Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6901) tiv83us válasza anulu (#6893) üzenetére


tiv83us
veterán

Talald el azokat a note-okat, amelyek speckon neznek ki es utana ha felrantod a gitart, akkor peldaul eltepi a gitarjan a hurokat, vagy megduplazza a notjait, megemeli a nehezsegi szintjet az ellenfelnek...stb.
En Hard-on Slash-t kb igy 3-4 probalkozasra elkuldtem haza elszegyellni magat :U

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#6902) Sundesz


Sundesz
őstag

Lehet hülye kérdés: ha Angliából rendelek játékot, akkor az ugye EU-s verzió, tehát olyan, mintha itthon vettem volna? Vagy van külön UK meg EU is? (Egyébként a 18 fontos LBP-re neveztem be, 7400 Ft-ért kézhez kapom is kapom.) Köszi előre is!
Azt egyébként vágom, hogy nincs régió kód, csak ezt a UK-EU dolgot nem egészen értem.

[ Szerkesztve ]

Hörcsög Powa'

(#6903) tiv83us válasza Sundesz (#6902) üzenetére


tiv83us
veterán

Hulye kerdes nincsen, csak hulye kerdezo ;]

Ha UK EU tag, akkor miert lenne kulon UK-s? Es ha van is nem tokmindegy, mukodik, nem? :)

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#6904) bwoay válasza anulu (#6893) üzenetére


bwoay
nagyúr

hogy mit csinálsz rosszul? nem olvastad el a manualt,
és/vagy nem nézted meg a tutorialt. amúgy alles klar :D

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#6905) megsemmisito válasza anulu (#6893) üzenetére


megsemmisito
tag

EU játékhoz EU Storeból tölthetsz számokat, USA játékhoz USA Storeból.

PSN online ID: Tomasz84hun

(#6906) Def26 válasza megsemmisito (#6905) üzenetére


Def26
félisten

Ez azért érdekes, mert én is tegnap töltöttem le a Singstarhoz 4db számot az USA Store -ból és a játékban én sem találom...
Az lehetséges, hogy letölteni (kifizetni) engedi de azt már nem közli, hogy ezt nem tudom használni csak USA lemezzel és estleg ezért nem is jelenik meg a számok között?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#6907) cilo9 válasza Def26 (#6906) üzenetére


cilo9
aktív tag

Szó volt már korábban is a topicban - ha jól emlékszem - hogy itt jöhet ki a hátránya mondjuk egy USA vagy Japán játéknak. A letölthető tartalmak "régió függőek". Nem tudom minden esetben, de javarészt biztosan. Én azt hiszem valamelyik EA játékhoz töltöttem ingyenes pluszt és ott le volt írva, hogy a tokban van egy kód és csak xy végződésű verzióhoz jó.
Bosszantó, mert az UK store-n meg szinte lehetetlen fizetni a kamu cím miatt!

Üdv, Cilo

(#6908) bordi10 válasza cilo9 (#6907) üzenetére


bordi10
senior tag

...ezért kell USA régiósat venni olyan játékokból, amiről tudod, hogy tuti lesz DLC és hajlandó is vagy megvenni, pl: nálam a cod-ok mindíg USA régiósak és ha összejön, akkor a Killzone2 is olyan lesz...

Samsung QE65QN90B | Samsung Galaxy S23 ULTRA™ Green | Samsung Level On Wireless PRO Gold | Samsung Galaxy Watch5™ PRO | PlayStation®5 | PSN Id: bordi10

(#6909) anulu válasza megsemmisito (#6905) üzenetére


anulu
félisten

hurra :( akkor generalhatok egy uk_store accot is :(

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#6910) szasanyi válasza megsemmisito (#6905) üzenetére


szasanyi
félisten

Akkor nem értem... én alapvetően US reggel játszok (bár van UK is, de most nem ez a lényeg) és akárhányszor tettem be a Burnout Paradise-t ami UK (azaz 2. regió) simán letölti hozzá az add-on tartalmakat. Vagy ez csak a fizetős tartalmaknál számít? :U

Ha esetleg vki érdekel csere, akkor kukk - illetve katt - ide. :)

Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

(#6911) Def26 válasza anulu (#6909) üzenetére


Def26
félisten

Ahham, de azzal meg nem tudsz fizetni, mert az angol reg. visszaellenőrzi a bankkártyádhoz tartozó címet... :U

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#6912) Gebriel


Gebriel
veterán

Spaceren kívül van valakinek tapasztalata Logitech Driving Force EX kormányról?

