Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:14

LOGOUT.hu

PlayerUnknown's Battlegrounds

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6951) KisApám válasza core i7 (#6950) üzenetére


KisApám
addikt

Meg úgymond jótanácsokat is tol a chat-en, mint pl.:

"sprEEEzy does not use the lv3 backpack if he does not have to, because when he prones, the lv3 backpack sticks out and can be seen at a greater distance."

(Twitch linkje.)

Nekem egy 23 colos LG 3DCinema monitor TV-m van a gépre kötve.
Jobb lenne egy 144 Hz-es igazi számítógép monitor az igaz, de 70+ ezer forintom nincs rá.
Meg gépezés közben a mostanival jó kis ablakban (Picture in Picture mod) Tv-t nézni. :D

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#6952) Winne


Winne
nagyúr

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#6953) atee


atee
őstag

Több mint 48 órás kálvária egyelőre végetért!
Egyik este még ment a játék. Majd reggel minden indok nélkül többet nem indult. Csak küldhettem a crash reportokat....
Direktbe indítva a könytárból pedig csak loading screen volt.
Minden friss a gépemen driver, windows is a legfrissebb. Aktív fizetős virusvédelmem is van és végig csináltam vagy 30 féle "megoldás javaslatot köztük mindenféle hálózati barkácsolást is. Számtalan restart, uninstall, törlés stb. Aztán feladtam!
Steamot az egészed leszedtem újra raktam, de ahogy várható volt ez sem segített!

Majd találtam egy videót amiben számomra érthetetlen dolgot csinált a srác!
Defaultban steamból indítva administrator módban indult a pubg és ezt a pipát vette ki.
Erre meg elindult! :Y
Erre és hasonló jelenségekre a legelső megoldás ajánlások között szerepel az administrator módban való indítási opció....

[link]

Hátha más is ráfut majd hasonlóra. Szerintem kezdje evvel!

Azt továbbra sem értem, hogy mi a qrva anyjáért ment előtte normálisan! Aztán mindenféle változás nélkül már nem volt többet hajlandó elindulni!

[ Szerkesztve ]

D-day 2002-01-04 01:54

(#6954) xtro válasza Winne (#6952) üzenetére


xtro
aktív tag

:Y

(#6955) KisTücsök válasza Winne (#6952) üzenetére


KisTücsök
addikt

Balanszolt a loot, az a lényeg. :D

Én eddig olyanokkal találkoztam, hogy két 3-as sisak egymás mellett, két 3-as tatyó, meg két kar egymás seggében. :D

(#6956) Segal válasza Winne (#6952) üzenetére


Segal
veterán

En multkor a 8x scope-al csinaltam kepet a 8x scopre-ol:DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#6957) Jinxb1rd válasza KisTücsök (#6955) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Mi értelme lenne a játéknak, ha mindenki mindig mindent megtalálna? :F

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#6958) KisTücsök válasza Jinxb1rd (#6957) üzenetére


KisTücsök
addikt

mi?

szerk: (#6959) Jinxb1rd: Rossz szóhasználat. Nem arra értettem a balanszolást, hogy mindenhol kiegyenlített legyen a loot. Csak, hogy olyan ne forduljon elő, amit lentebb említettünk páran. Mert az nem normális.

Bár megjegyzem, én kipróbálnám úgy is a játékot, hogy tényleg szépen elvan osztva a loot. Jelenleg egy átlagos meccsen mire beér az első kör, már a játékosok fele halott... Néhány (elvileg) táposabb helyre tucatnyian ugranak, aztán ott meg úgyis kb az dönt, hogy kinek van először fegyvere/ki tud először egyáltalán földet érni, stb. Fej vagy írás, mikor melyik jut neked.

[ Szerkesztve ]

(#6959) Jinxb1rd válasza KisTücsök (#6958) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Hát hogy baj, hogy nincs szétszórva minden egyenletesen.

We are only Stardust...

(#6960) Mr.Csizmás válasza Jinxb1rd (#6959) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

szerintem a múltkor felvetett hot-cold pointban van a rejtély megoldása, a népszerű helyeket nerfeli idővel/időnként a game.

