Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:14

LOGOUT.hu

PlayerUnknown's Battlegrounds

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6401) la_cc válasza KisApám (#6399) üzenetére


la_cc
addikt

A streamelés a szórakoztatásról szól, gondolom emiatt csinálják ezt.

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#6402) KisTücsök válasza KisApám (#6399) üzenetére


KisTücsök
addikt

:DDD

Summit randomokkal tolja a streamje elején, annyira is veszi komolyan. Egyébként természetesen jól játszik. Nézd tovább, később majd nyom "tryhard" duo-t, squadot.

Egyébként Ninja, BreaK, Ibiza, TSM_Viss. Mostanában őket nézem. Kb ebben a sorrendben is.

(#6403) niof válasza KisApám (#6399) üzenetére


niof
addikt

Bár mostanában sem időm, sem kedvem nem igazán volt nézni pro-kat, de amíg igen, addig Grimmmz, Anthony Kongphan, nagy ritkán Shroud (inkább csak a youtube (highlights) videóit...).
Itthonról 2 embernek figyelem a játékait. Az aszolút favorit nálam yeahunter (őt nézem élőben is, ha tehetem), aztán Kodiak, de utóbbinak szintén csak a YT videóit nézem, ha van új. A többi magyar (akiket csak azért nézek néha, hogy lehessen röhögni rajtuk) TheVRJani és Nessaj. Egyébként utóbbi szerintem tudna jobban is játszani, néha egész jó köröket megy. Csak kevés időt szán rá. Viszont a szövegelése és az önkritikája viszi nálam a prímet. :DDD

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#6404) saen válasza KisApám (#6399) üzenetére


saen
Topikgazda

Summit nem jó? :DDD Csinált már 7 szóló wint zsinórban pl... Amikor komolyan veszi akkor jól tolja. Másik kedvenc nálam Anthony, de van még sok jó játékos. Ninja + Shroud talán a két legjobb mechanikailag akiket láttam.

Szerk: ja és ha idegesít, hogy valaki kinnt marad a "kék"-ben akkor Break-et soha ne nézd :D

[ Szerkesztve ]

(#6405) GODx válasza niof (#6403) üzenetére


GODx
tag

>Nessaj/TheVR
>röhögés

Csak egyet választhatsz.

Btw én pl. csak Shroudot nézek. Egyszerűen egy vadállat.

MSI B350M BAZOOKA, Ryzen 3600 @ 4.1GHz, Manli GTX 1050, Logi G703, XTRFY NiP Large, Soundmagic E10, Tesoro Durandal Blue --- CsakANyersAim

(#6406) RazoR válasza GODx (#6405) üzenetére


RazoR
veterán

Shroud egy állat, a kezébe épített aimbotja van! :DDD

(#6407) KisApám válasza RazoR (#6406) üzenetére


KisApám
addikt

Shroud a YouTube-on tolja? TWITCH-en nem láttam, leginkább azt nézem.

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#6408) saen válasza KisApám (#6407) üzenetére


saen
Topikgazda

Most is streamel: [link]

(#6409) niof válasza GODx (#6405) üzenetére


niof
addikt

Ha komoly játékot szeretnék nézni, akkor a fentieket választom. Ha lehet, akkor yea-t. Az én játékstílusom nagyon hasonlít az övére, persze ő fényévekkel jobb, mint én, de ez nem baj. :DDD

Viszont, ha nincs kedvem játszani, vagy tanulás okán komoly streameket nézni, csak fun-ból keresek a többiektől PUBG videókat, és megy a háttérben, miközben valami mást csinálok. Ahogy Jani sokszor méltatlankodik, az eléggé vicces, mikor nem tudja megmagyarázni a matekot, hogy miért nem megy... Nessaj meg mint mondtam, tisztában van vele kb., hogy mire képes, és nem veszi túl komolyan magát sem. Benne ezt bírom. De ha jobban koncentrálna erre a játékra, szerintem lehetne jobb is. A taktikája nem olyan rossz, de látszik, hogy viszonylag keveset játszik vele. Sokszor vét olyan hibát pl., hogy elfelejti, hogy felvett egy 3-as táskát, és felvesz helyette egy 2-est, mert úgy emlékszik, hogy 1-es van. Meg felszed egy csomó haszontalan cuccot, aztán csodálkozik, hogy tele van, de olyat dob el, amit nem kellene, ami meg kéne, azt megtartja. És ha ezt megjegyzik neki a chaten, akkor valami önostorozó poénnal bevallja hogy béna volt és elk*rta. Szerintem ez tud vicces lenni, ha a helyén kezeli az ember.

