Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:14

LOGOUT.hu

PlayerUnknown's Battlegrounds

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6201) ReFleXx


ReFleXx
addikt

noh, azt irjak ev vegen megjelenik a game (stable 1.0 :D ) pc-re meg xboxra is amiben benne lesz új map es a vaulting is. kivancsian varom.

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#6202) _drk válasza ReFleXx (#6201) üzenetére


_drk
őstag

Az ilyen játékokkal nem is értem minek jelenik meg.
Menjen addig béta-ba amíg nem csinálják meg vagy 90%-osra.
Vagy lehet a többi nagyobb dolgokért majd fizetni kellesz.

(#6203) KisTücsök válasza ReFleXx (#6201) üzenetére


KisTücsök
addikt

Én valahogy nehezen tudom elképzelni, hogy ebből viszonylag bugmentes, stabilan futó, jól optimalizált, jó szerverekkel rendelkező játékot varázsolnak 2 hónap alatt.

(#6204) tepenzed válasza ReFleXx (#6201) üzenetére


tepenzed
őstag

forrás?

(#6205) _drk válasza KisTücsök (#6203) üzenetére


_drk
őstag

Ha beteszik az új mapot, meg az új mozgást. Már az káosz lesz rengeteg buggal.

Ha nem is lenne semmi újítás, csak ezt reszelnék is kevés lenne.
De amúgy meg játszható, szóval tök mind1. :D

(#6206) sagem válasza KisTücsök (#6203) üzenetére


sagem
addikt

Nem is ezt ígérték ;) Akkor fog megjelenni, amikor az elképzelt tartalmak/funkciók jó része bekerült már, tehát pl. az új térkép, illetve animációk és egyebek. Technikailag nyilván nem kell csodát várni a megjelenéstől, azon folyamatosan megy a kalapálás, aztán majd javul (vagy nem) ahogy telik az idő. De ha nem fordítanak elég időt a tartalmi része, akkor x hónap múlva elkezd csökkenni az aktív játékosok lelkesedése. Ha év végén új térképet, járműveket stb. prezentálnak, megint a tetőfokára hág majd az őrület, újra megnézik azok is, akik egyébként abbahagyták, illetve megvásárolják azok, akik arra vártak hogy ne EA legyen a játék.. pláne, hogy ünnepi időszak lesz:)

Persze a dolog másik fele az, hogy ha technikailag förmedvény a cucc, akkor azzal sok játékost veszítenek, de a jelek szerint eddig eltalálták az arany középutat, mert a mostani gondokkal együtt is csak nő a játékosszám, mi is játszunk vele ugye:)

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#6207) RaGi91 válasza <Lacy85> (#6198) üzenetére


RaGi91
senior tag

Bújj el egy sarokba és szégyelld el magad. Ne menjünk bele. PC-s topikba ilyeneket nem szabad írni. ;] :(

@ #6208 Nem is látni kell.... :U

[ Szerkesztve ]

(#6208) <Lacy85> válasza RaGi91 (#6207) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Ha elbújok, ha nem, akkor sem fogok 60FPS-nél többet látni, ha a duplájával fut a game. :D

(#6209) DrTechnoid


DrTechnoid
őstag

Akinek van pár perce , az legyen oly segítőkész , és nézze meg hogy az inventory-ban benne vannak e még a Pioneer ládák vagy törlődtek.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#6210) la_cc válasza KisTücsök (#6203) üzenetére


la_cc
addikt

Én laikusként még vagy 1 évet adnék neki, jelenlegi állapotában hulladék sajnos.

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#6211) KisTücsök válasza _drk (#6205) üzenetére


KisTücsök
addikt

Azért a játszhatóság határa is mindenkinél máshol húzódik meg. Én sokszor elgondolkodom, hogy miért nem törlöm a pcsába és majd visszatérek, amikor már tényleg jó lesz. A legkritikusabb pontoknál, amikor nagyon kéne, hogy jól működjön, mindig kiderül, hogy szar.

Ráadásul ez a rohadt optimalizálatlanság.. A patchektől sem lehet semmi jót várni, mert valakinek jobb lesz tőle, valakinek nem. Nekem az utolsó óta, amikor inventoryt vagy térképet nyitok, kb 1 sec-re belaggol az egész, a játék kb minden szakaszában. Ha csapatban megyek és én vezetek, amikor megnyitom a mapot, még a mellettem ülő is érzi, hogy megakadt a játék egy kicsit. Most ez wtf?

