Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#43551) TayRol válasza A Zéé (#43549) üzenetére


TayRol
veterán

Utoljára még a múlt évezredben AutoCAD-eztem.:) Utána SolidWorks jött, szerszámtervezés.
Ahogy elnézem ez a Google cucc nem a klasszikus felülnézetes alaprajzot produkálja...

(#43552) spanyoll


spanyoll
addikt

Zene estére.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#43553) t_a_m_a_s válasza TayRol (#43548) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Ha csak 2D-ben akarsz dolgozni, pláne ha tanultad itt a fősulin anno, akkor autocad. 10-15 paranccsal kb minden megrajzolható benne amire használni érdemes. Ha annál komolyabb, vagy 3D kell, akkor inkább valami célszoftver, archicad,solid, stb.

Szerk.: a múlt évezredi tudásod kb elég is lesz. Én még a szakközépben berögzült dolgokat használom, parancssorba gépelem azt a pár dolgot ami nekem a síkbeli rajzoláshoz kell.. ez kb az R12 óta így megy, az azóta elkövetett fejlesztések nagy része nekem smafu :)

[ Szerkesztve ]

Holnap majd jól beletépünk...

(#43554) A Zéé válasza TayRol (#43551) üzenetére


A Zéé
addikt

valahogy asszem elő lehet csalogatni belőle azt is, 2 éve használtam én, mert egy házit abba kellett csinálni, hogy megismerjük azt is. Azért írtam, mert elég sok tárgy, meg kiegészítő van hozzá, amiket le lehet tölteni, meg lehet pakolgatni.
Én használok most AutoCAD-et és ArchiCAD-et is, ha csak a vonalak a kellenek, én jobban szeretem az AutoCAD-et, ha térbeli is kell, akkor a másikat.

[ Szerkesztve ]

Just a simple Lineman...

(#43555) Mercutio_ válasza t_a_m_a_s (#43553) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ha nem használod elkopik az a tudás, én is tanultam 1/2 évig autocad -et Kandón, de azóta se használtan.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#43556) Chapel válasza Real_Necro (#43538) üzenetére


Chapel
addikt

Múlt héten hazafelé repülő úton, nézegettem a shop magazint a gépen. Valami csoda folytán találtam egy órát ami tetszett, de feltételeztem, hogy természetesen minden túlárazva van, 65€-ért végül nem vettem meg. (Már látom, nem is volt rossz ár...)
Ismerős a márka óráskollégák? Érdemes darab?
Winston Regal Cognac

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#43557) .: JuSzT :.


.: JuSzT :.
addikt

Gyúrós vagy nem gyúrós téma.
Kipróbáltam a Hot Blood energizálót. öt és fél órája ittam meg, azóta baszki egyet nem ásítottam, megittam 3 deci bort hogy alvás közelbe kerüljek, de egyelőre erősebb az energizáló. Nagyban ezt tuti nem veszem meg :)

(#43558) L4mie válasza .: JuSzT :. (#43557) üzenetére


L4mie
veterán

huh azt nem tolom, egyszer kipróbáltam edzés előtt, úgy felnyomott, hogy majdnem szétment a fejem, pedig ajánlás szerint vettem be, inkább kv :)

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#43559) .: JuSzT :. válasza L4mie (#43558) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Gondoltam mivel nem túl gyors az anyagcserém, hamarabb veszem be. De 20 perc alatt olyat pörgetett, hogy úgy éreztem hogy a telefonkönyvet egészben tépem szét :D
Viszont a következő 30 percben le is csengett. Erőben sokat nem hozott, viszont izzaszt ha kell ha nem ,égett az arcom, gondolom vérnyomás az egekben volt, azóta szimplán csak éber vagyok.

Vettem ma 5 különböző energizálót, amelyik összességében a legjobb, annál maradok.

(#43560) spanyoll válasza .: JuSzT :. (#43557) üzenetére


spanyoll
addikt

Hot blood vicces cucc. Anno ittam mint a hülye, azóta meg még jobb is lett. Lehet holnap kipróbálom, most hogy mondod, hogy milyen az új.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#43561) Real_Necro válasza A Zéé (#43549) üzenetére


Real_Necro
veterán

SketchUp jó cucc, azzal terveztem az egész konyhabútort, meg kollégám előszobaszekrényét, meg akvárium szekrényt... a faja benne, hogy a Google Sweet Home progiba importálható a SketchUpban elkészített bútor. Nagyon baba. :))

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#43562) rbalint88 válasza Studi (#43539) üzenetére


rbalint88
addikt

iPaden csak FaceTime van, meg talán facsebuk videochatje működik.
wifi+3g/4g iPadek függetlenek. elvileg a mobilnetes verziókat lehet is úgy törni, hogy ne legyenek tilthatók, de pontos részleteket nem tudok. Utánanézés: hallgass a neppertapasztalatokra, kérj tőle számlát, hogy egyben fizette vagy hogy hogy áll a részlettel, írjatok adásvételit, amiben benne van, hogy letiltás esetén visszaadja a pénzt.
40-50 körül vannak szép iPad minik, én egy olyat megszavaznék. 10 órát elmegy akkuról, alapfunkciókra bőven elég, működik, cukimuki csajos cucc tud lenni egy megfelelő tokkal, szóval telitalálat. Ja, a sima wifisben nincs gps chip, szóval ha akartok vele bármit csinálni, amihez kell (meg amúgy is), érdemes mobilnetes gépet venni.

TayRol: milliméterpapír ;) ;] :P

(#43563) TayRol válasza t_a_m_a_s (#43553) üzenetére


TayRol
veterán

Csak 2d-s kell, de már tényleg régen volt.:)

Bálint: egyébként jah...

[ Szerkesztve ]

(#43564) t_a_m_a_s válasza TayRol (#43563) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Az a szívás ezekkel a CAD szoftverekkel, hogy azért nem olyan könnyű beletanulni minden előzetes ismeret, vagy segítség nélkül.
Ha nem túl bonyolult dologról van szó és nem túl sürgős, skicceld le és küld át, azt' megbeszéljük.

Holnap majd jól beletépünk...

(#43565) TayRol válasza t_a_m_a_s (#43564) üzenetére


TayRol
veterán

Köszi, meglátom, mire jutok saját kútfőből.:)

(#43566) *Ropi* válasza TayRol (#43565) üzenetére


*Ropi*
félisten

IMSI TurboFloorPlan 3D Home and Landscape Pro 2015 v17.5.5.1001?

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#43567) Byk01 válasza TayRol (#43563) üzenetére


Byk01
senior tag

Alap dolgokra jó az ingyenes A9CAD is. Kb. ugyanaz, mint egy régi AutoCAD, ugyanazokkal a parancsokkal.

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#43568) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Jó reggelt mindenkinek!

Tegnap M1-M7 kihajtón 100-as tempónál sikeresen kikaptam valami csavart vagy anyát, így most lett egy 1Ft-os méretű sérülés a szélvédőmön. Szerintetek hova érdemes vinni? Elsőre Bécsi úti Praktiker parkolóra gondoltam.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#43569) rbalint88 válasza Real_Necro (#43568) üzenetére


rbalint88
addikt

kérdezd meg a srácot, de azért készülj arra lélekben, hogy szélvédőcsere lesz belőle. közvetlen látótérben van a sérülés vagy periférián?

(#43570) Real_Necro válasza rbalint88 (#43569) üzenetére


Real_Necro
veterán

Nem gondolnám, hogy szélvédő csere lesz belőle. Kollégám szerint 10Ft-os méretig simán kifúrják és javítanak.

Egyébként bal oldal alul van, ablaktörlő lapát fölött kb 10cm-re. Vezetésnél nem zavaró.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#43571) Studi válasza Real_Necro (#43570) üzenetére


Studi
addikt

Azért felkészülni nem árt... :)

(#43572) Real_Necro válasza Studi (#43571) üzenetére


Real_Necro
veterán

Rájuk csörögtem. 6-ig vannak, 20 perc a javítás, 4500 + áfa.

