Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:14

LOGOUT.hu

PlayerUnknown's Battlegrounds

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7351) Create. válasza regener (#7350) üzenetére


Create.
addikt

Ez érdekes, nekem sose csinált ilyet pedig volt, hogy egyhuzamba 8órát játszottam kilépés nélkül és a játékon belül se éreztem semmit (nem droppolt az fps, házakat úgyanolyan gyorsan töltötte be stb.)

(#7352) Dendytv válasza Mike Farrel (#7326) üzenetére


Dendytv
senior tag

Én ha találnék egy M416-ot s a lelőtt gyerektől fel tudnék venni egy LVL 3-táskát egy LVL 2-fejest meg egy KAR98K- kb biztos lennék benne, hogy itt meghaltam :DD ahogy már régebben beszéltük a jó loot=biztos halál xD

[ Szerkesztve ]

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#7353) KisTücsök válasza Mike Farrel (#7326) üzenetére


KisTücsök
addikt

Top3-ban az egyik a körtől hal meg, a másik meg eséstől. :DDD :DDD Ok.

Kár azért az 1 killért. :))

(#7354) vzsryl válasza regener (#7350) üzenetére


vzsryl
nagyúr

8GB RAM, Win7 64bit alapbeállítás a memóriakezelésnél, és még nem dobott ki egyszer sem memóriahibával. 375 órám van, eddig kb. 4-5x crashelt, abból 2x azért, mert letettem tálcára lobby map betöltése közben, a többinél meg valami fisz-f@sz hiba volt. Havonta max. 1 crashem van.

[ Szerkesztve ]

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#7355) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Miért akar mindenki 3-as táskát? Jobban ki akartok látszódni kúszás közben? :D

We are only Stardust...

(#7356) X Factor válasza Jinxb1rd (#7355) üzenetére


X Factor
addikt

Tudom, h. sok pro ezért hord end game-ben lvl 2őt, vagy 1-et. De szerintem az átlag halandó messze van attól, h. ezen múljon bármi is.

Make things work

(#7357) Jinxb1rd válasza X Factor (#7356) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Szerintem akár csak az életben a túráknál, itt is jó, ha egy kezdő kisebb táskát hord. Megtanulja, hogy miket fontos magánál hordania és mit nem.

We are only Stardust...

(#7358) etejedu válasza Jinxb1rd (#7357) üzenetére


etejedu
őstag

Rgp- t hiányolom még mindig ebből a játékból!

(#7359) nejad válasza Jinxb1rd (#7355) üzenetére


nejad
aktív tag

a noobok kúsznak endgémben

(#7360) niof válasza Jinxb1rd (#7355) üzenetére


niof
addikt

Elvben, ha valaki nagyon pro, akkor az 1-es is elég. A 2-es kb. minden cuccnak elég, a 3-as csak squad-ban kell, ha szedsz össze lootot a többieknek is. Szerintem. Én legalábbis soloban nem igazán szoktam a 3-as tatyót vadászni. Persze volt rá példa, hogy kellett volna, de csak míg ki nem ismertem, hogy kb mi kell a végjátékig. Nekem kb.: 4-5FA, 3PK, 5-8ED, 10-15 Bandage, összesen 200-300 lőszer. Persze mindezekre igaz, ha talál belőlük eleget az ember... Az elején persze a kiegészítőket is szedem, de amint van hozzá fegyó, rakom fel, a kevésbé fontosakat meg ledobálom. Pl találtam flash hidert, de közben lett supressor, akkor a FH már csak a helyet foglalja. Erre mondta egyszer a yea, hogy az inventory management-et minél előbb ki kell tapasztalni, kinek mi kell, és felesleget nem cipelni.

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#7361) lafaty80 válasza nejad (#7359) üzenetére


lafaty80
őstag

meg a winner-ek :)

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#7362) Lokids válasza nejad (#7359) üzenetére


Lokids
addikt

Ez így van. A profik ugrálva közlekednek.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#7363) niof válasza Lokids (#7362) üzenetére


niof
addikt

Ez sem feltétlenül igaz. Pont tegnap láttam ennek a SrpeeEzy (vagy mi) gyereknek a streamjében, amit saen mondott nemrég. Ha ugrasz, kiszámítható lesz a mozgásod, ergo: könnyebb célpont leszel. Álló helyzetből olyan gyönyörűen szedte le az ugrabugrálókat M24-el, hogy rossz volt nézni...

