meg fantasy :B

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#17814) TaaT


TaaT
veterán

Give them hell Ukraine!

(#17815) Vangelis válasza TaaT (#17814) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Analog adást néz?

Ez nem is a tv hibája.-... ha jól látom... igaz nem túl jó a kép.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#17816) MasterMark válasza TaaT (#17814) üzenetére


MasterMark
titán

Én nem értem, ezt a "nem jó, de attól függetlenül hibátlan"...

Switch Tax

(#17817) TaaT válasza Vangelis (#17815) üzenetére


TaaT
veterán

Van 2 csík az alsó képen, abból a vastagabbik valszeg 2 vékony csík. Na az nem az analóg adásban van szerintem. :)

[ Szerkesztve ]

Give them hell Ukraine!

(#17818) ViZion válasza TaaT (#17817) üzenetére


ViZion
félisten

VHS magnófejet át kell törölni, ennyi. :K

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#17819) schawo válasza quailstorm (#17775) üzenetére


schawo
titán

Én a haverom/kollégám fiának működtetek MC szervert, hogy tudjon multizni haverokkal. 8 éves kora óta minecraftozik, most 12, de kezelhető. Nem a számítógép használaton múlik, hogy valaki milyen lesz. A kölök 4 nyelven beszél folyékonyan (anyanyelvi szinten), egy csomó sakk tornát nyer (ebben nekem is jut némi érdem), bekerült a Templeton program fizikai tudományágába Junior Fellow státuszban, mindezt napi több óra minecraft mellett.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#17820) fi:zi'k válasza schawo (#17819) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Hogy is mondják? Ezerből egy? :)

Amúgy hogy a túróba beszél 4 nyelven anyanyelvi szinten? :Y

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#17821) schawo válasza fi:zi'k (#17820) üzenetére


schawo
titán

Anyja egy nyelvtanár, és a gyerek a születése óta egy különleges, saját fejlezétsű kísérlet (okosbaba program) alanya volt, amelyben olaszul, spanyolul és angolul egyforma fontossággal beszéltek a magyar mellett. Volt a tévében többször is pár éves korában. Ugyanúgy beszélt, írt és olvasott 4 évesen 3 nyelven (az angolt kicsit később vették bele). Egy évvel korábban kezdte az iskolát, és rögtön a második osztályban. Azóta tudom, hogy csak nevelés kérdése a gyerek tudása.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#17822) fi:zi'k válasza schawo (#17821) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Ja, akkor azért volt némi helyzeti előnye.
Az biztos, hogy rengeteget számít a nevelés/tanítás/taníttatás. :K
Boldog szülcsinapcsit! :))

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#17823) schawo válasza fi:zi'k (#17822) üzenetére


schawo
titán

Milyen születésnap? :)

Ja, akkor azért volt némi helyzeti előnye.
Volt, és a helyzeti előny nemhogy múlik, hanem egyre nagyobb és nagyobb.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#17824) ViZion válasza schawo (#17821) üzenetére


ViZion
félisten

Gratula első sorban.
"Azóta tudom, hogy csak nevelés kérdése a gyerek tudása." ebbe mondjuk bele lehet kötni, de gyanítom nincs gyereked, így ez elég parttalan lenne. Maradjunk annyiban, hogy sok múlik a nevelésen és a környezeten IS.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#17825) schawo válasza ViZion (#17824) üzenetére


schawo
titán

Mármint nekik gratula.:D

ebbe mondjuk bele lehet kötni, de gyanítom nincs gyereked, így ez elég parttalan lenne.
Ez így van. De nagyon közelről láttam ezt a kísérletet, és az egész helyzetet. Elképesztő meló, kitartás és mármár megszállottság kellett hozzá a szülők részéről. Néha bizony én sajnáltam szegény gyereket, mennyit kellet már 1-2 éves kora óta dolgoznia. De a Templetonon most pontosan lemérhető lett az eredmény. A 10-15 évesek korcsoportjában bekerült Mo. 50 legmagasabb IQ-jú kiemelt tehetsége közé. Pedig se anyja, se apja nem egy zseni. Oké, anyja egy középiskolai nyelvtanár, de apjának még talán érettségije sincs (persze azért messze nem hülye, nem véletlenül a legjobb haverom).

