Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8201) JohnyBlue válasza Real_Necro (#8200) üzenetére


JohnyBlue
őstag

Jól is :) főleg úgy hogy este még cimborához át kell menni a "szekrényt arréb tolni" :)

https://ipollo.com/?ref=johnyblue

(#8202) Real_Necro válasza JohnyBlue (#8201) üzenetére


Real_Necro
veterán

Na látod arra a legjobb edzőszer a "dijó". :DDD

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#8203) L4mie


L4mie
veterán

Elkezdtem edzeni teremben fehérje, kutyafüle, jobban figyelek rá mit eszem, többször is eszem, rízs, csirkemell, ződségek, gyümik.
Hát nem látom a nagy fejlődést, de legalább egészségesebb.
Persze reggelire a lipóti lekváros táskája befigyel :)

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#8204) Real_Necro válasza L4mie (#8203) üzenetére


Real_Necro
veterán

Edzéshez nálam anno a reggeldélbenestesertéspörköltmegtésztacsemegeubival jött be, valamint ügyeltem arra, hogy mindig pótoljam a szükséges folyadékmennyiséget. Úgy sikerült a 190cm magassághoz 68kg-ról 82-re ugrani. Meg persze volt 1 hónapos kreatin kúra is, heti 4 edzés mellé. Aztán ez csökkent fél év után 3-ra, igyekeztem változatosan kajolni, napi 1 liter tejet is benyomtam hét közben. Aztán abbahagyás után 7 évvel megrekedtem a 96kg-n és az "erő" hasban összpontosult. :D

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#8205) j.bravo válasza L4mie (#8203) üzenetére


j.bravo
addikt

Ez a szívás, lassan (több hónap) látszik csak meg bármi, nekem is ez a bajom :)

Whatever.

(#8206) Freddy76 válasza j.bravo (#8205) üzenetére


Freddy76
addikt

Ezért kell többet inni, az rögtön meglátszik.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#8207) L4mie válasza j.bravo (#8205) üzenetére


L4mie
veterán

jah most egy hete nem voltam már, mert lebetegedtem, erősödni viszont erősödöm, és igazság szerint inkább az a cél.
Hallod, Megafitness emelt árat, most meg 9.9k ért vagyok korlátlanul a melóhelyemtől 20m-re :D
szval lehet hogy idén nem fogok túl sokat kardióra járni.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#8208) j.bravo válasza L4mie (#8207) üzenetére


j.bravo
addikt

Én is csak ritkán járok oda, már csak Mátyás úr cross tréningjére, oda is ritkán - mert egy régi évfolyamtársamhoz járok, ahol igen kevesen vagyunk, és egy edző úr egy ilyen kisebb teremben ugye max 8-9 emberre jobban oda tud figyelni mint a megában 30+ főre.

Freddy76: azzal pedig nincs baj :D

[ Szerkesztve ]

Whatever.

(#8209) L4mie válasza j.bravo (#8208) üzenetére


L4mie
veterán

Jah crossra nem jártam, TRX meg elég kis létszámú volt Matyinál meg jó volt, de mondjuk én az összes TRX edzőnél élveztem az órát, csak végig nem bírtam, agyalok saját beszerzésén, kezelni már tudom, így tudnék otthon némi formáló-kardió szerűt csinálni. :)

Freddy: az ivvásnak és az ívásnak is megvan az ideje :D mind2 formál :D :P

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#8210) m3ss


m3ss
veterán

fb-on ha fotos oldalt akarok csinalni akkor:
local business, place
vagy
public figure, artist kell nekem?

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#8211) Mercutio_ válasza m3ss (#8210) üzenetére


Mercutio_
félisten

Olyan menü nincs, hogy "instant photography"? :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#8212) j.bravo válasza m3ss (#8210) üzenetére


j.bravo
addikt

Legyél artist, szvsz

Whatever.

(#8213) t_a_m_a_s


t_a_m_a_s
őstag

Fejezzétek ezt abba kurvagyorsan, jó?

Két hete - egészségügyi okokból - diétázom, azóta nem ettem húst, tejterméket, fehér kenyeret, meg úgy globálisan semmi emberbe valót... Ettem viszont kurvasok zöldséget (amit nem szeretek), barnarizst, kölest, hajdinát (amit szintén nem annyira...), úgyhogy ölni tudnék Dzsoniblú ebédjéért :)

Holnap majd jól beletépünk...

