Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:14

LOGOUT.hu

PlayerUnknown's Battlegrounds

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6751) tepenzed válasza syler123 (#6750) üzenetére


tepenzed
őstag

egyik sincs tiltva, a játék csak akkor ír ki errort rájuk indításnál, ha alapból a szerverrel van gond, amikor visszajön a szeró, egyikre sem jelez be

(#6752) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Volt 29 fekete ingem, hát nem pár napja adtam el? Erre most megnőtt az ára 1 euróval. Mondjuk helyette vettem más cuccokat, amiknek szintén nőt az ára, csak nem olyan mértékben. :(

Már csak azon agyalok, hogy mennyi láda lehet még a játékosoknál, amiket nem dobtak ki a marketra. Ha láda ára csökkeni kezd és megijednek a playerek, akkor a beszórás miatt még jöhet egy áresés. Szóval mnodjátok csak, kinek van még ládája és mennyi? ;]

We are only Stardust...

(#6753) nyamsas


nyamsas
aktív tag

Érdekes és talán hasznos videó. :)

Bár én már alig játszom vele, de attól függetlenül a videó maga, érdekes.

[link]

(#6754) xtro válasza Jinxb1rd (#6752) üzenetére


xtro
aktív tag

sok ;)

(#6755) holozis_HUN


holozis_HUN
veterán

Második lettem basszus majdnem első hely sikerült, csak valamiuért nem lőttem el a fekőt, ő pedig engem igen ahhh de sajnálom :DDD

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#6756) core i7 válasza holozis_HUN (#6755) üzenetére


core i7
addikt

ma énnekem is volt 1 második helyem ráadásul rajtam 3 mas sisak én láttam meg elsőnek még is lelőtt :DDD

(#6757) troland26


troland26
őstag

Ti is gyengék voltatok a mikor elkezdtétek a játékot ?
Én kb senkit nem tudok megülni szemtől szemben ...kb 7 órám van a game ba :B

(#6758) RazoR válasza troland26 (#6757) üzenetére


RazoR
veterán

Próbálkozz fpp módban, nekem úgy jobban ment az elején!

(#6759) troland26 válasza RazoR (#6758) üzenetére


troland26
őstag

Ok megpróbálom :R

(#6760) holozis_HUN válasza troland26 (#6757) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Nekem is szarul ment, most 1 hét után kezdek alakulni.

Volt olyan, hogy shotival 2x nem találtam el 2 méterről :D

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#6761) Segal válasza troland26 (#6757) üzenetére


Segal
veterán

Ne aggódj én sem voltam pro (na nem mintha most az lennék). Egyszerűen ki kell ismerni a játékot. Hova ugrassz, mit érdemes felvenni, mit mire rakhatsz, mozgásokat elsajátítani, milyen helyzetbe hogy érdemes reagálni meg még millió dolog... Gyakorolni kell és tapasztalatot szerezni. Én pár óra játék után már tudtam második lenni bár én alapvetően inkább lopakodóba játszom a játékot.
Eleinte azt javaslom keress valakit akivel duozhatsz roppant sok dolgot lehet így tanulni.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#6762) TheProb válasza troland26 (#6757) üzenetére


TheProb
veterán

7óra után nem szabad csodákat várni. :D Én kb 150óra környékén kezdtem el érezni, hogy kezd közöm lenni a játékhoz. ;]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#6763) Segal válasza TheProb (#6762) üzenetére


Segal
veterán

Na ez jól hangzik akkor már "csak" kb 100 óra hiányzik nekem

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#6764) Mr.Csizmás válasza Segal (#6761) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ugrást ne is mondd, léggömb módjára szálldos a figura :W egy letört kerítésen nem tudok vele elsőre átugrani, mert ellebeg jobbra-balra :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#6765) SidCorky


SidCorky
senior tag

Mit tudok csinálni ha beragad a loading screennél indításnál? Letöröltem, újra feltepelítettem, semmi, innen nem jut tovább

[ Szerkesztve ]

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#6766) Stylerr válasza SidCorky (#6765) üzenetére


Stylerr
addikt

Nekem akkor csinál ilyet, ha nem Steambol indítom. Próbáld rendszergazdaként indítani.

