Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:14

LOGOUT.hu

PlayerUnknown's Battlegrounds

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6251) LLKobe válasza holozis_HUN (#6193) üzenetére


LLKobe
veterán

Nvidia control panel, fast sync on, vsync ki.

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#6252) agressor12


agressor12
senior tag

Sziasztok

Mostanában másnál is előfordultak sound bugok?Többszöri alkalommal vettem már észre,hogy nem hallani a futás hangokat.

(#6253) cintula187 válasza agressor12 (#6252) üzenetére


cintula187
addikt

Az nem, de a piros körös robbanáskor a ház ablakainak betörése iszonyat torz. Mindenkinek a squadban.

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#6254) Lokids


Lokids
addikt

Tegnap este 3x egymás után laghalál. Annyira csodálatos volt. :P

És megint egy 3. hely, mert ketten szitává lőjük egymást az utolsó meg mindkettőnket egy golyóval elintézi. :P

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#6255) Mr.Csizmás válasza Lokids (#6254) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

engem inkább az idegel néha, hogy minden sorozatlövő fegyver default egyeslövésen van lootnál :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#6256) Segal válasza Lokids (#6254) üzenetére


Segal
veterán

Kellemetlen :D
Nem láttad a videót hogy csak el kell bújni a fürdőkádba és ott is hagyhatod a gépet, mire visszaérsz a csirkevacsi fogad :P

Macsek: 1 kattintás átrakni :K

[ Szerkesztve ]

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#6257) Mr.Csizmás válasza Segal (#6256) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

persze, de lootolásnál végre találsz belevalót, és hallod hogy kopog a parketta egy ajtóval odébb, akkor meg a hangfalakra tapadsz :D

btw. csak megtanulom rutinból átrakni, 7h gametime, 1 win után még sokszor gondolkozok el :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#6258) RazoR


RazoR
veterán

azt megmagyarázná nekem valaki, hogy miért van az, hogy M16-al 3 lövésből nem tudom leszedni a gyereket úgy hogy se mellény, se sisak rajta, de ő 2 lövésből leszed pisztollyal?

(#6259) X Factor válasza RazoR (#6258) üzenetére


X Factor
addikt

Más a sebzés, torso,végtagok, fej esetén. Ő meg valszeg eléggé lethális pontokon talált el. (Bár lehet, h. kérdésed igazából ironikus volt :) )

Tudom idegesítő. DE pont tegnap sikerült végre egy statikusan guggolo embert, messzirol kivárva fejbe lőnőm és meg is lepődtem, hogy végre nem kellett egy fél tárat kiuritenem :D

Make things work

(#6260) saen válasza RazoR (#6258) üzenetére


saen
Topikgazda

Legalább kétszer a kezét/lábát találtad el, ott fele sebzést okozol csak. Fejlövésből egy golyó elég lett volna... Ő pedig fejre célzott...

[ Szerkesztve ]

(#6261) Lokids válasza Mr.Csizmás (#6255) üzenetére


Lokids
addikt

Én sok sorozatlövőt (AR-eket) alapból 1 lövésesként használok, mert távolabbra képtelenség sorozatot pontosan lőni.

[ Szerkesztve ]

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#6262) Mr.Csizmás válasza Lokids (#6261) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

áh, nekem 90%-ban 10 méteren belül van a hirig :DDD az 1 db csirkémet is 4-5 méterről lőttem :))

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#6263) _drk válasza X Factor (#6259) üzenetére


_drk
őstag

Azt figyeltem meg hogy gugolni nem nagyon szabad, mert egyből headshot-ot kapsz. De lényegében abban pózban csak azt tudják eltalálni.
Állni kell meg ugrálni, vagy feküdni.

(#6264) Segal válasza Lokids (#6261) üzenetére


Segal
veterán

Ha tudná előre az ember a szituációt hogy mikor fog kelleni... :DDD
Alapból lőszer betöltésnél én is automatára szoktam rakni de ha már találok rá 8x scope-ot akkor többnyire visszarakom simára.
Aztán van hogy elfelejtem és mégis jó ötletnek bizonyul :))

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#6265) saen válasza _drk (#6263) üzenetére


saen
Topikgazda

Ugrálni is hülyeség mert kiszámítható pályára kerülsz és könnyebb eltalálni. A legjobb ha össze-vissza futsz váratlan irányváltásokkal ha már lőnek rád, azt a legnehezebb eltalálni. Meg folyamatosan mozogni kell, akkor is ha biztonságban gondolod magad.

(#6266) Mr.Csizmás válasza saen (#6265) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

láttad te is a Welcome to Sarajevo-t?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#6267) Segal válasza saen (#6265) üzenetére


Segal
veterán

Én azért szeretek "bokor módba" átmenni. Nem feltétlen kell mindig mozogni. Tulajdonképpen úgy a legegyszerűbb megfogalmazni hogy attól függ milyen lootod van.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#6268) _drk válasza saen (#6265) üzenetére


_drk
őstag

Nem úgy gondoltam hogy egy helyben. Szaladgálni cikk-cakkban közben ugrálni. Mozgó célpontot, 100m-re nagyon nehéz eltalálni. De guggoló embereknél csak 1 adott pontra kell sűríteni a lövéseket.