(#8214) Mercutio_ válasza t_a_m_a_s (#8213) üzenetére


Mercutio_
félisten

Szerintem is inkább a bajor sörbenpácolt csülkökről kellene beszélni :DDD

Továbbá esti "csak úgy, film mellé egy pohár vörösbor" célra ez is megfelel :K

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#8215) Balinov válasza j.bravo (#8184) üzenetére


Balinov
félisten

:R ennek akkor utananezek.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#8216) Real_Necro válasza t_a_m_a_s (#8213) üzenetére


Real_Necro
veterán

Végül az ebédem kelkáposzta főzelék lett lipóti császár zsömivel meg fasirttal. Libanoni séfünk (nem)kicsit szereti túlborsozni az ételeket, így most ez is az volt. Jöhet lassan a csokiszelet meg a laza kávé tejjel.
Uzsira tartogatom a gyümölcsöt.

Egyébként miért nem szívleled a ződséget? Egy jó kis lecsó, vagy párolt bébirépa sajtszósszal.... jójaz. ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#8217) Freddy76 válasza t_a_m_a_s (#8213) üzenetére


Freddy76
addikt

Én egy kis Shepherd's Pie féleséget ettem. Ennek lényege egy ragu (az enyém szalonna lepirítva, sok hagyma, fokhagyma, darált sertés, reszelt sárgarépa pirítva, elfőzve vörösborral majd húslevessel), ez szétterítve tűzálló tálban (pl. jénai), rá krumplipüré (tettem bele reszelt sajtot is), és így megsütöttem.

Most szerintem eszek egy kis fagyit.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#8218) j.bravo válasza Mercutio_ (#8214) üzenetére


j.bravo
addikt

A Carignant kinyitottátok végül? Hogy tetszett?

Whatever.

(#8219) Mercutio_ válasza j.bravo (#8218) üzenetére


Mercutio_
félisten

Még nem, de a gyümölcsös vonal nálunk népszerű, szóval ha jól olvastam m3ss hsz-ét, nem lesz csalódás ez se.

Real_necro: Terveztek batyizást mostanában?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#8220) Balinov


Balinov
félisten

Wow, UPS mult szerdan vette fel a doglott Nexusomat, penteken angliaba volt, ma meg mar elindult visszafele, remelhetoleg javitas utan

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#8221) Real_Necro válasza Mercutio_ (#8219) üzenetére


Real_Necro
veterán

Egyelőre telített a hetem, ha kikerül csütörtökön kocsi szervízből többet tudok mondani, de akkor is csak jövő hétre. :B

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#8222) JohnyBlue válasza t_a_m_a_s (#8213) üzenetére


JohnyBlue
őstag

Gyere le debibe es megetetlek ;) de ugy rendesen ;) amugy jobbulást!

https://ipollo.com/?ref=johnyblue

(#8223) spanyoll


spanyoll
addikt

Mit ajánlotok mint legjobb módszer geotaggingre? Android alatt kéne, mert ma is csináltam 1-2 fotót és rossz helyre rakta a térképen. Mi a legjobb megoldás rá?

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#8224) L4mie válasza spanyoll (#8223) üzenetére


L4mie
veterán

ejts rá.... ;]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#8225) madgie válasza spanyoll (#8223) üzenetére


madgie
titán

Eladni az androidot :))

(#8226) spanyoll


spanyoll
addikt

Se megfelelő smileyt, meme-t, gif-et, szöveges vagy videós választ nem találtam oly sokat érő válaszaitokra, úgyhogy vegyük úgy, hogy észre sem vettem őket, sőt nem is írtam ide, hanem várom az androidos topicban a választ.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#8227) madgie válasza spanyoll (#8226) üzenetére


madgie
titán

Ott majd kapsz orosz topikból átollózott kétoldalas rekóveris, hatgombnyomásos tutileírást a dzsípíeszek lelki világáról, amit a telihold időbeli távolsága miatt úgysem sikerül majd kivitelezned :D

(#8228) Mercutio_ válasza spanyoll (#8226) üzenetére


Mercutio_
félisten

Mobilban lévő GPS nem túl izmos :N

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#8229) aleister


aleister
veterán

Űrhajók méret-összehasonlítása.

