Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zolka78

    senior tag

    válasz Santiagain #3560 üzenetére

    Nekem a németeknél való stoppolással rosszak a tapasztalataim. 16 évesen amikor mentem ki Berlinbe Toten Hosen koncertre, nem igazán voltak szimpik. Kimértek, mogorvák. Német nyelv nélkül is simán el lehet értekezni, hogy hova szeretnél eljutni. De ők akkor is értetlenkednek. Ha nem beszélsz németül, már nem is akarja megérteni mi van. Ugyan ez nincs meg a lengyelnél, szlováknál(akik szerintem a föld legbunkóbb emberei), olasznál.... Osztrákoknál ugyan ezt tapasztaltam. Volt, hogy simán kibasztak éjszaka Leobenben, mondván eddig jöttek. Pedig meg volt beszélve, hogy Klagenfurtig elvisznek mivel arra mennek. Aztán simán visszahajtottak a pályára, és mentek tovább arra amerre én is menni akartam. Bár ez nem zavart már akkor amikor reggel felébredtem egy ótvar panzióban, és az eredeti Gösser sörgyárra nézett az ablakom. Már is szebben telt a napom. Ráadásul nem is tudtam volna, hogy ez egyáltalán ott van. És nem is láttam volna belülről soha.

    Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés