Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:14

LOGOUT.hu

PlayerUnknown's Battlegrounds

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6351) regener válasza <Lacy85> (#6348) üzenetére


regener
veterán

Adaptive Sharpen helyett Lumasharpen és nem felezi le :D

(#6352) gyuribácsi88 válasza holozis_HUN (#6350) üzenetére

Az csak úgy hat, mert törik a kép.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#6353) saen


saen
Topikgazda

(#6354) gyuribácsi88 válasza saen (#6353) üzenetére

Elképesztő, hogy azt a nyomorult mászást még mindig nem tudták belerakni.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#6355) KisTücsök válasza saen (#6353) üzenetére


KisTücsök
addikt

"Improved the synchronization between player aim and spectator aim"

Ideje volt már, bár szvsz ezzel is sikerült egy hónapot késniük.

(#6356) holozis_HUN válasza gyuribácsi88 (#6352) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Nem törik, fastsync által nincs tearing.

Valahogy stable 60 fps kellene kituszkolni :U Azt még nem is olyan szép a játék, gg.... Majf valahogy megoldom.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#6357) P3t3rson79 válasza KisTücsök (#6355) üzenetére


P3t3rson79
csendes tag

"Improved the synchronization", szóval gondolom most sem biztos hogy teljesen jó lesz, csak már kevésbé lesz annyira rossz, mint amennyire nem jó xD

(#6358) KisTücsök válasza P3t3rson79 (#6357) üzenetére


KisTücsök
addikt

Igaz. ;]

(#6359) gyuribácsi88 válasza holozis_HUN (#6356) üzenetére

Az a stabil 60 egyelőre nem fog összejönni, tegnap belenéztem Shroud streamjébe, és a végén yasnaya felé szűkült a kör, és mondta hogy van vagy 37 fps, és olyan mintha konzolon játszana, szidta is a játékot :DDD

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#6360) <Lacy85> válasza holozis_HUN (#6350) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Árnyék azért medium, mert párszor jártam már úgy épületben, hogy low / very low-on olyan erős fény volt, mintha napkitörés lenne a szobában. :D Felraktam medium-ra, és megjavult.

View Distance meg nem hiszem, hogy emberek messziről láthatóságára vonatkozik, mert még very low-on is láttam őket a bánat tudja milyen messziről.
Mondjuk az is érdekes, hogy bármire állítom, a füvet pl. csak 1-200 méterig rajzolja ki.
Szóval gőzöm nincs, hogy itt ez mire való.

Stabil 60at meg kb. még full very low beállítástól se várj. Ez nem az a játék. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#6361) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

ingyen elérhető lett a PUBG játékmenete [link]

/s

(#6362) holozis_HUN válasza <Lacy85> (#6360) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Igen a foliage beállítás úgy vettem észre mintha fps-t sem venne el... De nem biztos

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#6363) KisTücsök válasza <Lacy85> (#6360) üzenetére


KisTücsök
addikt

Playerekre nem vonatkozik a vd. Járművek, távoli épületek, etc. Vannak neten am összehasonlítós képek.

(#6364) Årpi válasza gyuribácsi88 (#6354) üzenetére


Årpi
őstag

Novemberig nem is fogjak...

 iPhone 15 Pro |  MacBook Air M3 | 7800X3D / 4070 Super PC | 

(#6365) holozis_HUN válasza KisTücsök (#6363) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Hm ezt jó tudni!

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#6366) X Factor válasza wjbhbdux (#6361) üzenetére


X Factor
addikt

Úgy vagyok vele, h. a pubg különlegessége az "easy to learn hard to master" alapelv. Akár egy Rocket league. Nincs épitgetés, nincsenek skillek, nincs semmi egyéb extra feautre, nincs még chat se.

Ezért tudja az embert beszippantani és átadni azt az adrenalin pumpa élményt, mert 1-2 dologra kell koncentrálni, de arra nagyon és arra felfűzni az egész stratégia layer-t, ami a lövöldözésen és a gunfighton túl van.

Make things work

(#6367) Winne


Winne
nagyúr

Ilyen volt ma, de scope az megint kb mint a fehér holló.. :F

[ Szerkesztve ]

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#6368) Don.Corleone válasza Winne (#6367) üzenetére


Don.Corleone
aktív tag

Térkép nyugati felénél szó szerint fehér holló, tegnap kb. a 3. városba találtam egy holot, sokra is mentem vele a terepen.. bár mostanában mintha a fegyvereket is elég random dobálná a szerver. Múltkor pl. poénból megálltam az út mentén egy tárolónál erre kar+sks+scope, mi a f... :DDD

(#6369) Sati1984 válasza X Factor (#6366) üzenetére


Sati1984
tag

Ezt jól megfogalmaztad, nekem is ez tetszik benne, hogy nagyon lecsupaszított, minimalista az egész, és pont ez adja a szinte végtelen komplexitását.

Döntéseket kell hoznod minden pillanatban, 30 percen keresztül (csirke esetén :D ), és minden döntés az előzőre épülve adja ki a nyerő stratégiát (csirke esetén :D ) de ezt előre nem tudod felépíteni, mert mindig más és más az alaphelyzet, a loot, a többi játékos viselkedése, etc.

Emiatt nincs "tuti nyerő" stratégia, csak játékstílusok vannak, és azok mindegyike vezethet eredményre, nincs olyan, hogy "helytelenül játszod" a játékot - mindig az játszotta megfelelően, aki a végén megvacsorálta a csirkét.

Na, emiatt lehet nagyon ráfüggni, mert minden tőled függ és minden egyes új meccs egy teljesen új kaland és új narratíva szerint zajlik.

Szerintem az egyértelmű hibajavításokon és optimalizáláson kívül csak nagyon apró tweakek (ne szűküljön ennyiszer a map közepére, kicsit sűrűbben legyen valamelyik szélén az utolsó kör, meg ilyenek) kellenének, de az alapformulát nem szabad túlbonyolítani, mert az az egésznek a lényege.

Intel Core i5-9600K | 56 GB RAM | RTX 4070 12GB | Oculus Quest 2 | Beat Saber magyar csúcs pár pályán :-)

(#6370) cintula187 válasza wjbhbdux (#6361) üzenetére


cintula187
addikt

Ez de cuki.

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#6371) Mr.Csizmás válasza cintula187 (#6370) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

cartoon network kiadás

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#6372) zarayg válasza wjbhbdux (#6361) üzenetére


zarayg
aktív tag

imsad [link]

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 36-30/935-51-87! || Szépen kérlek! Ha írok PM-et, akkor legyél hajlandó válaszolni rá! Köszönöm.

(#6373) Winne válasza Don.Corleone (#6368) üzenetére


Winne
nagyúr

Mi inkább a keletire mentünk, de ott sem volt. Olyan érzésem volt, hogy Military, School only, "dzsrdzsóban" sem volt a felső felében..

Na majd holnap megpróbáljuk újra. :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#6374) GODx


GODx
tag

Elképesztő, milyen skillhiány létezik az átlag játékosok körében. Egyre jobban elhitetik velem hogy tudok lőni [link]

[ Szerkesztve ]

MSI B350M BAZOOKA, Ryzen 3600 @ 4.1GHz, Manli GTX 1050, Logi G703, XTRFY NiP Large, Soundmagic E10, Tesoro Durandal Blue --- CsakANyersAim

(#6375) Mr.Csizmás válasza GODx (#6374) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

egyre többen veszik meg -> egyre több csirke :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#6376) Jinxb1rd válasza GODx (#6374) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Hát jah, top 1-2%-ben ilyenek nem igazán vannak, hogy nem találnak el. :D

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#6377) KisApám válasza Winne (#6367) üzenetére


KisApám
addikt

Legutóbb az AKM-re és a SCARL-ra 2 helyről összejött a 8x scope a játék legelején. Persze csak az egyikre volt felrakva, mert különben közelre semmit sem látnék. Előtte meg azóta sem volt 8x scopom. Még a 4x is ritka. Mesterlövész puskám sosem volt 34 játék alatt.

Lesz más térkép is valamikor? Mert aki már jó sokszor ugrott, fejből tudja mit hova és merre...

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#6378) Flynth válasza KisApám (#6377) üzenetére


Flynth
tag

Lesz masik terkep, de nincs meg idopont csak morzsak.

Nekem 278 ora alatt 1x volt 15x zoom es 2x ghillie suit :)

twitch.tv/flynth_ Asus Prime x470-Pro (Cooler Master H500P Mesh) R7 2700x 16GB DDR4 3600 Corsair LPX (samsung B-Die) 2x MSI 1070 Armor OC 8GB SLI, Razer Deathstalker Chroma + Logitech G502

(#6379) niof válasza Don.Corleone (#6368) üzenetére


niof
addikt

Hát, ez nem olyan rég fogadott Georgopol nyugati szélén, a folyó alatti déli odalon, kicsit lejjebb, a szürke ikerházak egyik teraszán. Ja! És egy már volt a SCAR-on, csak az nem látszik a hátamon... :))

Ez meg a hét végi csibevacsi. Végre újra összejött úgy, hogy kb. egy hétig nem is nagyon tudtam játszani. Jó meccs volt.