(#6913) Versus82


Versus82
aktív tag

help pls,

otthon hdmi-n használom a képet, elhoztam máshova, itt viszont csak av multi out on tudom rákötni tv re, de nincs kép... ugye az a defult beállítás hogy hdmi n nyomja a képet. vagy az alapmenünek be kéne jönni így is?

''In stand up position I think I'll kill You...''-CroCop ........ Üt, rúg, hazabattyog....

(#6914) Shadowfax válasza Versus82 (#6913) üzenetére


Shadowfax
addikt

PLAYSTATION 3 remembers the display settings you give it. If you are moving your PS3 between an SD and an HD TV, you may find you have a blank screen. Simply reset your PLAYSTATION 3 to restore the default SD setting in the following way: turn off the PLAYSTATION 3 system then press and hold the power button for approximately 5 seconds until you hear a beep. You can then use the Settings category in the XMB to configure your Display settings manually.

Vagyis: kapcsold ki a gépet, majd a bekapcs gombon kb. 5mp-ig tartsd az ujjad, míg egy pittyenést hallasz. Ezután már bejön a kép a TV-re.

(#6915) Versus82 válasza Shadowfax (#6914) üzenetére


Versus82
aktív tag

oh, köszi.

''In stand up position I think I'll kill You...''-CroCop ........ Üt, rúg, hazabattyog....

(#6916) cilo9 válasza Shadowfax (#6914) üzenetére


cilo9
aktív tag

De jól jött volna másfél hete ez az információ!!! :W Nem kellett volna vakon navigálnom az XMB-be. :DDD

Üdv, Cilo

(#6917) Shadowfax válasza cilo9 (#6916) üzenetére


Shadowfax
addikt

Hámmé nem kérdezted? ;)
Én is megszívtam volna mikor megvettem a gépet, de szerencsére az eladó elárulta ezt az infót. :)

(#6918) Sundesz válasza Shadowfax (#6917) üzenetére


Sundesz
őstag

Velem is megesett ugyanez, csak én elolvastam a mellékelt magyar dokumentációban az ide vágó részt. :DDD

Hörcsög Powa'

(#6919) cilo9 válasza Shadowfax (#6917) üzenetére


cilo9
aktív tag

Szándékomban állt, csak haverral úgy döntöttünk hirtelen felindulásból legurítunk egy rövidet! Aztán folytatódott a hirtelen felindulás és már képtelen lettem volna értelemes mondatokat leírni. :) Inkább nyomattuk azokat a játékokat, amik csak 720-as jelet küldenek, azt el tudtam indítani. Most hétvégén már okosabb voltam és még otthon átállítottam a ps-t.

Üdv, Cilo

(#6920) nike_


nike_
addikt

Burnout Paradise Platinum elkelt.

Uncharted: Drake's Fortune Platinum még mindig eladó.

:)

(#6921) Def26


Def26
félisten

Srácok, Karib tenger kalózai milyen játék? Most találtam és videók alapján nekem bejön egy ilyen kardozós kis játék és az ára sem vészes 13 font.

Youtube link

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#6922) nike_ válasza Def26 (#6921) üzenetére


nike_
addikt

Nekem nem tűnik rossznak, a videó alapján olyan Uncharted-os. Sziklamászós, verekedős, lövős, felfedezősdis. :) Nekem pedig az bejött.

[ Szerkesztve ]

(#6923) Versus82 válasza bordi10 (#6908) üzenetére


Versus82
aktív tag

lehet tudni hogy milyen letölthető cuccok lesznek killzone2-höz? mi az a dlc?

''In stand up position I think I'll kill You...''-CroCop ........ Üt, rúg, hazabattyog....

(#6924) fpeter07


fpeter07
veterán

Azthiszem ezt megvárom :)

DLC-DownLoadable Content-Letölthető Tartalom

(#6925) Gebriel válasza Def26 (#6921) üzenetére


Gebriel
veterán

Én játszottam vele 360-n. :))
Nem rossz kis játék..párbaj rész kimondottan tetszett.
Ennyiért kérnék én is egyet :K
Többi pü :DDD

(#6926) Gebriel válasza fpeter07 (#6924) üzenetére


Gebriel
veterán

Kíváncsi lennék ez, hogy oldanák meg néhány pár fullos játéknál :F
Lebutítanák vagy mi :F

(#6927) he7edik. válasza Versus82 (#6923) üzenetére


he7edik.
addikt

Új multi és single mapok, fegyverek sőt hallottam már hogy esetleg coop mód is lehet hozzá DLC formában.
Egyébként üzemelnek már a Killzone 2 szerverek!!!