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#7364) MarkusSchulz válasza niof (#7363) üzenetére


MarkusSchulz
aktív tag

láttam én is, említette is hogy ha ugrálnak csak megkönnyítik a feladatot neki

[ Szerkesztve ]

Steam: BRABUS113 ||| Uplay: BRABUS_113 ||| EAplay: BRABUS113

(#7365) Segal válasza MarkusSchulz (#7364) üzenetére


Segal
veterán

Szerintem neki aztán mindegy hogy áll, fekszik, ül, ugrál, fejet mozgat stb az ellenfél akkor is halott...

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#7366) NyxNyxNyx válasza MarkusSchulz (#7364) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Neki lehet, de így kezdőként, előttem ha ugrálsz, nyert ügyed van. :D 1 csirke vacsorám volt 22 óra játék alatt, még nagyon nehezen célzok.

Most ezzel a resettel meg egyenesen brutál módnak érzem a squad mm-et. Soloban egész jól megy.

Pár dolog amit mindig elrontok:
Meglátok egy fedezék nélküli embert és elkezdem lőni, hiába nincs fedezékem nekem sem. Vagy ha van is, sokszor lövök, mikor nem éri meg. Hiába ölöm meg, felfedem magam.
Túl sokszor megyek rá a dropra.
Lassabban érek le a földre mint a többiek.
Lassan tölt be a pálya, így nem kéne nagyon frekventált helyre mennem.
Rálövöm az utolsó golyóimat a kiütött játékosra hogy bebiztosítsam a killet.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#7367) nejad válasza niof (#7363) üzenetére


nejad
aktív tag

Még szerencse, hogy nem ugrálva lőtte le őket, amúgy egyre több a csaló a héten tegnap és tegnap előtt is találkoztunk egyel, egyik 2 napos másik egy napos acc-al volt, az 1 naposnak 300 meccse volt :Y jasnaja és szeverny is még benne volt a kőrben és már csak 9-en voltunk AUTO sks-el ölt meg minket a házban. Ezekkel csináljanak valamit ne az fps moddal szarakodjanak. Nyáron is eu top 10-ben ott volt két gyerek 24-25-ös kd-vel és két hét kellett mire kib@szták őket, addig meg összelőttek annyi ládát, hogy röhögve megvehették újra a játékot. :W

(#7368) agressor12 válasza nejad (#7359) üzenetére


agressor12
senior tag

Futkoshatsz end game-ban,de ha a többiek kúsznak esélyed sincs.

(#7369) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Ugrás már sokszor ki lett tárgyalva. Csak ha peekelni akarsz, és ha futsz fel a hegyen. Ha lőnek rád sose.
___

agressor12: Endgame-ben a hasalás elég lutri. Nagyon fel kell ismerni az adott szituációt, lehetőleg tudni, hogy ki merre lehet kb. Egyébként ha hirtelen párharcba keveredsz, nagy hátrányban vagy. Kevesebbet is látsz, a mozgástered is kisebb, etc.

Jobb taktika, ha a kör szélénél mész körbe guggolás-hasalás kombót variálva. FPP-ről beszélek persze.

[ Szerkesztve ]

(#7370) saen válasza agressor12 (#7368) üzenetére


saen
Topikgazda

Ezt csak gondolod. Az összes profi futkos az endgame-ben és sokat nyernek...

