Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:14

LOGOUT.hu

PlayerUnknown's Battlegrounds

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7551) Prosector válasza ReFleXx (#7549) üzenetére


Prosector
addikt

QA,Q4,Qliveval jatszottam, ezekben a default jump a space volt.

(#7552) ogi88


ogi88
tag

Sziasztok!
Ki akartam próbálni a ReShade programot,hogy másmilyen legyen a grafika de nem müködik.Ez szerint feltelepítem [link] és nem indul el.Ezt írja ki Playerunknown's battlegrounds process has crashed!

(#7553) kisza25 válasza KisTücsök (#7542) üzenetére


kisza25
félisten

Gyakorolni kell, mint mindent, tehát nem tudok kiugrani az ablakon egyből macro, nehéz megtartani a fegyvert, macro... :N

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#7554) KisTücsök válasza kisza25 (#7553) üzenetére


KisTücsök
addikt

Az kemény, ha te ezt a kettőt párhuzamba mered állítani.

(#7555) kisza25 válasza KisTücsök (#7554) üzenetére


kisza25
félisten

Nekem semmire sem jutna eszembe macrozni, ha béna vagy ne ugorj ki az ablakon, ha macroval ugrasz ki akkor nálam csalsz kategória
Kis gyakorlással meg lehet tanulni ugyanúgy mint a recoil controlt, nekem sem ment elsőre kb 20. ra sikerült kiugranom, de nem adtam fel, gyakoroltam és már megy, tehát van párhuzam...

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#7556) Preda


Preda
aktív tag

Nem értem mi a nehéz benne, kicsit gyakorolni kell akinek nem megy. Régebbi játékokban is volt ilyen pl bunny hop ET-ben. Nem az ablakon ugrást kéne kivenni, hanem azt, hogy amikor kiugrasz törjön ennyi. De ez tipikus, ha valakinek nem megy akkor nyafogás van. Pedig tök jó poén amikor hallom, hogy jön be én meg kiugrom és shotival szétkapom azt se tudja mi van.

(#7557) KisTücsök válasza kisza25 (#7555) üzenetére


KisTücsök
addikt

És mondcsak a recoil controlra lesz később rásegítés? Esetleg előfordult, hogy a dev által elfogadott volt hosszú hónapokig akármilyen makrózás ezzel kapcsolatban?

Ha ezután sem érted, feladom.

Azt meg egyébként, hogy szerinted mi számít csalásnak, senkit nem érdekel. Ha csak nem te vagy személyesen PU. :))

(#7558) Winne válasza Preda (#7556) üzenetére


Winne
nagyúr

"Nem az ablakon ugrást kéne kivenni, hanem azt, hogy amikor kiugrasz törjön ennyi."

Plusz akkor már vegyen el hp-t is.. :DDD

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#7559) HummeRC válasza Winne (#7558) üzenetére


HummeRC
senior tag

Nem is lenne hülyeség. :C

(#7560) NyxNyxNyx válasza Preda (#7556) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Már az is jó, ha törik, de ez így jelenlegi formájában vicces.

Igazán berakhatnának a játékba valami shooting range szerűséget, ahol lehet gyakorolni a lövést minden fegyverrel, attachment-tel, meg akár az ugrálást is. Éles meccsen nem ezzel vagyok elfoglalva.

Ezt is megértük, csaló vagyok. :DDD

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#7561) KisTücsök válasza NyxNyxNyx (#7560) üzenetére


KisTücsök
addikt

De hát van benne shooting range, tessék oda ugrani. ;]

(#7562) kisza25 válasza KisTücsök (#7557) üzenetére


kisza25
félisten

szerintem aki bármilyen külső programot használ segítségként és ezzel jut előnyhöz, azzal szemben aki nem használ ilyet és maga a játék ezt a segítséget nem tartalmazza, az a többiekkel szemben csal, ez az én véleményem, nem kell vele egyet érteni. Mindenkinek a szíve joga eldönteni, hogy neki még mi fér bele, szerintem bármilyen külső program használata jogtalan előnyszerzés =csalás :R
Erről egyébként az jutott eszembe, amit haverom apja szokott mondani, hogyha csak a hegyét dugod be az még nem megcsalás, persze a felesége elött:D

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#7564) Segal válasza kisza25 (#7562) üzenetére


Segal
veterán

Egyenlőség soha sem lesz mert tulajdonképpen az is előnybe van a másikkal szembe akinek valami kiszuperált egere+egérpad kombója van azzal szembe akinek csak egy mezei 1000ft-os, de lehetne még említeni az fps számot mert ott is előnybe van az akinek 100+fps-e van azzal szembe akinek csak 30. Képernyőfelbontást, képernyőméretet, vezetékes vagy vezeték nélküli beviteli eszközt és még millió más dolgot.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#7565) KisApám


KisApám
addikt

Hogy szokták lemakrózni az ablakon kiugrást egérrel?
Kíváncsi volnék, akinek olyan van mennyire nehéz, illetve nem...