Égő szöveg a flém vázon

(#6928) Versus82 válasza he7edik. (#6927) üzenetére


Versus82
aktív tag

thx, akkor usa t rendelek. természetesen trikóval, mert megérdemlem:DD

''In stand up position I think I'll kill You...''-CroCop ........ Üt, rúg, hazabattyog....

(#6929) he7edik. válasza Versus82 (#6928) üzenetére


he7edik.
addikt

Én is azt fogom magamnak

Égő szöveg a flém vázon

(#6930) Def26 válasza Gebriel (#6925) üzenetére


Def26
félisten

Komolyan kell? Magas ám a valuta...

1.00 GBP = 338.179 HUF

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#6931) anulu válasza Def26 (#6911) üzenetére


anulu
félisten

komolyan mondom, nem értem, miért kell sz*patni a népet... :(

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#6932) Def26 válasza anulu (#6931) üzenetére


Def26
félisten

Ahhom, akkor talán azt is mellékelhetnéd, hogy mivel és hogyan lehet fizetni. :U

Őszintén érdekelne...

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#6933) he7edik.


he7edik.
addikt

Aki éjjel akar egy kis KZ2 tolni vegyen fel friendsbe
psnID : he7edik

Jók a szerverek semmi lag semmi fps hiány még 32 főnél sem

[ Szerkesztve ]

Égő szöveg a flém vázon

(#6934) Versus82


Versus82
aktív tag

US játékot nyomhatom a magyar regemmel, vagy az amcsi t kell hozzá használni mint a storehoz?

''In stand up position I think I'll kill You...''-CroCop ........ Üt, rúg, hazabattyog....

(#6935) Relic81


Relic81
tag

Üdvözlet !
PS3 vásárlás előtt állok és szeretnék érdeklődni,hogy Samsung LE-26A330J1 LCD HD-Ready kicsiny TV ki tudja szolgálni normálisan?
Vagy van jelenleg egy 22" LCD monitor (eizo FlexScan S2231W ) esetleg...
Helyhiány miatt ez a méret volna a legmegfelelőbb számomra.

Előre is köszi! :R

(#6936) fpeter07 válasza Gebriel (#6926) üzenetére


fpeter07
veterán

nemtudom, sok játék alapbúl bd-n jött ki :F
de engem csak az árcsökkenés érdekel ;]

(#6937) cilo9 válasza Relic81 (#6935) üzenetére


cilo9
aktív tag

Nem vagyok TV/monitor szaki! Az Eizo-nál a csatlakozással lehet gondod, ahogy nézem oda kell egy HDMI-DVI átalakító és hogy bírja legalább a 720-as felbontást (ha jól láttam ezt tudja, javítsanak ki a hozzáértők, ha nem!!!). Az hogy mekkora képernyőn akarsz játszani az szubjektív szerintem. Én 82 cm-en, töbsségében HD-ready-ben játszom olyan 1,5m-ről. (Ha felveszem a feles szemüvegem, akkor messzebről is :DDD ). A 26" szerintem inkább azt fogja jelenteni, hogy közelről élvezetesebb nyomatni.
Ha elöszőr mindeképp a PS-t veszed meg, akkor rádugod az Eizo-ra és meglátod elég-e neked az a méret (feltéve, ha az Eizo tudni fogja)

Üdv, Cilo

(#6938) Gebriel válasza Def26 (#6930) üzenetére


Gebriel
veterán

Komolyan kell, így sem ár érte :))

fpeter07
Majd minden játék BR jön ki, el nem tudom képzelni, hogy pl a Metal Gear Solid 4 rá férne bármilyen más adathordozóra.... :U

[ Szerkesztve ]

(#6939) spacer


spacer
aktív tag

game.co.uk-n megint hatalmas akciók vannak. Kár, hogy ilyen fos a valutánk. :(

>>>>>>>macbook air<<<<<<

(#6940) szasanyi válasza Gebriel (#6938) üzenetére


szasanyi
félisten

Pedig valószínű... X360-ra is van hasonló kaliberű játék, és a mai napig jól elvannak DL a lemezzel. Sőt! :O

Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

(#6941) Def26 válasza spacer (#6939) üzenetére


Def26
félisten

Néztem én is, tényleg jó árak vannak. :Y
Viszont készülődik a shop-to is, mert kivettek szinte minden játékot a "sale" menü alól (csak 2 db játék maradt). Valszeg újra áraznak meg beraknak egy pár plusz címet. :K

