Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15884) Speedg


Speedg
csendes tag

Megnéztem a Valenciai közvetítést. Nagyon szép és fegyelmezett rajtot produkált a mezőny, külön grat mindenkinek nagyon szépen eljöttünk mindenféle koccanás nélkül pedig jó sokan voltunk, de még mindig nem elegen. :D Gondoltam megnézem ki, hogy próbálja magát át rágni az előtte levőn :D , mert ezen a pályán nem egyszerű az előzés és amúgy is forma 1 nézhet nékem volt. :DD néztem-néztem az eseményeket, míg nem eljutottunk az első bokszolásig. Kiment Akoska,Szabesz meg még valaki asszem ,ami nem is volt furcsa, mert Akoskával úgy beszéltük, meg hogy ő 1-2 körrel előbb megy a bokszba, mint én. Aztán nekem kifogyott a benzinem és itt jött belém a villám. Mert a közvetítés körszámlálója a 15. körön állt. :Y
Most akkor az én kör számlálom nem mutatott jól vagy a közvetítésé :F , mert nekem a 12-sen állt :K , folyamatosan figyeltem ezért nem érttettem, hogy miért fogyott ki a benya :U , mert én pont abba a körbe készültem kiállni a bokszba,tudtam, hogy Akoska már kint volt, mert láttam, hogy már mögöttem van, vagyis nálam a 7.helyre írta. Én a villám interjúba mondtam is hogy a 12. körre volt tervezve a bokszolás és értetlenül álltam a dolgok előtt, hogy miért fogyott ki a benzin, holott egy pár literrel többet is töltöttem bele. De így már akkor lehet, hogy érthető, mert azért 2 körre valóval azért nem töltöttem bele többet. A kérdésem az lenne, hogy a script, amit futam előtt lefuttattatok az ilyenbe nem kavarhat bele? Mert volt már hogy nem töltöttem bele időmérőn elég benzint a kocsiba az rendben van azt én b…. el, de így még nem jártam, hogy ki van számolva és kifogy előbb. Úgy hogy rászámolok az esetleges túlfogyasztásra is,és a felvezetőn 1 motor teljesítménnyel mentem,sőt mikor megelőzött Cila akkor is lejjebb vettem, hogy nehogy eldurranjon időnap előtt a beton falak között ,igaz 5 hűtővel mentem, de az ördög nem szunnyad. :) Szóval nem értem, De úgy érzem nem én voltam a balfék. :N

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok ász,de benne vagyok a pakliban

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.