Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Pokémon GO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:42:08

LOGOUT.hu

Pokémon Go témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6027) TazLeacher válasza MaciG (#6023) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Teljesen egyet értek. 25K hiényzik a lvl29-hez. Egyszerűen nem fogok semmi értelmeset, valahol mindig elcsúszik a dolog. Vagy jó az IV-je, de lvl 20-24 vagy valami jó magas, lvl27-29, de sz@r az IV-je, vagy ha esetleg még is-is, akkor is megvan az esély, hogy jó sz@r lesz a moveset.

Én ha találok valami lvl 20 vagy a felettit, aminek jó az IV-je, evolve-olom. Ha a legjobb párost kapja movesetből, akkor felhúzom. volt már közel 500K dustom, meg egy rakat candym és vártam a csodát, hogy mikor jön egy 25+-os jó IV-s lény. Ritkán. Inkább csináltam én, és felhúztam. Most van kb. 270.000 dustom és 5 lényt húztam. (Az egyik még nincs meg, mert sétálok vele.) Mindegyik 80+%-os, legjobb moveset-el, és a korábban linkelt táblázat szerint Tier 2 vagy jobb (szerk.: most néztem, Tier 2 mindegyik). Amit sajnálok az a Blastoise, mert a 125 candy nagyon nehezen jött össze, és 87% körül volt a teknős. De sz@rok lettek a movesetjei. Azon kívül még egy Poliwag és egy Slowpoke ment a levesbe, de mondjuk a Slowpokepól így is van még 100+candym. A másik "kedvencem" az Eevee, amiből eddig csináltam olyan 7-8 db-ot, és még nem sikerült egy normálisat összehozni. Most 440 candym van, csak nincs mire költeni...

Forgalmasabb helyeken biztos könnyű jókat fogni, de én úgy voltam vele, hogy az leesett, hogy fogni nem nagyon fogok jók, akkor csinálok.

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Pokémon GO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.