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#6410) thomeef válasza KisApám (#6407) üzenetére


thomeef
őstag

Shroud brutál jól lő, de droid módban játszik, mindent aimból hoz le. Ha globális szinten akarsz fejlődni akkor Aculite-ra keress rá youtubeon, tőle sokat lehet tanulni játékmechanikailag is.

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#6411) saen válasza thomeef (#6410) üzenetére


saen
Topikgazda

Aculite twitchen is szokott streamelni, általában amikor alszunk sajnos...

(#6412) KisApám válasza saen (#6408) üzenetére


KisApám
addikt

Aculite és shroud - Follow ON :DDD

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#6413) Segal válasza saen (#6408) üzenetére


Segal
veterán

Picit belenéztem.
Van még hova fejlődnöm :DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#6414) regener


regener
veterán

Füstgenerátor :D

(#6415) KisTücsök válasza thomeef (#6410) üzenetére


KisTücsök
addikt

+1

Igazából nem is a győzelemért játszik, csak a killekre hajt. Egy idő után szvsz unalmas, plusz tanulni sem igen lehet belőle sokat.

Grimmmzre is érdemes még ránézni a kezdőknek, ő is sokat magyaráz.

[ Szerkesztve ]

(#6416) Franklin válasza KisTücsök (#6415) üzenetére


Franklin
addikt

Sacriel, Smak, Soltek.

Sacriel mindent elmagyaráz, szájbarágósan. Smak-nak olyan a hangja, mint egy bemondónak, élvezet hallgatni (még Arma3 BR időkből ismerem). Soltekről semmi extrát nem tudok elmondani, talán csak azt, hogy bombázó csaja van :D

(#6417) saen válasza Franklin (#6416) üzenetére


saen
Topikgazda

Smaknek nem ez az igazi hangja. Neki az életben állítólag tök magas és vékony hangja van, csak szoftveresen manipulálja, szerintem kicsit túl is tolja. Ettől függetlenül jó játékos, ahogyan a csapattársai is (Viss, Break és a román srác akinek nem jut eszembe a neve).

(#6418) Franklin válasza saen (#6417) üzenetére


Franklin
addikt

Ez komoly? Hm, nem is gondoltam volna. Pár napja volt vmi verseny, ahol ott volt ő is és nyilatkozott is, akkor nem tűnt fel, hogy más hangja lett volna, de mindjárt megkeresem.

szerk: Ez alapján ugyanolyan mély hangja van mint a streamben

[ Szerkesztve ]

(#6419) saen válasza Franklin (#6418) üzenetére


saen
Topikgazda

A csapattársa Viss mondta róla streamen, én elhiszem neki.

Szerk: bár megnéztem én is a videot, itt nem tűnik másnak.

[ Szerkesztve ]

(#6420) P3t3rson79 válasza thomeef (#6410) üzenetére


P3t3rson79
csendes tag

Aculite-ot én is ajánlom, érthetően beszél, nem ordibál, és taktikusan/okosan játszik. YT videóit is érdemes megnézni, jó összeállításokat tölt fel.

(#6421) Lokids válasza niof (#6403) üzenetére


Lokids
addikt

Magyarok közül én clevert szoktam nézni. Viszonylag jól játszik, de persze nem pro, és a hangulat is jó.
Profikat valahogy nem szeretem itt nézni. Olyan aimjuk van, ami nekem aimbottal se lesz.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#6422) zo-lee


zo-lee
aktív tag

A VR srácok videóiból ismertem meg a játékot, de "Tigrisdzsonit" az erőteljes nyelvcsapásai Kodiak felé a közös játékokban baromi ellenszenvessé tették ... Úgyhogy most már inkább csak Kodiak ;)

Külföldi stream-et nem igazán nézek, néha nagy ritkán Doktordiszriszpekt-et, de rajta kívül senkit ... Az a fószer sem ép ... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#6423) Segal válasza zo-lee (#6422) üzenetére


Segal
veterán

Eleg ranezni a tiszteletlen dokira a video kezdokepen es mar ott egyertelmu szerintem.
Ettol fuggetlenul nagyon jol jatszik ez teny.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#6424) Winne válasza zo-lee (#6422) üzenetére


Winne
nagyúr

Biztos gyerekkori CS példaképe volt és van benne kis rajongás. :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#6425) holozis_HUN válasza <Lacy85> (#6396) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Privában ment.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#6426) KisApám


