Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9751) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Úgy látom akkor kb egymagam vagyok, hogy napi viseletben órát hordok. Egy időben én is letettem, merthogy ott a mobil, de valahogy pl munkahelyemen is jobban szeretem a telefont kirakni zsebemből és óráról leolvasni a pontos időt. :B

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#9752) Fandango válasza Real_Necro (#9751) üzenetére


Fandango
veterán

Ha dolgozok akkor en is hordok orat mindig, nem vagy egyedul. :)

[ Szerkesztve ]

(#9753) Freddy76 válasza Real_Necro (#9751) üzenetére


Freddy76
addikt

Én is mindig hordok órát...

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#9754) spanyoll válasza Real_Necro (#9751) üzenetére


spanyoll
addikt

Én is hordanék, de ami régen volt (Bulgari Diagono) azt eladtam, mert nem is tetszett már annyira, plusz keveset volt rajtam. Amilyet akarok arra pedig nem költök, hanem inkább veszek TTL vakut meg mindent, mert nem létszükséglet (a TTL vaku nélkül pedig nem tudok élni fényevőként :DDD )

[ Szerkesztve ]

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#9755) Chapel


Chapel
addikt

Nekem nincs órám, volt talán 1szer 10 éve... talán ha 1-2 hetet hordtam összesen :)

Egy jó sztori ezzel kapcs:

Jó pár éve mikor felköltöztem Pestre akkor haverral 8.kerben vettünk ki egy szobát ketten, csóró vidékiek lévén. Bent a gettóban, minden este lányok és a stricik vártak a kapualjban. :D
Hozzáteszem, soha egy rossz szó vagy kötekedés nem volt!

Szóval felszállunk haverral első reggel a trolira, megyünk melóba, haver akkor jött haza Londonból 2 év után. Ahogy kapaszkodott, felvillant a kezén az órája (valami jobb márka).
Két "tesó" rögtön odajött. "Ejjj de szép órád van testvérem, citizen?" :D

Mondanom sem kell, hogy kövinél leszálltunk és szedtük a lábunkat...régi szép emlékek :DDD

[ Szerkesztve ]

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#9756) t_a_m_a_s válasza Real_Necro (#9751) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Dehogy vagy egyedül:) Én is mindig hordom, automatikusan csatolom fel minden reggel, hétvégén is. Nálam szériatartozék általános iskolás korom óta. Hiába van kéznél a telefon meg a monitor sarkában az óra, sosem azokat nézem, hanem a karórámat.
Igazából egyszer vissza szeretnék térni a mechanikus kézihúzósra, amit minden reggel szertartásszerűen felhúz-beállít az ember:)

Nekem ilyenem van, ennél sportosabbat illetve bonyolultabb számlapút én nem szeretnék, de ha egyszer nagyfiú leszek és sok pénzem lesz, veszek valami elegánsabb-felnőttesebbet is, az biztos;)

Holnap majd jól beletépünk...

(#9757) Freddy76 válasza t_a_m_a_s (#9756) üzenetére


Freddy76
addikt

Narancssárga, polkorrekt :D

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#9758) spanyoll válasza t_a_m_a_s (#9756) üzenetére


spanyoll
addikt

Ejj ez az óra elég jóképű!
Én sem vagyok az übercsicsa 20 plusz kis mérős számlapú órák híve, plusz ez viszonylag kisebbnek is tűnik, ami az indokolatlanul kis csuklómon is kinézne valahogy. Lehet venni kéne valami órát aztán megint hordani (olyan üres a bal csuklóm amióta levágtam az Ozorás karszalagokat :( :DDD )

