Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:14

LOGOUT.hu

PlayerUnknown's Battlegrounds

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7451) Methionyl válasza nejad (#7448) üzenetére


Methionyl
senior tag

Ez így nem relatív mert ugye beállításokat nem mondtam na de..
1080p
minden ultra, kivéve
shadow: low
foliage: very low

Így elengedett elengedett vyncel 100-144fps (futás, mászkálás, lootolás közben)
Kocsival: 75-110
Motor: 65felett
Hajón: ~100 körül

60 alatt még nem volt, akadás sincs, nekem így vaj sima. Bár zavart, hogy teljesen meghajtja a VGA-t és kicsit fűtött szóval nálam fps 100-ra van korlátozva. Nagy átlagban így 100fps konstans is.

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

(#7452) nejad válasza RazoR (#7449) üzenetére


nejad
aktív tag

A Dell monitorod 2k-s 60hz, nekem meg full hd 144 van, engem full hd-ban érdekel, hogy 980ti-hez képest mit hozna.

Methionyl kösz ez érdekelt.

[ Szerkesztve ]

(#7453) RazoR válasza nejad (#7452) üzenetére


RazoR
veterán

Akkor nem én vagyok a te embered! :DDD

(#7454) RazoR válasza Methionyl (#7451) üzenetére


RazoR
veterán

1080p vagy 2k? Vsync off játékban? Driverben melyiket vsync-et használod?

[ Szerkesztve ]

(#7455) Methionyl válasza RazoR (#7454) üzenetére


Methionyl
senior tag

1080p60hz monitor. semmi DSR.
V-sync OFF játékba
Driverbe nem nyúltam semmi, szóval a default az 3D alkalmazás beállítás használata

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

(#7456) RazoR válasza Methionyl (#7455) üzenetére


RazoR
veterán

Nincs tearing meg akadás?
A monitorom tudja a 75Hz-et is de ott akármit állítok microlaggol, 60Hz-en nem.
Elengedett fps-el szintén akad akármit állítok driverben vagy a játékban és nem értem miért.

(#7457) #67947008 válasza nejad (#7452) üzenetére


#67947008
törölt tag

Mielőtt elterjed az a hülyeség, hogy a WQHD az 2K...leírom ezt:

FULLHD:.1920 x 1080 = 2 073 600
2K:...........2048 x 1080 = 2 211 840

WQHD:....2560 x 1440 = 3 686 400

UHD:.......3840 x 2160 = 8 294 400
4K:...........4096 x 2160 = 8 847 360

[ Szerkesztve ]

(#7458) Methionyl válasza RazoR (#7456) üzenetére


Methionyl
senior tag

Vicces mert nagyon-nagyon háklis vagyok a Tearing-re meg a mikro akadásokra ezért minden játékot v-sync ON-al játszok csak bf1 + pubg nem, de semmi ilyet nem veszek észre most ezeknél. Teljesen élvezhető. Még ha csak 5percig is élek egy játékba :D

Pedig a konfigunk is hasonló

[ Szerkesztve ]

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

(#7459) nejad válasza #67947008 (#7457) üzenetére


nejad
aktív tag

Jól van Buksi, tudták miről beszélek, úgyhogy talán senki sem hülyült meg. ;]

(#7460) ReFleXx válasza KisTücsök (#7430) üzenetére


ReFleXx
addikt

Valaszt megirtak a tobbiek, nekem meg annyi a shadowplay-hez hogy mikor bekapcsolva volt akkor kb mindig instant szerencsétlenül meghaltam a kör elején és kb csak death "highlightokat" gyartott emiatt :D
amikor meg kikapcsolva volt jöttek a fragek meg a csirkevacsi :D
tudom hogy semmi összefugges de nalam azota nincs shadowplay :D

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#7461) #67947008 válasza nejad (#7459) üzenetére


#67947008
törölt tag

Ettől te még hülyeséget írtál buksi :) legközelebb csináld meg a leckédet, mielőtt fasságokat irkálsz a neten

(#7462) ReFleXx válasza TheProb (#7439) üzenetére


ReFleXx
addikt

fast sync nekem bevált, 80Hz mellett is sokkal smoothabb, nem töri meg a képet mikor pl épületeknél fordulok.

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#7463) RazoR válasza #67947008 (#7461) üzenetére


RazoR
veterán

Nem beleugatni akarok (ha már buksi :DDD ) de kb mindenki mindenhol 2k-t ír a wqhd-ra és mindenki tudja, hogy a 2560x1440-es felbontásról van szó! Annyi a történet, hogy egyszerűbb leírni, hogy 2k....