[link] utóbbi egy hétben 90%-ban ide ugrottam, ha kiadta az útvonal, és a bal felső épületből az utóbbi időben egyre kevesebb cuccot szedtem fel, pedig az elején még volt SCAR meg AK is az emeleten. ja meg UAZ és buggy se terem mindig körülötte.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#6961) Segal válasza Mr.Csizmás (#6960) üzenetére


Segal
veterán

En tobbnyire az iskola melletti apartmanokhoz szoktam ugrani mert elegge a map kozepe igy eleg sokszor bennevan a kezdokorbe is vagy 100 mterrel odebb a szele, tobb nagyobb epulet is van, ha tobben ugrunk oda (ami azert sokszor elodordul) akkor is tobbnyire mindenki bemegy egy hazba es nincs egybol oldokles, plusz kozel van az ut is ahol szokott jarmu is lenni.
Multkor megneztem a kijelolt helyedet is de nekem finoman fogalmazva sem jott be:( Nem csuklottal?:DDD
Gyakorlatilag semmi sem volt es a map teteje fele szukult a kor. Mondom bravo jo kornek igerkezik ez is:)

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#6962) KisApám válasza KisApám (#6951) üzenetére


KisApám
addikt

Azt nem értem, hogy ez a gyerek MIÉRT hagyja ott az AKM-et és marad az M416-nál.
Bár lehet, hogy közelebbre akarná használni, mert E szerint arra jobb, mint az AKM, de én az AKM-et szorongatnám.

Közben meglett neki a 6. alkalommal solo-ban a TOP 1...
Duoban 2 db TOP 1-et láttam tőle.

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#6963) saen válasza KisApám (#6962) üzenetére


saen
Topikgazda

Azért, mert az AKM szénné lett nerfelve, nagyon nehéz vele jónak lenni. Egyszerűen túl nagy a szórása, ráadásul oldalra amit kézzel nem is tudsz korrigálni.

(#6964) rolio1


rolio1
tag

Sziasztok!
Esti-éjszakai játékhoz keresek társat, teljesen kezdőként, 40+ életkorral. TS van, ha valaki csatlakozna:
itt elértek.

(#6965) Winne válasza KisTücsök (#6955) üzenetére


Winne
nagyúr

Ráadásul a kezemben lévő meg egy szobával arrébb volt. :DDD

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#6966) KisApám válasza rolio1 (#6964) üzenetére


KisApám
addikt

Ma nem megy, meló. Holnap vagy utána egy kezdővel ha mersz menni... :DDD
De azért barátmeghívó elküldve.

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#6967) KisTücsök válasza KisApám (#6962) üzenetére


KisTücsök
addikt

A nagy többség a nerf előtt sem preferálta az AK-t, legalábbis akiket én nézek. Szórni már közép távra sem lehet/lehetett vele, kiegészítőket sem lehet úgy pakolni rá, etc.

(#6968) Mr.Csizmás válasza Segal (#6961) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

most én is sorban csekkolom az erdei tanyákat, csoportokat véletlenszerűen, nevesített placcra elvből nem ugrok, mert hirig van rögtön :B :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#6969) miazmá válasza Mr.Csizmás (#6968) üzenetére


miazmá
tag

Én legtöbbször pocinki mellé ugrok.
A város mellett van 1 templom meg attól nem messze 1 hangár.
10-ből 9x van kar vagy scar.
Persze scope az nincs soha :D

(#6970) Segal válasza miazmá (#6969) üzenetére


Segal
veterán

Ha ilyesmikre vagysz egybol akkor Mylta aztan vagy elsz meg 2 percel a kezdes utan vagy nem:DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#6971) Mr.Csizmás válasza miazmá (#6969) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ilyeneket ne írj le, mert a tudjukki ősi istenség nerfeli a kövi meccsedtől :DD

(amúgy az NRG mit jelent?)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#6972) yozsee11


yozsee11
aktív tag

Már az ágy is a bokorba bujkál :DDD

Origin/Steam/UPlay: yozsee

(#6973) vzsryl


vzsryl
nagyúr

Az előbb indítottunk egy meccset haverommal, de rettentően laggolt, és csak nálam. FPS-em a szokásos 50-70 között ingadozott, azzal nem volt gond. Nyomtam egy gép restartot, de azt írja a steam, hogy "install", a "play" helyett. Megnéztem gyorsan a steam mappában a PUBG-t, és ott van. Újraindítottam a gépet, de még mindig fel akarja telepíteni.
WTF?!

Rányomtam, végig vitt egy csíkot, majd letöltött 0 byte-ot. :C

Btw. a lobby-ban villogott 1-2 dolog az előbb, most nem, talán így jó lesz.