[ Szerkesztve ]

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#6380) Flynth válasza niof (#6379) üzenetére


Flynth
tag

Szep, en eppen beallitasokat allitgattam, hogy legyen 50+ fps stabilan ha streamelek.

Ez lett a vege:

https://www.youtube.com/watch?v=EXVOOCth_xY

twitch.tv/flynth_ Asus Prime x470-Pro (Cooler Master H500P Mesh) R7 2700x 16GB DDR4 3600 Corsair LPX (samsung B-Die) 2x MSI 1070 Armor OC 8GB SLI, Razer Deathstalker Chroma + Logitech G502

(#6381) <Lacy85>


<Lacy85>
addikt

Oké gyerekek. én többet nem szidom a PUBG-t.
Letöltöttem a Fortnite-ot, mondom megnézem, milyen (rém szar amúgy).
Elnézve a grafikát gondoltam mehet a francba maxra. Nehogy már ne bírja a gép.
Hát finoman szólva leesett az állam, amikor megláttam, hogy 40FPS környékén mocorog. :DDD
Én nem tudom, mit művelnek mostanában ez alatt az engine alatt. Ráadásul az Epic készítette a game-et...

(#6382) PeL válasza niof (#6379) üzenetére


PeL
addikt

Egyik nap duo-ban military-n találtam 1db 8x-et a C épületek egyikében, majd felmentem az antennára ott meg még 4 db-ot :DDD

(#6383) holozis_HUN


holozis_HUN
veterán

Na én ilyen beállítást lőttem:

Screen mode: Fullscreen
Resolution: 1920x1080
Screen Scale: 100
Anti-Aliasing: Very Low
Post-Processing: Very Low
Shadows: Very Low
Texture: High
Effects: Very Low
Foliage: Very Low
View Distance: High
Motion blur: Off
Vsync: On

A control panel olyan beállításokon van, mint az összefoglalóban, kivéve a Vsync, az On-ra van rakva.

ReShade beállítások:

AmbientLight, Clarity, Colourfulness, HDR, FXAA (Very Low AA ezzel kompenzálva), LumaSharpen.

Azt a beállítást is megcsináltam, hogy a pubg.exe-re katt, majd Properties és ott valami beállítás.

Asszem kb ennyi beállítási lehetőség van, így van belőve.

Gép:

I5-3570k alap órajel
2x4 Gb DDR3 1600MHz
Gtx 960 4gb OC nélkül

FPS: Eddig 50 volt a legkisebb, 55 fps 50%-ban, 60 fps szintén 50%-ban.

Keresőszavak: optimális, jó fps, minőség, kép

[ Szerkesztve ]

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#6384) <Lacy85> válasza holozis_HUN (#6383) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Egy képet majd dobj már fel légyszi, hogy milyen így játék közben.

(#6385) Don.Corleone válasza niof (#6379) üzenetére


Don.Corleone
aktív tag

Na, ez nem rossz, innen már lehet menni lövöldözni. :D Ennek én is szoktam örülni, legjobb amikor itt-ott eldobom a scopokat, mert már annyi van, viszont más se találja meg.. bár ez az eset a legritkábban előforduló. :DDD

(#6386) niof válasza Flynth (#6380) üzenetére


niof
addikt

Gratulálok! :)

Most, hogy összeállt a játékra épített gépem, és már "látni" is fogok a pályán, majd egy kis extra gyakorlást követően talán újra eljutok a solo win-ig! #2 már többször volt, de win már nagyon régen, még a második szezonban egy. Ég és föld a különbség a laptopom, meg a desktop gép közt. Hála az égnek FPS gondom sincs. Az amúgy természetesnek számító dropokat kivéve 80-100 között van folyamatosan (FHD), minden ultrán, +Reshade lumasharp (de ezt csak tegnap tettem fel).
A laptopon meg 1280*720-ban játszottam, minden very low-on, ~20 FPS-el, néha kevesebbel... Egészen múlt hét csütörtökig. Akkor lett meg a gép utolsó komponense, a videókártya. :K

(#6382) PeL
Az is kemény! :DDD

[ Szerkesztve ]

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#6387) JSaN válasza holozis_HUN (#6383) üzenetére


JSaN
addikt

Mivel iratod ki az fps szamot? Egyszer elejen probaltam frapsel de nem mukodik es battleeye is kidobta.
Kivancsi vagyok mennyivel megy nekem, alapban is lowon van minden de akkor elkezdek finomhangolgatni felfele.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#6388) Årpi válasza <Lacy85> (#6381) üzenetére


Årpi
őstag

Na akkor nem csak nálam volt szar..konkrétan a mezőn 50 körüli fps-em volt fortniteban :DDD

(#6387) JSaN

Próbáld ki a steames in-game overlayes fps kijelzést.