Ha meg már kötekedés akkor faszság, nem fasság.... :U

De no offens!

(#7464) RazoR válasza Methionyl (#7458) üzenetére


RazoR
veterán

Kipróbálom majd akkor így is!
Nekem ami nagyon nem kerek az az, hogy ha 60Hz vsync-el vajsima (nem számítva a droppokat), akkor a 75Hz vsync miért olyan mintha folyamatosan akadna? :U

(#7465) X Factor válasza RazoR (#7463) üzenetére


X Factor
addikt

A 2k-t fhd helyett használják, szóval pont jól rávillágÍtottál h. miért nem olyan egyértelmű.

Make things work

(#7466) Methionyl válasza RazoR (#7464) üzenetére


Methionyl
senior tag

Próbáld meg úgy, hogy 75Hz (gondolom ez tuning? vagy alapból tudja?) és korlátozd le RTSS-el 75-re az fpst. Képfrissítési tartományon belül maradsz de még sincs v-sync.
Vagy v-sync off és tedd Adaptív sync-re

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

(#7467) RazoR válasza Methionyl (#7466) üzenetére


RazoR
veterán

Nvidia driverben egyedi felbontásnál tudom beállítani a 75Hz-et és bírja.
Ki fogom próbálni, köszi! :R

(#7468) szilva01


szilva01
őstag

Egyébként ha valakinek van kedve/türelme újonccal játszani, akinek minimumon van a graf, a steam azonosítóm: noidota, nevem: слива és a profilképem egy macska, aki egy unikornist lovagol meg egy szivárvány alatt!

(#7469) Don.Corleone


Don.Corleone
aktív tag

Egy hete eladtam egy sárga edzőgatyát, annak árából vettem két kulcsot és nyitottam 2 táskát. Szintén egy sárga edzőgatya és egy póló volt, viszont ezek nem jelennek meg a steam raktárban? Mi lehet az oka? Most pont jó az árfolyam szóval dobra verném hamar.

[ Szerkesztve ]

(#7470) xtro válasza Don.Corleone (#7469) üzenetére


xtro
aktív tag

1hét cooldown?

(#7471) cintula187 válasza RazoR (#7463) üzenetére


cintula187
addikt

De no offense! :))

[ Szerkesztve ]

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#7472) Don.Corleone válasza xtro (#7470) üzenetére


Don.Corleone
aktív tag

Na ezt nem tudtam hogy van, most adtam először el. Viszont fura mert nyitottam egy szürke-fekete inget és az ott van a raktárban.

(#7473) holozis_HUN válasza X Factor (#7465) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Pedig 2k-t én 1440p-re hallottam csak, fhd-t pedig a full hd-ra.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#7474) dugo_ válasza holozis_HUN (#7473) üzenetére


dugo_
veterán

Pedig jó lenne következetesen írni a dolgokat.
Az 2560x1440 mindig is QHD/WQHD volt, 1920x1080 FHD, 2560x1080 UW-UXGA, 3440x1440 UW-QHD.

2K a mozizásban létezik, kár idekeverni.

(#7475) X Factor válasza holozis_HUN (#7473) üzenetére


X Factor
addikt

Google-be beüt "2k", ott csekkold a harmadik találatot, majd a második wikipedia oldalt.

nem tudom milyen tartalmat fogyasztotok, őszintén szólva meglep, h. ennyi helyen tévesen kezelik, egyszer nem futottam bele, erre itt most már többen jönnek ezzel :)

Persze látom most keresések alapján, netes körökben ez eléggé megosztó téma, csak ez a wqhd-re fogott 2k-s analógiák eléggé erőltettetek.

Mióta kezd elterjedni a 4k kifejezés mainstream vonalon, a sok összehasonlÍtásban a sima 1920*1080 2k-zva lett, mert így gyorsabb kifejezni, h. mire gondol az ember. De ezek szerint, inkább csak még nagyobb lett a káosz.

[ Szerkesztve ]

Make things work

(#7476) holozis_HUN válasza X Factor (#7475) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Nem én találom ki ezeket.