KisApám
addikt

Most nézem Sacriel-t. Tényleg nagyon jó, meg magyaráz közben. Meg néha poénkodik. (Jön a repülőgép a droppal, hang átvált rádió-adó vevő minőségre és hívja a gépet, majd a "palacsintás" lábossal integet neki :DDD )

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#6427) tepenzed


tepenzed
őstag

azt mondjátok meg nekem, hogy macro nélkül, hogy a francba lőnek ennyire gyorsan single fire módban? Nem értem, hogy lehet ennyira gyorsan nyomni a gombokat.
Jelenet itt kezdődik: [link]

(#6428) Preda


Preda
aktív tag

Más nem vett észre anomáliákat a hit box al ? Csávó 50m re előttem háttal áll fa mellett megeresztek két burst öt és egyetlen egy se találja el. wtf?

(#6429) hun-man válasza tepenzed (#6427) üzenetére


hun-man
tag

(#6430) regener válasza tepenzed (#6427) üzenetére


regener
veterán

Mint linkelték egérdriverben állítható a folyamatos nyomásnál click szimuláció, vagy akár burstfire gomb is van sok egeren (pl. A4Tech egerek).

(#6431) tepenzed válasza regener (#6430) üzenetére


tepenzed
őstag

és ez engedélyezett?

(#6432) RazoR válasza tepenzed (#6431) üzenetére


RazoR
veterán

Nem annyira szerintem, de hogy nem fair az biztos! Részemről az ilyen makró=csalás! Grimmz tolja makró nélkül is ahogy láthatod kicsit feljebb! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#6433) tepenzed válasza RazoR (#6432) üzenetére


tepenzed
őstag

látom, de mi az az egér heh, nagyon puhák azok a gombok

(#6434) RazoR válasza tepenzed (#6433) üzenetére


RazoR
veterán

Logitech G502, nekem is olyan van.

(#6435) <Lacy85>


<Lacy85>
addikt

Berágtam, aztán küldtem neki egy Alt+F4-et. :D
Frankó ködös map, tök jól szűkült a kör, már majdnem Top10-nél tartunk, pozícióm soha jobb nem lehetett volna.
Le akarok feküdni, hogy kússzak, erre bedobja a shadowplay-t. Mondom mi a p..csa?
Próbálom kilőni, erre átvált windowed módra, meg minden baromságot művel. Annyira kattintgattam, hogy elkezdett lőni a karakter. Persze instant kaptam is a fejest egy Kar-ból.
Utána vettem észre, hogy beragadt az Alt billentyű. :DDD :DD

(#6441) Stylerr


Stylerr
addikt

Ezt próbálta már valaki? Elvileg FPS-t növel.

(#6442) etejedu válasza tepenzed (#6427) üzenetére


etejedu
őstag

Nem az a kerdes hogy hogyan lo ilyen gyorsan hanem az hogy hogyan tudja megtartani az egeret bemozdulas nélkul? Nekem is g502 van! Baromi idegesítő a merev zsinor, baromi nehéz ( bar mar megszoktam). Ha alacsonyan van az erzekenyseg rangatnom kell ha magasan keptelenseg vele eltalálni barmit is. ( Nem tul nagy az egéralátet, de azért ugy gondolom kb. (25x35)- as eleg kellene legyen!
Nekem nehéz eltalálni barkit is mert bemozdul lovesek kozott, barmennyire probalom egy pontban tartani a fegyvert. Hat ez van oregszem 😀

[ Szerkesztve ]

(#6443) spanglee001 válasza etejedu (#6442) üzenetére


spanglee001
addikt

pad
csúszótalp
bungi
ezekkel a dolgokkal sokkal komfortosabb a game
2400dpi-n használom a game és winben alapon van, én ezt szoktam meg, bőven elég így a pad is, mint a komment is irta iponon, szinte vezetéknélkülinek érződik az egér egy jóminőségű bungee-val, valóban iszonyat merev a g502 zsinórja, de más negatívat nemigen lehet mondani arra az egérre

+az LGS-ben hozzá kell konfigurálni az egeret a padhoz, de többet kipróbálva a g440 esen a legjobb a lekövetési pontossága

[ Szerkesztve ]

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#6444) holozis_HUN válasza spanglee001 (#6443) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Ez a bungi mire jó?

Nekem hamarosan lesz egy jó kis egérpad (dream machine dm xxl), meg Jaffa-tól talpak (ajánlom venni tőle, 100% teflon, nagyon jól csúszik) meg cougar 200k keyboard. Ezekkel király lesz :D a jó egér már adott.

El errar es humano y el perdonar, divino.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.