Felőlem tolhatnák minden új tartalom belerakását, amíg tényleg jó nem lesz a játék. Persze tudom, hogy én a kisebbséghez tartozom ezzel.
___

EclipseGT: Mit akarsz te látni? omg..

[ Szerkesztve ]

(#6212) ReFleXx válasza KisTücsök (#6203) üzenetére


ReFleXx
addikt

en is ketlem hogy ezalatt a max 3 honap alatt meglesz, fokepp az optamializalas.
ezek a 15-30tickes serverek botranyosak. ha itt is ugy van mint csenel hogy tickrate emelessel aranyosan csokken az fps akkor meg ennyi fps sem lesz mint jelenleg.

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#6213) Mr.Csizmás válasza DrTechnoid (#6209) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

marketen van rá forgalom? "last 24 hour xy [szám] sold"

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#6214) DrTechnoid válasza Mr.Csizmás (#6213) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Nem lehetett marketra tenni csak kinyitni. A cuccokat lehetett csak amit nyitottál belőle.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#6215) <Lacy85> válasza KisTücsök (#6211) üzenetére


<Lacy85>
addikt

"EclipseGT: Mit akarsz te látni? omg.."

Itt most mire gondoltál?

(#6216) gyurkikrisz


gyurkikrisz
őstag

Néhány hét után újra játszottam a játékkal, és nekem simán van 60+ FPS-em. GTX 1050 Ti, i5 6500. Mindenki addig nyújtózkodjon, ameddig a takarója ér, f*s géppel ne próbáljatok meg ultrán játszani :U

[ Szerkesztve ]

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#6217) <Lacy85> válasza gyurkikrisz (#6216) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Igen, mert ha szerinted 1050Ti-n full very low-on megvan szódával a minimum 60FPS, akkor az úgy jó. :D

(#6218) Mr.Csizmás válasza DrTechnoid (#6214) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

hm :F akkor csak kíváncsiságból kérdem, mire kellene? ha nem lehet tradelni, és nincs nálad, akkor kb. esélytelen beszerezni. vagy esetleg elfekvőben van egy steam accod? :F

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#6219) Winne válasza Mr.Csizmás (#6218) üzenetére


Winne
nagyúr

Cserélni sem lehet?

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#6220) Jinxb1rd válasza <Lacy85> (#6198) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Már 1 hónapja nem olvastam ezt a baromságot, ideje volt már, hogy valaki megint benyögje. :K

We are only Stardust...

(#6221) TheProb válasza holozis_HUN (#6200) üzenetére


TheProb
veterán

Fura. Én egy 5 éves Samu TV-n játszok évek óta, vsync nélkül és sose éreztem, hogy szétesne a kép és/vagy szaggatna. Vagy ennyire rossz lenne a szemem? ;]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#6222) Mr.Csizmás válasza Winne (#6219) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

megfogtál, valszeg ez lesz :R btw csakúgy nem tűnnek el dolgok szerintem, nekem is van régi-régi orange boxos TF2 item-em (igaz az piacos)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#6223) Winne válasza Mr.Csizmás (#6222) üzenetére


Winne
nagyúr

Én nem vágom, csak kérdeztem, sosem használtam a piacot még. :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#6224) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#6225) nyamsas


nyamsas
aktív tag

Üdv!

Sajna, nekem se túl pozitivak a tapasztalataim, de én legalább beláttam, hogy gagyi a konfigom...legalábbis a PUBG-hoz....

AMD FX 8350, Gigabyte Radeon RX 470 Gaming 4gb, 2x8gb Hyperx fury red 1600Mhz ram, ssd, win 8.1..stb...

Borzasztóan fut, és most kiemelem, a szeptember havi patch óta. Olyan fps droppok vannak, hogy hihetetlen, 2-3 sec, aztán vissza 50-60 fölé...és ez igy megy folyamatosan.

De beláttam, AMD-s konfig nem támogatott..

Peace! :)

Ja és low-mediumon tolom, semmi high már...

[ Szerkesztve ]

(#6226) Mr.Csizmás válasza nyamsas (#6225) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ssd-ről fut?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#6227) syler123 válasza nyamsas (#6225) üzenetére


syler123
veterán

Intel konfigom van, nvidia kártyával, nekem is vannak droppok. Van amikor stabil az fps, van amikor elkezdenek lőni a közelemben és droppol. Van amikor egész meccs alatt egyszer sem. Nincs optimalizálva a játék, kész. Ne emiatt kukázzátok a gépeteket.