@Chapel: Én is csak megerősíteni tudom amit írtál, hogy nem igen van para (lekopogom).
Nekem ez a 2. albim 8kerben és még semmi. Az első a Népszínház utca Köztársaság tér II. János Pál pápa tér részén volt, na az zűrösebb volt, de most itt a Corvin negyednél nyugibb van.
A Népszínházban mondjuk volt egy olyan eset, amikor mentem haza, hogy a call center előtt összecsődült fiatal hiperpigmentált úriemberek sorfalat álltak nekem és mindenki mást mondott nekem amikor elmentem előttük (kb 10-14en lehettek). Egyik azt, hogy "hé tesó mi a szitu" és pacsira nyújtotta a kezét, a másik, hogy "mivan kisköcsög kiütlek" , a harmadik megint mást. De végül nem lett semmi, köszöntem nekik mosolyogva aztán reméltem, hogy csak kicsit késelnek meg :DDD

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#9759) t_a_m_a_s válasza spanyoll (#9758) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Ja, ez egy kisebb óra, 40 mm-es átmérőjű. Először kronósokat nézegettem, de mindegyik bufla volt, mert nekem is kicsi a kezem.

Freddy: az. :DDD Látod erre a megközelítésre nem is gondoltam:) Számomra inkább a sportosságot tükrözi mintsem az egyéb irányú nézeteimet;)

Holnap majd jól beletépünk...

(#9760) Real_Necro


Real_Necro
veterán

No megnyugodtam.

Én kölyök korom óta "chronograph" órára vágytam, nálam szerintem itt csattan fel a kütyübuzéria. Tetszik a nagy számlap a sok kis mozgó mutató. Általánosban volt egy ál-chrono, amiről idővel lepotyogtak az oda ragasztott mutatók, de legalább Oberwartban vettük... :DDD Aztán lett egy digitális illuminátoros, mert menő volt, akinek este zölden világított az óra a kezén. Volt szép felhúzós órám is, amit ajándékba kaptam, csak annyira lányosnak véltem, hogy odaadtam anyámnak. Majd telefonos korszak eljövetelével elszoktam az órától... aztán 5 évvel ezelőtt vettem vaterán a mostani Casiom, jó vétel volt:

Most még vacilálok, mert tetszik az analóg-digi megoldás, ahol látok teljes dátumot, nem csak napot:

De vonz a "napelemes" rádiós is (legalább tényleg pontos időt jelez, a mostani órák pontossága havonta +-15-20 másodperc)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#9761) L4mie


L4mie
veterán

rendszerezem a régi memóriákat :D
erre, szembe jön egy ilyen :D :D
hát innentől csak annyit kérdezek,
Mennyi kő a RAMBÓ :D Rambo

[link]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#9762) crey válasza L4mie (#9761) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Ha már a karodon növő szőrszálakat számba vetted, akkor jött ez a task? Tudsz ám élni ha akarsz :D

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#9763) Mercutio_ válasza madgie (#9742) üzenetére


Mercutio_
félisten

Az nemrég volt, órák után majd a vitorlázás jön - vegyünk X-en közösen egy hajót vs. béreljünk az adrián - , vagy a squash/golf esetleg szivar vagy napszemcsik;]

Ha már órák (tényleg ez is egy jó film volt) utoljára 7 zenés volt a karomon, időnként nézegetem őket, és tetszenek is, de valszeg idegesítene, mert elszoktam tőle, és a csuklóm is elég vékony, így nehéz olyat találni ami jól is áll és tetszik is. Három stílus jön be:
- látszik a mechanika (1, 2, 3, 4, 5)
- Letisztult (1, 2, 3, 4 alsó modell)
- Chronograph (1, 2, 3, 4, 5 ez az elsőbe is beleférne)

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#9764) Real_Necro válasza Mercutio_ (#9763) üzenetére


Real_Necro
veterán

Szépek ezek is, csak hát az áruk... :B

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#9765) TayRol válasza Real_Necro (#9764) üzenetére


TayRol
veterán

nekem tissot t-race motogp edition van. szeretem, ajánlom a márkát.

