Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:14

LOGOUT.hu

PlayerUnknown's Battlegrounds

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6501) atee válasza VGNGR (#6500) üzenetére


atee
őstag

Nem fut. Itt is ugyan az

D-day 2002-01-04 01:54

(#6502) PeL válasza Preda (#6494) üzenetére


PeL
addikt

Abban az esetben ha olyan opciókat piszkálsz amik a játék vizuális megjelenítését állítják, pl. textúrákat kapcsolsz ki stb. ini fájlon keresztül pl. ki lehetne kapcsolni a ködöt a mapon, ami érthető mekkora előnyt jelentene. Az ilyenekért mostmár ban jár hála az égnek.

Más:

Elvileg ugye javították az eltűnő árnyékokat a játékban:

Fixed a bug that made the shadows disappear mid-game

Ehhez képest nálam ugyanúgy szar az egész mint előtte, semmi nem változott, ugyanúgy nincs árnyék sok helyen sem kint sem a házakban.

[ Szerkesztve ]

(#6503) KisTücsök válasza PeL (#6502) üzenetére


KisTücsök
addikt

Nálam sem jó, bár nem is tudom, hogy a "mid-game"-et hogyan kell értelmezni.

(#6504) Stylerr válasza Preda (#6498) üzenetére


Stylerr
addikt

Enyémre? Az Nvidia Inspectorra? Az driver buhera, nem ini. Azzal mi a baj?

(#6505) Flynth válasza Stylerr (#6504) üzenetére


Flynth
tag

Az enyemre, ahol az engine.ini - > depth of fieldet kapcsolod ki.

twitch.tv/flynth_ Asus Prime x470-Pro (Cooler Master H500P Mesh) R7 2700x 16GB DDR4 3600 Corsair LPX (samsung B-Die) 2x MSI 1070 Armor OC 8GB SLI, Razer Deathstalker Chroma + Logitech G502

(#6506) Jinxb1rd válasza Flynth (#6505) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Az nem olyan buheráció, amiért bant osztogatnának.

We are only Stardust...

(#6507) VGNGR


VGNGR
senior tag

Na hál'istennek nálam olyan jól lefutott a patch, hogy most már el se indul, azonnal crashel. Reinstall folyamatban.... :(((

(#6508) Segal válasza VGNGR (#6507) üzenetére


Segal
veterán

Remelem holnapra megjavulnak a dolgok mert szabadnapos leszek es lovoldoznek:DD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#6509) Stylerr válasza Flynth (#6505) üzenetére


Stylerr
addikt

Ja, igen, ráadásul ez megszűnteti a képvillódzást.

(#6510) VGNGR válasza Segal (#6508) üzenetére


VGNGR
senior tag

Hát egyelőre úgy néz ki, hogy az újratelepítés nem segített... :(

(#6511) KisTücsök válasza VGNGR (#6510) üzenetére


KisTücsök
addikt

Volt már nekem is ilyen. A reinstall után még a gépet is újra kellett indítanom, csak utána lett jó. A felesleges háttérben futó progikat is lődd ki mind.

(#6512) xtro válasza atee (#6499) üzenetére


xtro
aktív tag

ha a szerver leáll mindig blokkolja
miután felálltak a szerók utána spammeled ( 10-15x) a "játék" ikont amíg el nem indul :K

(#6513) xtro válasza PeL (#6502) üzenetére


xtro
aktív tag

Ehhez képest nálam ugyanúgy szar az egész mint előtte, semmi nem változott, ugyanúgy nincs árnyék sok helyen sem kint sem a házakban.

Shadows Very Low -----> medium

(#6514) KisApám


KisApám
addikt

Most láttam először a twitch-en élőben, meg amúgy is, hogy egy motoros legázolt 2 játékost egyszerre... :DDD
No meg panaszkodott a streamelő (TimTheTatman), hogy a ködben lövöldözik több oldalról, őt látják, de ő nem lát senkit, illetve hogy a kézigránát dobásának mechanikája már 1999-ben jobb volt játékokban, mint ebben.

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#6515) spank0309 válasza KisApám (#6514) üzenetére


spank0309
tag

Ma mi is tapasztaltuk ezt a ködben, ránk lőttek mint az atom mi meg nem láttunk senkit.

Z170-A - i7 6700 - 2x8GB 2400Mhz DDR4 - GTX 1080 Strix - EVGA GS550W - 2x525GB SSD - NZXT S340 Elite - Samsung C32H711

(#6516) sagem válasza spank0309 (#6515) üzenetére


sagem
addikt

Volt már róla több kép/videó is, hogy lentről fel sokkal jobban látni a ködben, mint fordítva.