Akármilyen tech videót nézek, játék tesztet pl egy adott videokártyával, (low to ultra stb) mindig modnják, hogy 2k gaming, meg külön, hogy full hd gamkng. 2k-val nyilván 1440p-re gondolnak. Lehet, hogy hamis, de ezt sokan mondják, nem én találom ki.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#7477) #67947008 válasza holozis_HUN (#7476) üzenetére


#67947008
törölt tag

Ettől még baromság. Szabolcsban is sok ember jösztöközik a jöttök helyett, ettől még nem lesz helyes. Ahogy a muszájt is muszálynak írja sok kevésbé intelligens ember.
Esetleg ami még jobb példa: egyelőre vs egyenlőre. Borzalmas.
A prohardver család pedig nagyrészt szakmai fórum. Illik legalább nyitottnak lenni arra, hogy helyesen ismerjük ezeket.

(#7463) RazoR - A fassággal kifejezem a faszságot, csak káromkodás nélkül. Vannak oldalak, ahol le se lehet írni a fasz szót.

(#7478) holozis_HUN - Persze, alkalmazkodni kell és megértem. Ettől még jó tenni ellene és nem elfogadni az emberek elbutulását.

[ Szerkesztve ]

(#7478) holozis_HUN válasza #67947008 (#7477) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Nyitott vagyok én, de sajnos alkalmazkodni kell, ha sok helyen így van írva tudni kell, hogy azért mire gondolnak, hiába nem helyes. Ahogy azt is megérted, hogy muszály, meg hogy jösztök.

[ Szerkesztve ]

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#7479) KisApám


KisApám
addikt

Nézem megint sprEEEzy-t.
A véleménye szerint, úgy is csinálja, hogy a TOP 10-be való kerülésig a harcot el kell kerülni.

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#7480) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Életemben nem hallottam/olvastam még, hogy valaki a FHD-t "2k"-zná.
____

(#7479) KisApám: lul

[ Szerkesztve ]

(#7481) KisApám válasza KisTücsök (#7480) üzenetére


KisApám
addikt

Aki útba esik - és NEM közelharcról beszélek - azt ha lehet elkapja, de amúgy a végére tartogat mindent, úgymond.
Baromi jól meglátja a többi játékost.
A SCAR-L-el szépen aprított a TOP 30 alatt már (de nem direkt rámászva a másikra), 6 kill-el meg is lett a csata most.
Eddig ma 6 csata és 3xTOP 1 :Y
-------
Azt meg nagyon meg kéne már tanulnom, hogyan lehet kiugrani az ablakon.

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#7482) Preda válasza KisApám (#7481) üzenetére


Preda
aktív tag

Hát csak gyakorolni kell.W + guggolás és ugrás egyszerre nyomva, ennyi. Van egy srác neki jó videói vannak.[Wackyjacky]. Most nem találom, de van róla oktató videója.

[ Szerkesztve ]

(#7483) xtro válasza KisApám (#7479) üzenetére


xtro
aktív tag

:W :W

(#7484) KisApám válasza xtro (#7483) üzenetére


KisApám
addikt

...hagyjuk...

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#7485) xtro válasza KisApám (#7484) üzenetére


xtro
aktív tag

:K

(#7486) etejedu


etejedu
őstag

Ez revolver ilyen ütős... báááz én meg eldobálom!

[link]

(#7487) KisTücsök válasza KisApám (#7481) üzenetére


KisTücsök
addikt

Ha megtudod tanulni, akkor nagy előnyt jelent. Én már nem erőltetem, kibírom a vaulting-ig.
___

etejedu: A revolver erős (valami 4x sebzése van ha jól rémlik, insta hs sisak nékül), de nehéz vele jól célozni, lassan is lő, és mire betöltöd a játék fele letelt. Early game-ben lehetne hasznos, de annyi a hátránya, hogy kb bármi más jobb jelenleg. Változtathatnának rajta.

(#7488) niof válasza etejedu (#7486) üzenetére


niof
addikt

Természetesen megint Fugglet... :DDD

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#7490) tepenzed válasza Hauptmann (#7489) üzenetére


tepenzed
őstag

senki nem mondta, hogy nincsenek. Nem létezik olyan játék ahol nincs, még konzolon is megoldják (módosított hardware eszközökkel)

Múltkor utána jártam fórumokon a témának.

A nagyon olcsón (40-50 euro) elérhető cheatek, ahol nincs limit, 1-2 héten belül detektálódnak és mindenki repül a játékból, ilyenkor vehetik meg újra.

Az undetected csalások amiket nem szűr ki a battleye és hónapok óta problémamentesen működnek (ettől még report alapján bannolhatnak) ,amire minden cheat szolgáltató kb 10-20 slotot biztosít, kapaszkodj meg havi 300-400 euró! körül vannak.