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#43573) rbalint88 válasza Real_Necro (#43572) üzenetére


rbalint88
addikt

Az ugy jo, siman megeri. Mondjuk nekem ket regi kavicsnyom van, ami mar csunya lenne javitva, meg karcos is a szelvedo az ablaktorlestol, szoval en inkabb cserelnek, HA a kedves Toyota nem rakott volna lapatfutest a szelvedobe :) igy meg marad a karcos-kavicsos.

(#43574) Real_Necro válasza rbalint88 (#43573) üzenetére


Real_Necro
veterán

Karcok nekem is vannak, de most lestem egy új szélvédő az enyémbe kb 14 + beépítés. Szóval most jó lesz ez a javítás, remélem nem romlik utána tovább.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#43575) aleister válasza .: JuSzT :. (#43557) üzenetére


aleister
veterán

Ha már szóba jött a gyúrás...nemrég olvastam, hogy állatira fontos figyelni a légzésre. Nevezetesen izommunka közben kifújni. Tudja valaki, hogy ennek mi a tudományos magyarázat, miért lényeges ez?

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#43576) .: JuSzT :. válasza aleister (#43575) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

(#43577) aleister válasza .: JuSzT :. (#43576) üzenetére


aleister
veterán

Bőven elég. Köszi! :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#43578) Real_Necro válasza aleister (#43575) üzenetére


Real_Necro
veterán

Nagyon egyszerűen szemléltethető pl fekve nyomásnál. Nagy erő kifejtésénél (tehát kitolásnál) könnyen megeshet, ha pl bent tartod a levegőt és úgy erőlködsz, hogy elájulsz, aztán lesz egy szép horpadás a fejeden.
Gondolom hasazásnál sem ésszerű ellenütemben beszívni a levegőt mint ahogy préselsz. ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#43579) fi:zi'k válasza aleister (#43575) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Egész konkrétan akkor kell kifújni mikor összehúzódik az izom.
Tudományos magyarázatot nem tudok, de az biztos, hogy így a jobb/könnyebb.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#43580) aleister válasza Real_Necro (#43578) üzenetére


aleister
veterán

Ez triviális, de pl vállgyakorlatnál, amikor egykezes súlyzókkal karemelést végzel előre (nyújtva természetesen), akkor nagyon nincs összhangban a testedben történő dolgokkal a kifújás.

(#43579) fi:zi'k:
JuSzTkolléga linkje végül elég "tudományos" magyarázat volt. Ennél több nekem nem kell. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#43581) fi:zi'k válasza aleister (#43580) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Azt nem néztem, nekem még 15 éve a karate edző mondta és ennyi maradt meg belőle.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#43582) #40935168 válasza .: JuSzT :. (#43557) üzenetére


#40935168
törölt tag

BSN NO XPLOD es tarsaihoz hasonlo energizalokat ne szedj sztem. Nekem vilag eletemben jo volt a vernyomasom, nem vagyok fronterzekeny, semmi. Egy honapig ezzel edzettem, beporget mint a barom, de ez csak "kenyelmi" faktor, amiert pedig az errendszereddel, veseddel, ki tudja middel fizetsz.

Letettem. Inkabb ha reggel edzek, elotte probalok termeszetes modon hamarabb aludni es kipihenni magam. Igaz lassabban indul az edzes, nincs a godlike mod effekt, viszont ez csak azert van, mert epp a komfortzonadbol lepsz ki. Ha sokszor lepsz ki belole, kitagitod azt.. Es idovel mar nem lesz nyugos az edzes eleje, se kozben a beporges, azt veszed eszre, a szervezet atall szepen.

A kreatint is letettem, szerintem sok haszna nincs, ha tartos izomzatot akarsz, ami suru, tomor, nem egy plottyedt pufirizs akarsz lenni. Sokkal betonkemenyebb izom jon fel nelkule.