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#6517) <Lacy85> válasza sagem (#6516) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Mily meglepő, hogy ez sem működik rendesen. :DD

(#6518) freeknight válasza KisApám (#6514) üzenetére


freeknight
őstag

Ami nekem ebben a streamben érdekes volt, hogy a srácnak kb 700k, vagy afölötti konfigja van, és még így is voltak fps dropok :DDD

(#6519) PeL válasza xtro (#6513) üzenetére


PeL
addikt

próbáltam már korábban is, nálam mediumon is ugyanolyan volt.

(#6520) sagem válasza freeknight (#6518) üzenetére


sagem
addikt

divat most szidni ezért a PUBG-t, de akkor nézd meg a Fortniteot, az egész úgy néz ki, mint ha több évvel ezelőtti kenyérpirítókra optimalizált játék lenne, mégis ott is vannak teljesítménybeli gondok, droppok, remegő animációk, akadások stb.

Ettől még tény, hogy a PUBG kevésbé jól optimalizált, de ezt kb. hónapok óta tudni lehet, mégis mindig beírja valaki, mint ultimate érvet: nem fut jól.. :D

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#6521) holozis_HUN válasza atee (#6499) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Ez tuti????

Gyors ki is kapcsoltam mind a kettőt....

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#6522) atee válasza holozis_HUN (#6521) üzenetére


atee
őstag

Időnként ezt csinálja. Aztán megjavul.

D-day 2002-01-04 01:54

(#6523) holozis_HUN válasza atee (#6522) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Ja hogy nem engedi megnyitni??

Mert játszottam vele ezekkel, azt hittem bannolnak, ha folytatom...

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#6524) gyurkikrisz válasza sagem (#6520) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

és akkor mi van, ha más játék laggol? Akkor az tök sztenderd, el is fogadod, hogy örökre diafilmet fogsz nézni a félmillás gépeden? szerintem Wall Street Farkasa szintű luxusk*rvázás megy a BlueHole főhadiszállásán a bevételekből, de még a saját maguk által állított határidőkből is jócskán kicsúsznak, gondolom azóta is 5 emberes garázscég fejleszti a játékot.

keményen égetsz tesóm :DDDD

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#6525) saen válasza gyurkikrisz (#6524) üzenetére


saen
Topikgazda

Milyen határidőből is csúsztak ki? Szerintem semmiből...

(#6526) gyurkikrisz válasza saen (#6525) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Vault...

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#6527) sagem válasza gyurkikrisz (#6524) üzenetére


sagem
addikt

Sok volt a kölyökpezsgő? A diafilm és az fps beesés"kicsit" különböző kategória, értem, hogy szeretsz nagyokat mondani, de fél millás gépen nem diafilm a játék. Optimalizálatlan és vannak vele gondok, védeni sem kell de a ló túloldalára sem kell átesni:)

Nem azt írtam, hogy el kell fogadni (bár aki megvette az elvileg tudomásul vette, hogy ez egy EA játék, ilyen állapotban), csak azt, hogy kb. mindenki tisztában van vele, mégis beírják naponta, hogy nem fut jól a játék, mintha valami új információ lenne. Mindezt úgy, hogy elvileg nagyobb nevű AAA kiadók játékaival is megesik hasonló, még csúnyább is, úgy, hogy azok elvileg nem is mindig béták már. Milyen határidőből csúsztak ki egyébként? Merthogy év végéig lett ígérve a megjelenés:)

A vaultot sem ígérték konkrét határidővel, legalábbis emlékeim szerint. Már egy jó ideje mutogatják az animációkat róla, az emberek elkezdték találgatni, hogy akkor majd biztos belekerül a nagy peccsbe (ami múltkor volt) de az nem határidőt jelent, nem ők mondták hogy bekerül. Év végén jönni fog valószínűleg, majd az új pályával és a megjelenéssel együtt, ha nem, akkor valóban kicsúsztak:).

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#6528) saen válasza gyurkikrisz (#6526) üzenetére


saen
Topikgazda

Mit ígértek rá? Mert amit én olvastam az azt tartalmazza, hogy még a következő nagy update-ben sem lesz benne...