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#6942) Def26 válasza Gebriel (#6938) üzenetére


Def26
félisten

Megrendeltem :))

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#6943) bordi10


bordi10
senior tag

Gyerekek! Valaki tolta már a H.A.W.X. demót, este feltolták a UK store-ra? Nekem baromira bejött, majd elszédültem 1 órányi játék után :C

Samsung QE65QN90B | Samsung Galaxy S23 ULTRA™ Green | Samsung Level On Wireless PRO Gold | Samsung Galaxy Watch5™ PRO | PlayStation®5 | PSN Id: bordi10

(#6944) BaliJack válasza Def26 (#6941) üzenetére


BaliJack
aktív tag

Ahogy néztem meg számolgattam, egyes játékok még így is megérik a pénzüket. Plö, Race Driver: Grid 17,99-ért. Ha több játékot rendelek, akkor egyre kevesebb szállítási költség jut, és így kevesebbe kerül :). De ha csak ezt veszem, akkor 20,94 font 350-nel számolva 7329 HUF. Itthon a legolcsóbb helyen is csak használtan 9000 HUF-ért láttam, máshol újonan meg 9900 HUF.
De érdemes megvárni a Shopto-t is, mert ott is jól szoktak árazni :K.

Ilyenekre fenném a fogamat :D:
Race Driver: Grid, Brothers in Arms, Civilization Revolution, Tomb Raider (asszonynak :) ), esetleg az Orange Box :).

(#6945) Sundesz


Sundesz
őstag

Nekem tegnap jött meg a LittleBigPlanet a shopto.net-ből, korrektek voltak, 2 nap alatt megérkezett. Egyedül az a baj a shopto.net-el, hogy ha több játékot rendelek, akkor a PK is több, ugyanis egy csomagban 2 játékot nem adnak fel. Gondoltam megrendelem mellé a Killzone 2-t, de így inkább nem tettem. De ezen kívül tényleg nagyon jó kis bolt.

[ Szerkesztve ]

Hörcsög Powa'

(#6946) Def26 válasza BaliJack (#6944) üzenetére


Def26
félisten

Azok amiket felsoroltál pont akciósak. :D

A game.co.uk -ről rendeltem már egyszerre 4 játékot is, és korrektül még igy is 3 font volt a posta.

Gondoljatok bele, 1-1 ilyen akciónál mi pénzt (árrést) raknak a magyar boltok a termékekre. :U

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#6947) Bakessz válasza BaliJack (#6944) üzenetére


Bakessz
csendes tag

A Civilization nekem nagyon bejött.
A PCs Civekhez képest sokkal gyorsabb a játékmenet (3-4 óra max.) talány ennyi az egyetlen negatívuma.
Ha szereted a Civilization sorozatot PCn ebben sem fogsz csalódni:)

(#6948) BaliJack válasza Def26 (#6946) üzenetére


BaliJack
aktív tag

:D Igen, tudom, azért írtam pont ezeket :).
De persze jó lenne még a LEGO Batman is :D.

Bezony, óriási haszonnal dolgoznak, már-már a pofátlan kategória.
Három játékot vettem itthon a hétből, és ezek között volt a legdrágább 12900 HUF. Összehasonlításul: LittleBigPlanet-et és LEGO Indi-t rendeltem december végén-január elején kb. ugyanennyiért Shopto-ból; azt hiszem ez sokmindent elmond... :U

Bakessz: PC-n megvettem a Civ IV-est kiegészítőkkel együtt, úgyhogy lehet, hogy PS3-on lemondok róla, úgysincs olyan sok időm egyszerre játékra :).
Pedig a PS3-as demója bejött nagyon :C :K.

Szerk.: ha többen rendelnénk egyszerre, akkor még többet lehetne spórolni a szállításon :).

[ Szerkesztve ]

(#6949) Bakessz válasza BaliJack (#6948) üzenetére


Bakessz
csendes tag

Nem rossz ötlet az egyszere rendelés én benne vagyok.
Igaz most hogy remélhetőleg hamarosan jó idő lesz egyre kevesebbet fogok játszani.
Ősszel meg talán újtra lesz 3750 Ftos akció:D

(#6950) Def26 válasza BaliJack (#6948) üzenetére


Def26
félisten

Szerk.: ha többen rendelnénk egyszerre, akkor még többet lehetne spórolni a szállításon .

Nem rossz ötlet. :K

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.