(#7371) Segal válasza saen (#7370) üzenetére


Segal
veterán

DE ők profik... Én tulajdonképpen bármit csinálhatok végjátékba mindig kiderül hogy valami mást kellett volna :DDD Top10-be nagyon sokszor bejutok a bajok utána kezdődnek :B

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#7372) saen válasza Segal (#7371) üzenetére


saen
Topikgazda

Persze, de attól még van esély, sőt... Csak ennyit akartam mondani :)

(#7373) Segal válasza saen (#7372) üzenetére


Segal
veterán

Nézegetem én is a streamereket ha van egy kis időm. Van amelyik állat módjára mindenre mozog ami lő, van amelyik végjátékig csak lootolgat de a végeredmény többnyire mindig a csirke. A baj ott kezdődik hogy ha visszafogodtabban indulok neki a dolognak akkor a végére gyengébb a lootom és lelőnek, ha meg támadóbbra veszem a dolgot akkor (max) 1-2 kill után belefutok egy olyan párbajba amibe nem kellett volna :D

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#7374) vzsryl válasza Segal (#7371) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Ha már lesz pár csirkevacsorád, akkor sokkal nyugodtabban kezeled a helyzetet, és sokkal könnyebben nyersz végjátékot. Számomra teljesen egyértelmű, hogy a végjátékot akkor lehet elszúrni legkönnyebben, ha valaki elkezd görcsölni, és hülyeséget csinál. Eleinte átlag napi 3-4 órát játszottam és legalább 1-2 hét eltelt 1-1 csirkevacsi között, viszont mostanában napi 1-2 órát játszom csak, sokkal nyugodtabb vagyok végjátékban, így átlagosan 1-2 naponta van legalább 1-1 win.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#7375) saen válasza Segal (#7373) üzenetére


saen
Topikgazda

Mindenkinek kialakul az a játékstílus ami fekszik neki és eredményes tud lenni. Nem kell állat módjára menni se feltétlen, de szerintem ez a fekszünk/kúszunk dolog nem a legjobb.

(#7376) vzsryl válasza saen (#7375) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Érdekes módon a fekszünk/kúszunk a végjáték előtti részig elég jól be szokott nekünk jönni, de a legvégén már tényleg inkább hátrány, mint előny. Most visszagondolok a legutóbbi win-ekre, akkor tényleg azt kell leszűrjem, hogy nem szabad a végén hernyózni.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#7377) NyxNyxNyx válasza vzsryl (#7376) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Én nem is bírom elviselni, ha nem látok semmit. Nagyon ritkán kúszok emiatt. Valami pszichés dolog lehet.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#7378) Dendytv


Dendytv
senior tag

Hát nah,értem... xDD én eddig 77-órát raktam bele de még soha nem volt Solo csirkém :(
De türelmes vagyok szóval :DDD

[ Szerkesztve ]

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#7379) vzsryl válasza NyxNyxNyx (#7377) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Ha nem lenne a TPS nézett általi körülnézés funkció, akkor én se feküdnék le, de ha már adott a lehetőség...

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#7380) NyxNyxNyx válasza vzsryl (#7379) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Ja én FPS módban játszok csak.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#7381) Winne


Winne
nagyúr

Helyzet adja a végjátékot, hol az egyik, hol a másik jobb, de ha tudod kb merre vannak, akkor érdemesebb legalább guggolni és mozogni is, mert könnyebben észreveszed és tudsz célozni, de valamikor a fekvő egyből észrevesz amint elindulsz és ezzel neki segítesz.

Aki biztosan lő és van fedezéke az mozogjon inkább. :K

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#7382) ЯΞD


ЯΞD
senior tag

Sziasztok.

Megvettem a játékot és telepítés után indítanám de egyből crash report-al kezd, hogy elküldöm vagy sem. Szóval el sem indul. Azt sem tudom merre kezdjek hibát keresni. Van valakinek tippje mi lehet a gond? Win8.1 a cuccaimnál meg lásd configot. Driverek frissek.

[ Szerkesztve ]

(#7383) Winne


Winne
nagyúr

Telepíts win10-et. :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#7384) MarkusSchulz válasza ЯΞD (#7382) üzenetére


MarkusSchulz
aktív tag

commonredist mappa feltelepítése?

Steam: BRABUS113 ||| Uplay: BRABUS_113 ||| EAplay: BRABUS113

(#7385) spanglee001 válasza ЯΞD (#7382) üzenetére


spanglee001
addikt

nálam win 8.1en megy minden hiba nélkül, win10en minden laggol

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#7386) zarayg válasza Winne (#7383) üzenetére


zarayg
aktív tag

a w10 egy paksi mogyoró

;]

Telefonszámom: 36-30/935-51-87! || Szépen kérlek! Ha írok PM-et, akkor legyél hajlandó válaszolni rá! Köszönöm.