(#9766) Mercutio_ válasza Real_Necro (#9764) üzenetére


Mercutio_
félisten

Árakat nem néztem, csak gugli képkereső, aztán ami tetszett, ha úgyse veszek - hacsak nem ajánl valaki valami hasonló kinézetű szemtelenül olcsó swájcit, vagy jó minőségű kínai replikát :DDD - de ahogy nézem azért óra fronton lehet dúrva dolgokba botlani, és megvan a kőgazdagok lehetősége rengeteg pénzt "elverni" pl.: 1, 2, 3, 4

Az azért gondolom itt is úgy van, hogy vannak olyan tételek amit befektetésnek is megéri megvenni, mert csak drágább lesz, mint pl. a limitált szériás Ferrarik :U

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#9767) L4mie válasza Mercutio_ (#9763) üzenetére


L4mie
veterán

Letisztultak tetszenek :D :K

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#9768) cOxeR


cOxeR
Ármester

Én most ezt szeretném nagyon. :)

ráadásul megfizethető márka...

[ Szerkesztve ]

(#9769) L4mie válasza L4mie (#9767) üzenetére


L4mie
veterán

nekem amúgy ilyen van

[Casio]

a story az, hogy vater 55. szülinapjára vettem 2 ugyanolyant, csak egyik szürke fém szíjas másik meg ez, ráhagytam, melyiket szeretné, ezt választotta, aztán 1 hónapja kérte, hogy cseréljünk, mert mégis jobb lenne neki a fém szíj....igen...gyorsan megértettem az okát.... ez a bőr rohadtbüdös lett :D

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#9770) aleister válasza Real_Necro (#9764) üzenetére


aleister
veterán

Elvileg ez az alsó replika a Mercutio_ által ajánlottak közül. Árat ugyan nem látok, de a másolat tényéből adódóan nem hinném, hogy ne lenne kifizethető.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#9771) Mercutio_ válasza L4mie (#9767) üzenetére


Mercutio_
félisten

A harmadik az valami kínai replika, eredetiben 300-500$ között mozog az ára ebay-en, a negyedik is egy replika, aminek az eredetije potom 35ezer dollár :Y olcsóér lehet elgondolkodnék mindkettőn, ha az óraszerkezete rendben van, mert nagyon szépek.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#9772) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Nekem a sportosabb órák valahogy még mindig jobban bejönnek, bár a Zoli által linkelt Fossil szép és kb fele árban van mint amit én néztem.

Casio-ban is vannak elég jók, csak az áruk is elég magas:

[link]

[link]

Ja és a fémszíj szerintem is jó. Volt anno bőr szíjas órám is, nem is egy, mai napig megvannak csak a szíj ment tönkre. Fém max megkopik... meg néha epilál. :D

Szerk.: mielőtt valaki írná, Casio óra volt az is, egyedi szíjjal. Nem akartam már rá költeni...

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#9773) cOxeR válasza Mercutio_ (#9771) üzenetére


cOxeR
Ármester

Én sosem értettem ezt a replika dolgot... én inkább veszek egy olcsóbb eredeti órát, mint egy csillivilli megfizethetetlen óramásolatot. Értem én, hogy ha az tetszik, de nem tudja valaki megfizetni... akkor milyen jó alternatíva, de ez olyan izé... :)

(#9772) Real_Necro
Nekem is ez a gondom a korábbi órámmal, hogy a bőrszíj megadta magát... persze olcsóbb egy új bőr, vagy fém szíajat venni... mint órát ugye... na de fő a változatosság... 4-5 évente belefér szerintem egy ilyen árkategóriás óra...