[ Szerkesztve ]

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#6974) core i7 válasza yozsee11 (#6972) üzenetére


core i7
addikt

Georgopol Ez mindíg így van? Megnézném :DDD

[ Szerkesztve ]

(#6975) Årpi válasza core i7 (#6974) üzenetére


Årpi
őstag

Aha, mindig ilyen :D

 iPhone 15 Pro |  MacBook Air M3 | 7800X3D / 4070 Super PC | 

(#6976) niof válasza KisTücsök (#6967) üzenetére


niof
addikt

Akkor ezért célzok mostanában olyan sz@rul az AK-val! Nem tudtam, hogy nerfelték... :U
Hiába raktam rá kompenzátort vagy supressort, max csak sebezni tudtam vele. Akkor amennyire csak lehet, hanyagolni fogom a jövőben...
Köszi az infót!

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#6977) RazoR válasza Mr.Csizmás (#6971) üzenetére


RazoR
veterán

RNG=Random Number Generator= random loot

(#6978) niof


niof
addikt

Hmmm...
Kicsit böngésztem. Ha a játékban a fejlesztők kicsit is a való életben létező adatok alapján szerepeltetik a fegyvereket, akkor a torkolati sebesség szerint a következőképp érdemes felszedni őket:

Típus / Torkolati sebesség (m/s)

AKM / 715
SKS / 735
Kar98k / 755
M416 / 788-917
M24 / 790
AWM / 936
M16a4 / 960
Mini14 / 990

Így elvileg az AKM-et a legkevésbé érdemes feszedni, az M16a4-et és a Mini14-et meg a legjobb. Azt hiszem, ezt le fogom tesztelni. Azt tudtam, hogy a Mini14 nagyon jó, Meg ha találtam, inkább az M16a4-et szoktam megtartani, de mostanában rengeteg AKM-et találtam a játékok során, ezért szinte mindig azt tartottam meg. Sok a lőszer is hozzá, ugyebár a revolverek mellett is az van, így van mindig bőven. Az M416 kakukktojás, mert nem tudni, hogy melyik verzió szerepel pontosan a játékban, a Wikipédián így van meghatározva a sebessége.

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#6979) agressor12 válasza niof (#6978) üzenetére


agressor12
senior tag

AKM-et nem szeretem,nem nagyon lehet kiegészítőket használni rá és nagyot rúg vissza,szerintem messzire nagyon rossz.

(#6980) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

boxolni melyik jobb? (közelharc) uzi, vagy saiga?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#6981) etejedu válasza Mr.Csizmás (#6980) üzenetére


etejedu
őstag

Sztem Uzi

(#6982) Mr.Csizmás válasza etejedu (#6981) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

én is arra szavaznék, főleg quick+ext tárral.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#6983) zarayg válasza Mr.Csizmás (#6980) üzenetére


zarayg
aktív tag

btw én az S12K-ra szavazok, ext tárral és egy jó red dot-tal közelre 1 hit még a 2-es mellény is :)

Telefonszámom: 36-30/935-51-87! || Szépen kérlek! Ha írok PM-et, akkor legyél hajlandó válaszolni rá! Köszönöm.

(#6984) saen válasza Mr.Csizmás (#6980) üzenetére


saen
Topikgazda

Vector ;] :P

(#6985) Mr.Csizmás válasza saen (#6984) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

1x találtam, akkor se tudtam kipróbálni, mert elkaptak :( :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#6986) saen válasza Mr.Csizmás (#6985) üzenetére


saen
Topikgazda

Vector egyébként az egyik legjobban alábecsült fegyver a játékban. Streamerek nem szeretik, mert kicsi a range-e, tehát távolra nem jó. Közelharcban viszont brutál. Amíg nem volt nerfelve az AKM, a legtöbb ember azt hozta és a Vectorral simán lehetett dominálni ezeket a játékosokat azzal, hogy hamarabb ölsz. Fullra szerelve még mindig szinte olyan, mint egy lézer, hiába nerfelték. Egy baja van még a range-en kívül az az, hogy pillanatok alatt kiszórja a tárat, még az extended-et is, szóval vele csak akkor szabad lőni ha el is találod az ellenfelet, nem működik az az elkezdek lőni, majd ráhuzom az egeret az ellenre :)
Jelenleg a játékban csak a Groza, az M249 és az MK14 tud több sebzést kitolni 1 másodperc alatt automata módban. Emellett a shotgun tud még egylövéssel ölni, de az ügye elég lutri. Minden másnál többet sebzel Vectorral...