(#6228) olle válasza nyamsas (#6225) üzenetére


olle
senior tag

AMD-m van és nem droppol sőt patchről patchre jobb lesz. :) Mondjuk a paszta már öregszik a 390 alatt de még bírja.

ASUS ROG Strix B650E-F Gaming. AMD Ryzen 9 7900X (OC) 5.5 Ghz. AMD Radeon™ RX 6950 XT Phantom Gaming 16GB OC

(#6229) GODx


GODx
tag

Elkezdett a semmitől alt tabolni a játék, nem kell neki semmi különösebb indok, pl. inventory nézegetés vagy lövés, egyszerűen letabol és kész. :U Ééérdekes, eddig egyszer sem csinálta, ma már kétszer is meghaltam miatta. Csak legalább lenne rá megoldás...

[ Szerkesztve ]

MSI B350M BAZOOKA, Ryzen 3600 @ 4.1GHz, Manli GTX 1050, Logi G703, XTRFY NiP Large, Soundmagic E10, Tesoro Durandal Blue --- CsakANyersAim

(#6230) xtro válasza Mr.Csizmás (#6224) üzenetére


xtro
aktív tag

:))

(#6231) ReFleXx válasza GODx (#6229) üzenetére


ReFleXx
addikt

valakinel viber/skype okozott ilyet

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#6232) Grillo válasza GODx (#6229) üzenetére


Grillo
senior tag

Esetleg billentyűzet/egér?

(#6233) nyamsas válasza Mr.Csizmás (#6226) üzenetére


nyamsas
aktív tag

Igen.

Ja, és tegnap raktam új rendszert, megint win 8.1-t.
Felfrissitettem, mindent, mentem ma pár kört, borzalom volt... :/

A rendszer is, meg a PUBG is, ugyanazon SSD-n van.

Internet: 40/10-es falusi, semmi DIGI, UPC....ide nem engedik be a nagyokat.. -_-

[ Szerkesztve ]

(#6234) Segal válasza GODx (#6229) üzenetére


Segal
veterán

Én megváltoztattam a billentyűzet kiosztást és a köd érkezése óta 2 gombot mindig visszaállít az eredetire....
A humoros része az hogy előtte jó volt :DD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#6235) xtro válasza nyamsas (#6233) üzenetére


xtro
aktív tag

miért nem w10?
nem sátántól való az :U

(#6236) gabesz82


gabesz82
senior tag

Nekem ma volt egy olyan bug, hogy lootolgatok, bemegyek a belső szobába sehol senki, jövök ki és a kövi szobábsn ott áll valaki, de minden ajtó csukva, semmi ajtóhang előtte vagy lépések :) lelőttem simán, nem is mozdult... :D
A hardveres és fps dologhoz: fiam gépén (i3 6100, 1050ti) sokkal simábban fut azonos beállítások mellett mint az enyémen (i7 4771, Radeon R9 280).

[ Szerkesztve ]

PSN: Morfologus82

(#6237) Create. válasza gabesz82 (#6236) üzenetére


Create.
addikt

Ilyesmi egyszer nekem is volt, mintha oda rakta volna a játék, nem mozdult meg se és tuti nem jött be, egyszerűen csak ott termett.

(#6238) Segal válasza gabesz82 (#6236) üzenetére


Segal
veterán

Én mondjuk ha piszok jó helyen vagyok épp a körbe akkor van hogy szemét sunyulósra veszem a témát. Becsukok minden ajtót elhelyezkedek kényelmesen esetleg még 1-2 lootot is eldobok és várom hogy házhoz jöjjön a loot. Aztán shotgun-al egy elaltatás hogy ne szenvedjen tovább szegény konkurencia :DDD
Pl múltkor épp a börtönt választottam és a tető előtti lépcsőfordulóba elhelyezkedtem mert motoszkálást hallottam. Még volt olyan rendes is a srác hogy felhozta nekem a hátizsákja tartalmát. Azóta sem volt 1 körbe 139 töltényem a kar98-ba :)

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#6239) KisTücsök válasza gabesz82 (#6236) üzenetére


KisTücsök
addikt

Hasonló itt is. Kint a háznál a kerítés mellett nézelődök, megyek egy kört, visszaérek, ahol eddig guggoltam, egyszer csak ott van egy csávó félig a földben. De fullos volt, sisak, fegyó, etc. Nem mozdult meg semmi. Lelőttem, de arra nem emlékszem, hogy tudtam-e lootolni.

(#6240) gabesz82 válasza Create. (#6237) üzenetére


gabesz82
senior tag

Szintén, tele volt a srác... 8x scope, lvl3 sisak, stb.