[ Szerkesztve ]

(#9774) crey válasza cOxeR (#9773) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Én is így jártam az előző Bőr szíjjal. Aztán egyszer munkaügyben Ózdon jártam, és épp kerestem valami kifőzdét, hogy ne valami péksütit kelljen ebédelnem. Hát nem odaugrott elém egy hagyományos órásüzlet, amiben pont volt akkora szíj, mint ami nekem kell? :D

1500 Ft-ért ki is cserélték, én meg köszöntem szépen :D

[ Szerkesztve ]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#9775) Mercutio_ válasza cOxeR (#9773) üzenetére


Mercutio_
félisten

A CK mondjuk tényleg necces, mert populáris, azt lehet inkább eredetiben spórolva rá lenne érdemes, bár ha nem ért hozzá az ember simán eladják a replikát neki :DDD de a másikat szerintem csak órab*zik ismerik, így - ha maga a szerkezet rendben van - a hétköznapokban nem sok emberrel futsz majd össze, aki furcsán néz rád miatta, picit ez szerintem más mint az adios póló/cipő :U de ha valaki mutat hasonló szép, de nem replika órát replika árban én annak is örülök :K és mint írtam valszeg úgyse hordanék továbbra sem órát, szóval ez leginkább elméleti fejtegetés, de megértem aki rágerjed 1-1 szép órára

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#9776) cOxeR válasza crey (#9774) üzenetére


cOxeR
Ármester

:)) az utcánk végén van egy órás... hazafele ott megyek el... minden egyes nap. Az órám meg otthon hever, jó ideje, mert leestek róla a kis befűzőgyűrűk. - nem vagyok nagy órás... gőzőm nincs mi a pontos neve. :D

(#9775) Mercutio_
Na igen, eladják a replikát eredeti áron... elég csak évente 2-3 madár... én ezért sem vennék eredeti órát, meg amúgy sem vagyok óramániákus, csak időnként ép értékhatáron belül elkap a birtoklásvágy. :)
Igen az az órahordás... én sem nagyon használom a funkcionalitását... inkább öltöztet, ergo ebből a szempontból a "gagyi" a jó választás, mégsem venném azt. :) - nem is fizetnék ki óráért 20-30 ezernél többet... az is biztos.

[ Szerkesztve ]

(#9777) Real_Necro válasza Mercutio_ (#9775) üzenetére


Real_Necro
veterán

Nálam is most ez van, rá vagyok gerjedve az újabb Casio-ra. :)

Amúgy a Lehel térhez közeli órásnál pont megtörtént dolog volt, hogy bevitt valaki egy eléggé drága órát elemcserére a mesterhez. Ő szépen megkezdte a munkát és közben mondta neki, hogy "ugye tudja, hogy ez egy másolat?". Aztán mutatta neki mik az eltérések az eredetivel szemben. A srác eléggé le volt merevedve, de megnyugtatta az öreg, hogy azért annyira ne lombozódjon le, ez egy elég szép, minőségi másolat, tehát értéke így is van.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#9778) Mercutio_ válasza Real_Necro (#9777) üzenetére


Mercutio_
félisten

Az kellemetlen lehetett :Y

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#9779) Balinov


Balinov
félisten

bocshavoltmar

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#9780) Real_Necro válasza Balinov (#9779) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ez nagyon beteg... :DDD

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#9781) Mercutio_ válasza Balinov (#9779) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ez a mese is hogy megváltozott :Y

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#9782) Balinov válasza Real_Necro (#9751) üzenetére


Balinov
félisten

nyugi, nem vagy egyedul

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#9783) Freddy76 válasza Real_Necro (#9777) üzenetére


Freddy76
addikt

Nekem Apukám mindig ugyanazt a felhúzós Doxát hordta, gyerekkoromban tök nagy élmény volt, amikor felhúzhattam. Nagyapám kispesti volt, lelkes focitámogató, ismerte az akkori egész Kistex-et, meg Kispestet (Honvédot), Puskásékat is. Apu mesélte, hogy anno nem voltak akkora sztárok a focisták, símán össze lehetett velük futni meccs, edzés után egy fröccsre, be lehetett menni az edzésre, stb. Az órát nagyapán focistáktól vette, akik Svájcból hozták be.