(#6529) gyuribácsi88

Nem lehetne e, esetleg megoldani, hogy az a két jóvágású fórumtárs akik már az R6 topikot telehányták, nem fogják ezt a topikot is teleöklendezni? Ráadásul a valóságtól teljesen elrugaszkodott, értelmetlen példákat felhozva? Én személy szerint megköszönném ha nem kéne a teljesen gyermekded, kekk, demagóg hülyeséget napi szinten olvasni, ott se volt semmi értelme, és itt sincs ezeknek a blőd baromságoknak. :R

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#6530) KisTücsök válasza gyurkikrisz (#6524) üzenetére


KisTücsök
addikt

"szerintem Wall Street Farkasa szintű luxusk*rvázás megy a BlueHole főhadiszállásán a bevételekből"

:DDD
___

Lehet érezni, hogy kicsit kicsúszott a lábuk alatt a talaj, meglepte őket a nagy siker, de a vészharangot még korai kongatni azért.

Év végéig még sok mindent kell helyrehozni(/bepótolni). Meglátjuk, hogyan sikerül...

(#6531) KisApám


KisApám
addikt

Tudnátok mutatni jó beállítást a játékhoz?
Hamarabb meglátni az ellent, meg ami lényegtelen, kikapcsolni, LOW-ra tolni, de mit?

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#6532) xtro válasza KisApám (#6531) üzenetére


xtro
aktív tag

(#6533) lemusz válasza KisTücsök (#6530) üzenetére


lemusz
addikt

(#6534) PeL válasza KisApám (#6531) üzenetére


PeL
addikt

Configodat figyelembe véve az alábbiakat javaslom:

Anti Alias : ha nem zavar hogy homályosít akkor high, ha nem fontos vagy zavar akkor off

Post Process: Felesleges effektek, homályosít, szerintem off

Shadows: Árnyékminőség, medium-nál feljebb nincs értelme húzni, low-on a leg bugosabb jelenleg, very lowon pixelesek az árnyékok

Textures: hagyhatod high -on,

Effects: robbanások és egyéb effektek részletességét szabályozza: low-nál feljebb rakni nem sok értelme van.

Foliage: Azt határozza meg hogy milyen messzire renderelje a fákat és egyéb növényeket a játék (fű látótávra nincs hatással mert az minden beállításnál egységesen ugyanaz) Nálam very lowon van, nincs értelme feljebb húzni sztem, max ha csak nem szeretnéd látni repülőről hogy az egész szigeten meg legyenek jelenítve a fák.

View Distance: ua. mint a foliage csak az épületekre vonatkozik. Nálam ez is very low, nem érzek semmi hátrányt belőle.

[ Szerkesztve ]

(#6535) gyurkikrisz válasza xtro (#6532) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Nekem ez a Google kezdőlapját hozza be, jó linket illesztettél be? :F

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#6536) xtro válasza gyurkikrisz (#6535) üzenetére


xtro
aktív tag

(#6537) KisApám válasza gyurkikrisz (#6535) üzenetére


KisApám
addikt

Lehet, hogy direkt csinálta, hogy keressünk rá ott. Nem segít, csak "okosítani" próbál, hogy segítsünk magunkon. De tévedhetek. - De úgy látom nem... :( itt is vannak "segítőkészek".
Tudom, hogy rákereshetnék, de az gyorsabb, ha itt valaki segít, belinkel, miegyéb, mert tudja.
Kíváncsi volnék egy profi játékos beállítására is pl.
Köszönöm az eddigi segítségeket.

Más:
a mezőn a kis 2x4 méteres bódé felső ablakát kilövöm kintről, mert bent volt valaki, bedobom a kézigránátot, erre a túloldalon robban.. kirepült a zárt ajtón... vagy bénán dobtam, mert ennyire szar tényleg ez a dobási mechanika.

(#6538) spanglee001
Tényleg nem :N

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#6538) spanglee001 válasza KisApám (#6537) üzenetére


spanglee001
addikt

áteshetett a tuloldali ajtón vagy ablakon, ha van, de amugy igen rá kell érezni a gránátozásra valóban nem a megszokott módon dobja.

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#6539) RazoR válasza saen (#6528) üzenetére


RazoR
veterán

Nem irigyellek, tudom milyen az mikor megjelennek egy idő után a nagy megmondóemberek és osztják az észt meg segítség helyett is megy az osztás...
Úgy látszik ez minden játék topikjában előjön egy idő után. :(

(#6540) holozis_HUN válasza KisApám (#6531) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Texture high, view distance high/medium, vsync off, ha nem csúszik szét a kép és nem érzed laggosnak.

Nvidia control panelt állitsd be úgy, ahogy összefoglalóban van. Egyedül az FXAA-t kapcsold be, a control panelen, játékban az anti aliasing very low legyen. Játékot érdemes ssd-re tenni.

Egész jól megy így. Leszedtem a reshadet, sajnálom, bár mintha jobban futna marad így, teljesen jó most.