Segal: már csak egy 15x scope hiányzott a Kar-ra :)

KisTücsök: szintén, nekem engedte lootolni, kiirta a killt is. Nekem kicsit horrorfilmes volt a fíling :D

[ Szerkesztve ]

PSN: Morfologus82

(#6241) regener


regener
veterán

Történet:
Kifagyott Fatal error-al csatlakozáskor, visszaértem szigetre még volt 10 sec az indulásig.
Elindultunk, de a 2 társamnak még a szigeten voltam, majd később kiírta nekem középre hogy "You died finally".

2 kék markerünk volt, de az enyémet nem látták, a fejem felett pedig nem volt ott a nevem, így volt párszor hogy majdnem elkezdtek lőni.

De végül a 4. hely meglett xD

(#6242) KisApám


KisApám
addikt

Nekem a gépen halt meg most nemrég, miközben ugrottam volna ki a gépből.
Gép bekapcs, játék elindít, kérdezi: akarom-e folytatni... mondom igen!
Erre kirak olyan helyre, hogy a pálya már szűkül, rohannom kell, semmi loot. :(
Találok egy bugit, beugrok, tünés, megállok 1-2 háznál, végre legalább van már pisztolyom, meg uzim.
Bent vagyok egy házban, lootolnék, de semmi, hallom valaki jön, lenyúlja a bugim... rohanás megint egy autó után, szerencsére közelben egy UAZ.
UAZ-ban megyek a körbe, lőnek, megúszom. Kiszáll jóval arrébb, a ködben az uzival sikerül kilőnöm valakit, juhéééé van loot, van fegyver rendes már!
Irány hason kúszva tovább, mert már igencsak kicsi a kör, 10-en maradtunk. Szépen kinyírták közben egymást, látom, hogy rohangásznak, lőnék, de szikla van. Az utolsót meg sikerült kilőnöm, kellett bele vagy 6 lövés :DDD
10. meccsre TOP 1.
Legalább volt értelme a twitch-en nézni az élő streameket.
Jó kis izgalmas játék ez. :K

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#6243) holozis_HUN válasza KisApám (#6242) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Duoban is kb 15. Meccsre elsők lettünk.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#6244) TheProb


TheProb
veterán

Utolsó Duo meccsünkön szerintem megromlott a játék. Kb. 50m-es sugaró körön belül találtunk 7!!! Kar-t, valamint kicsivel nagyobb területen belül ~6 4x-est. Vicc ez a játék. Máskor meg 10 meccs alatt pezsgőt kell bontani ha 1 4x-es scope-ot vagy kar-t látunk... :U

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#6245) Hunbeast87 válasza TheProb (#6244) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Ismerős helyzet Georgopol konténeres részén:
- solo : 3 Kar98, rendes scope, viszont nulla heal szinte meg egy darab kettes vest, sisak csak egyes
- köv. kör: full szerelés, kivéve sniperhez nem volt supressor
- köv. duo kör szintén ide : 1db AR...

Ez valóban eléggé random.

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#6246) <Lacy85> válasza Hunbeast87 (#6245) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Na szerintem sikerült belőni a legjobb kinézet / teljesítmény arányt. :D

Ezekkel a beállításokkal (plusz reshade-ben a Lumasharpen van csak bekapcsolva, mert kb. teljesen eltünteti a homályosságot) 56FPS átlagom volt.

A játék meg valahogy így, meg így néz ki.
Bár mintha a képen kicsit rondább lenne, mint játék közben.

Amíg nem lesz nagyobb változás, szerintem marad így. :DDD

Szerk.: Bocs, nem válasz akart lenni.

[ Szerkesztve ]

(#6247) Segal válasza TheProb (#6244) üzenetére


Segal
veterán

Mai duonknál én is vagy az ötödik red scopot találtam a társam meg a 4x verziókat...

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#6248) SyriusEzo


SyriusEzo
csendes tag

Sziasztok!

Pár napja vettem meg a játékot,eddig leszóltam,de most,hogy kipróbáltam nagyon tetszik.A nap nagy részébe egyedül játszok.Nincs kedve valakinek csatlakozni vagy esetleg tudnék csatlakozni valakikhez? :)

Itt a Steam ID-m ha valaki felvenne esetleg(saját felelősségre :D ) :

http://steamcommunity.com/id/hunec

(#6249) holozis_HUN válasza <Lacy85> (#6246) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Pc?

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#6250) <Lacy85> válasza holozis_HUN (#6249) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Adatlapomon ott van minden :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.