Amikor beteg lett Apu, már nagyon rongyos volt az óra szíja; amikor meghalt, eltettem más dolgokkal együtt egy dobozba, ez volt 1999-ben. Az esküvőnk előtt (2007-ben) elővettem, és kerestem egy órást, aki vállalta nem csak a javítását, hanem a teljes restaurálását is - ide értve a számlap restaurálását is, nem akartam kicserélni. Egy öreg órásmester a Népszínház utcában vállalta, a számlapot pedig kiküldte Svájcba... Elmagyarázta, hogy milyen eljárással tisztították meg a számlapot a gombától, hát, nem volt egyszerű. Az esküvőnk előtt két nappal lett kész. Azóta rendszeresen hordom, nagyon szeretem. Múltkor egy ügyvéd haveromnak mondtam is, hogy vehet akármilyen Tag Heuer-t akármennyiért, a nagyfater órája az akkor is a nagyfater órája :D

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#9784) crey válasza Freddy76 (#9783) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Van képed is róla? :) Ha már fotós topic...

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#9785) Real_Necro válasza Freddy76 (#9783) üzenetére


Real_Necro
veterán

Azért ez szép emlék, főleg ha sikerült teljesen rendbe rakatni. ;)

Öregapámnak ha jól emlékszem egy rakétája volt. Valahol még meg van, de ha jól tudom már nem működik.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#9786) Mercutio_ válasza Freddy76 (#9783) üzenetére


Mercutio_
félisten

Tetszik a történet, különösen, hogy az élet írta. Jó órásmester pedig egyre kevesebb van, mint - talán - minden ilyen régi szakma esetén manapság :U

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#9787) forceberg


forceberg
veterán

Na, órázgatunk, órázgattunk?

Freddy: a Tiéd valóban értékes darab az emlékek által.

Nekem egy régi, kb. 15 éves szép zöld htlapos Orientem van. Automata, 21 köves és fémcsatos.
Még bulizós koromban 2x is elpattant a csatja. Egyszer üveget is kellett cserélni benne + javíttatni a belsejét. Másodszorra "csak" karcos lett az üveg.
Ebből az egy darabból sok minőségi következtetést nem lehet levonni, de a mostani Orient felhozatal is szép. Árban sem az arannyal vetekszik.
+ van még egy replika Breitling Bentley talán? Na az aztán súlyra akár kakukkos falióra is lehetne. :))
Persze, egyiket sem hordom, csak néha az Orientet.

Erre emlékszik valaki, vagy csak felénk volt nagy divat gyerekkoromban?

[GFX]

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#9788) m3ss válasza forceberg (#9787) üzenetére


m3ss
veterán

nalunk a szamologepes casio volt a divat regen :DDD
regen en is mindig hordtam orat, le sem vettem evekig. par eve meg leraktam, de holnap rakatok bele elemet. meghoztatok a kedvemet :) nekem vmi femcsatos edox van, tizenpar eves.

freddy ez tenyleg szep story...kepet en is neznek rola.

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#9789) m3ss válasza m3ss (#9788) üzenetére


m3ss
veterán

hmm nem ertek az orakhoz de rakerestem erre az edoxra. hat ezek baromi dragak. ez vmi jo marka? :)
noway hogy ilyen sokba kerult ez az ora...amugy azt hiszem erettsegire kaphattam, vagyis megorokoltem.
majd lehet en is lefotozom, csak elegge oxidalodott a fem resz..mivel lehet ezt letakaritani?