MEGVAN... könnyű...

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#7566) Segal válasza KisApám (#7565) üzenetére


Segal
veterán

Itt volt megemlítve a dolog. Én kipróbáltam de nekem ugyanúgy nem megy ezzel sem tehát valószínűleg ezt is be kell gyakorolni mert aki kirakta írta hogy neki meg 10/10 sikeres.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#7567) ReFleXx válasza kisza25 (#7562) üzenetére


ReFleXx
addikt

+1 , egyetértek

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#7568) KisTücsök válasza kisza25 (#7562) üzenetére


KisTücsök
addikt

Egyetértek, csak kár, hogy ennek semmi köze a témához.

Láthatóan nem érted. Semmi baj. :)
___

Néhány kép az új mapról

[ Szerkesztve ]

(#7569) kisza25 válasza KisTücsök (#7568) üzenetére


kisza25
félisten

az meg mi? zombi elterelőfal a the walking dead-ből:D

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#7570) Create. válasza Segal (#7564) üzenetére


Create.
addikt

+ még vegyük hozzá a jó pinget.

(#7571) ReFleXx


ReFleXx
addikt

Ma 3 csirke vacsi, no macro, no reshade.



2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#7572) lemusz válasza ReFleXx (#7571) üzenetére


lemusz
addikt

Kemény vagy(tok), mint Tarzan sarka. :D

(#7573) kisza25 válasza ReFleXx (#7571) üzenetére


kisza25
félisten

Nekünk csak 1 volt, de csak 3an toltuk

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#7574) lafaty80


lafaty80
őstag

Stat-tal mi a helyzet végülis? Nekem nem látszódik a reset :) minden eddigim megvan, de most viszont mintha nem számolna, tegnap és ma is játszottam, de még mindig ugyanazok a számok.
(Bár twitteren írták hogy 10.17-ig elhalasztják a reset-et)
:F

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#7575) saen válasza lafaty80 (#7574) üzenetére


saen
Topikgazda

Reset megvolt már, csak látod a régi statjaidat. Most keddig nem gyűjt új adatot, majd keddtől indul frissen az új szezon.

(#7576) venom8888


venom8888
őstag

Sziasztok. A menu Bug ot hogy tudom meg oldani, a menuben csak a hatter van,semmi mas.

(#7577) niof válasza saen (#7575) üzenetére


niof
addikt

Amúgy ez a szezon dolog megmarad majd vajon később is? Úgy értem az EA státusz után...

[ Szerkesztve ]

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#7578) #67947008 válasza venom8888 (#7576) üzenetére


#67947008
törölt tag

Újraindítod a játékot || fent rányomsz a UI refresh gombra.

(#7577) niof Én örülnék neki ha lennének szezonok, de ne havonta legyen reset, hanem 3 havonta.

[ Szerkesztve ]

(#7579) saen válasza niof (#7577) üzenetére


saen
Topikgazda

Biztosan.

(#7580) ReFleXx válasza kisza25 (#7573) üzenetére


ReFleXx
addikt

a masodikban mi is 3an voltunk, meg ha ugy nezzuk az elsobe is, mert landolas utan 1perccel haltam

[ Szerkesztve ]

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#7581) lafaty80 válasza saen (#7575) üzenetére


lafaty80
őstag

:R

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#7582) tepenzed válasza ReFleXx (#7571) üzenetére


tepenzed
őstag

nem mintha egyébként a reshade vagy jump macroval hamarabb nyernél... :N

tegnap mi is 3at nyertünk squadban, jump macróval játszottam, szóval akkor így easy gondolom.. ;]

[ Szerkesztve ]

(#7583) la_cc válasza tepenzed (#7582) üzenetére


la_cc
addikt

Jump macro + Reshade = EZ win. :U

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#7584) vzsryl válasza tepenzed (#7582) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Refiékkel toltad, és lehoztad nekik az enabled cheatekkel. ;]

[ Szerkesztve ]

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#7585) Dendytv válasza vzsryl (#7584) üzenetére


Dendytv
senior tag

Kiégtem :DD

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#7586) core i7


core i7
addikt

Elmondanám nektek legvégén érdemes kiugrani repcsiből van egy csomó inaktív emberke és egyből 5 killjeim voltak 2x ma is :DDD

[ Szerkesztve ]

(#7587) Dendytv válasza core i7 (#7586) üzenetére


Dendytv
senior tag

Nem mindig jön be :K Én is csináltam már párszor. De én jobb szeretek olyat ölni aki engem is megakar ! (Ettől függetlenül általában ők ölnek meg ;] )

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#7588) core i7 válasza Dendytv (#7587) üzenetére


core i7
addikt

Nem mindíg de ha bejön 5 killel kezdeni elég menő :DDD

(#7589) #67947008 válasza core i7 (#7586) üzenetére


#67947008
törölt tag

Pedig mintha lett volna olyanról szó, hogy a végig AFK emberek sérthetetlenek lesznek a többiek számára és majd a kör öli meg őket.