Ez alapján leszűrhető, hogy vannak csalók, de kevesen. 2 millió online playernél, annak az esélye, hogy a te játékodat egy csaló teszi tönkre, igen csak alacsony.

Ha vannak is, legtöbb soloban. Haver előtt menőzni kevesen fognak, elég hamar spectate alapján lebukik az illető.

[ Szerkesztve ]

(#7491) saen válasza tepenzed (#7490) üzenetére


saen
Topikgazda

Pont ma tweetelték, hogy átlag 6-13k csaló bannolnak naponta, melynek nagyrésze Kínából van.

(#7492) KisApám válasza Hauptmann (#7489) üzenetére


KisApám
addikt

Viszont így mennyire UNALMAS, elveszi a játék izgalmát, "ízét".
Nekem nem kéne, szinte csak végigsétál a pályán és kinyír mindenkit.
Ezt így nem lehet élvezni.

"6-13k csaló" vazzz... ennyi idiótát... akkor vigyázok, hogy na az AS szerverre dobáljon ("nagyrésze Kínából van"), ennyi csalónál már esélyes, hogy találkozik az ember 1-1 ilyen barommal.

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#7493) Dendytv válasza Hauptmann (#7489) üzenetére


Dendytv
senior tag

Még nézni is milyen undorító ! :(( Nem értem mi nekik ebben a "pláne" Más játékát tönkre teszi a sajátját meg nem élvezi Respect :R

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#7494) KisTücsök válasza Dendytv (#7493) üzenetére


KisTücsök
addikt

"a sajátját meg nem élvezi"

Dehogynem.
___

Napi átlag 10k csaló rengeteg.

(#7495) KisApám


KisApám
addikt

Ahogy elnézem shroud nem szarakszik, már az elejétől tolja a gyilkot. Egyáltalán nem olyan, mint sprEEEzy, nem a végjátékra pörög fel.
Nem is sűrűn jut el, ahogy most nézem, a TOP 20-ig.

(#7494) KisTücsök
"Dehogynem."
No azt az illetőt hívják mentális betegnek, vagy ha az eladásra, lootra, marketra hajtanak, akkor meg tehetnek egy nagy szívességet. Remélem azt is figyelik, hogy kiszűrjék ezeket a x&@@&ß$-ket ott. :K

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#7496) tepenzed válasza Dendytv (#7493) üzenetére


tepenzed
őstag

a legtöbb csaló nem az élményért játszik ezzel a játékkal. Ha sokat nyer, szépen gyűlik a pont és valószinűleg a jó lootra hajtanak, amit aztán eladhatnak marketen. Mire kibannolják őket a detektált fos csalásokkal, addig is összejöhet a játék árának többszöröse.

[ Szerkesztve ]

(#7497) Dendytv válasza KisTücsök (#7494) üzenetére


Dendytv
senior tag

Ha élvezi is nem sokáig :C

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#7498) saen válasza KisApám (#7495) üzenetére


saen
Topikgazda

Ő nem tud nem gyilkolni az elejétől, olyan sokan stream snipe-olják, hogy minden meccsen több csapat ugrik rá amilyen gyorsan csak tud. Tegnap este próbálta őket lerázni, ugrott kis helyre ahová soha senki nem megy, kb úgy nézett ki, mint az iskola. Utána próbált overlayt felrakni, akkor volt kb 2 perce amíg motorral/kocsival odaértek. Neki minden meccs eleje azzal tellik, hogy levadássza a stream snipereket.

(#7499) KisApám


KisApám
addikt

Tegnap a szigetnél szűkült a kör. A hídon nem mentem át, el kezdtem úszni a sziget nyugati csücskéhez. Ott láttam a vízből lövöldözést, már várták a parton az embereket. Akkor itt gondoltam úszni kell tovább, szóval elindultam dél felé a vízben, hogy majd arrébb kijövök a partra. Hááááát nem... végig flancos sziklafal volt, toltam a pirulákat meg a gyógyírt, de nem segített. Túl hosszú volt a sziklás part. Tanultam megint valamit, hogy kell leborulni a kék pajzsfal mögött :DDD

(#7498) saen
Ahogy nézek pár egyéb jó streamert, nem shroud az egyetlen akire vadásznak. Ha minden jól megy, házhoz jön a kill ;]

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#7500) RazoR válasza cintula187 (#7471) üzenetére


RazoR
veterán

Akkójóvanjóvanakkó! :DDD

(#7477) justreadonly: itt le lehet! :D

A 2K nekem és sokmindenkinek akkor is az 1440p és kész! :P

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.