Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3887) m3ss válasza akela91 (#3879) üzenetére


m3ss
veterán

ja erdekesek a tajkepei, tetszenek amiket kihoz az alfoldi temakbol, foleg telen...
akaszto fele akkor majd korulnezunk, csak az a baj ezzel, hogy ugy kenyelmes ha a kozelben laksz.

ha gondolok egyet akkor kimegyek naplementekor egy orara makrozni...ezt nem tehetem meg ha utazgatni kell.na meg akkor tudsz szelektalni, visszamesz mondjuk tajkepet loni ha olyan az egbolt...

(#3877) m3ss: Barangolj többet a természetben
gondolhatod, hogy szoktam :DDD az a baj, hogy elegge limitaltak itt a lehetosegek, vagy csak en nem tudom hova kellene menni...de olyan igazan vadregenyes helyekrol nem tudok, erdok, turautvonalak, vadon elo allatok, vizek ilyenek nem nagyon vannak kozvetlen kozelben. naturart dijazott helyi termeszetfotos is mindig tiszazik nekem amikor helyekrol erdeklodok...

"Milyen a 10-20?"
huh nemtom, osszesen ha 20 kepet lottem idaig vele. csak ezt raktam fel idaig, 10mm, nd1000. mondjuk ez tipikusan nem az a kep lett amit pixelszinten kell kukkolni, alexpos lett es szethuztam :O :B de nem decenteres, jol fokuszal, jol mukodik :K elegge szerencses voltam mondhatni, veled is meg az arral is :K de holnap utazunk el, sztem keves tajkepet fogok loni vele, majd meglatjuk...kicsit mondjuk merges vagyok magamra, hogy nem nagyon probalgattam elotte, jo lett volna megszokni merre exponaljak vele, na meg egyelore belenezek es csak pislogok a latoszog miatt, meg kell meg ezt szokni hogy kb tobbet bele tudok komponalni a kepbe, mint amit fejforgatas nelkul elesen latok :U
amugy azert nem olyan eles pixelszinten mint a makrom, de ezen asszem nem kell csodalkozni :DDD

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.