Amit erdemes:

- reggelire tejsavo "gyorsfeherje" (szokasos atlag feherje)
- edzes elott 15 perccel, kb. az oltozoben par korty az aminosavas kulacsodbol
- edzes kozben aprankent bevinni a maradek amino-t
- edzes utan glutamin, opcionalisan itt is egy feherje shake. A glutat az edzes utani feherje miatt inkabb az aminohoz keverem, a gluta izetlen amugyis, az aminokat meg izesitik.
- este kazein, elhuzodo feherje, egesz ejjel tolt.

Semmi koffeines, taurinos, nitrogen-oxidos idiotasag. ;)

(#43583) .: JuSzT :. válasza #40935168 (#43582) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Én általában alvás előtti 3 órában edzek, tehát emiatt sok minden megdől. Pl a koffein rész, a kazein rész.
Reggel meg túró tejföl csirkemell a reggelim, ezért nem iszom shaket.

Sima L carnitine maradhat? Sokkal jobban edzek tőle.

Creatine nem a barátom, elég nagy vagyok, nagyobb nem akarok lenni, max szálkásabb. Mellben nem tudom mit kéne csinálnom, de sokkal nagyobb súlyokkal edzek, mint mások, akiknek nagyobb mellizmuk van. Gondolom genetika is van benne.
Bár elvileg a nagy súlyhoz nagyobb izom is párosul egy idő után.
Pont 1 hónapos most az első kondibérletem, és 100 kilóval megy a 4*8 fekvenyomás.

[ Szerkesztve ]

(#43584) t_a_m_a_s


t_a_m_a_s
őstag

Nabazz, megin' gyúrunk...

Utána kockulás, borotválkozás, szar zene vagy cicik jönnek? Csak hogy mikor lesz érdemes visszanézni... :DD ;]

Holnap majd jól beletépünk...

(#43585) aleister válasza #40935168 (#43582) üzenetére


aleister
veterán

Miért akarsz rosszat szegény Jusztnak? :)

"edzes utan glutamin, opcionalisan itt is egy feherje shake"

Mi az, hogy opcionálisan? Edzés után kulcsfontosságú, már-már kritikus az azonnal fehérje és szénhidrát bevitel. Az egyetlen olyan időpont amikor lehet, sőt tanácsos cukrot bevinni. Van olyan szemlélet is, miszerint a napi össz tápanyag beviteled 1/3-át edzés után kell bevinni 1-2 órán.

(#43583) .: JuSzT :. :
Szerintem kevés ismétlésszámnak a 6.
Az általad linkelt oldalon régebben olvastam erről egy cikket.

[ Szerkesztve ]

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#43586) madgie


madgie
titán

Marhafehérjét iszik itt valamelyik gyurmagyuri? :D

(#43587) Larry303 válasza #40935168 (#43582) üzenetére


Larry303
addikt

most ezzel azt akarod mondani, hogy a redbull szar?
én meg sógoréktól hordom tonnaszám, mer az még origi'

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#43588) #40935168 válasza .: JuSzT :. (#43583) üzenetére


#40935168
törölt tag

L-Carnitine zsiregeto, ha szereted, maradhat. Neha pusztan az izotonias hatas miatt megy jobban tole. Krea elhagyhato. Genetika, ja. En is mint a bivaly akkorakat emelek, mint az edzom, de o kb. 192-3-4 centi, en meg majd 2 meter. Karomon, mellemen alig latszik meg valami, hosszu kezek, elnyulnak az izmok rajtam. De nyomom az o sulyaikkal (egyutt edzunk).

Jo az is, ahogy csinalod. A turo is :)
En meg noni szeretnek vagy 102-104-re, most 96-7 korul vagyok.. Reggelente ha van idom, 5 tukortojas, ha nincs, shake. De en vagy 10-kor edzek, vagy 15-16 korul, este nem birnam. Koran reggel sem. :)

Szalkasitashoz kis sullyal tobbet, pl. 8 mozdulat 8 kor.
- fekvenyomas
- szabad sullyal nyomas padon 15 vagy 30 fokon, kar fuggoleges vegig
- uezen a padon szabad sullyal tarogatas jo szelesre, melyre
- dupla csigan ketoldalrol elore huzas szemmagassagban, konyok fent
- dupla csigan alulrol ketoldalt elore felhuzas majdnem-nyujtott karral fejmagassagba, vegig egyenes hat, elore nez

Ez igy szepen szet is bombaz a vegere ;)

En heti 1x ilyet tolok (8x8 / gyakorlat), amugy meg mivel noni akarok, dropset esznelkul. ;]

(#43589) #40935168 válasza madgie (#43586) üzenetére


#40935168
törölt tag

BCAA ?