(#6267) Segal: Ez is benne van, Shotgunnal meg Uzival, majdnem felesleges taktikázni. Vagy nagyon megbújsz, vagy rászaladsz nagyon!

[ Szerkesztve ]

(#6269) saen válasza Segal (#6267) üzenetére


saen
Topikgazda

Ezzel az a baj, ha kiszúrnak halott vagy garantáltan. Persze én is láttam már olyat, hogy bebújt valaki a bokorba és nagyon nem vették észre, de ez azért ritka.

(#6270) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

1,5 millió online játékos :Y

Live-Die-Respawn

(#6271) kisza25


kisza25
félisten
LOGOUT blog

tegnap kicsit szórakoztam beállításokkal, mert lehet notira kell váltanom és próbálgattam mire számíthatok.
Érdekes módon a proci (g4560!) 1,8Ghz-re levéve is 40-50 FPS-t tud tartani, a VGA meg annyi FPS-t dobott el amennyivel lejjebb vettem. pl 30% lejebb vettem power limitet, annyival lett kevesebb az FPS
Mondjuk néztem 1366x 768-on már elég gusztustalanul néz ki a játék
Amúgy g4560+ rx 560-on meglepően jól fut, általában 60FPS környéke fullHD very low-on és 40-50 alá nem nagyon esik le, de mondjuk ezt mondanám a játék minimum konfignak fullHD-re, mert ez is csak szódával elmegy kategória:D

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#6272) la_cc válasza oriic (#6270) üzenetére


la_cc
addikt

Hihetetlen, hogy a játék "minősége" ellenére mennyire népszerű...

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#6273) cintula187 válasza la_cc (#6272) üzenetére


cintula187
addikt

Ha ebből valaha (már amennyire lehet) bugmentes játék lesz húde fog mindenkinek hiányozni, hogy nem lehet savazni. Nem lesz témánk. :)

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#6274) <Lacy85> válasza saen (#6265) üzenetére


<Lacy85>
addikt

" Meg folyamatosan mozogni kell, akkor is ha biztonságban gondolod magad."

Dehogy kell. Tegnap suli melletti lakótömböget lootolgattam.
Pár perce már csend és hullaszag volt a környéken.
Találtam egy 4x-es scope-ot, gondoltam felmegyek a tetőre, kicsit szétnézek.
Odamentem a fal mellé, kidugtam a buksim, és elkezdtem körbe lesni.
Kb. 2 másodpercig tartott.
Hirtelen meghaltam. Kar98 headshot. :DDD

(#6275) vorosmarti válasza Segal (#6234) üzenetére


vorosmarti
senior tag

Nekem is visszaírja mindig a jobbra és balra gombok értékét azt eredetire. Nem találtál azóta rá megoldást?

(#6276) Kelecar válasza Mr.Csizmás (#6257) üzenetére


Kelecar
aktív tag

Te fülhallgató nélkül játszol? :O

(#6277) Mr.Csizmás válasza Kelecar (#6276) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

hallássérült vagyok, szóval olyan mindegy :U :D kicsit többet forgolódok meg sasolok, scope-t gyakran használom, binocular is jöhetne vmelyik peccsel :D lövéshangokból is meg tudom ítélni hogy kb. milyen messzi van, meg a járműhangokból.

(persze annyira nem vészes, h.készülék nélkül boldogulok)

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#6278) freeknight válasza cintula187 (#6273) üzenetére


freeknight
őstag

Ebből soha nem lesz bugmentes játék.
De igazából, minek is? Így, félkésznek is csak jóindalattal nevezhető állapotban is folyamatosan rekordokat döntöget, akkor minek erőltetnék meg magukat? :DDD

(#6279) Lokids válasza freeknight (#6278) üzenetére


Lokids
addikt

Egyik játék sem bugmentes. Nem is az a gond. Inkább az, hogy annyira optimalizálatlan, hogy a legdurvább erőműveken is akad. Felvehetnének még pár embert, aki csak azzal foglalkozna, a meglévők mellett.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#6280) cintula187 válasza Lokids (#6279) üzenetére


cintula187
addikt

Felvehetnének még pár embert, aki csak azzal foglalkozna, a meglévők mellett.
Fel vannak véve. Csak most azon dolgoznak, hogy a hajókon is legyen duda hang. Kb 5 gigás patchben. :))

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#6281) spanglee001 válasza cintula187 (#6280) üzenetére


spanglee001
addikt

és a buggy-n is, zavaró mikor ellőznék és nem tudok dudálni vele :DDD

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#6282) Lokids válasza cintula187 (#6280) üzenetére


Lokids
addikt

Prioritás :D :D

Amúgy azt is megtehetnék, hogy az Epic-nek odaadnak 1-2 millát, azt optimalizálják ők nekik azt az enginet rendesen.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#6283) saen válasza Lokids (#6282) üzenetére


saen
Topikgazda

Együtt dolgoznak velük, ezért tart ilyen sokáig. Aki játszik már régóta tudja, hogy nagyon sokat javult már a játék, remélhetőleg még fog is. Az biztos, hogy megjelenésre nem lesz bugmentes, de folytatni fogják a javításokat.