(#7387) miazmá válasza Winne (#7383) üzenetére


miazmá
tag

Nekem is és másoknak is gond nélkül megy 8.1-el.

(#7388) dugo_ válasza ЯΞD (#7382) üzenetére


dugo_
veterán

MSI AB fut?

(#7389) ЯΞD


ЯΞD
senior tag

Winne: Ha rajtam múlik soha nem teszek fel win10-et :P

MarkusSchulz: Lefuttattam ott mindent dx, vcredist...

dugø: Igen fut. Abban van beállítva a VGA venti profilja.

(#7390) dugo_ válasza ЯΞD (#7389) üzenetére


dugo_
veterán

Akkor azért. A topikban keresve nem találtam megoldást, mindenesetre ha már játékban vagy, akkor rá tudod indítani, ha viszont fut már a háttérben, akkor nem indul el.

(#7391) ЯΞD válasza dugo_ (#7390) üzenetére


ЯΞD
senior tag

Így van. Kilőttem és már indult is. Annak idején a Division szopatott így. Meg ott még +ha ki volt kapcsolva a lapozó file. Köszi a helyes tippet! :R

(#7392) PeL


PeL
addikt

SSD amúgy tényleg csodákra képes, főleg ennél a játéknál. Mióta van, azóta egyszer nem találkoztam későn betöltő textúrákkal, és a menet közbeni megakadások is sokkal kevésbé észlelhetőek. Plusz mikor kilépek a játékból nem telik időbe míg összeszedi magát kicsit a gép. Erre a játékra tényleg nem elég egy gyors HDD sajnos :(

(#7393) Franklin


Franklin
addikt

(#7394) zarayg válasza Franklin (#7393) üzenetére


zarayg
aktív tag

neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :C

Telefonszámom: 36-30/935-51-87! || Szépen kérlek! Ha írok PM-et, akkor legyél hajlandó válaszolni rá! Köszönöm.

(#7395) NyxNyxNyx válasza PeL (#7392) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Főleg egy 5400 rpm-es csoda. Van, hogy pont úgy jön ki, hogy még időt is spórolok, mert bemegyek a házba falon keresztül és akkor tölt be pont. De volt olyan is, hogy a hordón mentem keresztül éppen mikor betöltött és meghaltam az "eséstől".

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#7396) ЯΞD


ЯΞD
senior tag

De sajnos nem túl biztató amúgy mert nagyba farmoltam egyszer csak játék bezáródott. Ez így nem volt nagy élmény...

(#7397) holozis_HUN válasza regener (#7350) üzenetére


holozis_HUN
veterán

8gb ram, egész nap megy a játék + discord + msi ab + chrome 6 ablakkal + razer cortex. Bőven jó, sosem fagytam ki. Lapozófájl néha felmegy 11 gb-ra, de no para, minden jó. Lapozó ssd-n, játék is ssd-n. Minden királyul fut.

Egyedül az ajtó homályos a leesés után 20 másodpercig, minden textúra már zuhanás közben betölt. Textura high beállításon van, 4gb-os gtx 960.

[ Szerkesztve ]

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#7398) Carlytoo


Carlytoo
aktív tag

Most ,hogy nem tudom játszani kártyahiány miatt nézegetem a funny montázsokat. Brutálisak. :D

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#7399) VGNGR válasza ЯΞD (#7382) üzenetére


VGNGR
senior tag

Troll On:
Krumpli a vasad!
Troll Off
😊😊😊😊

(#7400) gbela válasza ЯΞD (#7396) üzenetére


gbela
senior tag

Hardverek alapján simán mennie kellene, legrosszabb esetben újrahúznék systemet, esetleg ha van kártya vagy proci húzva azt visszavenném alapra mindenképp. Illetve windows lapozófájlt bekapcsolni ha nem volt eddig, v ha van akkor a méretet felvenni mondjuk 16 gigára.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.