@ nemtudommarkinek: szar a Red Bull, ja. Porget. Meg a ginsenget is ovatosan. En abban hiszek h az elejen inkabb szenvedjek, de szokassam at a szervezetet keservesen, de termeszetes uton a porgesre. Ehhez sok kitartas kell, de vilagbajnok erzes amikor egyszercsak leesik, hogy jeee, egesz jol megy..

Szivem szerint feherjet es aminot sem szednek, na de minden nap nem ehetek meg 20 tojast meg 10 stake-et. :) De ezek nem is karosak rank annyira, plane a mai jobbfajtak, sot, immunrendszert erositi par tanulmany szerint.

Neha kavezok (nem edzes elott!) , de le akarok allni vele. Elvonja a folyadekot a szervezetbol, szomjusagerzet pedig nincs. Egy ideje "kiszaradtam", rajottem h emiatt.

(#43590) aleister válasza #40935168 (#43588) üzenetére


aleister
veterán

"Szalkasitashoz kis sullyal tobbet,"

Figy, szerintem inkább ne adjál tanácsokat. A fenti a létező legnagyobb tévhit testépítő körökben.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#43591) spanyoll válasza aleister (#43590) üzenetére


spanyoll
addikt

Tömegeléshez meg nagy súllyal keveset. Meg 4x8. Meg a nyers tojás. Meg lábazni csak a buzik szoktak.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#43592) Larry303 válasza spanyoll (#43591) üzenetére


Larry303
addikt

eleve gyúrni csak a buzik szoktak ;]

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#43593) madgie válasza #40935168 (#43589) üzenetére


madgie
titán

Laktózérzékenyként kérdem (tehát mindenféle tejsavós trutyi kizárva). Szoktam emelgetni ezt-azt, főleg munka után, estefelé, sokat enni meg már nem esik jól éccakára. Tehát adja magát egy kis marha-izé. Vagy a véres hurka :D

[ Szerkesztve ]

(#43594) #40935168 válasza aleister (#43590) üzenetére


#40935168
törölt tag

Teves. A letezo legnagyobb tevhit az az, hogy ha zsirt akarsz leadni X helyrol, akkor oda kell edzened, arra az izomra.

Nem magamtol talalom ki amit mondok. Es en nem gyuros korokben forgok, hobbigyurika szinten, hanem versenyszeruen atletikazott szemelyi edzovel heti 6x, mindig masra. Valszeg tobbet tud a mikentrol, mint Te. De meg mielott belemennenk a szemelyes adokkapokba, vegyel be egy nyugtatot, az hatha az arcot is kicsit lebomlasztja..

@ t_am_a_s: temajavaslatom: [link] - nagy para. Velemeny ? :(

@ madgie: nekem a nem szigoru paleo nagyon bevalt. Ugy adtam le hasbol, hogy nottem izomban. Keves szenhidrat, bar edzes elott, de plane utana, lehet vetkezni. Amugy hus-zoldseg tulsulya (szenhidrathoz kepest) csodat tesz :K Nem kell tulagyalni amugy, csak a liszttel teli vackokat, cukrokat, szorpoket, Cola, Kinai stb. csokkenteni v mellozni. Este is szoktam neha nagyot enni, salibol. Balzsamecet, olivaolaj, pici mez, tarkabors durvara orolve. Osszekutyul, raborit. Isssssteni es jollakat. Fel ora mulva mar tudsz aludni tole. Hus mehet hozza ha kell. Szenhidrat nem :)

Amugy ez az egesz sportosdi es egeszseges eletmod nem nehez am. En rohadt nagy antitest, antisport kocka infos voltam vilageletemben. Mindig nagy magianak tunt nekem az etkezes, helyes mozgas, edzes, ilyen kb. elerhetetlen dolognak, hogy aaaa en sose... Aztan... Elkezdtem... Es az ember belejon, mint kiskutya az ugatasba :) Nem kell matekolni se nagyon, mibol mennyi gramm megy be. Azt a versenyzok tegyek. Az ember agya raall a jora. (Es halistennek immunissa valik a rosszra, amit korabban szeretett).