[ Szerkesztve ]

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#6541) niof válasza sagem (#6516) üzenetére


niof
addikt

Hát, dimbes-dombos területen ez a valóságban is így van. A köd megül a völgyekben/üregekben. Nekem inkább az nem tetszik, hogy a házakban is köd van... Azt nem tudom elképzelni, hogy miért. Még a raktáraknál ok, mert nyitottak, de a zárt házaknál?

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#6542) freeknight


freeknight
őstag

Pasha pubg-t streamel :)

(#6543) etejedu válasza freeknight (#6542) üzenetére


etejedu
őstag

Azt látom hogy valami ruszki gyuródeszka, de amúgy ki a tököm? :)

(#6544) Hunbeast87 válasza etejedu (#6543) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Reggeli "ki is az a pashaBiceps" velünk:
Ő az

Hivatásos e-sportoló, legendás CS:GO játékos, lengyel!! gyúródeszka és apuka is egyben. ;)

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#6545) Winne válasza holozis_HUN (#6540) üzenetére


Winne
nagyúr

Miért fontos az FXAA?

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#6546) etejedu válasza Hunbeast87 (#6544) üzenetére


etejedu
őstag

Ó köszi!
Kisfiú hozzám képest, mégis olyan koravén mintha megjárta volna Csecsenföldet! Brutál orosz akcentusa van! (Ezek szerint lengyel ) :)
Ez az E-sport őrület (a jövő sportja szerintem) attól eltekintve, hogy rengeteg pénz van benne nem tudom egy ember pozitív értékeként kezelni!

(#6547) holozis_HUN válasza Winne (#6545) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Anélkül nekem baromira zavaró az fhd felbontás ellenére is. Nagyon éles a kép, nagyon elhatárolódnak a pixelek így átláthatatlannak tűnik számomra. FXAA minimum elsimítás, minden jáékban bekapcsolom, sokat nem zabál és sokkal szebb a kép.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#6548) Carlytoo


Carlytoo
aktív tag

Miért szidják a PUBG-t?

-Azért, mert irritáló, ez a folyamatos "optimalizáció" és lagg simítás, amikor ennyi pénzből simán össze lehetett volna vakarni egy olyan fejlesztőgárdát, aki mondjuk csinál is valamit. Senkit ne tévesszen meg az a tény, hogy közben tartalmat gyártanak. Azt a legtöbb, valamire való játéknál megteszik. Ja és igen IRRITÁL, hogy egy i7 6700K/ GTX 1080/ 16GB memória/ Samsung 951 Nvme M.2-es SSD-vel megáldott gépemen, olykor-olykor beszakad 30 FPS alá, amitől legszívesebben behánynék. TheProb kollégával szoktam játszani (mostanában nem sok időm van sajna, de ne aggódj tesó, igyekszem, ahogy tudok) és neki is elpanaszkodtam már párszor ezt. Miért játszok, akkor vele? Mert megvettem b**** azért.

Mitől jó a PUBG?

-Azért, mert a RoyalBattle Battleroyal stílusú játékokban mindig van kihívás. Az emberek nagy része amúgy is szeret kooperatív szinten játszani a haverokkal.

-Azért, mert a streamerek felhypeolták. Szép kis marketingkampány volt. Ezt így kell.

-Azért, mert kompetitív. Az emberben benne van a versenyszellem, és jó összemérni a tudásunkat igazi játékosokkal.

-Azért, mer a haver, barát, barátnő, kedvenc steamer, kedvenc e-"sportoló" játszik vele, és te is felültél a hype train-re.

Kinek van igaza???

Mindenkinek! ;) ;) :R

UI.: Köszönöm szépen PUBG, hogy egyenlőre ,ég szaggat és laggol játék, mert így megtudom indokolni az imádott kedvesemnek, hogy minek is az a fránya/drága 1080-as és az I7-es. :R A többi játékkal sajnos nem tudtam.

[ Szerkesztve ]

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#6549) saen válasza Carlytoo (#6548) üzenetére


saen
Topikgazda

Milyen beállításokkal játszol, hogy szaggat ilyen gépen? :Y Nekem sokkal szarabb géppel se megy le soha 30fps-re... Hálozati lag természetesen van, de az nem fps.

(#6550) cintula187 válasza Carlytoo (#6548) üzenetére


cintula187
addikt

Nem lehet belekötni abba amit írsz. Nekem szvsz ez a második játékom (elite után) amivel koop játszom online és nagyon háttérbe szorította az úrcsatákat a PUBG.
Drámai optimalizálást meg vagy lesz jövőre (bár ezt egyre kevésbé tudom elhinni, mert ha még bejön a képbe a többi térkép még több probléma lesz) vagy addigra beborítják a céget. :))

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.