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#17826) fi:zi'k válasza schawo (#17823) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Akkor átverted a skype-t. :DDD

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#17827) schawo válasza fi:zi'k (#17826) üzenetére


schawo
titán

Haha, az öcsém skype-ja :D

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#17828) fi:zi'k válasza schawo (#17827) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Akkor neki. :P

Azt te nem is használod? :B

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#17829) schawo válasza fi:zi'k (#17828) üzenetére


schawo
titán

De időnként szoktam. Nálunk minden ilyen kommunikációs eszköz közös, mert közös céget viszünk. Mivel szinte 100%-ban egyforma a hangunk, az ügyfél a vonal túlvégén sosem tudja, kivel beszél, így hitelesen tudom helyettesíteni, ha épp nem ér rá, és viszont :DDD Valószínűleg vele beszéltél, csak nem tudtad. Biztos a nevemben mutatkozott be :DDD

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#17830) fi:zi'k válasza schawo (#17829) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Ó, még vmikor ezer éve beszéltem veled skype-n, azóta van meg a kontakt. Most csak csipogott, hogy szülcsinapcsi. :))

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#17831) Sethdobaloah válasza schawo (#17825) üzenetére


Sethdobaloah
senior tag

biztos nem ismersz családokat, ahol saját gyerek mellé örökbe is fogadtak legalább egyet.
Én többet is, és finoman fogalmazva se lett azonos eredménye az azonos környezetnek, és lehetőségeknek a saját és az örökbefogadott gyerekeknél. Ott sem, ahol a gyerek gyakorlatilag születése pillanatától már bekerült az örökbefogadó családba.
Ez nem értékítélet, szerintem nem nyelvtudásban és diplomában mérik az ember értékét. De ezekben az eredményekben nem teljesítettek azonosan.

...csak én vagyok helikopter?

(#17832) ViZion válasza Sethdobaloah (#17831) üzenetére


ViZion
félisten

Asszony spec iskolai tanár, szal. meg tudom erősíteni, h a genetika is fontos (minden rasszizmus nélkül)
Az is előfordul, hogy ügyes hmm etnikum gyerekeket a környezete húzza vissza, elég egy alkesz szülő és annyi.
"nem nyelvtudásban és diplomában mérik az ember értékét"
Ez is így van. Van többdiplomás ismerősöm, okos, de valahogy "nem életre való", az apró dolgokat is túlgondolja, egy csavart nem tudna becsavarni szerintem :D Persze ez nem azt jelenti, h a diplomát bucsuban lőtte, csak van aki ebben, van aki abban jobb, nincs ezzel semmi baj. Egyszer majd rájövök remélem, h én miben vagyok jó :DDD

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#17833) zoltanz válasza MasterMark (#17816) üzenetére


zoltanz
nagyúr

"Én nem értem, ezt a "nem jó, de attól függetlenül hibátlan"..."

Meg a mielőtt elromlott működőképes volt, vagy kis átnézést igényel (azaz totálkáros) ;]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#17834) Chaser válasza ViZion (#17832) üzenetére


Chaser
titán

kétcdiplomával is lehet valaki s.gghülye':D
multinál ahol melóztam volt egy csajszi, csak érettségije volt, de a legtöbb sok diplomást alázta
egyik meetingen mikor befejezte az előadást mondta is, ő büszkén vállalja h hülye
senki nem kapott akkora tapsot mint ő:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#17835) MK VII válasza Chaser (#17834) üzenetére


MK VII
veterán

A nagypapám ( 88 éves ) mondta mindig, gyerekkoromból emlékszem, néha ma is mondja mikor diplomás hülyéket lát, hogy "Zotya, tudod az észt nem papírral osztogatják". És milyen igaza is van. Nagyon sok buta diplomással találkoztam én is. Hihetetlen, hogy emberek tudnak egy-két diplomával is olyan segg hülyék lenni, hogy más jelzőt nem találsz rájuk csak annyit, hogy életképtelen húsdarab...

(#17836) seniman válasza MK VII (#17835) üzenetére


seniman
addikt

Haver egyetemre járt,akkor mesélte ezt a sztorit.Évfolyam társa keresztrejtvényt fejtett.A megfejtés "fürdőszobai kellék" volt,hat betű.Beírta,hogy "mozsdó",zs-vel :W

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#17837) -=RelakS=- válasza seniman (#17836) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

-Női nemiszerv, négy betű.
-Vízszintes, vagy függőleges?
-Vízszintes.
-Akkor száj!

---

És ha már keresztrejtvény:

T. Szerkesztőség!
Mélységesen felháborodtam az Önök által szerkesztett keresztrejtvényben szerepelt feladvány miatt: "A szerelem nyilása." A megoldás 4 betű, most nem irnám le. Ez egyszerüen gusztustalan.Nyilvános bocsánatkérest követelek a jó erkölcs nevében!!

A Megyés Püspök.

A Szerkesztő válasza:

Tisztelt Püspök Úr!

Elnézését kérjük, ha ez Önt felháborította. Azonban fel szeretnénk hivni a figyelmét egy kis apróságra. Az Ön megoldása a "p1n@" volt, melyet sajnos nem tudunk elfogadni. A feladvány ugyanis nem "A szerelem nyílása" volt, hanem "A szerelem nyilasa", amelyre a megoldás "ÁMOR" lett volna.
Összesen 23465 megoldás érkezett be szerkesztőségünkbe. Ezek között mindössze 2 rossz megfejtés volt, egyik az Öné, a másik az Érsek Úré, így ezúton üzenjük az Érsek Úrnak, hogy az Ő "segg" válaszát sem tudjuk elfogadni.