(#6284) Kelecar válasza Mr.Csizmás (#6277) üzenetére


Kelecar
aktív tag

Jah. Mondjuk én fülessel meg kvázi jó hallással se tudom eldönteni legtöbbször, hogy honnan lőnek rám :DDD

(#6285) kisza25 válasza Kelecar (#6284) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Pedig fülessel sokszorta jobb, mostanában hangfallal tolom, sokkal gyengébben megy a játék, de muszáj hallanom a külső hangokat is

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#6286) cintula187 válasza Kelecar (#6284) üzenetére


cintula187
addikt

Ha be kell határolni hogy "na most akkor pochinki felől puffogtatnak" az jól behatárolható. De ha közvetlenül rám ott az ostorcsattogás effekt miatt már gondban vagyok.

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#6287) Lokids válasza cintula187 (#6286) üzenetére


Lokids
addikt

Tegnap pont volt egy ilyen halálom. Lőttek rám, és mivel nem láttam a villanást, nem tudtam honnan. És az a vicc, hogy a fa mindegy melyik oldalára álltam eltaláltak...

De ugyanilyen killem is volt, mikor látom az emberen, hogy nem tudja, hogy melyik oldalról lövöm, pedig 100m-re sincs tőlem. De csak forgolódik a fedezék körül.

[ Szerkesztve ]

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#6288) cintula187 válasza Lokids (#6287) üzenetére


cintula187
addikt

Oda-vissza lehet ilyen persze.

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#6289) Segal válasza vorosmarti (#6275) üzenetére


Segal
veterán

Sajna nincs megoldás minden indításnál én is állíthatom be. Majd remélhetőleg egy patch megoldja.

Kele: A puskából lőnek rád :P

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#6290) ReFleXx válasza <Lacy85> (#6274) üzenetére


ReFleXx
addikt

hát ugy kellett volna szétnézz a tetőn, hogy folyamatosan mozogsz kicsiket, nehezebben lőnek fejbe. szerintem a kolega is erre gondolt a folyamatos mozgással.

végre már egy hete felfelé ível a gamescon láda ára

[ Szerkesztve ]

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#6291) cintula187


cintula187
addikt

Tényleg és azt a bugot, hogy zárt ablakon ki be lehet ugrálni ügyesen miért nem javítják? Ha már a dupla gombos/bindingos ugrás ki lett szedve?
Vagy már keverem ezeket?

[ Szerkesztve ]

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#6292) kisza25 válasza cintula187 (#6291) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

az nem bug az direkt van így, én nem tudom megcsinálni, de haver nagyon lazán, amúgy ugyanígy lehet felugrálni a dobozokra is az elérhetetlennek tűnő dolgokért pl. romoknál

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#6293) Kelecar válasza Segal (#6289) üzenetére


Kelecar
aktív tag

Segal:

:D

(#6294) <Lacy85> válasza ReFleXx (#6290) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Tudom, hogy erre gondolt. Direkt azért írtam le a szitut, mert az a tipikus "minek toporogjak, úgyse lőnek rám" eset volt. Hát mégis lőttek. :DDD

(#6295) holozis_HUN válasza <Lacy85> (#6250) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Full hd felbontás?

Gtx 960 kb ugyan ez a teljesítmény, kipróbálom majd

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#6296) cintula187


cintula187
addikt

14:14 -nél ennyire nem lehet gyors az ujja a "ravaszon" nem?

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#6297) gyuribácsi88 válasza cintula187 (#6296) üzenetére

VSS-nek van automata módja is, ő is azon használta ennél a kill-nél.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#6298) cintula187 válasza gyuribácsi88 (#6297) üzenetére


cintula187
addikt

:W És tényleg. :R

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#6299) Flynth válasza kisza25 (#6292) üzenetére


Flynth
tag

Probaltam bindelni egerre az ugras + guggolast, de nem tudom elerni ugyanazt az eredmenyt mint a regi "built in" macroval...

Esetleg tudja valaki, melyik jobb: space + c delay nelkul, vagy space + c es delay (0.25 / 0.50 / 0.75-el probaltam)

Koszi.

twitch.tv/flynth_ Asus Prime x470-Pro (Cooler Master H500P Mesh) R7 2700x 16GB DDR4 3600 Corsair LPX (samsung B-Die) 2x MSI 1070 Armor OC 8GB SLI, Razer Deathstalker Chroma + Logitech G502

(#6300) tepenzed válasza Flynth (#6299) üzenetére


tepenzed
őstag

az egér macrok tiltva vannak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.