(#7590) core i7 válasza #67947008 (#7589) üzenetére


core i7
addikt

Ma játszottam vele és egyáltalán nem voltak sérthetetlenek :DDD
Mi van akkor ha valaki pont oda esik ahová mindíg szükül a kör ez lehetséges? Akkor végig halhatatlan lesz és megnyeri?

[ Szerkesztve ]

(#7591) Mr.Csizmás válasza core i7 (#7586) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

lol

akkor azért volt gyanús, hogy a szikla tetején állt(!!) valaki, és meg se próbált kiszedni a csónakból :U konténerkikötő alatt

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#7592) #67947008 válasza core i7 (#7590) üzenetére


#67947008
törölt tag

Én ezt úgy oldanám meg, hogy az első kör elindulásáig van idejük megmozdulni, ha nem teszik, akkor megöli őket a szerver.

Egyébként ilyenre még nem láttam példát a sok sok óra alatt. Mármint, hogy úgy szűküljön a kör, hogy sokáig benne legyen a végjátékban az a hely, ahova az AFK emberek esnek. Az első vagy maximum második kör szűkülése után jön a felirat, hogy sokan meghaltak outside.

(#7593) Shkiz0 válasza #67947008 (#7592) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Igaz nem repcsiből kiesős, de azért akkor is lol :D
PUBG: FIRST AFK CHICKEN DINNER!?!?!?!?

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#7594) core i7 válasza Shkiz0 (#7593) üzenetére


core i7
addikt

Azta mindenségit :DDD Ehhez mekkora mák kell 0 kill

[ Szerkesztve ]

(#7595) DarkByte válasza Shkiz0 (#7593) üzenetére


DarkByte
addikt

Ez olyan mint a vicc:
- Mi az? Bokorban egy csontváz?
- A tavalyi bújócska nyertese.
:)

(#7596) Segal válasza Shkiz0 (#7593) üzenetére


Segal
veterán

Votmá de ettol fuggetlenul jo:DDD
Mi mindig azzal viccelodunk hogy akkor biztos a csirke ha a csapatba mindenkinek van pan-e:))

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#7597) kisza25 válasza #67947008 (#7592) üzenetére


kisza25
félisten

Én jáetam úgy, hogy elment a net repcsi alatt bementem a házba, kihúztam a modemet+rutert, 30sec bedugtam, majd elmentem egy sörért, vissza a géphez.
2x újraindítottam a gépet, continue-ra rányomtam, 26. voltam és állt mellettem még 2 AFK :Y
A squadom meg már kihalt és nélkülem kezdtek egy új kört, mondjuk így kb 0 fegyverrel kerültem top10-be, 6. lettem, ha jól rémlik

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#7598) manya777


manya777
tag

Sziasztok.
Tudnátok segíteni abban hogy hogyan lehetséges ebben a játékban picit magasabbra ugrani? Arra gondolok hogy átugrani egy kerítést, esetleg Romok helynél felugrálni a ládák tetejére meg ilyenek. A játék adta lehetőségeken belül szeretnék valamennyire értelmesen ugrani, de egyszerűen nem megy. Milyen bill kombinációval működik ez gyári beállításoknál? Mert gondolom valahogy csak fellehet ugrani a ládák tetejére ha már odaraktak cuccokat a tetejére. Olvastam hogy szó volt macrozásról is itt korábban, de nem akarom túl bonyolítani a dolgot, (meg nem is nagyon vágom ezt a macrozás témát) ha nem feltétlen muszáj.

A másik problémám meg egy fura jelenség. Az mitől lehet hogy a fegyverek amik a kezemben vannak néha néha, (azt hiszem,bár nem vagyok teljesen biztos mindig ajtó nyitás/csukás után) egyszerűen elsülnek? Mindegy milyen fegyver, már nem egyszer előfordult, jellemzően 1 kör alattt kb egyszer, ritkán kétszer is hogy lő egyet miközben tuti nem nyomom le a tűz gombot. Ez azért "jó" mert egyrészt azonnal elárulom ha valaki nem látna még hogy ott vagyok, másrészt kicsit a szívbajt hozza rám hogy max hangerőnél olyan mintha közvetlen közelről rám lőnének. Volt már olyan hogy azonnal húztam fedezékbe, csak utána láttam meg hogy hiányzik a táramból egy lőszer miközben még senkire sem lőttem :U

i5 12600k - Asus Maximus VI Hero , 2x16 Gb ddr4 3200 Ram.

(#7599) saen válasza manya777 (#7598) üzenetére


saen
Topikgazda

Legnagyobb ugrás a crouch jump. Futás közben kell egyszerre megnyomni a crouch + jump billentyűket. Kicsit gyakorolni kell, mert nagyon számít az időzítés, de bele lehet jönni.

A lövős bugról még sose hallottam.

(#7600) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Na nekem is sült mára egy csirkevacsi. Kipróbáltam a játékot 3rd personben és ez így egyelőre bejövős. Most egy darabig így nyomom, míg bele nem jövök.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.