A szerkesztő.

Én kérek elnézést, ilyen hülyeségeket írok, ahelyett, hogy már hirdetném a gémer gépemet :D

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#17838) MK VII válasza -=RelakS=- (#17837) üzenetére


MK VII
veterán

Ohóóó...
Gémer gép? Tedd csak fel, majd kivesézzük. :D

(#17839) customer114 válasza -=RelakS=- (#17837) üzenetére


customer114
senior tag

Akkor végszóra: napi gamer

szerk.: Az illetőnek tulajdonképpen igaza van a hirdetésben leírtakban. Azért került ide, mert vidi kártya nélkül van az adott címe. :D

[ Szerkesztve ]

(#17840) -=RelakS=- válasza MK VII (#17838) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Csak úgy hasít rajta a Serious Sam!
Igen, az első, és nem a HD :DDD

[ Szerkesztve ]

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#17841) Trailblazer válasza customer114 (#17839) üzenetére


Trailblazer
addikt

Erről a játékos szóról nekem elsősorban az asztali médiaplayerek kínairól való tükörfordítása ugrik be elsőre. :D

[ Szerkesztve ]

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#17842) Chaser válasza -=RelakS=- (#17837) üzenetére


Chaser
titán

loptam:D

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#17843) -=RelakS=- válasza Chaser (#17842) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

egészségedre :C

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#17844) quailstorm válasza schawo (#17819) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Látom nem jött le mit akarok.
A vadvilágba kerül ki a legtöbb gyerek, hiszen a szülő jó ha bunkósbottal tudja ütni a billentyűzetet 10 karakter per perc sebességgel. Valaki más privát tört szerverén a privát tört vírusos minecraftoddal meg aztán jól megszopatnak ha kispöcs vagy. Főleg ha nagy az arcod is mellé.
Amexes videót nem tudom nézted azt is linkeltem.

Találkoztam anno meglepően felkészült 12 évesekkel is, de az annyi idős még naiv. Ott Gikel szerverén jó is volt a dolog, én meg voltam a hivatásos hacker, meg ha elakadt valamiben segítettem. De Bányamesterségen, vagy ahol engem szívattak, azt már nem is tudom mi volt, ott tuti behúzzák a csőbe hamar.

Márpedig manapság, hogy mindent kitesz az ember a netre és át lehet venni az irányítást a géped fölött is könnyen, egy-két naiv hiba aztán lehet hónapokig feldolgozni mi történt. Mondjuk abból garantáltan tanul.

Az, hogy ti csináltatok egy házi szervert az 0,00000000001%. MesterMC-re is azért mennek mert csak le kell tölteni meg beveszik a maszlagot. Nulla problémamegoldási képesség. Unokatesóm Win98-XP korszakban nőtt fel, most Continál programozó. Két testvére meg 2000 utáni, segghülyék a géphez főleg a kisebb fiú. Na ott megy a MesterMC ezerrel. Az autodidakta tanulást a szélessávú net, meg a kiszolgáltság, szénnébutított mobil oprendszerek legyilkolják. Már hamarabb tapperolnak mobil eszközöket mint gépet.

(#17845) schawo válasza quailstorm (#17844) üzenetére


schawo
titán

Ezért csináltam neki saját minecraft szervert. Tört kellett, mert különben a többiek nem tudnak feljönni, a korabeliennek a szülők még a minecraftot sem hajlandók megvenni... Kissé fosok is miatta, mert a céges bérelt szervert komoly kockázatnak teszi ki évek óta. De egyelőre marad a fosás.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#17846) föccer válasza customer114 (#17839) üzenetére


föccer
nagyúr

Négy magos, kétszer annyira erős, mint bármelyik kétmagos ;]

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#17847) seniman


seniman
addikt

A "médium gémer" telepatikusan rám hangolódik és kitalálja mit szeretnék? :U :F

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#17848) Chaser válasza seniman (#17847) üzenetére


Chaser
titán

hihi:D ez jó:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#17849) Trailblazer válasza föccer (#17846) üzenetére


Trailblazer
addikt

"Négy magas", ahogy szokták néha írni a "jóképességű" hírdetők. :DDD

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#17850) MK VII


MK VII
veterán

Csak, hogy legyen egy oázis a lidérc sivatagban!
Egy tök korrekt kereskedő. Az adatlap szövege, ha elsőre gyanús is lenne, az értékeléseiből kiderül, hogy komolyan gondolja... Több ilyen kéne. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.