[ Szerkesztve ]

(#43595) #40935168 válasza madgie (#43593) üzenetére


#40935168
törölt tag

En is laktozos vagyok (laktozmentes tej, stb). Vannak alternativak, guglizz korbe, BSN, Gaspari Nutrition, Optimum Nutrition... De en sima Gaspari Nutrition markaju MyoFusion-t shakelek vizzel, nem hajt meg, nem puffadok tole, minden ok. 2-3 deci hagyomanyos tejtol meg szaladok ....

(#43596) Real_Necro válasza #40935168 (#43588) üzenetére


Real_Necro
veterán

Hasonló tervet folytattam én is anno. Mondjuk én a fekpadot két okból nem szerettem két kezes rúddal. Az egyik, hogy zavar ha akkora súly van fölöttem, amibe idővel belerokkanok. Ez egyfajta fóbia. A másik, hogy mai napig gyenge vagyok hozzá, sosem bírtam nagy súllyal. Ellenben genetikailag meg nincs csirkemellem, ami azért jó. (izmosabbnak tűnik mint ami) :D

A dupla csigás keretet nagyon szerettem. Rendkívül sok izomcsoportra lehet rajta edzeni. Én főként mellre, vállra meg tricepszre használtam. 3x8, nagyobb súllyal 3x6 szériákkal. Levezetésnek kisebb súllyal 4x5-öket. Jellemző volt még anno a szériák végén pár extrém súllyal való "sokkolás", főleg bicepsz edzésnél.

Egyébként a kreatin a sejten belüli folyadékmegkötésben segít, szóval nem leszel plötyi tőle, van a saját szervezetedben is. A lényege, hogy 1-1 kúrát érdemes belőle folytatni, mert a szervezet telítődése miatt utána már nem dolgozza fel, ergo nem is lesz látványos fejlődés. Legalábbis anno nekem így mesélték a szakik.

Az erőnléthez annyit, gondolom a bevitt extra kiegészítőknek a hatása is benne van. Ha nem tolnál ennyi mindent, kisebb súllyal menne csak, de a fejlődés kb azonos, bár alkat függő.
Volt egy lakótársam, aki anno addig tolta a napozint, hogy kórház lett belőle. A srác a 65kg-jával brutál súlyokat mozgatott meg, de nem volt szekrény... :P

Szerk.:

tudom, a napo más tészta, csak érdekesség. ;)

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#43597) madgie válasza #40935168 (#43595) üzenetére


madgie
titán

Nálam ez durvább, gyakorlatilag zsömlét eszem kifli helyett reggelire is.

(#43598) Mercutio_ válasza #40935168 (#43594) üzenetére


Mercutio_
félisten

Tippem szerint madgie-nek lényegesen komolyabb gondjai vannak laktóz fronton, mint neked.

Amúgy legalább 10 fokkal melegebb lett a topicban hirtelen.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#43599) .: JuSzT :. válasza #40935168 (#43588) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Pont hogy nem mellre szalkasitani, hanem egyebkent.
Valszeg forditani fogok es 2-3 futas melle lesz osszesen 2 gyuras egy heten

(#43600) m3ss válasza aleister (#43590) üzenetére


m3ss
veterán

+1. itt en is fennakadtam :DDD
kutyus szalkasitas az az, ha leadsz a zsirretegekbol, ergo fogyasztasz...ezt lehet sokfelekeppen csinalni,de sulyzos edzes nem a legeffektivebb ra, ezert 8-as sorozatokat tolni? :N aerob...sulyzos edzes meg kulon.

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.