(#6767) SidCorky válasza Stylerr (#6766) üzenetére


SidCorky
senior tag

Így meg failed to initialize steam, asztalról indítva ugyanúgy loading. Tegnap még semmi baja nem volt, lejátszottam vagy 10 meccset, indítottam az újat ahogy eddig és azóta ilyen, közben semmit nem csináltam.

[ Szerkesztve ]

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#6768) SidCorky válasza SidCorky (#6767) üzenetére


SidCorky
senior tag

Most Steamból indítva jó lett...ki érti ezt :D

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#6769) HdRew


HdRew
őstag

Meglett az első solo chicken dinner. :)

Úgy kezdődött, hogy squadozni akartam, de a srácok még épp tolták, az elején voltak, én meg elindultam egyedül akkor. :D

A repülő pochinki alatt ment picivel W-E irányban, a suli illetve a kereszteződés környékére ugrottam, irány Severny, ott találtam 1 házban 2 4x-es scope-ot is, meg máshol egy harmadikat.. na mondom oké. :D
Az AK-ra tettem egy hangtompítót, volt benne 75 lőszer és arra tettem a 4x-et is.
Az m4-ben volt kemény 60 lőszer.. :D
1 first aid, 15-20 bandage, 1 painkiller 3 red bull. 2-es sisak és 3-as mellény.

Nem volt ez annyira fullos loot, de ez alapnak azért elég jó volt.

Severnyből végül a szigeten kötöttem ki a kör miatt, a keleti hídon átmentem simán, csodálkoztam is.

Nem is tudom, hogy sikerült-e meglőniük egyáltalán engem. :D

(#6770) Winne válasza HdRew (#6769) üzenetére


Winne
nagyúr

Grat!! :C :C

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#6771) nyamsas


nyamsas
aktív tag

Azta.. :DDD

(#6772) Mr.Csizmás válasza nyamsas (#6771) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

diablo3 szagot érzek :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#6773) P3t3rson79 válasza nyamsas (#6771) üzenetére


P3t3rson79
csendes tag

Nálam is ugyanez. Csak nem DDOS támadás? :(

(#6774) saen válasza P3t3rson79 (#6773) üzenetére


saen
Topikgazda

Nem:
"We are aware of the issues that users may be experiencing, and our engineering team is working on a fix. We apologize for the inconvenience."

(#6775) KisTücsök válasza P3t3rson79 (#6773) üzenetére


KisTücsök
addikt

De bakker minden vasárnap ez megy. :DDD ...

(#6776) nyamsas válasza saen (#6774) üzenetére


nyamsas
aktív tag

2 perce irták ki, FB-re....

Már nem azért, de ezek után várják a sok pozitiv értékelést?
Alig játszom ezzel, és még akkor se tudok mikor rászánom magam!? -_-

"We are aware of the current login and server issues that users may be experiencing, and our engineering team is working on a solution. We apologize for the inconvenience and will fix the issue as soon as possible."

(#6777) HummeRC


HummeRC
senior tag

Nekem nincs semmi gondom. Most is toltam egy gyors kört. :)

(#6778) malacka87 válasza nyamsas (#6776) üzenetére


malacka87
senior tag

Hu most egy nap nem lehet belépni megáll a világ! :D

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#6779) nyamsas válasza malacka87 (#6778) üzenetére


nyamsas
aktív tag

Igen, jogos, én kérek elnézést, hogy a heti 1 alkalmat se tudtam kihasználni, bocsánat.
Ne haragudj.