[ Szerkesztve ]

 iPhone 15 Pro |  MacBook Air M3 | 7800X3D / 4070 Super PC | 

(#6389) Flynth válasza JSaN (#6387) üzenetére


Flynth
tag

MSI afterburner is mukodik, csak az lelovi a steam overlayt. De a legjobb a Steam sajatja.

Nalam FPS 80-144 kozott ugral stream nelkul, de 60-on maximalizalva van a .cfg fileban, igy nem ugral, a gpu sem megy 99% -on csak 70-en :)

Ha akcio van, vagy bombaznak akkor neha lement 40-50-re, de most picit alitottam rajta es 60+ stabilan (videon bal felso sarok).

twitch.tv/flynth_ Asus Prime x470-Pro (Cooler Master H500P Mesh) R7 2700x 16GB DDR4 3600 Corsair LPX (samsung B-Die) 2x MSI 1070 Armor OC 8GB SLI, Razer Deathstalker Chroma + Logitech G502

(#6390) Segal válasza JSaN (#6387) üzenetére


Segal
veterán

Fraps is kiirja. Az elejen feldob egy hibauzit de ha megnyomod az f12-ot mar teszi is ki a sarokba.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#6391) RazoR


RazoR
veterán

Reshade-et hogy tudom eltávolítani?

(#6392) Årpi válasza RazoR (#6391) üzenetére


Årpi
őstag

Ezeket töröld ki

(lehet nálad nincs pl. pubg.ini vagy screenshot, ami nincs kijelölve azok maradjanak.)

[ Szerkesztve ]

 iPhone 15 Pro |  MacBook Air M3 | 7800X3D / 4070 Super PC | 

(#6393) JSaN válasza Årpi (#6388) üzenetére


JSaN
addikt

Kosz, mentem is egy kort:
i5 4570, 8gb ram, r9 380 4gb, 2560x1440 144hzes freesynces ips monitor.
Na a monitor felbontas tuti tul nagy a jateknak es az extra herz-t sem hasznalom ki, de igy tolom.
Az fps atlag 38-43, minden lowon, texture es distance mediumon.
Nagyon itt nem tudok mit csinalni, igy tolom hetek ota, elmegy.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#6394) TheProb


TheProb
veterán

Patch óta nem crashel másnál is gyakrabban a game? Már a tököm televan, hogy lassan nincs olyan meccse, ahol ne crashelne a játék. :W

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#6395) holozis_HUN válasza <Lacy85> (#6384) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Dobok videót, ha az jó lesz, remélem a youtube nem b*ssza szét a minőséget.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#6396) <Lacy85> válasza holozis_HUN (#6395) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Persze, jó lesz. :K

(#6397) vaakuum válasza Flynth (#6389) üzenetére


vaakuum
addikt

A .cfg fileban hogyan lehet maximalizálni? Hol találom, és mit kell bele írni? Ez nem minősül olyan módosításnak, amire figyel az anticheat?

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#6398) xtro válasza vaakuum (#6397) üzenetére


xtro
aktív tag

nem rég volt h nem szabad piszkálni

(#6399) KisApám válasza RazoR (#6391) üzenetére


KisApám
addikt

Nem jó a reshade? Mi volt vele a gondod?

-----------------

Profi játékosok.
Kiket szoktatok nézni a TWITCH-en?
Én most summit1g-t nézem (+8000 másik ember), nem túl jó szerintem.
Legutóbb meg most is 4-en mennek, de valamiért azzal szórakoznak, hogy a pajzson kívül maradnak (painkiller tabletta be) és min 1 játékosuk meghal tőle... hogy miért jó ez??? Meg párszor mire kiérnek, már várják őket a lesipuskások...
Még van joshog, őt azért kedvelem ,mert jókat beszél/nevet közben.

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#6400) holozis_HUN válasza <Lacy85> (#6396) üzenetére


holozis_HUN
veterán

10 perce tölti fel de még csak 3%, szerintem holnap reggel tudom átdobni :D Jó kis falu net...

El errar es humano y el perdonar, divino.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.