(#6987) KisTücsök válasza saen (#6986) üzenetére


KisTücsök
addikt

Csatlakozom. Közelre én is imádom. Tényleg közelre. De csak ha van hozzá extended.

Uzi-val az elején próbálkoztam, olykor úgy tűnt, nem rossz, de már jó ideje csak akkor veszem fel, ha nagyon muszáj. Rohadt keveset sebez, és nagyon szór. Akkor inkább már az auto shoti. Vagy duplacsövű.

(#6988) 128bit


128bit
tag

Heloka
Ma nyomnám egész nap akár. vegyetek fel és baromkodjunk !
2 vagy 4 en szeretnék , sajna nincs a barátoknak meg a pubg
3x vagyok egy nagy gyerek
:)

[profilom]

[ Szerkesztve ]

(medence-klima gépész,barátságos fajtából ) 06708810076

(#6989) BRABUS113 válasza saen (#6984) üzenetére


BRABUS113
aktív tag

veszett nagyon, imádom felszerelve!

Steam: BRABUS113 ||| Uplay: BRABUS_113 ||| EAplay: BRABUS113

(#6990) saen válasza KisTücsök (#6987) üzenetére


saen
Topikgazda

Én iron sighttal képtelen vagyok lőni, nálam azok az automata fegyverek nem játszanak amiket csak így lehet használni. Szóval Uzi, Tommy Gun nem jön be...

(#6991) Winne válasza niof (#6978) üzenetére


Winne
nagyúr

Azért azt se felejtsd el, hogy melyikbe milyen kaliber való. :K

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#6992) niof válasza Winne (#6991) üzenetére


niof
addikt

Persze, nyilvánvaló. A 300-as Magnum picit nagyobb a többinél. Egyébként én örülnék, ha lenne valami .50-es fegyó benne. Az lenne a komoly! :K

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#6993) zarayg válasza niof (#6992) üzenetére


zarayg
aktív tag

deagle? :DDD

Telefonszámom: 36-30/935-51-87! || Szépen kérlek! Ha írok PM-et, akkor legyél hajlandó válaszolni rá! Köszönöm.

(#6994) niof válasza zarayg (#6993) üzenetére


niof
addikt

Inkább a Barrett M82A1-re gondoltam... :DDD

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#6995) BRABUS113 válasza niof (#6994) üzenetére


BRABUS113
aktív tag

betennék és megcsinálnák olyanra, hogy a rombolható faház mellet sütöd el az összeomolna :D

Steam: BRABUS113 ||| Uplay: BRABUS_113 ||| EAplay: BRABUS113

(#6996) ReFleXx válasza zarayg (#6993) üzenetére


ReFleXx
addikt

deagle + tec9 adna

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#6997) zarayg válasza ReFleXx (#6996) üzenetére


zarayg
aktív tag

és a sivatagos új pálya majd d2 lesz

;]

Telefonszámom: 36-30/935-51-87! || Szépen kérlek! Ha írok PM-et, akkor legyél hajlandó válaszolni rá! Köszönöm.

(#6998) Lokids válasza niof (#6994) üzenetére


Lokids
addikt

Áhh. Nagyon OP lenne. Lőttem ilyennel (M99), marha állat. Ezt nem fogná meg semmilyen 3-as sisak, vagy mellény. :)
De kézben se lehet tartani, szóval ha lőni akarsz, akkor feküdni kell hozzá.

[ Szerkesztve ]

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#6999) Carlytoo válasza 128bit (#6988) üzenetére


Carlytoo
aktív tag

Halihó!

Ha esetleg nem tudnád, akkor jelzem, hogy TheProb kolléga csinált egy PH-s discord szervert,ahová érdemes csatlakozni. Amennyiben lesz időd csak felpattansz és lehet nyomni a többiekkel.

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#7000) niof válasza Lokids (#6998) üzenetére


niof
addikt

Mázlista... :O
Én sajnos puskával csak .22-vel lőttem, pisztollyal viszont megvolt a 44-es Magnum. Az is durva, simán kiugrik a kezedből, ha nem kapaszkodsz bele rendesen!

Amúgy hiába lenne OP, pont jó lenne egy olyan lövészpuska, amivel csak fekve lehet lőni (korlátozott mozgástér (célzásilag), hosszú idő, míg lefekszik/lerakja/céloz/lő/feltápászkodik, addig sebezhetőbb (könnyebb célpont) az ember. Cserébe - 1 lövés, 1 ember. Vagy 2. Vagy 3... (ha esetleg libasorba állnának... :DDD )

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.