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#9790) m3ss


m3ss
veterán

na kinyomoztam ilyen, csak fem az egesz, szurkes szamlappal. egyszeru, de nekem bejon. viszont nem tudom milyen elemet raktak bele (jo)multkor is, nem birt tul sokat...es tul pontos sem volt egy ido utan. datum is offon van mindig. de amugy jo kis ora :)) :DDD

[ Szerkesztve ]

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#9791) Balinov


Balinov
félisten

Nekem ilyen Tommy Hilfiger van, csak barna borszijas valtozat.Veratol kaptam 30ik szuletesnapomra. Eletben nem volt meg ilyen erteku oram, de nem is lesz, mert mar lassan 5 eve hibatlan. 1x kellett szijat csereltetni, meg tavaly elemet.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#9792) Freddy76 válasza m3ss (#9790) üzenetére


Freddy76
addikt

Aha. Gyorsan lemerül, és nem pontos, de amúgy jó. Értem :DDD .

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#9793) forceberg válasza Freddy76 (#9792) üzenetére


forceberg
veterán

a neve még legalább nem pattogzott le róla ;]

Amúgy javítás után az Orient sokkal pontatlanabb lett...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#9794) crey válasza m3ss (#9790) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Valószínűleg replika... :B - captain obvious flies away

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#9795) m3ss válasza Freddy76 (#9792) üzenetére


m3ss
veterán

:) ezert is raktam le, 2x csereltettem benne elemet ugyanannal az orasnal es hat nem birta tul sokaig. par honap sztem. elotte meg ment vagy 5+ evig gond nelkul...majd masik orasnal probalkozok, lehet szirszar elemek. ora csak nem romlik el..

(#9794) crey az is lehet. de jo nevu orastol szarmazik amugy szoval csak nem. de ilyen modellt lattam 100 dollarert is..vagy azok is replikak? na nem mintha nagyon erdekelne hogy mennyit er :B csak rakerestem az edoxra es megijedtem az araktol. de majd megkerdezem az orastol hogy eredeti-e...

[ Szerkesztve ]

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#9796) spanyoll


spanyoll
addikt

@Freddy: azt hiszem a nép akaratát megerősítvén hangoztatnom kell, hogy képet AKARUNK az órádról.

@crey: értem én, hogy modi vagy, de legalább akkor ne töröld a hozzászólásod amikor valaki reagál rá ;]

[ Szerkesztve ]

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#9797) t_a_m_a_s válasza Freddy76 (#9783) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Hú, de szép ez így. Elérzékenyültem, komolyan mondom. Régi, felhúzós órát hordani így kerek történet, hogy ha megvan mögé a családi sztori, a hozzáadott eszmei érték. Nekem is van régi svájci órám, nem nagy pénz hozzájutni, de a személyes attitűd nélkül az csak egy elegáns óra. Sokkal nagyobb kincs a dédi ütött-kopott ruszki Kirovszki órája, ugyanazt a felhúzó koronát teergetni amit ő is tekergetett 40-50 évvel ezelőtt... Én is gondolkodtam rajta, hogy restauráltatom, de végül maradt "fellelt" állapotban, csak egy szíjat vettem rá. Bízom benne, hogy a fiamnál is eljön majd az az idő, amikor büszkén viseli majd, értékétől függetlenül, csupán tiszteletből.

Mindjárt elő is szedem a fiókból, és megjáratom picit:-)

Holnap majd jól beletépünk...

(#9798) Chapel


Chapel
addikt

100% SRGB színtér. Várom már hogy tableten utómunkázzam helyben a frissen készített képet :D

Freddy76: A történetet olvasva, felderült a kedvem. :R

[ Szerkesztve ]

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#9799) crey válasza spanyoll (#9796) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Igazából nem olvastam el rendesen m3ss hozzászólását, és akkor realizáltam, hogy írta hogy 5 évig rendesen ment... És nem akartam, hogy trollkodás szaga legyen a hozzászólásomnak... Akkor amikor töröltem, még nem volt ott m3ss kommentje ^^

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#9800) Larry303 válasza crey (#9799) üzenetére


Larry303
addikt

mentegetőzik a modi :DDD
ezaz megtörtük őket
sztem vegyük át a hatalmat.
a hirdetés pénzeket én fogom szedni khmmm

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.