(#6780) xtro válasza nyamsas (#6779) üzenetére


xtro
aktív tag

:O

[ Szerkesztve ]

(#6781) gyurkikrisz válasza nyamsas (#6779) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

:O

[ Szerkesztve ]

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#6782) nyamsas válasza gyurkikrisz (#6781) üzenetére


nyamsas
aktív tag

:DDD :O

(#6783) RazoR válasza nyamsas (#6782) üzenetére


RazoR
veterán

:O
beszállok én is.... :DDD

(#6784) cintula187


cintula187
addikt

Ugyan nem tudom miről van szó, de

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#6785) kisza25 válasza Jinxb1rd (#6752) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Nekem úgy 200 ládák van,mert?

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#6786) ReFleXx


ReFleXx
addikt

már értem hogy nekem lassan 15 év alatt, miert nem jött még össze a PH addikt rang :D

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#6787) Segal


Segal
veterán

Ezen ma besz*rtam... :DDD
A játék már tudja előre

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#6788) xtro válasza Segal (#6787) üzenetére


xtro
aktív tag

azt a vihogós sárga smilet honnan szeded? :DDD

(#6789) gyurkikrisz válasza xtro (#6788) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

http://www.nokiaprogramok.hu/forum/images/smilies/mhihi.gif

[ Szerkesztve ]

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#6790) Mr.Csizmás válasza kisza25 (#6785) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

megy fel az ár :))

gamescom ládát vettem egy napja, 2.90-ért, most 3.07 az alja :))

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#6791) xtro válasza gyurkikrisz (#6789) üzenetére


xtro
aktív tag

:R :R :R

(#6792) Segal válasza Mr.Csizmás (#6790) üzenetére


Segal
veterán

businesscat:DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#6793) syIex


syIex
veterán

Még mindig hasít a játék? Megéri elkezdeni a "0"-ról? :U

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#6794) xtro válasza syIex (#6793) üzenetére


xtro
aktív tag

hmmm

[ Szerkesztve ]

(#6795) syIex válasza xtro (#6794) üzenetére


syIex
veterán

Szóval ez egy erőteljes I G E N :C Köszi! :R

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#6796) KisTücsök válasza Segal (#6792) üzenetére


KisTücsök
addikt

Ha 3.34-ért eltudja majd adni, már keresett is 1 centet. :DDD

A twitch cuccok is durván felmentek. A láda 130 euro lol. Anno ingyen nem tudtam beszerezni, de amikor olcsóbb volt megvettem a skinjeit. Örömmel adok majd túl azon az ocsmány Balaclava-n. :DDD

(#6797) Mr.Csizmás válasza Segal (#6792) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

na igen, kell tartalékolni, ha nincs mit felszedni :D

vmikor az utóbbi napokban nagyon nerfeltek a looton, lőtéren sincs lósz*r se, a hordókon mindenféle szemét, a lőtéri állásokon meg jó ha egy teli + tartaléktárat össze tudsz szedni valamiből :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#6798) Segal válasza Mr.Csizmás (#6797) üzenetére


Segal
veterán

Nyugi ma nekem is pocsék köreim voltak. Egyfolytába már a leérkezéskor jöttek ezt még ha túl is éltem akkor is 1-2 kivétellel mindig a térkép másik oldalán a kör, plusz ma nekem is borzalmas lootok. Ez van nem lehet mindig minden tökéletes. Plusz ma valahogy a lövöldözéseim is valahogy így alakultak...
Mondtam hogy menjünk duozni ketten csak találtunk volna valami lootot. Legrosszabb esetben vigasztaltuk volna egymást

[ Szerkesztve ]

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#6799) Årpi válasza Mr.Csizmás (#6797) üzenetére


Årpi
őstag

Dehogy nerfeltek, csak simán ezt kaptad mostanában az RNG istenétől.

 iPhone 15 Pro |  MacBook Air M3 | 7800X3D / 4070 Super PC | 

(#6800) regener


regener
veterán

Better late, than never :D

Pedig nem szoktam Solo-zni, nagyon néha csak 1-2 -t.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.