Kicsit csalódtam a BSG hajókban. Azt hittem nagyobbak.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#8230) Real_Necro válasza aleister (#8229) üzenetére


Real_Necro
veterán

És melyik hiányzik belőle? :))

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#8231) Mercutio_ válasza aleister (#8229) üzenetére


Mercutio_
félisten

Azok az EVE-es batárok :Y

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#8232) *Ropi* válasza Mercutio_ (#8228) üzenetére


*Ropi*
félisten

Nem-e? :Y Az SGS3-am még a házszámot is megmondja. :D

(#8230) Real_Necro: A Star Trek Enterprise biztos. :D

[ Szerkesztve ]

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#8233) Real_Necro válasza *Ropi* (#8232) üzenetére


Real_Necro
veterán

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#8234) L4mie válasza Real_Necro (#8230) üzenetére


L4mie
veterán

pl a Mass Effect hiányzik, szval gagyi az egész....
ahogy nézem az alkotó bocsánatot is kért érte :D

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#8235) Larry303 válasza aleister (#8229) üzenetére


Larry303
addikt

ez igen jó :)

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#8236) Real_Necro válasza L4mie (#8234) üzenetére


Real_Necro
veterán

Nincs benne Deep Space 9 sem... :P Legalábbis nem találtam. :DDD

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#8237) A Zéé válasza L4mie (#8234) üzenetére


A Zéé
addikt

jobb fenn van egy rakat mass effect hajó. Én a Nostromot kerestem az Aliensből, azért néztem át az összeset :)

Just a simple Lineman...

(#8238) aleister válasza Real_Necro (#8230) üzenetére


aleister
veterán

Passz. Régen láttam már a sorozatot. Inkább a méretűket keveseltem.

Minden esetre grats a készítőnek! :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#8239) Real_Necro válasza aleister (#8238) üzenetére


Real_Necro
veterán

Nincs Matrixból a Nebuchadnezzar sem. :D

Ellenben a ST Defiant poén, hogy rajta van, mint egy kis légypiszok. :D

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#8240) L4mie válasza A Zéé (#8237) üzenetére


L4mie
veterán

huhúú akkor frissítette :D :3 <3
Dead Space is van :)

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#8241) Balinov válasza spanyoll (#8223) üzenetére


Balinov
félisten

Szia spanyoll

Droid ala kell egy gps tracker, mondjuk a myTracks is megteszi, mert az tud .kml-be, .gpx-be, .csv-be es .tcx-be ezportalni, keveset eszik, bele tudod meg Maps-ba vagy Google Earth-be integralni.

Aztan meg kell egy sw, pl. a GPicSync amitl a myTracksbol kiexportalt GPX allomany segitsegevel raeresztesz az adott konyvtarban tarolt kepek tartalmara.

Jomagam a folyamatot meg nem probaltam, csak a myTracs-ot szoktam turazodasnal hasznalni, de tobbek postjara emlekszem a tavoli multbol,hogy mukodik.

Remelem sikerul megoldanod, a tobbiektol meg bocsanat az epito jellegu hsz-ert ;]

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#8242) L4mie


L4mie
veterán

Photowalkingra ki jön még spanyoll on és Namesté-n kívül? :D
felvegyem a Photostalis polóm? :D :D

/spanyoll majd jól geotaggingellek :D
amúgy az én válaszom az egészre azért ilyen mert, speciel én ejtek rá, hogy hol készült m-re pontosan a kép, mert én úgy is tudom, mást meg m-re pontosan nem fog érdekelni, be szoktam kb ra raksgatni flickr-en meg 500px en a helyszínt de ennyi, ha van valami speckó célod vele akkor ok, de mindennapokban !!!szerintem!!! hótmindegy hogy az Eötvös utca 10 vagy 8 előtt lőttél egy jól sikerült képet :)
ofc. peace!

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#8243) zool1 válasza L4mie (#8242) üzenetére


zool1
őstag

Mikor , hol?! :F

(#8244) L4mie válasza zool1 (#8243) üzenetére


L4mie
veterán

[link]

Sonyval nemjöhetsz :D :D ;] csak ha FF

ja és hogy full, ne érdekeljen.

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#8245) zool1 válasza L4mie (#8244) üzenetére


zool1
őstag

Dolgozok, ugy hogy nem tudok menni! :B

[ Szerkesztve ]

(#8246) L4mie válasza zool1 (#8245) üzenetére


L4mie
veterán

akkor majd iszunk őőőő sétálunk helyetted is :D

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#8247) zool1 válasza L4mie (#8246) üzenetére


zool1
őstag

Ezt mind ertem, de akkor minek viszed a d300-at...?! ;]

(#8248) L4mie válasza zool1 (#8247) üzenetére


L4mie
veterán

lefotózni ahogy Namesté lerészegedik és spanyoll fülébe hány. :C

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#8249) Mercutio_ válasza L4mie (#8242) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ha már itt off-olsz az off-ban :DDD extrémdiginál cullmann állványokra van 20%-os kupon akció, persze, elhet, hogy máshol ennyi kupon nélkül passz, sose állványoztam, van egy monopodom, de azt se használtam sose :B

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#8250) Mercutio_ válasza L4mie (#8244) üzenetére


Mercutio_
félisten

Áááá, szerintem a vattacukor miatt mentek ti is :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.